Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.035
Πόντοι
18.565
χαχα χα ε καλα αυτη ξεχωριζει πως ειναι ladyboy κανε pause και κοιτα καλυτερα 41 νουμερο πααπουτσι γυναικα Ταιλανδεζα ...ε κομματι δυσκολο ,αλλα αν τις ρωτησεις το λενε αν ειναι δεν το κρυβουν
Ευτυχώς τα Ταυλανδεζικα λειντι μποις το λένε. Προσοχή όμως σε Βιετναμέζικα και Φιλιππινέζικα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.035
Πόντοι
18.565
Κατέβασα το Thai friendly, αξίζει να αγοράσω το premium;
Μόνο για 1-2 εβδομάδες πριν πάς εκει. Προσοχή στις επαγγελματίες, είναι αυτές που, αν και μικρές σε ηλικία, δεν βάζουν όριο ηλικίας στον άνδρα που θέλουν να γνωρίσουν. Αν βάζουν όριο ηλικίας υπάρχει περίπτωση να μην είναι επαγγελματίες.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μόνο για 1-2 εβδομάδες πριν πάς εκει. Προσοχή στις επαγγελματίες, είναι αυτές που, αν και μικρές σε ηλικία, δεν βάζουν όριο ηλικίας στον άνδρα που θέλουν να γνωρίσουν. Αν βάζουν όριο ηλικίας υπάρχει περίπτωση να μην είναι επαγγελματίες.
Ωραία, ναι έχω δει αυτό που λες, κάποιες γράφουν ηλικίες που θέλουν γνωριμία και πως θέλουν τον άντρα και μερικές το γράφουν και μόνες τους ότι δεν είναι επαγγελματίες. Έριξα μια ματιά και έχει αρκετές εμφανίσημες κοπέλες
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.035
Πόντοι
18.565
Ωραία, ναι έχω δει αυτό που λες, κάποιες γράφουν ηλικίες που θέλουν γνωριμία και πως θέλουν τον άντρα και μερικές το γράφουν και μόνες τους ότι δεν είναι επαγγελματίες. Έριξα μια ματιά και έχει αρκετές εμφανίσημες κοπέλες
Κατέβασε το Line, (ταυλανδεζικο βαιμπερ) ούτως, ή άλλως θα στο ζητήσουν, και πριν κάνεις οποιοδήποτε ραντεβού ζητά να μιλήσεις ζωντανά.
Πολλές βάζουν φωτογραφίες μέχρι και 10ετιας.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Κατέβασε το Line, (ταυλανδεζικο βαιμπερ) ούτως, ή άλλως θα στο ζητήσουν, και πριν κάνεις οποιοδήποτε ραντεβού ζητά να μιλήσεις ζωντανά.
Πολλές βάζουν φωτογραφίες μέχρι και 10ετιας.
Το κατέβασα και αυτό, γιατί είδα ότι πολλές το έχουν στη περιγραφή τους, αλλά προσπάθησα να βρω 2 στην αναζήτηση και δεν τις εμφάνιζε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.035
Πόντοι
18.565
Το κατέβασα και αυτό, γιατί είδα ότι πολλές το έχουν στη περιγραφή τους, αλλά προσπάθησα να βρω 2 στην αναζήτηση και δεν τις εμφάνιζε
Στην αναζήτηση δεν εμφανίζει γιατί μπορεί να έχουν φραγή στο προφίλ τους. Συνεννοησου μαζί τους στο Thai friendly, να σε κάνουν αποδοχή, η, να σου δώσουν κωδικό στο λαιν να τις αναζητήσεις.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Στην αναζήτηση δεν εμφανίζει γιατί μπορεί να έχουν φραγή στο προφίλ τους. Συνεννοησου μαζί τους στο Thai friendly, να σε κάνουν αποδοχή, η, να σου δώσουν κωδικό στο λαιν να τις αναζητήσεις.
Ευχαριστώ, πάντως το Thai friendly φαίνεται αρκετά τίμιο, καμιά σχέση με τις εφαρμογές στην Ελλάδα
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Έχω ξεχωρίσει αυτά τα 2 ξενοδοχεία. Έχει μείνει κάποιος σε αυτά και γενικά είναι σε καλό σημείο; Για να καταλάβω αν ψάχνω σωστά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Το κατέβασα και αυτό, γιατί είδα ότι πολλές το έχουν στη περιγραφή τους, αλλά προσπάθησα να βρω 2 στην αναζήτηση και δεν τις εμφάνιζε
Ποια αναζήτηση;
Με το τηλέφωνό τους;
Εγώ τις έβρισκα με το line_id τους, αρκεί να μην έχουν φραγή όπως αναφέρθηκε.
Επίσης για το premium το αναφέραμε ήδη. Αξίζει αν βαριέσαι να περιμένεις με τα δέκα λεπτά ανά μήνυμα.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Ποια αναζήτηση;
Με το τηλέφωνό τους;
Εγώ τις έβρισκα με το line_id τους, αρκεί να μην έχουν φραγή όπως αναφέρθηκε.
Επίσης για το premium το αναφέραμε ήδη. Αξίζει αν βαριέσαι να περιμένεις με τα δέκα λεπτά ανά μήνυμα.
Ναι, μάλλον έχουν φραγή. Μάλλον θα το βάλω το premium, πιστεύω αξίζει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Ναι, μάλλον έχουν φραγή. Μάλλον θα το βάλω το premium, πιστεύω αξίζει
Εμένα το line μου μπλόκαρε το account 2 φορές, με 2 διαφορετικά νούμερα. Χωρίς κανένα λόγο.
Πιστεύω το κάνουν επίτηδες στους ξένους.
Αν δεις κάποια στιγμή δε σου απαντάει κανένας, κάνε κάποιο τεστ αν δουλεύει ακόμα.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Εμένα το line μου μπλόκαρε το account 2 φορές, με 2 διαφορετικά νούμερα. Χωρίς κανένα λόγο.
Πιστεύω το κάνουν επίτηδες στους ξένους.
Αν δεις κάποια στιγμή δε σου απαντάει κανένας, κάνε κάποιο τεστ αν δουλεύει
Αυτό δεν με πειράζει και πολύ, πιστεύω και με Thai friendly μόνο παλεύεται
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
Αυτό δεν με πειράζει και πολύ, πιστεύω και με Thai friendly μόνο παλεύεται
το thaifriendly exei polla ma para polla mhnymata ,eftiaja ek neoy logariasmo prin katebv to Dekembrio kai moy estelnan panv apo 30 mhnymata καθημερινα ..το λαιν απο το 2012 νομιζω η και πιο παλια μια χαρα δουλευει σε εμενα εχω μια καπως πιο μονιμη κατασταση και μιλ;αμε σχεδον καθημερινα σαν το δικο μας βαιμπερ
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
το thaifriendly exei polla ma para polla mhnymata ,eftiaja ek neoy logariasmo prin katebv to Dekembrio kai moy estelnan panv apo 30 mhnymata καθημερινα ..το λαιν απο το 2012 νομιζω η και πιο παλια μια χαρα δουλευει σε εμενα εχω μια καπως πιο μονιμη κατασταση και μιλ;αμε σχεδον καθημερινα σαν το δικο μας βαιμπερ
Ναι καλό είναι το Thai friendly, πολλές κοπέλες απαντάνε. Το πρόβλημα είναι ότι έχει και πολλές ladyboy και κάποιες δεν τις καταλαβαίνεις και λέω τώρα να ρωτήσω ή όχι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.035
Πόντοι
18.565
Έχω ξεχωρίσει αυτά τα 2 ξενοδοχεία. Έχει μείνει κάποιος σε αυτά και γενικά είναι σε καλό σημείο; Για να καταλάβω αν ψάχνω σωστά
Miami έχω μείνει, στο σόι 13, 2 λεπτά από το Σκάι-τρεν Νανά, αν θές να μετακινεισαι, σε πολύ καλό σημείο, σχεδόν στο κέντρο του "ενδιαφέροντος" με μεγάλη πισίνα. Παλιό ξενοδοχείο, νομίζω ότι το σνακαινησανε πριν 2 χρόνια.
Αμορα Νεολουξ, κοντά στα μασσατζιδικα των σόι 22, 24, 33.
Θα σου πρότεινα ασυζητητί το Μαϊάμι.
Ένα κτήριο παρά δίπλα είναι το Τρέντυ, με τα κοντος που μένω εγώ τα τελευταία χρόνια.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Miami έχω μείνει, στο σόι 13, 2 λεπτά από το Σκάι-τρεν Νανά, αν θές να μετακινεισαι, σε πολύ καλό σημείο, σχεδόν στο κέντρο του "ενδιαφέροντος" με μεγάλη πισίνα. Παλιό ξενοδοχείο, νομίζω ότι το σνακαινησανε πριν 2 χρόνια.
Αμορα Νεολουξ, κοντά στα μασσατζιδικα των σόι 22, 24, 33.
Θα σου πρότεινα ασυζητητί το Μαϊάμι.
Ένα κτήριο παρά δίπλα είναι το Τρέντυ, με τα κοντος που μένω εγώ τα τελευταία χρόνια.
Επειδή δεν είδα κάποια απάντηση, βιάστικα λίγο και έκλεισα στο Αμόρα γιατί είχε καλή προσφορά.
Μιας και ανέφερες τα μασσαντζίδικα, έχεις κάποια πρόταση; Θα ήθελα να τα δοκιμάσω γιατί διάβασα καλά λόγια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.035
Πόντοι
18.565
Αυτό το βίντεο που σου βάζω είναι στην περιοχή που μένεις, από την απέναντι μεριά του δρόμου.
Επίσης έχει μασσατζιδικα και στα σόι 31-33, αλλά απευθύνονται κυρίως σε Γιαπωνέζους.
Εδώ θα δεις όλα τα μασσατζιδικα που υπάρχουν στην περιοχή.
Οι τιμές που παίζουν εδώ είναι από 1800-2000 μπατ το πλήρες "σέρβις" για μια ώρα. Όλα σχεδόν τις ίδιες υπηρεσίες έχουν, εσύ απλώς διαλέγεις την κοπέλα που γουστάρεις.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, έχεις κάνει πολύ καλές περιγραφές και βοηθάς εμάς που δεν έχουμε ιδέα να μάθουμε τα βασικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom