Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.347
Like
7.642
Πόντοι
2.356
πολυ σοφτ ειναι αυτη,σιγα την πορνοσταρ...
περιποιηση ναι αλλα το "ξεσχισμα" δεν το εχουν στο αιμα τους οι ταυλανδες οπως οι ανατολικοευρωπαιες :grin: υπαρχουν εξαιρεσεις βεβαια οπως αυτη η πιτσιρικα που πηγε Πραγα πριν κανενα εξαμηνο,αυτη μαλιστα γυρισε καλες σκηνες  :grin: :grin: :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Ενα πουλακι με ειπε αρχισες να τα γλυκοκοιτας.... :2funny: :2funny: :2funny:
μια φορα στις αρχες πηγα να την πατησω γιατι οντως δεν εβρισκες διαφορες απο γκομενακι διπλανης πορτας και τη μιλησα , ε με το που με απαντησε μετααα βολη!
με ειπαν υστερα και οι σερβιτορες οτι ειναι απο αυτα τα παιδια που δεν γινονται αντρες
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Τις καταλαβαινουν τις χριστοπαναγίες ?? :2funny: :2funny:

Στη Ταιλανδη δεν μου εχει τυχει !!

Πιο πιτσιρικας στην Ιαπωνια 2-3 φορες που τα ειχα παρει και τα "εριχνα" βριζοντας ελληνικα με κοιτουσαν περιεργα. :grin: :grin:
ε ναι ρε συ , τι στα αγγλικα? ειπαμε , ξενοι σε ξενη χωρα , τα ορια ,ορια
για απο συμφορηση τις ριχνω της χριστοπαναγειες (να με συγχωρεσουν) για μενα , αυτοι πιανουν ομως την αρνητικοτητα και το κοβουν
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896
πολυ σοφτ ειναι αυτη,σιγα την πορνοσταρ...
περιποιηση ναι αλλα το "ξεσχισμα" δεν το εχουν στο αιμα τους οι ταυλανδες οπως οι ανατολικοευρωπαιες :grin: υπαρχουν εξαιρεσεις βεβαια οπως αυτη η πιτσιρικα που πηγε Πραγα πριν κανενα εξαμηνο,αυτη μαλιστα γυρισε καλες σκηνες  :grin: :grin: :grin:
και αυτ γιατι ειναι γεννημενη στην ευρωπη τεργεστη :grin: :grin: :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.347
Like
7.642
Πόντοι
2.356
και αυτ γιατι ειναι γεννημενη στην ευρωπη τεργεστη :grin: :grin: :grin:
correct :grin: την ανακαλυψε ο ιταλος πορνοσκηνοθετης Giorgio Grandi τον ειχα γνωρισει στο Venus Berlin το 2010,αρρωστος εντελως με το μουνι και ωραιος τυπος στην παρεα :grin: μιλαμε που και που ακομα
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
να και μια μαιμουδοτιλακ μου απο ταυ :grin: :grin:πριν παει να φορεσει το μαιμουδο μαγιω της :grin: :grin:
δυο ευχαριστες μερες
ετσι οχι μονο να μαλωνουμε αλλα να ανεβαζουμε και καμια φωτο :grin:

:2funny: :2funny:  πες στο ρε συ οτι επειδη εισαι κοντοχοντρος σαν ιπποποταμος  :2funny: :2funny: :2funny:
εχεις τοσα κομπλεξ με τους περισσοτερους λαους του πλανητη  :uglystupid:
δε σου φταναν οι ταυλανδοι βριζεις και τους λιθουανους
κομπλεξαρα κοιτα τα χαλια σου  :idiot:

:2funny: :2funny:

ωρε γελιο και σημερα, ετσι εξηγειτε η εμπαθεια του κομπλεξικου  :uglystupid:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Θελω να θεσω ενα ερωτημα εδω στους συναγωνιστες(να αλλαξω και το κλιμα)
εχετε μπει στο πειρασμο να πατε με ladyboy??και αν πηγατε πως το αντιμετωπισατε??εννοω...πωε καταφερατε να βγαλετε απο το μυαλο σας οτι ειναι Ladyboy???
Φίλε Λάκη πολλοί έχουν δοκιμάσει τα thai τραβελάκια αλλά λίγοι θα το ομολογήσουν. Πάντως στην περίπτωση την δική μου στο δεύτερο ταξίδι μου όταν κατά λάθος φόρτωσα ladyboy μόλις έπεσε η γνωστή λευκή πετσέτα και είδα την "γραβάτα" ανάμεσα στα πόδια το λιγότερο που έπαθα ήταν να μου κοπούν τα πόδια. Σε δέκα δεύτερα είχα τιναχτεί από το κρεβάτι είχα ντυθεί άφησα 2 χιλιάρικα στο κομοδίνο και ήμουν στην πόρτα........
Επί του θέματος θα μπορούσαν να  πουν συνάδελφοι όπως ο αγαπητός μου φίλος asia fun που πρωτού αναλάβει εργολαβικά να υπερασπιστεί τα δίκαια της ταιλανδέζικης φυλής  με το απαράμιλλο σαβουάρ βιβρ του, είχε, κάνει σύμφωνα με παλιά του ποσταρίσματα τρικούβερτα γλέντια στο πασίγνωστο τραβελοσόι Crocodile της Πατόγκ. :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Γραφει ο φιλος sex volcano..
"1.οι γυναικες τις ουκρανιας ρωσιας ασφαλως κ ειναι ανωτερες εμφανισιακα απο τις ταυλανδες και ασφαλως και η σωματοδομη της ουκρανιδας ειναι πιο καλη απο της ταυλανδης,πιο ψηλες με πιο μεγαλα στηθια πιο μοντελε σωματα"


Και απαντω..
Και ποιος λεει πως οταν μια γυναικα ειναι ψηλη και εχει μεγαλα βυζια,ειναι "ανωτερη" απο μια κοντη με μικρα βυζια?
Γουστα ειναι αυτα.
Εγω προσωπικα δεν παω ΠΟΤΕ με γυναικα ανω του 1.65,(αντε μεχρι 1.70 σε ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ περιπτωσεις) και βεβαια αν εχει βυζι ανω του 2 νουμερου,ουτε που γυρναω να την κοιταξω..Καλυτερα εντελως αβυζη,παρα με βυζια 3αρια που μοιαζει περισσοτερο με αγελαδα παρα με γυναικα.
Αλλωστε οπως πολυ σωστα λεει και η παροιμια "Η κοντη γυναικα για το κρεββατι,η ψηλη για τη παρελαση"! :2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Γραφει ο φιλος sex volcano..
"1.οι γυναικες τις ουκρανιας ρωσιας ασφαλως κ ειναι ανωτερες εμφανισιακα απο τις ταυλανδες και ασφαλως και η σωματοδομη της ουκρανιδας ειναι πιο καλη απο της ταυλανδης,πιο ψηλες με πιο μεγαλα στηθια πιο μοντελε σωματα"


Και απαντω..
Και ποιος λεει πως οταν μια γυναικα ειναι ψηλη και εχει μεγαλα βυζια,ειναι "ανωτερη" απο μια κοντη με μικρα βυζια?
Γουστα ειναι αυτα.
Εγω προσωπικα δεν παω ΠΟΤΕ με γυναικα ανω του 1.65,(αντε μεχρι 1.70 σε ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ περιπτωσεις) και βεβαια αν εχει βυζι ανω του 2 νουμερου,ουτε που γυρναω να την κοιταξω..Καλυτερα εντελως αβυζη,παρα με βυζια 3αρια που μοιαζει περισσοτερο με αγελαδα παρα με γυναικα.
Αλλωστε οπως πολυ σωστα λεει και η παροιμια "Η κοντη γυναικα για το κρεββατι,η ψηλη για τη παρελαση"! :2funny:

Δηλαδή φίλε Πιπίνο αυτή για παράδειγμα δεν σου αρέσει ?? 1,73 ήτανε !! Και με καλό βυζί
Η ποιο ψηλή που έχω βρεί στη Ταιλάνδη !!

Και άλλη μια είχα βρεί στη Μπανγκοκ αλλά δεν βρίσκω τώρα τη φωτογραφία !!!
 

Συνημμένα

  • 20140812_160819.jpg
    20140812_160819.jpg
    100,1 KB · Εμφανίσεις: 33
  • 20140813_112313.jpg
    20140813_112313.jpg
    120,8 KB · Εμφανίσεις: 39

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.467
Πόντοι
2.406
Δηλαδή φίλε Πιπίνο αυτή για παράδειγμα δεν σου αρέσει ?? 1,73 ήτανε !! Και με καλό βυζί
Η ποιο ψηλή που έχω βρεί στη Ταιλάνδη !!

Και άλλη μια είχα βρεί στη Μπανγκοκ αλλά δεν βρίσκω τώρα τη φωτογραφία !!!
αυτα βαζεις κ θα μεκανεις να παω πριν τα εξηντα στην μακρινη πλανευτρα Ταυ!!!

ασχετο :offtopic:
@@ ΜΙΝΤ τυπε μου,

γνωρισα στη δουλεια  μια ψιλοπουρη,40αρα ,απο Δομινικο..
με εντυπωσιασε ο σωματοτυπποςβυζου; κολους μεση,καλουτσικο υψο;...1,70μ  :rolleyes:

κατι σαν ρουμανα ολτενια μερια.. :tits2:
ειναι ο κανονας?η η εξαιρεση?εχεις αποψ?,γιατι εσυ μπορει πιθανοτατα ναχες παει προσφατ :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.467
Πόντοι
2.406
Δηλαδή φίλε Πιπίνο αυτή για παράδειγμα δεν σου αρέσει ?? 1,73 ήτανε !! Και με καλό βυζί
Η ποιο ψηλή που έχω βρεί στη Ταιλάνδη !!

Και άλλη μια είχα βρεί στη Μπανγκοκ αλλά δεν βρίσκω τώρα τη φωτογραφία !!!
ο καλουσης ποσο ειχε βαλει τον πηχη?ανω του 1.70 νομιζω!!! :grin:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Εγω επαιρνα αυτες που εκοβε ο Καλουσης  :2funny:

Ρε Mind..Δε θυμασαι?..Γυρισα ποτε να κοιταξω ψηλη γκομενα?
ΜΟΝΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΑ  :grin:
Οποια ερχοταν διπλα μου και εφτανε σε υψος κοντα στον ωμο μου,κοβοταν επιτοπου  :2funny:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εγω επαιρνα αυτες που εκοβε ο Καλουσης  :2funny:

Ρε Mind..Δε θυμασαι?..Γυρισα ποτε να κοιταξω ψηλη γκομενα?
ΜΟΝΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΑ  :grin:
Οποια ερχοταν διπλα μου και εφτανε σε υψος κοντα στον ωμο μου,κοβοταν επιτοπου  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και δεν είσαι και κοντός !!!

Τέλος πάντων γούστα είναι αυτά !!
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Φίλε Λάκη πολλοί έχουν δοκιμάσει τα thai τραβελάκια αλλά λίγοι θα το ομολογήσουν.

Tωρα ο πες σωστα..Τα εχω πει και γω  αυτα πολλες φορες..
Μονο εγω ειχα ταρχιδια να πω οτι εχω δωσει πιπα και θα ξαναδινα ανετα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
αυτα βαζεις κ θα μεκανεις να παω πριν τα εξηντα στην μακρινη πλανευτρα Ταυ!!!

ασχετο :offtopic:
@@ ΜΙΝΤ τυπε μου,

γνωρισα στη δουλεια  μια ψιλοπουρη,40αρα ,απο Δομινικο..
με εντυπωσιασε ο σωματοτυπποςβυζου; κολους μεση,καλουτσικο υψο;...1,70μ  :rolleyes:

κατι σαν ρουμανα ολτενια μερια.. :tits2:
ειναι ο κανονας?η η εξαιρεση?εχεις αποψ?,γιατι εσυ μπορει πιθανοτατα ναχες παει προσφατ :grin:

Πρόσφατα όχι δεν έχω παει. Εχω πάει αρκετά χρόνια πρίν.

Και ξέρεις κάτι. Το αεροδρόμιο τους λέγεται La Romana !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτό θα πεί διαίσθηση !! :2funny: :2funny:

Βρίσκεις από ολους τους σωματότυπους εκεί. Κάτι ανάμεσα σε Κουβανες και Τζαμαικανές είναι οι γυναίκες τους. Αν δεν ξέρεις ισπανικά δύσκολα νταραβερίζεσαι εκεί. Ιδίως με γυναίκες !!

Το μέρος είναι πραγματικά παράδεισος. Απίστευτες παραλίες και πολύ ευχάριστη αίσθηση.Οταν εγώ πήγα πριν 12 χρόνια ήταν πολύ φτωχό αλλά τη τελευταία δεκαετία έχει αναπτυχθεί αρκετά.

Να κάπως έτσι είναι οι γυναίκες τους !! Αυτό που λένε Κρεόλ οι ίδιες !! Και για όσους ξέρουν δεν έχουν σχέση με τις μαύρες !!

 

Συνημμένα

  • first.jpg
    first.jpg
    8,3 KB · Εμφανίσεις: 45
  • Second.jpg
    Second.jpg
    68,8 KB · Εμφανίσεις: 46

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.034
Like
10.467
Πόντοι
2.406
Πρόσφατα όχι δεν έχω παει. Εχω πάει αρκετά χρόνια πρίν.

Και ξέρεις κάτι. Το αεροδρόμιο τους λέγεται La Romana !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτό θα πεί διαίσθηση !! :2funny: :2funny:

Βρίσκεις από ολους τους σωματότυπους εκεί. Κάτι ανάμεσα σε Κουβανες και Τζαμαικανές είναι οι γυναίκες τους. Αν δεν ξέρεις ισπανικά δύσκολα νταραβερίζεσαι εκεί. Ιδίως με γυναίκες !!

Το μέρος είναι πραγματικά παράδεισος. Απίστευτες παραλίες και πολύ ευχάριστη αίσθηση.Οταν εγώ πήγα πριν 12 χρόνια ήταν πολύ φτωχό αλλά τη τελευταία δεκαετία έχει αναπτυχθεί αρκετά.

Να κάπως έτσι είναι οι γυναίκες τους !! Αυτό που λένε Κρεόλ οι ίδιες !! Και για όσους ξέρουν δεν έχουν σχέση με τις μαύρες !!
:hi: :hi: :hi:
μ εφτιαξες τυπε μιντ...
ισπανικα γραπτα καταλαβαινω το 60-70% οποτε με λιγο πρακτισ σε 2-3 μηνες τα μιλαω κιολας τα καμαμκερο,εδω ρωσσικα τσατρα πατρα  μαθαμε για να γαμισουμε ,στα ισπανικα θα κολησουμε τωρα??
αστο βρηκαμε τοπο ν αραξουμε  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
ησυχια πιστευω εχουμε κει,αλλα μαδαγασκαρη ειναι η φαση,μαζευονται σε ντισκο οι γουαναμπι σεμι προς??
βιβα λα ρομανα της καραιβικης λοιπον  :tits2: :tits2: :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom