Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.586
Κριτικές
12
Like
6.461
Πόντοι
2.646
Θέλω να πάω για τα γαμησια , γνωρίζει καποιος αν αξίζει το ταξίδι μόνο γι τις γυναίκες, Επισης μια ωραία γυναίκα σε τι τιμή παίζει;

Δέχονται ακαποτα , πρωκτικο κλπ με έξτρα χρήματα;

Οποιος γνωρίζει αν θέλει ας βοηθήσει
Τύπε, να πας. Τρωγοντας έρχεται η όρεξη. Ακαποτα ξέχασε τα.
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
987
Πόντοι
81
Θέλω να πάω για τα γαμησια , γνωρίζει καποιος αν αξίζει το ταξίδι μόνο γι τις γυναίκες, Επισης μια ωραία γυναίκα σε τι τιμή παίζει;

Δέχονται ακαποτα , πρωκτικο κλπ με έξτρα χρήματα;

Οποιος γνωρίζει αν θέλει ας βοηθήσει
Όχι ρε φίλε, μην ταλαιπωριέσε ως εκεί....Μεταξουργείο!!!!! Άσε τις ταιλάνδες....
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
34
Like
101
Πόντοι
0
Όχι ρε φίλε, μην ταλαιπωριέσε ως εκεί....Μεταξουργείο!!!!! Άσε τις ταιλάνδες....
Εγώ που μαι ναυτικός και δουλεύω 12 μήνες τον χρόνο και αν πάρω άδεια θα ναι χειμώνα, που στην ταυλανδη θα ναι καλοκαίρι γιατί θα πάω δηλαδή για τους ναούς με 40 βαθμούς ; Η θα με στείλεις Μεταξουργείο και μενα
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
987
Πόντοι
81
Εγώ που μαι ναυτικός και δουλεύω 12 μήνες τον χρόνο και αν πάρω άδεια θα ναι χειμώνα, που στην ταυλανδη θα ναι καλοκαίρι γιατί θα πάω δηλαδή για τους ναούς με 40 βαθμούς ; Η θα με στείλεις Μεταξουργείο και μενα
Φίλε το συντριπτικό ποσοστό των ανθρώπων που κάνουμε συχνά αυτό το ταξίδι, γουστάρουμε αυτόν τον τόπο, για όλο το πακέτο που προσφέρει, φύση, ασφάλεια, κορίτσια, αξιοθέατα, φαγητό, διασκέδαση, εκδρομές, σεξ, και πολλά άλλα που τα έχουμε συζητήσει άπειρες φορές εδώ μέσα. Τον τόπο αυτόν τον σεβόμαστε και μας σέβεται, και γι αυτό πάμε ξανά και ξανά, αν κάποιος με μία πρώτη διερευνητική ερώτηση ρωτάει αν γαμιούνται ακάποτα και τον παίρνουν απο τον κώλο, δεν είναι το προφίλ του τουρίστα που θα περάσει καλά εκεί! Ίσα ίσα ΔΕΝ θα τα βρει όπως τα θέλει.....το Μεταξουργείο σίγουρα θα τον καλύψει περισσότερο.
-Στην Ταυλάνδη δεν ανεβάζει ποτέ 40 βαθμούς, ειδικά κατά τον χειμώνα μας.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.829
Κριτικές
15
Like
11.538
Πόντοι
3.846
Εγώ που μαι ναυτικός και δουλεύω 12 μήνες τον χρόνο και αν πάρω άδεια θα ναι χειμώνα, που στην ταυλανδη θα ναι καλοκαίρι γιατί θα πάω δηλαδή για τους ναούς με 40 βαθμούς ; Η θα με στείλεις Μεταξουργείο και μενα
Δικαίωμα σου να πας όπου θες.
Απλά ανάλογα και με τα χρήματα που θα διαθέσεις, είναι κρίμα να μην χαρείς όλα όσα έχει να προσφέρει αυτή η πανέμορφη χώρα.

Τώρα αν θα βρεις αυτά που ψάχνεις, λίγο δύσκολα αλλά όχι αδύνατο.
Πιστεύω πιο εύκολα πάντως θα τα κάνεις αλλού που είναι πιο εύκολο να συνεννοηθείς.
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
34
Like
101
Πόντοι
0
Δικαίωμα σου να πας όπου θες.
Απλά ανάλογα και με τα χρήματα που θα διαθέσεις, είναι κρίμα να μην χαρείς όλα όσα έχει να προσφέρει αυτή η πανέμορφη χώρα.

Τώρα αν θα βρεις αυτά που ψάχνεις, λίγο δύσκολα αλλά όχι αδύνατο.
Πιστεύω πιο εύκολα πάντως θα τα κάνεις αλλού που είναι πιο εύκολο να συνεννοηθείς.
Ο μόνος λόγος που πάω ταυλανδη περα των γυναικών είναι οι ουρανοξύστες σε δωμάτια 5 αστέρων τα οποία δεν υπάρχουν στην Ελλάδα , ο ήλιος και οι παραλίες , αν βαρεθώ θα πάω και σε κάνα ναο
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
34
Like
101
Πόντοι
0
Φίλε το συντριπτικό ποσοστό των ανθρώπων που κάνουμε συχνά αυτό το ταξίδι, γουστάρουμε αυτόν τον τόπο, για όλο το πακέτο που προσφέρει, φύση, ασφάλεια, κορίτσια, αξιοθέατα, φαγητό, διασκέδαση, εκδρομές, σεξ, και πολλά άλλα που τα έχουμε συζητήσει άπειρες φορές εδώ μέσα. Τον τόπο αυτόν τον σεβόμαστε και μας σέβεται, και γι αυτό πάμε ξανά και ξανά, αν κάποιος με μία πρώτη διερευνητική ερώτηση ρωτάει αν γαμιούνται ακάποτα και τον παίρνουν απο τον κώλο, δεν είναι το προφίλ του τουρίστα που θα περάσει καλά εκεί! Ίσα ίσα ΔΕΝ θα τα βρει όπως τα θέλει.....το Μεταξουργείο σίγουρα θα τον καλύψει περισσότερο.
-Στην Ταυλάνδη δεν ανεβάζει ποτέ 40 βαθμούς, ειδικά κατά τον χειμώνα

Φίλε το συντριπτικό ποσοστό των ανθρώπων που κάνουμε συχνά αυτό το ταξίδι, γουστάρουμε αυτόν τον τόπο, για όλο το πακέτο που προσφέρει, φύση, ασφάλεια, κορίτσια, αξιοθέατα, φαγητό, διασκέδαση, εκδρομές, σεξ, και πολλά άλλα που τα έχουμε συζητήσει άπειρες φορές εδώ μέσα. Τον τόπο αυτόν τον σεβόμαστε και μας σέβεται, και γι αυτό πάμε ξανά και ξανά, αν κάποιος με μία πρώτη διερευνητική ερώτηση ρωτάει αν γαμιούνται ακάποτα και τον παίρνουν απο τον κώλο, δεν είναι το προφίλ του τουρίστα που θα περάσει καλά εκεί! Ίσα ίσα ΔΕΝ θα τα βρει όπως τα θέλει.....το Μεταξουργείο σίγουρα θα τον καλύψει περισσότερο.
-Στην Ταυλάνδη δεν ανεβάζει ποτέ 40 βαθμούς, ειδικά κατά τον χειμώνα μας.
Όταν τα έγραψε όλο το αίμα πήγε στο κάτω κεφάλι μάλλον , χωρίς να τον δικαιολογώ
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Η Ταυλανδη ειναι μια χωρα που τα εχει ΟΛΑ....και Εξωτικα τοπια και Aρχαιολογικους Χωρους και Γυναικεσ!!!
Για τον Φιλο που θελει να ξεσκιστει στον πουτσο μ γυναικεσ θα του ελεγα(απο προσωπικη εμπειρια)να παει Angeles city Στις Φιλιππινεσ!!!
δΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ(ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ|) αλλα αυτο που θτμαμι το μονο που ειχε αυτο το μερος ηταν Μπαρακια,εστιατορια και Γυναικες!!!και εκδιδομενες και κανονικεσ!!!Θυμαμαι οτι ειχε και ενα Mall(εκει κοντα στο Clark Airport{aν θυμαμαι καλα ετσι λεγοταν))
Στο Angeles city που πηγαμε παρεα με φιλους το μονο που θυμαμαι ειναι Μαμ κακα,Ξυδια και ανελεητο ΓΑΜΗΣΙ!!!
Τωρα για ακαπωτα και κωλο,δεν το ειχα επιχειρησει αλλα φανταζομαι ολα και καποια θα βρεθει να τα κανει ΟΛΑ
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
126
Like
289
Πόντοι
21
Ρε σεις τι γίνεται εδώ στην Thai χαμούλης! Με άλλες κανονίζεις την μέρα σου το πρωί με άλλες βρίσκεσαι και με άλλες πηδιέσαι στο τέλος.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.646
Κριτικές
36
Like
35.282
Πόντοι
18.565
Ρε σεις τι γίνεται εδώ στην Thai χαμούλης! Με άλλες κανονίζεις την μέρα σου το πρωί με άλλες βρίσκεσαι και με άλλες πηδιέσαι στο τέλος.
Είπαμε. Το ταξίδι είναι πετυχημένο όταν δεν κάνεις τίποτα από αυτά που έχεις προγραμματίσει από πρίν.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
126
Like
289
Πόντοι
21
Είπαμε. Το ταξίδι είναι πετυχημένο όταν δεν κάνεις τίποτα από αυτά που έχεις προγραμματίσει από πρίν.
@κωλο-γερος respect.
Θά μπορουσα να περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου εδώ ασκόπως .... Σε λιγότερο από εβδομάδα μου έτυχαν απροσδόκητα πράγματα. Αλλά και στραβές του πρωτάρη.
Όταν βρεθώ σε συγγραφικό οίστρο θα καθήσω να γράψω μια νουβέλα να την καταθέσω στο φόρουμ.
Σήμερα με νύχια και δόντια και ένα σωρό δικαιολογίες κρατάω τρεις να μην συναντηθούμε, γιατί περιμένω ένα ερωτευσιμο πλάσμα να βρεθούμε. Θά έρθει από το ξενοδοχείο για να μην με κουράσει.
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
@κωλο-γερος respect.
Θά μπορουσα να περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου εδώ ασκόπως .... Σε λιγότερο από εβδομάδα μου έτυχαν απροσδόκητα πράγματα. Αλλά και στραβές του πρωτάρη.
Όταν βρεθώ σε συγγραφικό οίστρο θα καθήσω να γράψω μια νουβέλα να την καταθέσω στο φόρουμ.
Σήμερα με νύχια και δόντια και ένα σωρό δικαιολογίες κρατάω τρεις να μην συναντηθούμε, γιατί περιμένω ένα ερωτευσιμο πλάσμα να βρεθούμε. Θά έρθει από το ξενοδοχείο για να μην με κουράσει.
Στειλε φωτογραφία από το ....πλάσμα! :)
 

berlouskoni(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
123
Πόντοι
1
καλησπερα .δηλαδη για δυο μηνες συντηρητικα τι ποσο χρειαζεται εκτος ξενοδοχειο και εισιτηρια
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.586
Κριτικές
12
Like
6.461
Πόντοι
2.646
Το συντηρητικά είναι πολύ διαφορετικό για καθέναν και έχει σημασια και το που θα είσαι. Βάλε μέσες άκρες 50 ευρώ τη μέρα.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Ανοίξτε τους προορισμούς σας σε άλλες χώρες κοντινές όχι μόνο Ταϊλάνδη...όπως Βιετνάμ, Φιλιππίνες,και Ινδονησία και Κουάλα Λουμπούρ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.829
Κριτικές
15
Like
11.538
Πόντοι
3.846
καλησπερα .δηλαδη για δυο μηνες συντηρητικα τι ποσο χρειαζεται εκτος ξενοδοχειο και εισιτηρια
Τι θα πει συντηρητικά;
Με γαμήσια κάθε μέρα;
Φαγητό τι θες να τρως;
Υπάρχει ντόπιο φαγητό με 1.6ευρω το πιάτο και άλλα φαγητά από 5 μέχρι 15ευρω ανάλογα τον τύπο του μαγαζιού.
Μετά πώς θα μετακινείσαι; Θα πας σε εκδρομές; Ή μόνο ξενοδοχείο και παραλίες;
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
126
Like
289
Πόντοι
21
Ανοίξτε τους προορισμούς σας σε άλλες χώρες κοντινές όχι μόνο Ταϊλάνδη...όπως Βιετνάμ, Φιλιππίνες,και Ινδονησία και Κουάλα Λουμπούρ
Η Καμπότζη είναι ο νέος ανερχομενος προορισμός. Μαλαισία δεν ξέρω είναι Μουσουλμανική χώρα μπορεί να έχει θέματα.
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
208
Πόντοι
0
Είπαμε. Το ταξίδι είναι πετυχημένο όταν δεν κάνεις τίποτα από αυτά που έχεις προγραμματίσει από πρίν.
Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα με σκοπό να μην οδηγήσω και να μείνω Patong 12 ημέρες και 3 αν θυμάμαι καλά Pattaya.

Τελικά λίγο πριν φύγω μου λέει ενας φίλος κάνε το δίπλωμα διεθνές θα με θυμηθείς .

Μη τα πολύ λέω κάθε ημέρα ήμουν Rawai ή κατά καιPatong μόνο νύχτα :P και 3 ημέρες αφησα βαλιτσα patong και πήγα Krabi / pi pi για Meetiing :cheesy: .

Τώρα ξανα φέυγω για Trang … οπότε μαντεψε που πέρασα καλά κτλ κτλ .

@Noname_GR
Αν βρεις κοπέλα (όχι από Bar/ Massage ) ίσως κάνεις κάτι ακα αλλιώς είναι αφελέστερο να πάρεις ακά Την Glif από μεταξουργείο τελος βάρδιας ακά σε πρωκτικό :P .
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
208
Πόντοι
0
Σχετικά με το φαγητό αν δεν εισαι οπτικός τυπος και με ορεξη να δοκιμάσεις τα εκει, θα φας φθηνά και καλά .

Θα αναφέρω το αγαπημένο μου Pad-thai kai/moo που όταν το είδα λέω ευτυχώς πεινάω αλλά τελικά κατέληξα στο μια Padthai Την ημέρα …

Ενώ το Kebbab (που είναι γυρος) είναι μέτριο κοινός το πιθανότερο είναι να σου αρέσουν πράγματα που εδώ τα σνομπάρεις και τα αγαπημενα σου εδώ πχ Pizza να είναι πανακριβα και χαλια :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom