Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Απο τους φιλους που εχουν επισκευτει το πουκετ και αν το εχουν κανει το εκδρομικο για τα νησια που ειναι στα περιξ του πουκετ ..ποσο κοστιζουν μια αυθημερον βολτα και ποιο νησι αξιζει περισσοτερο για το εξωτικο του πραγματος...εχω επισκευτει μονο παταγια πισω στο 2010 και 2011...με το μπατ τοτε στο 43-44..απλησιαστο νουμερο για τωρα στο 38.5 το ειδα ..και ψαχνω να δω και για πουκετ πιο πολυ για τις βολτες στα εξωτικα νησια του αρχιπελαγους ..
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Ειχα διαβασει εδω στο φορουμ τοτε πραγματα που με ειχαν βοηθησει στις εκδρομες μου ...και κυριως ο λακις και ο στεφαν με ειχαν κατατοπισει στο επακρο για την παταγια ..να ειναι καλα ..για παταγια θα περασω σιγουρα .απλα θελω να κανω την βολτα και στο πουκετ για τις εκδρομες ..κατι που δεν εχει η παταγια ...με μοναδικη εξαιρεση το κο λαν αλλα δεν με συγκινησε ιδιαιτερα ...η παταγια εχει αλλες καλες παροχες "χαλαρωσης"
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Αρρώστια η πατταγια ! Έρωτας! Έχω πάει σε κάποια μέρη ταυλανδη ,έμεινα και 2 βδομάδες μια φορά μπουριραμ στο σατουκ με μια οικογένεια ,ρη γκομενα εκεί τα φτιάξαμε ,σπίτι της στο χωριό ,την ήξερα από πατταγια και πήγα έτσι να με φιλοξενήσει …
Από τις μεγαλύτερες εμπειρία της Ζωής μου ! Τέλος πάντων στην πατταγια νιώθω σαν το σπίτι μου !
Τελευταία ήμουνα 2 μήνες μόνο Πάταγια ,θέλω να πω σχεδόν πάντα βρίσκω γκομενακι τζάμπε και μέρα γαμαω και πληρωτέος βέβαια ,όπως κάτι δίπλα 20ρικια…αλλά δεν είναι μόνο αυτό έχω γνωστούς εκεί και φίλους και ταυλανδους και ευρωπαίους ! Ανυπομονώ να ξαναπάω και τώρα εκεί θα ήμουνα αλλά λόγω πρόβλημα υγείας πήρα 20 κιλά και έχω φάει μια ψιλό φρίκη με τον εαυτό μου και δεν νιώθω καλά αλλά το παλεύω
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι αλλάζει χρονο με το χρονο …δυστυχώς ..αν κάνω λάθος (μακάρι)να με διορθώσετε …πιστεύω σε 5-10 χρόνια θα ζητάνε οι γκόμενες τα λεφτά της Ευρώπης συν ότι ανεβάζουν και τουπέ σιγα σιγα …
Πιο επαγγελματίες ,το μεγαλύτερο ποσοστό βέβαια όχι όλες και στα τουριστικά οπβς πάταγια πουκετ κτλ
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Και το μασάζ μου λείπει αφάνταστα και το φαΐ τους ,μόνο ταϊλανδέζικο τρώω όταν είμαι εκεί
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Υπάρχουν 3 κατηγορίες Ελλήνων Ταιλάνδης.
1. Μόνιμοι κάτοικοι Ταιλανδης, ζούνε και δουλεύουν εκεί, μπορεί και να έχουν παντρευτεί εκεί. Σαν επιχειρηματίες το μεγαλύτερο ποσοστό.....έχει πέσει στα βράχια. Σαν εργαζόμενοι σε άλλα project όπως λένε και στο χωριό μου, κάποιοι έχουν πετύχει να έχουν μία καλή, όχι πολύ καλή ζωή, ίσως καλύτερη απο αυτή που άφησαν εδώ!
2. Ημι-μόνιμοι, αυτοί λοιπόν έχουν το Οκτώβριος- Μάιος ή μέρος αυτής της περιόδου, κυρίως Παταγιανοί τύποι. Συνταξιούχοι ή εργαζόμενοι του τουρισμού - εποχιακοί. Συνήθως τη βγάζουν οικονομικά, είναι γενικά ωραίοι τύποι στη παρέα, μιλάνε εκεί για οτιδήποτε τους προβληματίζει στην Ελλάδα, και όταν βρίσκονται στην Ελλάδα μιλάνε μόνο για την Ταιλάνδη! Συνήθως βρίσκουν και λόγους να μαλώνουν μεταξύ τους!
3. Τουρίστες, με διαμονή +-1 μήνα, μάλλον το συντριπτικό ποσοστό γράφει και στο bourdela.com, όπως και η αφεντιά μου. Τρώμε τα λεφτά μας εκεί, ξερένωντας το σκατό μας εδώ! Δεν το μετανιώνουμε ποτέ και κάθε φορά επιστρέφωντας τις πρώτες 10 μέρες διατυμπανίζουμε ότι ήταν η τελευταία φορά της Ταιλάνδης και την επόμενη φορά θα πάμε κάπου αλλού. Μετά ψάχνουμε πάλι εισιτήρια για Ταιλάνδη!
Ακριβώς έτσι φιλε ….
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω αίτηση για την e-visa και έχω κάποιες απορίες, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.
1Πρέπει πρώτα να κλείσω τη πτήση και μετά να βγάλω τη visa;
2Πρέπει να έχω κλείσει ξενοδοχείο για όλη τη διάρκεια της διαμονής;
3Θέλω να μείνω για 3 μήνες, δηλαδή να κάνω το μέγιστο που γίνεται, αλλά ξέρω ότι κανονικά μπορείς να κλείσεις μέχρι 2 μήνες και κάνεις εκεί την ανανέωση για άλλες 30 ημέρες,εγώ όμως με ποιο από τα 2 θα κλείσω τα εισιτήρια και τι συμπληρώνω στην αίτηση για τη visa εκεί που ζητάει ημερομηνία άφιξης και αναχώρησης;
Γενικά αν μπορεί κάποιος να δώσει και κάποια επιπλέον συμβουλή, γιατί είναι η πρώτη φορά που κάνω τη διαδικασία
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.658
Κριτικές
15
Like
11.242
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα, προσπαθώ να κάνω αίτηση για την e-visa και έχω κάποιες απορίες, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.
1Πρέπει πρώτα να κλείσω τη πτήση και μετά να βγάλω τη visa;
2Πρέπει να έχω κλείσει ξενοδοχείο για όλη τη διάρκεια της διαμονής;
3Θέλω να μείνω για 3 μήνες, δηλαδή να κάνω το μέγιστο που γίνεται, αλλά ξέρω ότι κανονικά μπορείς να κλείσεις μέχρι 2 μήνες και κάνεις εκεί την ανανέωση για άλλες 30 ημέρες,εγώ όμως με ποιο από τα 2 θα κλείσω τα εισιτήρια και τι συμπληρώνω στην αίτηση για τη visa εκεί που ζητάει ημερομηνία άφιξης και αναχώρησης;
Γενικά αν μπορεί κάποιος να δώσει και κάποια επιπλέον συμβουλή, γιατί είναι η πρώτη φορά που κάνω τη διαδικασία
Πας πρώτη φορά και θες κατευθείαν να κάτσεις 3 μήνες;
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Πας πρώτη φορά και θες κατευθείαν να κάτσεις 3 μήνες;
Ναι, δεν είναι ένα ταξίδι που μπορώ να κάνω συχνά. Δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσω 800 ευρώ σε εισιτήρια για να κάτσω μερικές ημέρες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.658
Κριτικές
15
Like
11.242
Πόντοι
3.846
Ναι, δεν είναι ένα ταξίδι που μπορώ να κάνω συχνά. Δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσω 800 ευρώ σε εισιτήρια για να κάτσω μερικές ημέρες
Διαφωνώ.
Άλλοι δίνουμε 1300€ και πάμε για 14 μέρες.
Και πώς ξέρεις ότι θα σου αρέσει για να κάτσεις τόσο καιρό αν δεν έχεις ξαναπάει;

Και πώς θα κάτσεις τόσο καιρό; Δε δουλεύεις;
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Διαφωνώ.
Άλλοι δίνουμε 1300€ και πάμε για 14 μέρες.
Και πώς ξέρεις ότι θα σου αρέσει για να κάτσεις τόσο καιρό αν δεν έχεις ξαναπάει;

Και πώς θα κάτσεις τόσο καιρό; Δε δουλεύεις;
Διαβάζω το θέμα εδώ και πολύ καιρό και πιστεύω ότι θα μου αρέσει. Έχω διαβάσει τα περισσότερα που έχουν γράψει έμπειρα μέλη. Στο θέμα δουλειά, θα μπορώ να βγάλω άκρη πιστεύω και θα έχω και το λάπτοπ μαζί.
Δεν έχω την δυνατότητα να ξοδεύω χιλιάρικα το χρόνο μόνο για εισιτήρια και να πηγαινοέρχομαι
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Διαβάζω το θέμα εδώ και πολύ καιρό και πιστεύω ότι θα μου αρέσει. Έχω διαβάσει τα περισσότερα που έχουν γράψει έμπειρα μέλη. Στο θέμα δουλειά, θα μπορώ να βγάλω άκρη πιστεύω και θα έχω και το λάπτοπ μαζί.
Δεν έχω την δυνατότητα να ξοδεύω χιλιάρικα το χρόνο μόνο για εισιτήρια και να πηγαινοέρχομαι
Πιστεύω φιλε μου δεν είναι μόνο το εισητηριο …όσο κάθεσαι τόσο θα τρως λεφτά …νοίκια ,φαΐ,ποτά ,μασαζια,γαμησια…
Εύχομαι να περάσεις καλά μα το ευχαριστηθείς και να αποκτήσεις τις καλύτερες εμπειριες !
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.658
Κριτικές
15
Like
11.242
Πόντοι
3.846
Διαβάζω το θέμα εδώ και πολύ καιρό και πιστεύω ότι θα μου αρέσει. Έχω διαβάσει τα περισσότερα που έχουν γράψει έμπειρα μέλη. Στο θέμα δουλειά, θα μπορώ να βγάλω άκρη πιστεύω και θα έχω και το λάπτοπ μαζί.
Δεν έχω την δυνατότητα να ξοδεύω χιλιάρικα το χρόνο μόνο για εισιτήρια και να πηγαινοέρχομαι
Μου αρέσει πώς σκέφτεσαι αν και ριψοκίνδυνη στρατηγική.
Αν έχεις τα φράγκα, κάντο και το πολύ πολύ να γυρίσεις νωρίτερα.
Θα πρότεινα να κλείσεις μόνο το πήγαινε και διαμέρισμα μόνο για ένα μήνα για να δεις πώς θα πάει.
Μόνο Πατάγια θα πας;
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Πιστεύω φιλε μου δεν είναι μόνο το εισητηριο …όσο κάθεσαι τόσο θα τρως λεφτά …νοίκια ,φαΐ,ποτά ,μασαζια,γαμησια…
Εύχομαι να περάσεις καλά μα το ευχαριστηθείς και να αποκτήσεις τις καλύτερες εμπειριες !
Ευχαριστώ, σίγουρα θα φύγουν και λεφτά από εδώ και από εκεί, αν και έχω σκοπό να μη χαλάσω πολλά στο κομμάτι γυναίκες, καλύτερα με την ίδια αρκετές ημέρες
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Μου αρέσει πώς σκέφτεσαι αν και ριψοκίνδυνη στρατηγική.
Αν έχεις τα φράγκα, κάντο και το πολύ πολύ να γυρίσεις νωρίτερα.
Θα πρότεινα να κλείσεις μόνο το πήγαινε και διαμέρισμα μόνο για ένα μήνα για να δεις πώς θα πάει.
Μόνο Πατάγια θα πας;
Σκέφτομαι να μείνω και Bangkok, πουκέτ. Πως θα κλείσω μόνο το πήγαινε; Στην αίτηση για visa ζητάει και ημερομηνία αναχώρησης
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Μου αρέσει πώς σκέφτεσαι αν και ριψοκίνδυνη στρατηγική.
Αν έχεις τα φράγκα, κάντο και το πολύ πολύ να γυρίσεις νωρίτερα.
Θα πρότεινα να κλείσεις μόνο το πήγαινε και διαμέρισμα μόνο για ένα μήνα για να δεις πώς θα πάει.
Μόνο Πατάγια θα πας;
Φίλε μου δεν ξέρω αν γίνεται αυτό με το μόνο πήγαινε στο λέω από προσωπική εμπειρία μια φορά το έκανα από Γερμανία με την νορβηγική εταιρεία από το αεροδρόμιο του Μονάχου και μιλάμε τώρα τα χρειάστηκα λίγο έλειψε να μη με αφήςουν να πετάξω!
Δε θυμάμαι γιατί είναι λίγο παλιά αλλά νομίζω με βάλανε και έκλεισα κατευθείαν την επιστροφή αλλιώς δε με άφηναν να πετάξω
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Ευχαριστώ, σίγουρα θα φύγουν και λεφτά από εδώ και από εκεί, αν και έχω σκοπό να μη χαλάσω πολλά στο κομμάτι γυναίκες, καλύτερα με την ίδια αρκετές ημέρες
Φίλε μου μην κάνεις σχέδια πήγαινε έκει και κάνε ότι σου βγει από μέσα σου η πατταγια είναι μαγική και πλανεύτρα μπορεί το κορίτσι που θες για πολλές μέρες να τον καψούρευτεις Όπως έπαθα και εγώ την πρώτη μου φορά μπορεί όμως και να τρελαθείς όταν δεις τι φάση εκεί και να θες άλλο μουνί κάθε μέρα να τρελαθείς να γαμάς σαν τρελός γιατί να ξέρεις ότι άλλο τα βίντεο στο YouTube άλλο τι διαβάζεις εδώ πέρα και τι σου λέμε εμείς ο καθένας και άλλο τα πατήσεις τα πόδια σου εκεί και θα δεις όλα live
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Φίλε μου μην κάνεις σχέδια πήγαινε έκει και κάνε ότι σου βγει από μέσα σου η πατταγια είναι μαγική και πλανεύτρα μπορεί το κορίτσι που θες για πολλές μέρες να τον καψούρευτεις Όπως έπαθα και εγώ την πρώτη μου φορά μπορεί όμως και να τρελαθείς όταν δεις τι φάση εκεί και να θες άλλο μουνί κάθε μέρα να τρελαθείς να γαμάς σαν τρελός γιατί να ξέρεις ότι άλλο τα βίντεο στο YouTube άλλο τι διαβάζεις εδώ πέρα και τι σου λέμε εμείς ο καθένας και άλλο τα πατήσεις τα πόδια σου εκεί και θα δεις όλα live
Ναι το έχω σκεφτεί αυτό, έχω διαβάσει τα καλύτερα για τις γυναίκες εκεί και πως συμπεριφέρονται στους άντρες. Τώρα πιο πολύ με απασχολεί να βγάλω άκρη με τις διαδικασίες και το κομμάτι γυναίκες θα το δω εκεί
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.658
Κριτικές
15
Like
11.242
Πόντοι
3.846
Σκέφτομαι να μείνω και Bangkok, πουκέτ. Πως θα κλείσω μόνο το πήγαινε; Στην αίτηση για visa ζητάει και ημερομηνία αναχώρησης
Δεν θυμάμαι Νοέμβρη που πήγα πώς το έκανα για τη Βιζα αλλά προσπάθησε να μην πας μονο στα τουριστικά.
Όλο πάνε στα ίδια Πατάγια και Πουκετ και μετά λένε είναι ακριβά. Λογικό αφού όλοι πάνε στα ίδια.
Πχ Chiang Mai που πήγα τελευταία πέρασα τέλεια, κάθε μέρα έβγαινα με άλλη γκόμενα και έδινα μόνο 15€/ημέρα στο ξενοδοχείο και έτρωγα με 1.5€ φουλ μερίδα.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι Νοέμβρη που πήγα πώς το έκανα για τη Βιζα αλλά προσπάθησε να μην πας μονο στα τουριστικά.
Όλο πάνε στα ίδια Πατάγια και Πουκετ και μετά λένε είναι ακριβά. Λογικό αφού όλοι πάνε στα ίδια.
Πχ Chiang Mai που πήγα τελευταία πέρασα τέλεια, κάθε μέρα έβγαινα με άλλη γκόμενα και έδινα μόνο 15€/ημέρα στο ξενοδοχείο και έτρωγα με 1.5€ φουλ μερίδα.
Την είδα την περιοχή σε προηγούμενα ποστ, θα το έχω στο μυαλό μου αν βγαίνει το πρόγραμμα να πάω και εκεί. Γενικά θέλω να δω και τη χώρα, τα αξιοθέατα και τις παραλίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom