Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
872
Κριτικές
1
Like
1.809
Πόντοι
206
Μαζί σου παίχτη, απλά θα πρέπει να βρώ δουλειά με περισσότερα λεφτά πρώτα γιατί αλλιώς δεν βγαίνουν τα φράγκα :cheesy:
Δεν θέλω με τίποτα να πάω και να φοβάμαι μην ξεμείνω από ρευστό η να αναγκαστώ να μετράω/παζαρεύω για φραγκοδίφραγκα.
δεν το προσεξα 3.500-4.000 ευρωπουλα ,σιγα γιατι ζαλιστηκα .Λοιπον ποπυκετ βρισκεις δωματια και με το μηνα διαμμερισματα ,και ερχεται πιο φθηνα απο ξενοδοχειο πχ 20χ30 ευρω συν.600 ευρω πατονγκ, δωματιο 300 -350 και εχει και κουζινα τα παντυα ολα μεσα.Γκομενιτσα και ξεναγο ,μεσω σοσιαλ μπες και κανε παιχνιδι ,εμενα εχω τρεις περιπτωσεις με 20.000 μπατ για ολο το μηνα 540-560ευρω.εκει για σορτ ταιμ, το πιο ξεφτιλα 1.000 μπατ και συνηθως 1.500 αν ειν αι ελευθερο η απο μασαζ διαφορετικα συν 500 το μπαρ .φαγητο ται μπαρμπεκοιυ ,φουλ στα ψαρικα στρητ φουντ,,σιγα τα εξοδα ,μηχανακι γυρω στα 100 ευρω το μηνα .εχουμε.550 με σκουτ,400.δωματ,μηχαν,πες 1.000 ευρω.και 550 το μωρο 1.550,και αλλα 1.000 ευρω γθια φαι ,2.500 ,και σου μενουν και αλλα 1.000 για κατιμ εξτρα ..αυτα απο το παλιο Πουκετιανο
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
508
Κριτικές
13
Like
4.732
Πόντοι
736
δεν το προσεξα 3.500-4.000 ευρωπουλα ,σιγα γιατι ζαλιστηκα .Λοιπον ποπυκετ βρισκεις δωματια και με το μηνα διαμμερισματα ,και ερχεται πιο φθηνα απο ξενοδοχειο πχ 20χ30 ευρω συν.600 ευρω πατονγκ, δωματιο 300 -350 και εχει και κουζινα τα παντυα ολα μεσα.Γκομενιτσα και ξεναγο ,μεσω σοσιαλ μπες και κανε παιχνιδι ,εμενα εχω τρεις περιπτωσεις με 20.000 μπατ για ολο το μηνα 540-560ευρω.εκει για σορτ ταιμ, το πιο ξεφτιλα 1.000 μπατ και συνηθως 1.500 αν ειν αι ελευθερο η απο μασαζ διαφορετικα συν 500 το μπαρ .φαγητο ται μπαρμπεκοιυ ,φουλ στα ψαρικα στρητ φουντ,,σιγα τα εξοδα ,μηχανακι γυρω στα 100 ευρω το μηνα .εχουμε.550 με σκουτ,400.δωματ,μηχαν,πες 1.000 ευρω.και 550 το μωρο 1.550,και αλλα 1.000 ευρω γθια φαι ,2.500 ,και σου μενουν και αλλα 1.000 για κατιμ εξτρα ..αυτα απο το παλιο Πουκετιανο
Και εγώ που το παλεύω τις τελευταίες μέρες κάπου εκεί μου βγαίνουν, έχουμε ακόμα βέβαια μέχρι να κάνω συγκεκριμένες τις ημερομηνίες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.028
Πόντοι
3.556

ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ.
Η Ελληνική κοινότητα Ταϊλάνδης στην προσπάθεια της να βοηθήσει Έλληνες, Και σε συνεργασία με Τοπικούς Επιχειρηματίες Αναζητά Άτομα που θέλουν να μεταναστεύσουν και να εργαστούν εδώ!
Μεγάλη ξενοδοχειακή Μονάδα στην PATTAYA Αναζητά κοπέλες για Θέσεις Reception και Υποδοχής,Επίσης μεγάλη βιομηχανίκη Μονάδα Αλουμινίου αναζητά εξειδικευμένους υπαλλήλους!! Στείλτε Πλήρες Βιογραφικό και πρόσφατη φωτογραφία στην Σελίδα μας ,"Ελληνική κοινότητα Ταϊλάνδης "
 

igor1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό, διαβάζω λίγο εδώ βλέπω κάνα video youtube, έχω βρει και 1-2 site αφιερωμένα σε αυτό το θέμα και σιγά σιγά το ψήνω, σκέφτομαι για ~7-8 μέρες (+/- 1-2) για το ταξίδι.
Bangkok/pattaya να κάνω και 2-3 απλά τουριστικά πράγματα αλλά και όλα τα σεξοτουριστικά, fullbody μασάζ κλπ. να ρίχνω 2+ την μέρα να πάρω και 1-2 all night.
Τι budget θα λέγατε να υπολογίσω χοντρικά για να μην μετράμε φραγκοδίφραγκα, σε νορμάλ 3άστερο (που να επιτρέπει να φέρεις κοπέλες) με νορμάλ φαί κλπ. , όχι πολυτέλειες αλλά ούτε και γυφτιές, οι πληροφορίες γενικά είναι λίγο να διαχωρίσεις αν μιλάνε για τώρα ή πριν 3-4 χρόνια.
Πηγα πριν απο ενα μηνα και εμεινα Bangkok για 14 μερες.
Αν πας για μπουμ μπουμ και πληρωτεο ερωτα θελεις πολλα χρηματα. Μπουμ μπουμ (3000 baht = 80 euro).
Εμενα μου εκατσε το tinder πολυ καλα. Εβαλα μια συνδρομη (6 euro) για να εχω οσα like ηθελα και εβλεπα ποιος μου εκανε like και με αυτο το τροπο βρηκα κοπελες (4 χωρις χρηματα) και με την μια απο αυτες εχω κρατησει επαφη για την επομενη φορα.
Αλλο ενα τιπ που το βρηκα στην πορεια ειναι να κατεβασεις το grab app για να κλεινει ταξι (οποσδοιποτε).
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.785
Πόντοι
3.846
Πηγα πριν απο ενα μηνα και εμεινα Bangkok για 14 μερες.
Αν πας για μπουμ μπουμ και πληρωτεο ερωτα θελεις πολλα χρηματα. Μπουμ μπουμ (3000 baht = 80 euro).
Εμενα μου εκατσε το tinder πολυ καλα. Εβαλα μια συνδρομη (6 euro) για να εχω οσα like ηθελα και εβλεπα ποιος μου εκανε like και με αυτο το τροπο βρηκα κοπελες (4 χωρις χρηματα) και με την μια απο αυτες εχω κρατησει επαφη για την επομενη φορα.
Αλλο ενα τιπ που το βρηκα στην πορεια ειναι να κατεβασεις το grab app για να κλεινει ταξι (οποσδοιποτε).
Όλες ντόπιες αυτές που βρήκες ή και ξένες;
Για το Grab έχει αναφερθεί πολλές φορές ότι είναι στάνταρ.
 

sok600

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
9
Like
54
Πόντοι
0
Ακριβαινει η Ταιλανδη..........
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.960
Κριτικές
15
Like
11.785
Πόντοι
3.846
Ακριβαινει η Ταιλανδη..........
Όλες οι χώρες ακριβυναν.
Επίσης πιο ακριβά από Ελλάδα να πας κάπου.
Μιλούσα με Γερμανούς στο Μπαλί και πετάνε με 800€ από τη χώρα τους , όταν από Ελλάδα και Κύπρο θες 1000-1500€.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.781
Κριτικές
36
Like
35.649
Πόντοι
18.565
Σιγά σιγά πάντως αρχίζουν και βάζουν νερό στο κρασί τους οι αεροπορικές. Είδα χθες εισιτήρια της Κατάρ για Φεβρουάριο τα κατεβσσε από 920 ευρώ που ζηταγε στο δρομολόγιο με μικρή αναμονή, τιμή στα 716. Το ίδιο και οι Τούρκοι, από 1020 στα 890.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.919
Like
5.773
Πόντοι
1.056
Παιδια σκεφτομαι και εγω απο 2024 να παω για σεξοτουρισμο. Εχω διαβασει καποια σχολια αλλα ειναι λιγο μπερδεμενα..

Μπορει να μας υποδηξει καποιος εμπειρος που παει συχνα η εχει παει πολλες φορες καποιο σχεδιο η τις πιο απαραιτητες πληροφοριες σε μια σειρα; (απο το ταξιδι, το που θα μεινεις, και sex,)
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.661
Πόντοι
2.456
Παιδια σκεφτομαι και εγω απο 2024 να παω για σεξοτουρισμο. Εχω διαβασει καποια σχολια αλλα ειναι λιγο μπερδεμενα..

Μπορει να μας υποδηξει καποιος εμπειρος που παει συχνα η εχει παει πολλες φορες καποιο σχεδιο η τις πιο απαραιτητες πληροφοριες σε μια σειρα; (απο το ταξιδι, το που θα μεινεις, και sex,)
Ανάλογα με το μπάτζετ που έχεις και της μέρες πού θες να μείνεις ,θα σου πω
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.919
Like
5.773
Πόντοι
1.056
Ανάλογα με το μπάτζετ που έχεις και της μέρες πού θες να μείνεις ,θα σου πω
Θελω να παω για μια βδομαδα να μενω σε ενα καλο ξενοδοχειο 3-4 αστερια (οχι τελειο, απλα καλο) και να γαμαω ασταματητα και οποτε επιθυμω, να εχω δλδ 1-2 γυναικες για 2-3 ωρες και μετα την επομενη μερα ξανα..
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.661
Πόντοι
2.456
Θελω να παω για μια βδομαδα να μενω σε ενα καλο ξενοδοχειο 3-4 αστερια (οχι τελειο, απλα καλο) και να γαμαω ασταματητα και οποτε επιθυμω, να εχω δλδ 1-2 γυναικες για 2-3 ωρες και μετα την επομενη μερα ξανα..
Το να πας στην άκρη του κόσμου απλά και μόνο για να γαμησεις ούτε η Ταιλανδεζες είναι σούπερ στο σεξ ούτε φτηνά αν θες μόνο για σεξ πας αλλού στην Ταϊλάνδη πας και για άλλα πράγματα προπάντων
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
330
Κριτικές
1
Like
1.067
Πόντοι
201
Όπως είπε και ο φίλος sescoulas αν είναι μόνο για sex υπάρχουν φτηνότερες επιλογές, απλώς η Ταυλάνδη θα σε καλύψει σε πολλά άλλα πράγματα, άποψη μου κάνε τις μερες περισσότερες, δηλαδή 10-15 μέρες, άλλωστε το κόστος του ξενοδοχείου δεν είναι σοβαρό, έχει πολλά πράγματα να κάνεις εκτός απο εύκολο σεξ, σημαντικότερο ασφάλεια, καλό φαγητό, αγορές, μασαζ, παραλίες, διαφορετικός πολιτισμός, αξιοθέατα. Ανοιχτά μάτια και μυαλά, σεβασμός και δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις καλά, άλλωστε όσοι έχουν πάει..ξαναπάνε! Για πληροφορίες εδώ είμαστε!
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.661
Πόντοι
2.456
@George Alpha αν θες αποκλειστικά Ταϊλάνδη όπως σου είπα και ποίο πάνω δεν πας μόνο για σεξ γιατί υπάρχουν ποίο φτηνά και καλύτερες επιλογές ,στο είπε και ποίο πάνω ο crixus , οπότε αν αποφασίσεις Ταϊλάνδη πας για τουλάχιστον 10 νύκτες πας 6 βραδιά Πατάγια και 4 Μπανγκόκ κάνεις τα μπάνια σου συνδυασμό με βόλτες αξιοθέατα μασάζ και κάποια ψώνια που αξίζει , γυναίκες μπορείς να βρεις στα μπαρ που είναι ποίο ακριβά αλλά και σε πιάτσες και δε μασατζιδικο. Στην Πατάγια αν έχεις δίπλωμα για μηχανάκι αξίζει να νοικιάσεις στην Μπανγκόκ μένεις κοντά στο νανα Πλάζα και τρίγωνο σε απόσταση 1-2 χιλιόμετρα.εχει πολλά δοκίμασε επίσης και το φαγητό του δρόμου όπως και κάποια στέκια που πάνε ντόπιοι θέλει περπάτημα και βόλτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.919
Like
5.773
Πόντοι
1.056
Αρχιζω και διαμορφωνω αποψη, ευχαριστω για τις πληροφοριες..

Σαφως και ειναι προτιμοτερο μια πιο ολοκληρωμενη εμπειρια και οχι μονο σεξοτουρισμο οπως λετε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom