Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.926
Κριτικές
1
Like
32.788
Πόντοι
6.256
Παω se 2 βδομαδες πρωτη φορα ταιλανδη για 7 βραδια, δεν μπορουσα δυστυχως να μεινω παραπανω, λεω να μεινω 4 μερες μπανγκοκ και 3 pattaya.
Θα το δοκιμασω tinder, οχι ομως με τι διαγραφη του λγοαριασμου γιατι πληρωσα premium για να το εχω στη ταιλανδη, thai friendly εχω ηδη κανει αναγνωριστικες κινησεις και εχω επαφες, νομιζω ομως θα παιξουν συμπληρωματικα αυτα γιατι εκει θα παιξουν και γνωριμιες live
Ειναι λιγες οι μερες για να χανεις χρονο στα σοσιαλ
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Ποια συχνά αλλάζουν;
Μέρη, συνθήκες, ενδιαφέροντα είναι τα ίδια εδώ και χρόνια.
Βασικά ότι έχει ειπωθεί εδώ και καιρό ισχύει απόλυτα.

Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι λάθος να μείνει κάποιος σε ένα μέρος πάνω από 5 μέρες.
Αυτή η χώρα έχει τόσα αξιοθέατα, τόσα ωραία μέρη που είναι πραγματικά κρίμα να μη δεις τουλάχιστον 3-4 πόλεις/νησιά το λιγότερο.
Εννοώ ότι για παράδειγμα ότι δεν σημαίνε ότι επειδή πριν ένα χρόνο έβρισκες τις πιο ωραίες κοπέλες στο τάδε μαγαζί ισχύει και φέτος ή ότι μπορεί μια παραλία που ήταν σχετικά καθαρή φέτος να έχει σκουπιδια. Το ίδιο και για φαγάδικα, αλλά και δραστηριότητες. Γενικά συμφωνώ μαζί σου, οι περισσότεροι που έχουν πάει πρόσφατα επιβεβαιώνουν σε μεγάλο βαθμό όσα έχουν γραφτεί, αλλά και γενικά μου αρέσει να διαβάζω και την προσωσπική εμπειρία του καθενός, όπως το βιώνει και να ακούω διάφορες απόψεις. Για παράδειγμα για το tinder εχουν γραφτεί διαφορετικές απόψεις από μέλη, άλλοι λένε αξίζει άλλοι μόνο thai friendly
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
Σε ποια πόλη είχες τύπε στο tinder 130likes; Πριν πόσα χρόνια;
Θα μας τρελάνεις;
Είχα 5 match με πληρωμένο tinder στην Ταϊλάνδη πέρυσι.

Μόνο Thai friendly παίζει μπάλα εκεί.
Από εκεί μέσα είχα 10 ραντεβού σε λίγες μέρες και έβγαινα κάθε μέρα με άλλη.
Παίζει και το Τιντερ καλά.
αληθινα τα 130. Τόσα περιπου είχα και εγώ πρόσφατα. Το Τάι φρεντλι σαφώς καλύτερο.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.543
Κριτικές
12
Like
6.341
Πόντοι
2.646
  • Χαχα
Αντιδράσεις: piko

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Όλες αυτές που στέκονται σε κάποια σημεία κάνουν πιάτσα; Ελπίζω αυτή στο 9.07 να μην είναι ladyboy:D:
Μπορεί να είναι και κάποιο promotion, δεν είναι όλες πουτάνες όσες γυναίκες υπάρχουν στον δρόμο τύπε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μπορεί να είναι και κάποιο promotion, δεν είναι όλες πουτάνες όσες γυναίκες υπάρχουν στον δρόμο τύπε.
Συμφωνώ, απλά δεν βέπω να κρατάνε διαφημιστικά, έτσι πως κάνουν promotion; Και αν δεις στο σημείο που λέω η κοπέλα πάει να πιάσει τον τύπο από το χέρι
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
15
Like
11.267
Πόντοι
3.846
Συμφωνώ, απλά δεν βέπω να κρατάνε διαφημιστικά, έτσι πως κάνουν promotion; Και αν δεις στο σημείο που λέω η κοπέλα πάει να πιάσει τον τύπο από το χέρι
Ξαναλέω, δε σημαίνει ότι επειδή μια γυναίκα σε προσεγγίζει σημαίνει ότι είναι για πούτσο μόνο.
Αν πας με τέτοια λογική, παίζει και να μπλέξεις.
Σε άλλες χώρες δεν έχεις ταξιδέψει; Δεν έχεις δει γυναίκες να έρχονται πολύ φιλικά για να πασάρουν πχ, μπαρ/αρώματα/κλπ προωθητικά προϊόντα;
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Ξαναλέω, δε σημαίνει ότι επειδή μια γυναίκα σε προσεγγίζει σημαίνει ότι είναι για πούτσο μόνο.
Αν πας με τέτοια λογική, παίζει και να μπλέξεις.
Σε άλλες χώρες δεν έχεις ταξιδέψει; Δεν έχεις δει γυναίκες να έρχονται πολύ φιλικά για να πασάρουν πχ, μπαρ/αρώματα/κλπ προωθητικά προϊόντα;
Έχω πάει σε χώρες στην Ευρώπη, όταν υπάρχει κάποιο promotion κρατάνε κάποιο διαφημιστικό, για παράδειγμα αυτές με τα αρώματα είναι με τα χαρτάκια στο χέρι
Εννοείται πως δεν είναι όλες πουτάνες, γι αυτό ρωτάω για παράδειγμα αυτές στο βίντεο πως θα τις ξεχώριζες
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.543
Κριτικές
12
Like
6.341
Πόντοι
2.646
Τυπε όσες είναι στημένες στο δρόμο, η μία δίπλα από την άλλη, είναι βίζιτες και περιμένουν το φαρανγκ να πάει για να ξεκινήσει η διαπραγμάτευση, Λονγκ, σορτ κτλ
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
ε καλα τωρα οταν σε κοιτουν λες και εισαι κανα μεγαλος γοης ειναι ντυμενες σουπερ προκλητικα με οσο πιο ευρωπαικο στυλ, ειδικα αυτο με το η μια διπλα στην αλλαη ειναι σημαδι , ε δεν θα ειναι για τον ερανο του κατηχητικου να υποθεσις μαλλον ,,σε ελαχιστο χρονο θα ξεχωριζεις τις επαγγελματιες γρηγορα τα πιανει το ματι αυτα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.036
Πόντοι
18.565

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Το landmark ειναι το ξενοδοχειο που μενω οταν ειμαι Μπανγκοκ αλλα ειδα στο βιντεο οτι εχει χαλασει στο πεζοδρομιο το ωραιο καφε που ειχε, επισης το 1ο μπαρ αριστερα στη νανα ειναι ωραιο να αραζεις με τη μπυρα σου και να κοβεις ολη τη κινηση χωρις να σου κολανε τα κοριτσια. Βλεπεις ποιοι μπαινουν και βγαινουν απο τη νανα.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Και το δωματιο του LANDMARK επισης δεν εχεις προβλημα να ανεβασεις κοπελα η οτι αλλο θελεις
 

Συνημμένα

  • DSC00468.JPG
    DSC00468.JPG
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 17

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.036
Πόντοι
18.565
Και το δωματιο του LANDMARK επισης δεν εχεις προβλημα να ανεβασεις κοπελα η οτι αλλο θελεις
Από 3 αστέρια και πάνω, το 99% των ξενοδοχείων στην περιοχή δεν έχουν πρόβλημα, Λορδε. Στο καφέ του Λαντμαρκ αραζανε παλιά και κάποιες πιο κυριλατες κοπέλες. Τώρα νομίζω το κλείσανε.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Από 3 αστέρια και πάνω, το 99% των ξενοδοχείων στην περιοχή δεν έχουν πρόβλημα, Λορδε. Στο καφέ του Λαντμαρκ αραζανε παλιά και κάποιες πιο κυριλατες κοπέλες. Τώρα νομίζω το κλείσανε.
Ναι ρε γαμωτο, ειχε καλο παιχνιδι χωρια που εβλεπες και ολη τη κινηση του δρομου.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206
χαχα χα ε καλα αυτη ξεχωριζει πως ειναι ladyboy κανε pause και κοιτα καλυτερα 41 νουμερο πααπουτσι γυναικα Ταιλανδεζα ...ε κομματι δυσκολο ,αλλα αν τις ρωτησεις το λενε αν ειναι δεν το κρυβουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom