Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.102
Πόντοι
21.896
Αυτά που λες δε νομίζω να αξίζει για 5 μέρες.
Υπόψιν μετά πρέπει να πετάξω εύκολα για πίσω Κύπρο. Δεν έχω μέρες για χάσιμο να πάω πάλι Bangkok να μείνω εκεί.
Κ σιεμ Ρεάπ με λίμνη τονσλαπ φτάνουν πέντε μέρες
Κ λουανγκ πραμοαγκ φτάνουν πέντε μέρες
Κ μπαγκαν με βουνό ποπα φτάνουν πέντε μέρες
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.518
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.646
Η κεντρική παραλία στο πουκετ είναι, έχει 7 πολύ καλές παραλίες τριγύρω. Μην κάτσεις για μπανιο καθόλου εκει. Αν ειναι να πας με γκομενα πήγαινε κο λιπε.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
318
Κριτικές
1
Like
977
Πόντοι
81
Θέλω μια γνώμη από άτομα που έχουν πάει αρκετές φορές.
Ξανακλεινω εισιτήρια σύντομα για Νοέμβρη και πέρα από Chiang Mai που θα πάω για αρκετές μέρες, έχω άλλες 5 μέρες που θέλω να πάω κάπου αλλού.
Τι προτείνετε για αυτό το διάστημα;
Δε θέλω Bangkok .
Pattaya ; Ή Phuket ;
Koh Chang
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Πάρε αεροπλάνο κ πετάξουν σιεμ Ρεάπ ή Luang prabang
Αφού ούτως ή άλλως θα μπεις σε αεροπλάνο για να πας νότια ταυλσνδη άρα μπες κ πήγαινε κ δε αυτά τα μέρη ..
Για ποιο εξτρέμ πήγαινε Bagan Myanmar αλλά ρώτα πρεσβεία πρώτα αν είναι ασφαλές μέρος ...
Νομίζω όμως ότι σιεμ Ρεάπ είναι πιο καλά διότι μπορείς να πας κ λίμνη τονσλαπ που είναι μαγεία

Bagan όμως είναι δεκαπλάσιο από το some reap κ έχει κ εκεί τη λίμνη inle και mountain poppa ( κάτι σαν μετέωρα μοναστήρι σε βράχο για μονοήμερο )
Πρώτα ρώτα πρεσβεία όμως για ασφάλεια ....


Μύστη σε περιχυνω γιατί η κατσίκα του γειτονα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Άνοιξα λίγο Thai Friendly για να φρεσκαρω τη μνήμη μου και το προφίλ μου μέχρι να πάω στα κορίτσια.
Μερικά παραδείγματα από αυτές που μιλούσα πέρυσι και που περιμένω να κανονίσω μόλις πάω ξανά.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-03-28-13-18-45-98_f0f3264176e99f44eb98e08a2c0a661c.jpg
    Screenshot_2024-03-28-13-18-45-98_f0f3264176e99f44eb98e08a2c0a661c.jpg
    923 KB · Εμφανίσεις: 58
  • Screenshot_2024-03-28-13-17-55-04_f0f3264176e99f44eb98e08a2c0a661c.jpg
    Screenshot_2024-03-28-13-17-55-04_f0f3264176e99f44eb98e08a2c0a661c.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 52
  • Screenshot_2024-03-28-13-18-35-44_f0f3264176e99f44eb98e08a2c0a661c.jpg
    Screenshot_2024-03-28-13-18-35-44_f0f3264176e99f44eb98e08a2c0a661c.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 53

Κουλιςπα

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
17
Like
20
Πόντοι
0
Στο thai friendly πρέπει να έχεις σύνδρομή για να κάνεις δουλειά; Άλλοι άκρη εγώ δεν βγάζω με την εφαρμογή
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Στο thai friendly πρέπει να έχεις σύνδρομή για να κάνεις δουλειά; Άλλοι άκρη εγώ δεν βγάζω με την εφαρμογή
Αν δε θες να περιμένεις 10 λεπτά για να στείλεις ένα μήνυμα ή για να απαντήσεις απευθείας στα κορίτσια που πατάνε like σε σένα, θέλει συνδρομή.
Αλλιώς θέλει υπομονή με το δωρεάν.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Like
109
Πόντοι
1
Φουλ ψεύτικες (συν καρα-ψεύτικα προφίλ) και βιζιτούδες που ζητάνε ό,τι τους καπνίσει είναι μέσα, προσοχή μεγάλη σε όποιον προσπαθήσει να "κάνει παιχνίδι". Πάνε οι καλές εποχές, τώρα γέμισε με βιζιτάκια που στο παίζουν και ιστορία.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
790
Κριτικές
1
Like
1.642
Πόντοι
206
Φουλ ψεύτικες (συν καρα-ψεύτικα προφίλ) και βιζιτούδες που ζητάνε ό,τι τους καπνίσει είναι μέσα, προσοχή μεγάλη σε όποιον προσπαθήσει να "κάνει παιχνίδι". Πάνε οι καλές εποχές, τώρα γέμισε με βιζιτάκια που στο παίζουν και ιστορία.
ειχα μπει με νεο λογαριασμο λιγες μερες πριν παω να δω τι παιζει ,ε λοιπον στη πατογκ και Πουκετ οι 9 στις 10 βιζιτες ,ζηταγανε 2.000 ,με διαπραγματευση 1.500 ,εκει που μεχρι το 2018 ,ερχονταν χαλαρα με 1.000 μπατ .Πηρα ομως μια με 1.500 , θεομουνο ,και μετα βεβαια ηρθε η μονιμη ,ας τη πουμε, και αραξα ,γιατι τοσα λεφτα να τα δινω καθε μερα δυστυχως δεν υπαρχουν ,ετσι οτι μπάλα επαιξα για πατογκ μιλάμε ,ηταν τις πρωτες 3 ημερες με κατι Ρωσιδες που ειχαν τη μυτη πολύ ψηλα για εμενα και επειδη δεν μου αρεσει να λεω ψεμματα δεν εφαγα τιποτα ,Να ναι καλα η Ταιλανδικη επαρχια και το που κιαο και οι ζαχαροορυζωνες που βγαζουν τετοια κουκλια...Α ξεχασα και σου καθαριζουν τις γαριδες στα μπαρμπεκιου αμα λαχει lol lol
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Pattaya έχω χρόνια να πάω.
Έχει τίποτα ενδιαφέρον Beach bars στην παραλία να αράξω για τις 5 μέρες που θέλω να πάω;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Μετά την απογοήτευση που έφαγα με αυτά που συμβαίνουν στην Ευρώπη γενικότερα έχω μια τάση φυγής είναι η αλήθεια.

Μια επιλογή για μονιμη διαμονή αλλά και εργασία (ένα εισόδημα) είναι η ταυλανδη.
Στα υπέρ :
-ευκολα γκομενάκια που σαν μόνιμος κάτοικος όσο ναι γαμας με λίγα έως καθόλου χρήματα
-καλο φαγητό του τύπου και του γούστου μου
-μασαζ πολύ καλό με τεράστια εμπειρία από τις μασατζουδες


Στα κατά:
- τα γκομενάκια πιθανώς θα τα βαρεθω γρήγορα γιατί έχουν τον ίδιο σωματότυπο σχεδόν όλες
-η γλώσσα και η γραφή τους.

Γράφτηκα σε κάποια ομάδα στο Facebook με Έλληνες της Ταϊλάνδης με σκοπό να αντλήσω καμμία πληροφορία αλλά δεν έμαθα τίποτα ουσιαστικό.
Τον Απρίλιο θα συναντήσω κάποιον παλιό μου φίλο που μένει μόνιμα Πατάγια 10-15 χρόνια μπας και μάθω καμμία πληροφορία όπως:
- μονιμη διαμονή ,βίζες κτλ
- δυνατότητα για κάποιο εισόδημα
-αντιμετωπιση δυσκολίας της γλώσσας και της γραφής.

Η ζωή είναι μικρή ,το ταξίδι είναι σύντομο οπότε εγώ δεν είμαι πλέον της φάσης να περιμένω την σύνταξη και μετά.
Μετά ίσως να είναι αργά ...

Τέλος Απριλίου φεύγω Βραζιλία με σκοπό την μόνιμη εγκατάσταση εκεί (έχω άδεια διαμονής , μιλάω την γλώσσα ) ,
Θα πρέπει έως τότε να έχω συγκεντρώσει αρκετές θετικές πληροφορίες ούτως ώστε να ΜΗΝ ΕΠΕΝΔΥΣΩ στην Βραζιλία για να μπορέσω να το κάνω στην Ταυλανδη (πιθανώς Πατάγια που έχω πάει και μου άρεσε).

Αν οι πληροφορίες που συγκεντρώσω δεν είναι καλές, είναι μισολογα ή έρθουν με καθυστέρηση τότε δεν το βλέπω να κάνω τέτοιο βήμα.

Βραζιλια υπέρ:
-Γλωσσα
-αδεια παραμονής
-γκομενακια διάφορα (μαυρουλες,ξανθές, μορενες,ψηλές, κοντές, βυζαρουδες, μοντελοειδεις κτλ)
-δυνατοτητα για κάποιο εισόδημα
-πιο κοντά στον δυτικό κόσμο

Κατά:
-κυριως η εγκληματικότητα
-η ζέστη
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.057
Like
2.833
Πόντοι
506
Μετά την απογοήτευση που έφαγα με αυτά που συμβαίνουν στην Ευρώπη γενικότερα έχω μια τάση φυγής είναι η αλήθεια.

Μια επιλογή για μονιμη διαμονή αλλά και εργασία (ένα εισόδημα) είναι η ταυλανδη.
Στα υπέρ :
-ευκολα γκομενάκια που σαν μόνιμος κάτοικος όσο ναι γαμας με λίγα έως καθόλου χρήματα
-καλο φαγητό του τύπου και του γούστου μου
-μασαζ πολύ καλό με τεράστια εμπειρία από τις μασατζουδες


Στα κατά:
- τα γκομενάκια πιθανώς θα τα βαρεθω γρήγορα γιατί έχουν τον ίδιο σωματότυπο σχεδόν όλες
-η γλώσσα και η γραφή τους.

Γράφτηκα σε κάποια ομάδα στο Facebook με Έλληνες της Ταϊλάνδης με σκοπό να αντλήσω καμμία πληροφορία αλλά δεν έμαθα τίποτα ουσιαστικό.
Τον Απρίλιο θα συναντήσω κάποιον παλιό μου φίλο που μένει μόνιμα Πατάγια 10-15 χρόνια μπας και μάθω καμμία πληροφορία όπως:
- μονιμη διαμονή ,βίζες κτλ
- δυνατότητα για κάποιο εισόδημα
-αντιμετωπιση δυσκολίας της γλώσσας και της γραφής.

Η ζωή είναι μικρή ,το ταξίδι είναι σύντομο οπότε εγώ δεν είμαι πλέον της φάσης να περιμένω την σύνταξη και μετά.
Μετά ίσως να είναι αργά ...

Τέλος Απριλίου φεύγω Βραζιλία με σκοπό την μόνιμη εγκατάσταση εκεί (έχω άδεια διαμονής , μιλάω την γλώσσα ) ,
Θα πρέπει έως τότε να έχω συγκεντρώσει αρκετές θετικές πληροφορίες ούτως ώστε να ΜΗΝ ΕΠΕΝΔΥΣΩ στην Βραζιλία για να μπορέσω να το κάνω στην Ταυλανδη (πιθανώς Πατάγια που έχω πάει και μου άρεσε).

Αν οι πληροφορίες που συγκεντρώσω δεν είναι καλές, είναι μισολογα ή έρθουν με καθυστέρηση τότε δεν το βλέπω να κάνω τέτοιο βήμα.

Βραζιλια υπέρ:
-Γλωσσα
-αδεια παραμονής
-γκομενακια διάφορα (μαυρουλες,ξανθές, μορενες,ψηλές, κοντές, βυζαρουδες, μοντελοειδεις κτλ)
-δυνατοτητα για κάποιο εισόδημα
-πιο κοντά στον δυτικό κόσμο

Κατά:
-κυριως η εγκληματικότητα
-η ζέστη
Συμφωνα με το ΔΝΤ τα 2/3 της παγκόσμιας αναπτυξης προέρχονται απο την Ασια. Και έτσι θα τρέξει τα επομενα χρόνια εφ οσον η Κινα αναπτυσσεται οικονομικα. Είναι θεμα χρονου να περάσουν την ελλαδα. Στη Ταυλανδη τα πράγματα κινουνται πιο αργα σε συγκριση με αλλες γύρω χωρες αλλα σιγουρα πιο γρήγορα απο τη γηρασμενη ευρωπη
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Μετά την απογοήτευση που έφαγα με αυτά που συμβαίνουν στην Ευρώπη γενικότερα έχω μια τάση φυγής είναι η αλήθεια.

Μια επιλογή για μονιμη διαμονή αλλά και εργασία (ένα εισόδημα) είναι η ταυλανδη.
Στα υπέρ :
-ευκολα γκομενάκια που σαν μόνιμος κάτοικος όσο ναι γαμας με λίγα έως καθόλου χρήματα
-καλο φαγητό του τύπου και του γούστου μου
-μασαζ πολύ καλό με τεράστια εμπειρία από τις μασατζουδες


Στα κατά:
- τα γκομενάκια πιθανώς θα τα βαρεθω γρήγορα γιατί έχουν τον ίδιο σωματότυπο σχεδόν όλες
-η γλώσσα και η γραφή τους.

Γράφτηκα σε κάποια ομάδα στο Facebook με Έλληνες της Ταϊλάνδης με σκοπό να αντλήσω καμμία πληροφορία αλλά δεν έμαθα τίποτα ουσιαστικό.
Τον Απρίλιο θα συναντήσω κάποιον παλιό μου φίλο που μένει μόνιμα Πατάγια 10-15 χρόνια μπας και μάθω καμμία πληροφορία όπως:
- μονιμη διαμονή ,βίζες κτλ
- δυνατότητα για κάποιο εισόδημα
-αντιμετωπιση δυσκολίας της γλώσσας και της γραφής.

Η ζωή είναι μικρή ,το ταξίδι είναι σύντομο οπότε εγώ δεν είμαι πλέον της φάσης να περιμένω την σύνταξη και μετά.
Μετά ίσως να είναι αργά ...

Τέλος Απριλίου φεύγω Βραζιλία με σκοπό την μόνιμη εγκατάσταση εκεί (έχω άδεια διαμονής , μιλάω την γλώσσα ) ,
Θα πρέπει έως τότε να έχω συγκεντρώσει αρκετές θετικές πληροφορίες ούτως ώστε να ΜΗΝ ΕΠΕΝΔΥΣΩ στην Βραζιλία για να μπορέσω να το κάνω στην Ταυλανδη (πιθανώς Πατάγια που έχω πάει και μου άρεσε).

Αν οι πληροφορίες που συγκεντρώσω δεν είναι καλές, είναι μισολογα ή έρθουν με καθυστέρηση τότε δεν το βλέπω να κάνω τέτοιο βήμα.

Βραζιλια υπέρ:
-Γλωσσα
-αδεια παραμονής
-γκομενακια διάφορα (μαυρουλες,ξανθές, μορενες,ψηλές, κοντές, βυζαρουδες, μοντελοειδεις κτλ)
-δυνατοτητα για κάποιο εισόδημα
-πιο κοντά στον δυτικό κόσμο

Κατά:
-κυριως η εγκληματικότητα
-η ζέστη
Η φορολογία εισοδήματος είναι ο βασικός παράγοντας επιλογής για μένα, αγαπητέ. Συνδυαστικά πάντα με την αξιολογική κλίμακα που τοποθετηθείς τις ντοπιες γυναίκες (ομορφιά, συμπεριφορά, ευκολία στο σεξ κλπ).
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
119
Like
271
Πόντοι
21
Μορτη μου επειδη εισαι μαλλον απο τους ελαχιστους που καταλαβαινουν τι εστι Ταιλανδη, σε προσκαλω στο Πουκετ, στο Πατονγκ συγκεκριμενα που μενω μονιμα πλεον, να σε κυκλοφορησω εκει και να μιλησουμε για την ωραια αλλα αχανη πρωτευουσα οπου δραστηριοποιεισαι εσυ !!!
Με αγαπη απο το μεγαλυτερο αντρικο λουνα παρκ του κοσμου ..... Ταιλανδη !!!
Σιγά την αχανή πρωτεύουσα από Sukhumvit 2 μέχρι Sukhumit 22 κινείται ο @κωλο-γερος...
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
220
Like
499
Πόντοι
21
Μετά την απογοήτευση που έφαγα με αυτά που συμβαίνουν στην Ευρώπη γενικότερα έχω μια τάση φυγής είναι η αλήθεια.

Μια επιλογή για μονιμη διαμονή αλλά και εργασία (ένα εισόδημα) είναι η ταυλανδη.
Στα υπέρ :
-ευκολα γκομενάκια που σαν μόνιμος κάτοικος όσο ναι γαμας με λίγα έως καθόλου χρήματα
-καλο φαγητό του τύπου και του γούστου μου
-μασαζ πολύ καλό με τεράστια εμπειρία από τις μασατζουδες


Στα κατά:
- τα γκομενάκια πιθανώς θα τα βαρεθω γρήγορα γιατί έχουν τον ίδιο σωματότυπο σχεδόν όλες
-η γλώσσα και η γραφή τους.

Γράφτηκα σε κάποια ομάδα στο Facebook με Έλληνες της Ταϊλάνδης με σκοπό να αντλήσω καμμία πληροφορία αλλά δεν έμαθα τίποτα ουσιαστικό.
Τον Απρίλιο θα συναντήσω κάποιον παλιό μου φίλο που μένει μόνιμα Πατάγια 10-15 χρόνια μπας και μάθω καμμία πληροφορία όπως:
- μονιμη διαμονή ,βίζες κτλ
- δυνατότητα για κάποιο εισόδημα
-αντιμετωπιση δυσκολίας της γλώσσας και της γραφής.

Η ζωή είναι μικρή ,το ταξίδι είναι σύντομο οπότε εγώ δεν είμαι πλέον της φάσης να περιμένω την σύνταξη και μετά.
Μετά ίσως να είναι αργά ...

Τέλος Απριλίου φεύγω Βραζιλία με σκοπό την μόνιμη εγκατάσταση εκεί (έχω άδεια διαμονής , μιλάω την γλώσσα ) ,
Θα πρέπει έως τότε να έχω συγκεντρώσει αρκετές θετικές πληροφορίες ούτως ώστε να ΜΗΝ ΕΠΕΝΔΥΣΩ στην Βραζιλία για να μπορέσω να το κάνω στην Ταυλανδη (πιθανώς Πατάγια που έχω πάει και μου άρεσε).

Αν οι πληροφορίες που συγκεντρώσω δεν είναι καλές, είναι μισολογα ή έρθουν με καθυστέρηση τότε δεν το βλέπω να κάνω τέτοιο βήμα.

Βραζιλια υπέρ:
-Γλωσσα
-αδεια παραμονής
-γκομενακια διάφορα (μαυρουλες,ξανθές, μορενες,ψηλές, κοντές, βυζαρουδες, μοντελοειδεις κτλ)
-δυνατοτητα για κάποιο εισόδημα
-πιο κοντά στον δυτικό κόσμο

Κατά:
-κυριως η εγκληματικότητα
-η ζέστη
Τυπε θα αφησεις τη Γερμανια να πας να ζησεις σε τρικοσμικες χωρες ? Μαζι με τα κατα που εβαλες. βαλε και συστημα υγειας, περιβαλον (φιδια, κουνουπια, αρωστιες, μολυνση), μισθοι σε σχεση με διαβιωση ή αποταμιευση, αποσταση απο Ελλαδα (ωρες, εξοδα), πολιτικη κατασταση.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.200
Πόντοι
3.846
Τυπε θα αφησεις τη Γερμανια να πας να ζησεις σε τρικοσμικες χωρες ? Μαζι με τα κατα που εβαλες. βαλε και συστημα υγειας, περιβαλον (φιδια, κουνουπια, αρωστιες, μολυνση), μισθοι σε σχεση με διαβιωση ή αποταμιευση, αποσταση απο Ελλαδα (ωρες, εξοδα), πολιτικη κατασταση.
Πολύ το έχουν κάνει, τι σου κάνει εντύπωση.
Γλυτώνεις πολλά λεφτά εκεί, από ιδιωτικά νοσοκομεία στην Ασία πάνε μπόμπα, στα υπόλοιπα, δεν θα σε φάνε φίδια στην πόλη, πολιτική κατάσταση είναι σταθερή.
 

ΠΑΣΟΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
27
Like
165
Πόντοι
0
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι για να μπορείς να κάνεις ζωαρα σε αυτές τις χώρες πρέπει να έχεις ήδη ένα εισόδημα από δυτική χώρα και απλά να ζεις σε αυτές τις χώρες και όχι να εχεις εισόδημα από αυτές διότι εκεί οι άνθρωποι δουλεύουν για ψυχούλα παράδειγμα εχω έναν συνάδελφο ναυτικό ο οποίος μένει ταυλανδη αλλά ταξιδεύει με ελληνικές εταιρείες και έχει βιοτικό επίπεδο από ότι αν ζούσε στην Ελλάδα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.057
Like
2.833
Πόντοι
506
Eτσι είναι.
Τα τσεπωνεις στη δύση και τα τρως στην Ανατολη. Στην ταυλανδη ο λευκός είναι κινουμενος στοχος. Σε πιο φτωχές χώρες ακομα χειρότερα. Η διαφθορά ειιναι απίστευτη. Υπάρχουν άνθρωποι που επενδυσαν τους κοπους μιας ζωης και έμειναν στο δρομο. Φυσικα αυτοι ειναι μειοψηφία αλλα το ρίσκο παντα υπαρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom