Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
υπερπαραγωγή το μουνι εδώ!υπάρχουν άραγε τέτοιου τύπου?εδώ στην Αθήνα παίζει κάποια?σαν εσκορτ έστω...
Yπαρχουν τέτοιου τύπου. Αλλά μόνο νυφούλα την φέρνεις Αθήνα. :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
bro ισως αμα πενηνταρισεις να θελεις μια τρυφερη ταυ αγκλια διοτι αυτη εδω ση φωτο ειναι λιονταρι

Ναι !! Αλλά τα λατινοαμερικάνικα λιοντάρια, άμα ξέρεις να τα χαϊδέψεις γουργουρίζουν υπέροχα !!
:grin: :grin: :grin:

Τα έχω επιθυμήσει. Ίσως πάω μια βόλτα να θυμηθώ τα παλιά.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.418
Κριτικές
178
Like
40.269
Πόντοι
21.896
Ναι !! Αλλά τα λατινοαμερικάνικα λιοντάρια, άμα ξέρεις να τα χαϊδέψεις γουργουρίζουν υπέροχα !!
:grin: :grin: :grin:

Τα έχω επιθυμήσει. Ίσως πάω μια βόλτα να θυμηθώ τα παλιά.
χα χα μην το λες σε εμενα αφου αντισλαυος πλεον και αντι νοτιανατολικοασιατης χα
χα
εγω φιλε mind σκεφτομαι μεταξυ βιρμανιας και φιλιππινες κι αλο ταξιδι δομιλανιλη με κοστα ρικα αλλα λογω γυναικας μου θα παρω το πρωτο απο νεο ετος
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
καλημέρα παίδες!! επειδή θα πάω Μπανκογκ το Δεκέμβρη, Χριστούγεννα, ήθελα να ρωτήσω. Αυτά παίζουν μόνο Πατάγια ή και μέσα Μπανκογκ πρωτεύουσα?? Και για τι κόστη μιλάμε?? ποτά, είσοδος και "φόρτωμα"? :think:

Διάβασε εδώ:



2-3 σελίδες πίσω και εμπρός τα γράφουμε εγώ και ο Lyst.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
χα χα μην το λες σε εμενα αφου αντισλαυος πλεον και αντι νοτιανατολικοασιατης χα
χα
εγω φιλε mind σκεφτομαι μεταξυ βιρμανιας και φιλιππινες κι αλο ταξιδι δομιλανιλη με κοστα ρικα αλλα λογω γυναικας μου θα παρω το πρωτο απο νεο ετος

Costa Rica και Santo Domingo θα ξαναπήγαινα.

Και έπειτα Καρταχένα αβλεπί.

Αλλά και τι δεν θα έδινα να ηρεμούσαν τα πράγματα και να ξαναπήγαινα Μαρακαίμπο. Με διαφορά το καλύτερο μέρος για διακοπές στα Americas.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.418
Κριτικές
178
Like
40.269
Πόντοι
21.896
Costa Rica και Santo Domingo θα ξαναπήγαινα.

Και έπειτα Καρταχένα αβλεπί.

Αλλά και τι δεν θα έδινα να ηρεμούσαν τα πράγματα και να ξαναπήγαινα Μαρακαίμπο. Με διαφορά το καλύτερο μέρος για διακοπές στα Americas.
αν παω πασχα κοστα ρικα και δομικανικη ισως με πιασει τρελλα κανω διαθηκη και παω ισλα μαργκαριτα που δεν ειναι τοσο επικινδυνα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Ναι !! Αλλά τα λατινοαμερικάνικα λιοντάρια, άμα ξέρεις να τα χαϊδέψεις γουργουρίζουν υπέροχα !!
:grin: :grin: :grin:

Τα έχω επιθυμήσει. Ίσως πάω μια βόλτα να θυμηθώ τα παλιά.
Δάσκαλε ο bro ξέρει από Jaguar!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
αν παω πασχα κοστα ρικα και δομικανικη ισως με πιασει τρελλα κανω διαθηκη και παω ισλα μαργκαριτα που δεν ειναι τοσο επικινδυνα

Μη κάνεις τη μαλακια. Φίλος μου Σουηδός που πήγε πριν 6 μήνες στην Παματάρ τους έκοβαν το ρεύμα 2 φορές τη μέρα.

Δεν μπορείς ακόμα. Περίμενε !!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
O τυπος φαντομας που καποτε μας ταξιδευε ,ξερει καποιος που χαθηκε?
Ζει και βασιλευει στη βκκ
Χαθηκα φιλε αλλα ακομα ζω
Τελος η βκκ κωστα
Ειχα χρονια να μπω εδω αλλα μπηκα για πλακα πριν καμια βδομαδα να δω απο περιεργεια ποιοι παλιοι εχουν ξεμεινει
Και για να μαθω ποσο εχει παει το λονγκ ταιμ γιατι βαριεμαι να κοιτταζω σε ξενα φορουμς  
:2funny:
Τους χαιρετισμους μου σε ολους αλλα πιο πολυ στους παλιους που εχω συναντησει δε θα πω ονοματα ισως ξεχασω καποιον
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.740
Κριτικές
36
Like
35.562
Πόντοι
18.565
Χαθηκα φιλε αλλα ακομα ζω
Τελος η βκκ κωστα
Ειχα χρονια να μπω εδω αλλα μπηκα για πλακα πριν καμια βδομαδα να δω απο περιεργεια ποιοι παλιοι εχουν ξεμεινει
Και για να μαθω ποσο εχει παει το λονγκ ταιμ γιατι βαριεμαι να κοιτταζω σε ξενα φορουμς  
:2funny:
Τους χαιρετισμους μου σε ολους αλλα πιο πολυ στους παλιους που εχω συναντησει δε θα πω ονοματα ισως ξεχασω καποιον
:hi: Φίλε Φαντομα, καλημέρα από Ελλάδα. Όταν λες τέρμα Μπανγκόκ; Πηγες βορειότερα εντός Ταυλανδης; Η, ακόμα βορειότερα εκτός;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.740
Κριτικές
36
Like
35.562
Πόντοι
18.565
Μήπως να δώσουμε και τ ονομάσου σε κάνα soi ?
Μπα, προηγούνται πολλοί περισσότεροι κωλογεροι φαλανγκ, για να δώσουν το όνομα τους. Ίσως κάποιο σε οι έπρεπε να ονομαστεί σόι Φαλανγκ.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.320
Πόντοι
1.706
Χαθηκα φιλε αλλα ακομα ζω
Τελος η βκκ κωστα
Ειχα χρονια να μπω εδω αλλα μπηκα για πλακα πριν καμια βδομαδα να δω απο περιεργεια ποιοι παλιοι εχουν ξεμεινει
Και για να μαθω ποσο εχει παει το λονγκ ταιμ γιατι βαριεμαι να κοιτταζω σε ξενα φορουμς 
:2funny:
Τους χαιρετισμους μου σε ολους αλλα πιο πολυ στους παλιους που εχω συναντησει δε θα πω ονοματα ισως ξεχασω καποιον
Να εισαι καλα οπου κ αν εισαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom