Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16

[/quote]
εχω μεινει 3 φορες στο secrets και δεν ισχυει τιποτα απ'αυτα που διαβασες.
καταρχην δεν ειναι κανονικο ξενοδοχειο. ειναι ενα bar το οποιο εχει απο πανω και δωματια. πισινα και ασανσερ δεν εχει.
τα δωματια ειναι καθαρα και αρκετα μεγαλα. ισως να μυριζουν λιγο γιατι ολα ειναι smoking rooms.
δεν εχει τυχει να με κλεψουν και εχω ανεβασει παρα πολλες κοπελες απο παντου. μεχρι και ladyboys.
εγω στο προτεινω για τα λεφτα του και αν θες να εισαι μεσα στην δραση.

εχω ανεβασει και φωτογραφιες στο thai.gr


sabaideekap!!!!

εχει πλακα τα δωματια του secrets που μεσα στο δωματιο εχει και στυλο απο strip :P !

ελευθερα κανεις οτι θελεις εκει !

επισης εχουν και υπηρεσια ερθει σε παρει mini bus τροποποιημενο (μουσικουλα, ποτακια και τα σχετικα) απο το αεροδρομιο γεματο με οσες θελεις μεσα :P !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Αλήθεια ανήκει η Πατάγια στην επαρχία του Τσονμπουρι και είναι και κοντά στην Μπανγκόκ ? Τι μαθαίνει κανείς βρε παιδί μου σε αυτό το forum  :grin:

Εντάξει, για να μιλήσουμε σοβαρά τώρα: Έγραψα ότι το μεγάλο μου πρόβλημα με την θάλασσα ΣΤΟ KOH LARN, που απέχει 40 λεπτά με το συμβατικό πλοίο (και όχι στην Πατάγια) δεν ήταν η καθαριότητα (στην οποία αναφέρεσαι εσύ) αλλά Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ. Με δεδομένο ότι έχουν όλο τον χρόνο θερμοκρασίες από 25 έως 35 βαθμούς κελσίου, η θάλασσα είναι πάντα σούπα, δηλαδή δεν δροσίζεσαι καθόλου όταν μπαίνεις.

Αυτό το θέμα ήταν που με ενόχλησε και σίγουρα δεν διαφέρει σε άλλα μέρη της Ταϊλάνδης γιατί κι εκεί επικρατούν οι ίδιες θερμοκρασίες. Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί το επικριτικό ύφος. Ο καθένας με τα γούστα του, αν θέλεις εσύ πήγαινε στην Ταϊλάνδη να κάνεις μπάνια και άσε εμένα να τα κάνω στην Ελλάδα.

οι αποψεις για την θαλασσα ειναι πολλες!

παντως να εισαι παραλια , ξαπλωστρουλα , ομπρελιτσα, τρως τα φρεσκα μανγκο σου , πινεις καμια καρυδα, βλεπεις ομορφα τοπια , και απολαμβανεις ηλιο και θαλασσα! οπως και να το κανεις ειναι ομορφο!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
εποχη μουσωνων βεβαια ειναι ολα λιγο διαφορετικα αναλογα με την μερα !
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους τους συναδέλφους

Αφού έκλεισα ξενοδοχείο για 10 ημέρες στο Πουκέτ, δεν έκλεισα και για της 3 τελευταίες ημέρες Μπανγκοκ και έπρεπε να κλείσω.

Έκλεισα λοιπόν το Shama Sukhumvit Bangkok Hotel & Apartment. Έχει κανείς εμπειρία από αυτό το ξενοδοχείο;
 

the61836

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
kalimera paides..thelw na kanw kapoies erotiseis giati leo na paw fetos tailandi. pote einai full sezon stn tai?? poutanes gia to ksenodoxeio  :fuck2: vriskeis eukola?? poso pane peripou???kai se poio meros aksizei na pas??? opoios me dieukolinei tha einai o prwtos magkas...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.624
Κριτικές
36
Like
35.170
Πόντοι
18.565
Αν διαβασεις ακομα και 3 σελιδες πριν θα βρεις πολλες απαντησεις. Κανε ενα κοπο ρε φιλε. Τωρα αυτο που δεν ξερω ειναι αν θα βρεις πουτανες στην Ταυλανδη  :2funny:
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1


κ δυο ερωτησουλες απο εμενα...-αυτες στην αρχη του βιντεο ειναι οι λεγομενες freelancer???

κ ι αλλη ειναι....  στο 1.14 διακρινονται κατι κοπελιτσες στον δρομο π διαφημιζουν τα μαγαζια...(φορτωνονονται αυτες...???κ αν ναι θαεχουν αλλο τιμολογιο φανταζομαι.... :s&m_2: :s&m_3:)
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
παιδια καλημερα μια ερωτηση
ψωνισμα παιζει η ειναι ολες τους επαγγελαμτιες δηλαδη παω εξω σε ντισκο βλεπω μια τις την πεφτω παιζει να την απρω η θελει ντε και καλα φραγκα (οκ κατι τις να τος δωσουμε αλλα αμα ειναι να πληρωσω καθομαι και εδω ...εχω ηδη κανονισει να παω απλα να μαθω κατι παραπανω)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
παιδια καλημερα μια ερωτηση
ψωνισμα παιζει η ειναι ολες τους επαγγελαμτιες δηλαδη παω εξω σε ντισκο βλεπω μια τις την πεφτω παιζει να την απρω η θελει ντε και καλα φραγκα (οκ κατι τις να τος δωσουμε αλλα αμα ειναι να πληρωσω καθομαι και εδω ...εχω ηδη κανονισει να παω απλα να μαθω κατι παραπανω)
Σε ντισκο θα βρεις μονο επαγγελματιες.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Τι εγινε ρε παιδια,πολλα νεα μελη βλεπω για "κατω"... :think:

Που να μην ημασταν και υπο "ελεγχωμενη πτωχευση"... :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
για πειτε καμμια γνωμη για αυτο που ρωτω
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Κατσε εδω τοτε.μην χαλασεις τσαμπα λεφτα.
κοιτα θα παω ετσι και αλλιως θελω να βγω εκτος εχω  λαλησει εδω απλα εαν ειναι να το εκμεταλευτω .Δεν μου ειπες που θα  βρω ομως ?
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
τι εγινα κανενα info τιποτα ?ολα τελικα εκει ειναι επαγγελματικα? πηδας και φευγεις ? οκ και εαν ειναι ετσι ποσο παι το μαλι για 1 η για 2 μαζι για ολη την βραδια για πειτε τιποτα δωστε τα φωτα σας .Εγω ετσι και αλλιως θα παω να δω και τα μερη αλλα θελω και απο το κοκο γιατι οχι .
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
κοιτα θα παω ετσι και αλλιως θελω να βγω εκτος εχω  λαλησει εδω απλα εαν ειναι να το εκμεταλευτω .Δεν μου ειπες που θα  βρω ομως ?
Κοιτα να δεις,οι απλες κοπελες εκει,δεν ειναι τοσο ευκολες.Και καποια να βρεις,δεν παει να πει οτι θα σου κατσει απο την πρωτη μερα.
Ειναι αλλη κουλτουρα εκει.Στα μπαρ και στις ντισκο,μπορει να πηγαινουν,αλλα πως θα ξεχωρισεις ποια ψωνιζεται και ποια οχι;Εγω βρηκα μια κοπελα
απο ενα μαγαζι που δουλευε πωλητρια.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
εμενα μου ειπανε οτι ολες ψωνιζονται και αμα σε γουσταρουν σε αδειαζουν και τα ρουθουνια σ  ρουφανε θα παρουν το κατιτις  οτυς ολες αυτο ειναι σιγουρο απλα εμενα με χαλα με φοβιζει να παρω pro φιλοι μου ειπαν οτι πηγανε και στο κσεκαρφοτο γνωριζανε .εδω στο facebook μου την εχουν πεσει τρελα δεν θα τις παντρευτω παιρνουν και αλλους καργα αλλα το θεμα ειναι να μην πληρωσουμε τα μαλια τις κεφαλισ μας ?

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τι εγινα κανενα info τιποτα ?ολα τελικα εκει ειναι επαγγελματικα? πηδας και φευγεις ? οκ και εαν ειναι ετσι ποσο παι το μαλι για 1 η για 2 μαζι για ολη την βραδια για πειτε τιποτα δωστε τα φωτα σας .Εγω ετσι και αλλιως θα παω να δω και τα μερη αλλα θελω και απο το κοκο γιατι οχι .
Θα τα κανονιζεις με τις γκομενες ρε τυπε αυτα,θα τις ρωτας,και θα κανεις τα παζαρια σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom