Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Αποψε στο Τiger ειχε Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Α μουνια,μονο 2-3 απο αυτες εκαναν κολαση το οποιoδηποτε ελληνικο κωλο-κλαμπ.  ΑΛΛΑ... παραπανω απο τις μισες εφυγαν μονες...
Κατω απο τα 4000 δεν επεφτε καμια, και αυτα για sort.
Απο τα μπαρακια παιρνεις καυλιαρικα β διαλογης ,αλλα εξαιρετικα γαμησιμα με 2000 + bar fine.
Eγω σε posers γκομενες τετραχιλιαρο δεν δινω που να χτυπιουνται κατω,πητε με & μαλακα...

Περιμενω τον μεγιστο pagtao να επιβεβαιωσει η οχι τα λεγομενα μου,μπας & λεω τιποτα μαλακιες ως ασχετος...
Ως "γνωστος Πουκετολογος",θα επιβεβαιωσω τα λεγομενα σου...Τωρα τη high season,τα καλα μωρα ζητανε 4χιλιαρα για long και 2000-3000 για short...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ως "γνωστος Πουκετολογος",θα επιβεβαιωσω τα λεγομενα σου...Τωρα τη high season,τα καλα μωρα ζητανε 4χιλιαρα για long και 2000-3000 για short...
δηλαδη πιπα την εβγαλα με το μωρο.αλλιως θα χαλαγα τα μαλιοκεφαλα μου  :headbang: :headbang:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
παζάρι σε όλες τις γκόμενες είτε freelancer είτε απο μπαράκια, σε β διαλογής πάνω απο 1000 μην δίνεις και με 2000 βρίσκεις σουπερ μωρά αν κάνεις το ανάλογο παζάρι!
Με το παζαρι που εκανα αποψε σιχαθηκα τον εαυτο μου...
δεν πεφτουν με τιποτα.Περιμενουν ολες κατι παληκαροπουλα των 50φευγα με φραγκα η ιταλους ( ειναι τιγκα) και που κανουν σαν ξελιγωμενοι,πραγμα παραξενο για τη ρατσα τους μια & τους ξερω σαν τσιπηδες...
Προσωπικα δεν ειμαι & ο κουρκουλος αλλα δεν ειμαι & του πεταματου σαν κατι ρεταλια που βλεπω γυρω μου.ΔΕΝ τουςενδιαφερει καθολου η εμφανιση ειναι ολες για τα φραγκα...
Παντα μιλαω για μουνια Α διαλογης η αυτες που νομιζουν οτι ειναι τετοιες...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
δηλαδη πιπα την εβγαλα με το μωρο.αλλιως θα χαλαγα τα μαλιοκεφαλα μου  :headbang: :headbang:
Ειπαμε...το "μονιμο" μωρο,ειναι μεγαλη οικονομια...
Αλλα ειλικρινα...μετα απο 7 ταξιδια και αρκετα "στραπατσα" με γκομενες,θεωρω σχεδον απιθανο,να πηδηξω μια Ταυλανδεζα περισσοτερο απο 2 μερες...ΤΙΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ...
Το ιδιο παραμυθι...Η ιδια κασετα...
Γι αυτο...καθε μερα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ...

Με το παζαρι που εκανα αποψε σιχαθηκα τον εαυτο μου...
δεν πεφτουν με τιποτα.Περιμενουν ολες κατι παληκαροπουλα των 50φευγα με φραγκα η ιταλους ( ειναι τιγκα) και που κανουν σαν ξελιγωμενοι,πραγμα παραξενο για τη ρατσα τους μια & τους ξερω σαν τσιπηδες...
Προσωπικα δεν ειμαι & ο κουρκουλος αλλα δεν ειμαι & του πεταματου σαν κατι ρεταλια που βλεπω γυρω μου.ΔΕΝ τουςενδιαφερει καθολου η εμφανιση ειναι ολες για τα φραγκα...
Παντα μιλαω για μουνια Α διαλογης η αυτες που νομιζουν οτι ειναι τετοιες...
ΕΤΣΙ..ΕΤΣΙ...
Ειτε εισαι 20 χρονων,ειτε 60...ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ...
Ισα ισα που με τον 60αρη,θα του τον παιξει για κανα 5λεπτο (αν του σηκωθει) και μετα θα πεσει για υπνο...Ενω ο 20χρονος,μπορει και να τη ξενυχτησει ριχνοντας της 4-5 μανικια... ;)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Αν καναμε τετοιο ταξιδι για να βρουμε μονο μια μονιμη τοτε χεστα να παν στο  διαολο...
Ρε πιπιν εγω εδω με 3 μερες & μιαμιση γκομενα αρχιζω να βαριεμαι το παραμυθι τους,ποσο μαλλον εσυ με τοσα "γαλονια".
Δεν θα ειχα κανενα προβλημα να τα χωσω στο Top Mωρο,αρκει να μην εχει αυτο το "τουπε",αυτο μου την εσπασε σημερα.
Για να λεμε & του στραβου το δικιο αν η χτεσινη δεν μου ειχε ρουφηξει τα μεδουλια ολο & καποιο μουνοπουλο θα αρπαζα...
θα ημουν επιρεπης... :2funny:
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Με το παζαρι που εκανα αποψε σιχαθηκα τον εαυτο μου...
δεν πεφτουν με τιποτα.Περιμενουν ολες κατι παληκαροπουλα των 50φευγα με φραγκα η ιταλους ( ειναι τιγκα) και που κανουν σαν ξελιγωμενοι,πραγμα παραξενο για τη ρατσα τους μια & τους ξερω σαν τσιπηδες...
Προσωπικα δεν ειμαι & ο κουρκουλος αλλα δεν ειμαι & του πεταματου σαν κατι ρεταλια που βλεπω γυρω μου.ΔΕΝ τουςενδιαφερει καθολου η εμφανιση ειναι ολες για τα φραγκα...
Παντα μιλαω για μουνια Α διαλογης η αυτες που νομιζουν οτι ειναι τετοιες...

Δεν χρειάζεται να σιχαίνεσαι αυτό είναι το παιχνίδι εκεί και συνηθισμένη τακτική τους είναι να ζητάνε στην αρχή πολλά μπας και τσιμπήσει κάποιος που δεν ξέρει ή κάποιος ξελιγωμένος. Βασικά πήγαινε το λάου λάου να σε κεράσω ένα ποτό και πιάσε συζήτηση και στο τέλος πάνε στα λεφτά αν δεν στο κάνει θέμα αυτή αμέσως. Πίστεψε με αν σε συμπαθήσει θα κατέβει και στα λεφτά γιατί απλά ακόμα και αυτές ΠΟΥ ΚΥΛΑΝΕ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΠΑΤ προτιμάνε να περάσουν το βράδυ τους και ενδεχόμενος και την επόμενη μέρα με κάποιο που συμπαθήσανε από ένα ρετάλι. Τέλος η εμπειρία αποκτάτε με το παιχνίδι όσο περισσότερο το παίζεις τόσο γίνεσαι καλύτερος σε αυτό και τόσο σε γουστάρουν και τα ταιλανδεζάκια . Με λίγα λόγια απόλαυσε την κάθε στιγμή γιατί όλοι άλλοι που είμαστε πίσω απλά θα θέλαμε να βρισκόμαστε στη θέση σου τώρα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αν καναμε τετοιο ταξιδι για να βρουμε μονο μια μονιμη τοτε χεστα να παν στο  διαολο...
Ρε πιπιν εγω εδω με 3 μερες & μιαμιση γκομενα αρχιζω να βαριεμαι το παραμυθι τους,ποσο μαλλον εσυ με τοσα "γαλονια".
Δεν θα ειχα κανενα προβλημα να τα χωσω στο Top Mωρο,αρκει να μην εχει αυτο το "τουπε",αυτο μου την εσπασε σημερα.
Για να λεμε & του στραβου το δικιο αν η χτεσινη δεν μου ειχε ρουφηξει τα μεδουλια ολο & καποιο μουνοπουλο θα αρπαζα...
θα ημουν επιρεπης... :2funny:
μην κανεις τετοια ρε μονο μουνια γαμαμεεεεεεε
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Δεν χρειάζεται να σιχαίνεσαι αυτό είναι το παιχνίδι εκεί και συνηθισμένη τακτική τους είναι να ζητάνε στην αρχή πολλά μπας και τσιμπήσει κάποιος που δεν ξέρει ή κάποιος ξελιγωμένος. Βασικά πήγαινε το λάου λάου να σε κεράσω ένα ποτό και πιάσε συζήτηση και στο τέλος πάνε στα λεφτά αν δεν στο κάνει θέμα αυτή αμέσως. Πίστεψε με αν σε συμπαθήσει θα κατέβει και στα λεφτά γιατί απλά ακόμα και αυτές ΠΟΥ ΚΥΛΑΝΕ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΠΑΤ προτιμάνε να περάσουν το βράδυ τους και ενδεχόμενος και την επόμενη μέρα με κάποιο που συμπαθήσανε από ένα ρετάλι. Τέλος η εμπειρία αποκτάτε με το παιχνίδι όσο περισσότερο το παίζεις τόσο γίνεσαι καλύτερος σε αυτό και τόσο σε γουστάρουν και τα ταιλανδεζάκια . Με λίγα λόγια απόλαυσε την κάθε στιγμή γιατί όλοι άλλοι που είμαστε απλά θα θέλαμε να βρισκόμαστε στη θέση σου τώρα...
Εχεις τα δικια σου,οταν πας κατευθειαν με τη μια, σε πανε για "σφαξιμο"με υπομονη & καλη διαθεση ολα θα γινουν.Απλα το λεω για κατι σαν εμενα-πρωταρηδες- που αν μασησουν, αντι για ενα μηνα Ταυλανδη θα ψαχνουν στη βδομαδα αεροπλανο για να φυγουν,γιατι θα τους εχουν ξεπαραδιασει...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εχεις τα δικια σου,οταν πας κατευθειαν με τη μια, σε πανε για "σφαξιμο"με υπομονη & καλη διαθεση ολα θα γινουν.Απλα το λεω για κατι σαν εμενα-πρωταρηδες- που αν μασησουν, αντι για ενα μηνα Ταυλανδη θα ψαχνουν στη βδομαδα αεροπλανο για να φυγουν,γιατι θα τους εχουν ξεπαραδιασει...
ρε συ σου ειπα.πηγαινε μετα τις 1,30-2 στην παραλια,ακριβως στο τελος της μπαγκλα.εκει πανε πολλα μωρα.θα βρεις κατι 100% και με 1000ρικο.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Δεν χρειάζεται να σιχαίνεσαι αυτό είναι το παιχνίδι εκεί και συνηθισμένη τακτική τους είναι να ζητάνε στην αρχή πολλά μπας και τσιμπήσει κάποιος που δεν ξέρει ή κάποιος ξελιγωμένος. Βασικά πήγαινε το λάου λάου να σε κεράσω ένα ποτό και πιάσε συζήτηση και στο τέλος πάνε στα λεφτά αν δεν στο κάνει θέμα αυτή αμέσως. Πίστεψε με αν σε συμπαθήσει θα κατέβει και στα λεφτά γιατί απλά ακόμα και αυτές ΠΟΥ ΚΥΛΑΝΕ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΠΑΤ προτιμάνε να περάσουν το βράδυ τους και ενδεχόμενος και την επόμενη μέρα με κάποιο που συμπαθήσανε από ένα ρετάλι. Τέλος η εμπειρία αποκτάτε με το παιχνίδι όσο περισσότερο το παίζεις τόσο γίνεσαι καλύτερος σε αυτό και τόσο σε γουστάρουν και τα ταιλανδεζάκια . Με λίγα λόγια απόλαυσε την κάθε στιγμή γιατί όλοι άλλοι που είμαστε πίσω απλά θα θέλαμε να βρισκόμαστε στη θέση σου τώρα...
RESPECT...
Τα ειπες ολα...
Αλλωστε και το "παιχνιδι" εχει τη γλυκα του...
Βεβαια ειναι και μερικες τοσο πορωμενες,που το κολπο αυτο δε πιανει...Αλλα στη συντριπτικη τους πλειοψηφια,αν τους κανεις καλο μπλα-μπλα,γινονται τα πραγματα πιο ευκολα...
Και προς θεου,ΜΗΝ δειχνετε ψαρωμενοι (οι νεοι ταξιδευτες)...Να τους λετε οτι εχετε παει πολλες φορες,ωστε να καταλαβαινουν οτι δεν τις παιρνει να ριξουν πολυ παραμυθι.. ;)
Οπως και οταν σας ρωτανε ποσο θα κατσετε,να λετε τουλαχιστον 1-2 μηνες,γιατι αλλιως φαιρονται σε καποιον που παει για μια βδομαδα και αλλιως σε καποιον που θα κατσει καιρο...Και αυτες ψαχνουν για "μονιμους σπονσορες" και κανουν το κατι παραπανω στο κρεββατι και γενικα στη συμπεριφορα τους για να σας τυλιξουν... ;)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.642
Κριτικές
36
Like
35.247
Πόντοι
18.565
.
Ειτε εισαι 20 χρονων,ειτε 60...ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ...
Ισα ισα που με τον 60αρη,θα του τον παιξει για κανα 5λεπτο (αν του σηκωθει) και μετα θα πεσει για υπνο...Ενω ο 20χρονος,μπορει και να τη ξενυχτησει ριχνοντας της 4-5 μανικια... ;)
Επειδη βλεπω παλι καποιο κολλημα με τους κωλογερους (τα ειχαμε ξαναπει παλιοτερα) σε βεβαιωνω οτι ο γερος θα την παιδεψει πολυ περισσοτερο και δεν θα καταθεσει τα οπλα αν δεν μουσκεψει το μωρο.(Και οχι μονο απο ιδρωτα). Βεβαια δεν ειμαι ακομα 60αρης αλλα νομιζω οτι ακομα και στα 60 μου θα ειμαι ακομα μαχιμος.Και προπαντων αξιοπρεπης.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Επειδη βλεπω παλι καποιο κολλημα με τους κωλογερους (τα ειχαμε ξαναπει παλιοτερα) σε βεβαιωνω οτι ο γερος θα την παιδεψει πολυ περισσοτερο και δεν θα καταθεσει τα οπλα αν δεν μουσκεψει το μωρο.(Και οχι μονο απο ιδρωτα). Βεβαια δεν ειμαι ακομα 60αρης αλλα νομιζω οτι ακομα και στα 60 μου θα ειμαι ακομα μαχιμος.Και προπαντων αξιοπρεπης.
θελουν και παιδεμα τυπε;μονο με τα χαδια τρεχουν ποταμια τα μουνοχειλα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.642
Κριτικές
36
Like
35.247
Πόντοι
18.565
θελουν και παιδεμα τυπε;μονο με τα χαδια τρεχουν ποταμια τα μουνοχειλα.
Το ξερω ρε φιλε μου, ειδικα για τα ασιατικα μουνακια. Απλως δεν μπορω να καταλαβω την απαξιωση για καποιες ηλικιες και τα ορια που θετουν ορισμενοι εδω. Δηλαδη μεχρι ποια ηλικια επιτρεπεται να πηδαμε ρε παιδια;
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι ότι η διαφορά των κοριτσιών του Katherine  :tits: ή και των αστεριών του Diamond  :new_shocked: είναι τεράστια με αυτές τις ελευθέρας βοσκής όχι μόνο σε εμφάνιση αλλά και σε υπηρεσίες...Ας όψεται το χαμηλό μπατ :headbang:...
Στο δε Diamond της Πατάγιας οι θεές ζητούσαν long time 9000 μαζί με το barfine ποσό αναλογικά μικρό συγκρινόμενο με τα 3000+800 που ήθελαν τα άλλα μπαζάκια  :headbang:
Κρίση ξε-κρίση θα "ασθενήσω" τρεις μέρες και θα απέχω από σχέσεις με κοινές και την τέταρτη θα επισκευτώ το παραπάνω ίδρυμα....δε μαμιέται....μια ζωή την έχουμε... :rockon: :dancing: :rockon:

...Κι αν μου κάτσει...το forum θα πάρει φωτιά  :smitten:

Τελευταία νύχτα απόψε στο Ελλαδιστάν.Αύριο θα είμαι στη πολυπόθητη πτήση της THAI TG 947.Και μετά ανταπόκριση πάλι με THAI για Πούκετ.Κυριακή βράδυ η συνάντηση στη γνωστή και μη εξαιρετέα soi crocodile  :s&m_2:  :s&m_1::s&m_3:

Ανταπόκριση από Πούκετ κλασικά, μέχρι τότε ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ

καλο ταξιδι φιλε και περιμενουμε φωτογραφικο υλικο!!! ξερεις εσυ!!!  ;)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ενα εχω να πω...

ΖΗΤΩ Η ΠΑΤΑΓΙΑ!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
11
Like
431
Πόντοι
291
καλο ταξιδι φιλε και περιμενουμε φωτογραφικο υλικο!!! ξερεις εσυ!!!  ;)
Με αφορμη αυτο το ποστ θα ηθελα να ρωτησω: Αφηνουν γενικα τα μωρα να τις τραβαμε φωτος, η να βγαινουμε κι εμεις μαζι τους ?
Η δεν θελουν για να μην εχουμε στοιχεια που μπορει να τις ''στιγματισουν'' σε καποιο αλλο γκομενο?
Μεσα στο δωματιο αφηνουν ?

Ειμαι και εγω λατρης του ''φωτογραφικου θεαματος'' και θα ηθελα να παρω μαζι μου πολλες ευχαριστες αναμνησεις για την δυσκολη απο ολες τις πλευρες χρονια που θα ερθει.... :-)
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Με αφορμη αυτο το ποστ θα ηθελα να ρωτησω: Αφηνουν γενικα τα μωρα να τις τραβαμε φωτος, η να βγαινουμε κι εμεις μαζι τους ?
Η δεν θελουν για να μην εχουμε στοιχεια που μπορει να τις ''στιγματισουν'' σε καποιο αλλο γκομενο?
Μεσα στο δωματιο αφηνουν ?

Ειμαι και εγω λατρης του ''φωτογραφικου θεαματος'' και θα ηθελα να παρω μαζι μου πολλες ευχαριστες αναμνησεις για την δυσκολη απο ολες τις πλευρες χρονια που θα ερθει.... :-)
Αλλες αφήνουν άλλες όχι εξαρτάτε από το πόσο τολμηρή θα είναι η φώτο πόσο professional του επαγγέλματος είναι οι γκόμενες και τι οικιότητα έχουν μαζί σου, κάποιες ίσως χρειαστούν και κάτι παραπάνω $$$ if you know what i mean
Εγω δεν έχω πληρώσει τίποτα εξτρά αλλά δεν έχω ζητήσει και τολμηρή φωτογράφηση, παίρνω όμως τα δικά μου prive σουβενίρ να ναι καλά η καμερούλα, αν και δεν το συνιστώ γιατί αν σε πιάσουν άντε να ξεμπλέξεις
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Επειδη βλεπω παλι καποιο κολλημα με τους κωλογερους (τα ειχαμε ξαναπει παλιοτερα) σε βεβαιωνω οτι ο γερος θα την παιδεψει πολυ περισσοτερο και δεν θα καταθεσει τα οπλα αν δεν μουσκεψει το μωρο.(Και οχι μονο απο ιδρωτα). Βεβαια δεν ειμαι ακομα 60αρης αλλα νομιζω οτι ακομα και στα 60 μου θα ειμαι ακομα μαχιμος.Και προπαντων αξιοπρεπης.
Να κανω μια διευκρινηση γιατι εχεις δικιο,ενοουσα κατι αναξιοπρεπεις "λιγδες" που εχουν χρημα & μονο αυτο και τιποτα αλλο.

Χαιρομαι πραγματικα τους ανθρωπους που σε οποαδηποτε ηλικια εχουν διαθεση για ζωη.Και ζωη=ερωτας+σεξ.

Και εγω δεν ειμαι παιδαρελι,40 ειμαι.Ομως οι πολλοι "φραγγολεβαντινοι"που κυκλοφορουν εδω ειναι απαραδεκτοι.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
Και προς θεου,ΜΗΝ δειχνετε ψαρωμενοι (οι νεοι ταξιδευτες)...Να τους λετε οτι εχετε παει πολλες φορες,ωστε να καταλαβαινουν οτι δεν τις παιρνει να ριξουν πολυ παραμυθι.. ;)
Οπως και οταν σας ρωτανε ποσο θα κατσετε,να λετε τουλαχιστον 1-2 μηνες,γιατι αλλιως φαιρονται σε καποιον που παει για μια βδομαδα και αλλιως σε καποιον που θα κατσει καιρο...Και αυτες ψαχνουν για "μονιμους σπονσορες" και κανουν το κατι παραπανω στο κρεββατι και γενικα στη συμπεριφορα τους για να σας τυλιξουν... ;)
μπορειτε απλα να τους λετε οτι διαβαζετε το "Ταιλανδη sex trip"
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Με αφορμη αυτο το ποστ θα ηθελα να ρωτησω: Αφηνουν γενικα τα μωρα να τις τραβαμε φωτος, η να βγαινουμε κι εμεις μαζι τους ?
Η δεν θελουν για να μην εχουμε στοιχεια που μπορει να τις ''στιγματισουν'' σε καποιο αλλο γκομενο?
Μεσα στο δωματιο αφηνουν ?

Ειμαι και εγω λατρης του ''φωτογραφικου θεαματος'' και θα ηθελα να παρω μαζι μου πολλες ευχαριστες αναμνησεις για την δυσκολη απο ολες τις πλευρες χρονια που θα ερθει.... :-)
απλα λιγο προσοχη με τις φωτο...τις πολυ επαγγελματιες (γιατι ολες ειναι) αποφυγε να τις πολυ φοτωγραφιζεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom