Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Μια χαρα ειναι η Egypt...A320 για Καιρο και 777-200/300 για Μπανγκοκ...Ιδια δηλαδη αεροπλανα με τη ΤΗΑΙ...Και μη ξεχναμε οτι ειναι μελος του Star Alliance...
Βεβαια το φαγητο ειναι για τα γουρουνια και δε παιζει σταλα αλκοολ...Ουτε καν μπυρα...Μη περιμενετε επισης τηλεορασεις στα καθισματα με 50 διαφορετικες ταινιες για να διαλεξετε...
Μια χαρα,ευγενεστατοι και εξυπηρετικοτατοι οι υπαλληλοι του αεροδρομιου στο Καιρο...
Επαναλαμβανω επισης,οτι ακομα και εαν χρεωνεται η εκδρομη στις πυραμιδες,αξιζει να πατε...Οχι για να δειτε τις πυραμιδες (γιατι δεν προκειται-κλεινουν πριν φτασετε,μονο φωτο απο μακρια θα βγαλετε),αλλα για να δειτε με τα ιδια σας τα ματια για πιο λογο το Καιρο θεωρειται η πιο ασχημη και βρωμικη πολη του κοσμου.
Να βιωσετε επισης το τι σημαινει κυκλοφορια στους δρομους του Καιρου,με αυτοκινητο...Στη πολη που δεν εχει φαναρια και που δεν ισχυει κανενας κωδικας οδικης κυκλοφοριας...Η μαλλον ισχυει ΕΝΑΣ..."Οποιος προλαβει,περασε"!!!
Εχει πλακα επισης οτι τα περισσοτερα αυτοκινητα ειναι σα τεθωρακισμενα,με διπλους προφυλακτηρες για τα συνεχη τρακαρισματα...Σα λουνα παρκ ειναι με συγκρουομενα!!!
Αυτα και καλο ταξιδι...!!!
Α!Ξεχασα να πω,πως κατα πασα πιθανοτητα και φετος με Egypt θα παω,μιας και εχει το φτηνοτερο μεχρι στιγμης εισιτηριο...
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Σκεφτειτε μονο αυτο. Το βραδι τα περισσοτερα αυτοκινητα εχουν τα φωτα κλειστα για να μην καινε καυσιμο κ τα αναβουν μονο τελευταια στιγμη κ αν, αμα δουν τα σκουρα. Το οτι δεν σεβονται τα φαναρια ισχυει. Γινεται ο ΧΑΜΟΣ.

Κ κατι αλλο , λιγο ασχετο, μη διανοηθειτε να κατεβασετε αμαξι απο Ελλαδα ή απο Ευρωπη γενικα στα μερη τους. Αν εδω στην Ελλαδα παιζει γραφειοκρατια, εκει ειναι επι 10.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Σκεφτειτε μονο αυτο. Το βραδι τα περισσοτερα αυτοκινητα εχουν τα φωτα κλειστα για να μην καινε καυσιμο κ τα αναβουν μονο τελευταια στιγμη κ αν, αμα δουν τα σκουρα. Το οτι δεν σεβονται τα φαναρια ισχυει. Γινεται ο ΧΑΜΟΣ.

Κ κατι αλλο , λιγο ασχετο, μη διανοηθειτε να κατεβασετε αμαξι απο Ελλαδα ή απο Ευρωπη γενικα στα μερη τους. Αν εδω στην Ελλαδα παιζει γραφειοκρατια, εκει ειναι επι 10.
  καλα που μου το πες, και ελεγα να κατεβω με την αλφα ρομεο κατω την επομενη φορα, ξερεις μια βολτιτσα απο τουρκια, κουρδισταν, περσια, αφγανισταν, πακισταν, ινδια, νεπαλ, μπουταν, μπαγκλαντες, βιρμανια, και ουφ εφτασα  λες να εχω προβλημα με τα ταξιδιωτικα εγγραφα?? :headbang:  μπα δε νομιζω
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
   καλα που μου το πες, και ελεγα να κατεβω με την αλφα ρομεο κατω την επομενη φορα, ξερεις μια βολτιτσα απο τουρκια, κουρδισταν, περσια, αφγανισταν, πακισταν, ινδια, νεπαλ, μπουταν, μπαγκλαντες, βιρμανια, και ουφ εφτασα   λες να εχω προβλημα με τα ταξιδιωτικα εγγραφα?? :headbang:  μπα δε νομιζω

θα σε φανε πριν φτασεις!!!  :2funny:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει κ το καραβι σε αυτο αναφερομαι.
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
θα το βουλιαξουν!  :2funny:

Ρε ανθρωπε εδω λεμε να φερεις τη τζιπαρα σου κ να πας και να γυρισεις την Αφρικη, ποια αλφα μου λες τωρα. Δεν εχει σχεση με αυτα που γραφετε, απλα προσπαθω να βοηθησω ατομα που βλεπουν την Αιγυπτο κ σαν ενδιαμεσο προορισμο, να περιγραψω την κατασταση. Και να προστατεψω κοσμο απο τους δρομους. ΜΗ νοικιασετε αυτοκινητα κ μη κατεβασετε αυτοκινητα στην Αιγυπτο, αυτο ειναι το ζουμι. Καλυτερα με γκρουπ κ λεωφορεια.

 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ρε ανθρωπε εδω λεμε να φερεις τη τζιπαρα σου κ να πας και να γυρισεις την Αφρικη, ποια αλφα μου λες τωρα. Δεν εχει σχεση με αυτα που γραφετε, απλα προσπαθω να βοηθησω ατομα που βλεπουν την Αιγυπτο κ σαν ενδιαμεσο προορισμο, να περιγραψω την κατασταση. Και να προστατεψω κοσμο απο τους δρομους. ΜΗ νοικιασετε αυτοκινητα κ μη κατεβασετε αυτοκινητα στην Αιγυπτο, αυτο ειναι το ζουμι. Καλυτερα με γκρουπ κ λεωφορεια.

ποιος μιλησε για αλφα???  :think:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
αλα που μου το πες, και ελεγα να κατεβω με την αλφα ρομεο κατω την επομενη φορα, ξερεις μια βολτιτσα απο τουρκια, κουρδισταν, περσια, αφγανισταν, πακισταν, ινδια, νεπαλ, μπουταν, μπαγκλαντες, βιρμανια, και ουφ εφτασα   λες να εχω προβλημα με τα ταξιδιωτικα εγγραφα?? Banging Head Against a Wall  μπα δε νομιζω

Δεν το ειπες εσυ απανταω σε ποστ . Καλο βραδι την κανω , αυριο παλι.Αν ειμαστε ζωντανοι :)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
αλα που μου το πες, και ελεγα να κατεβω με την αλφα ρομεο κατω την επομενη φορα, ξερεις μια βολτιτσα απο τουρκια, κουρδισταν, περσια, αφγανισταν, πακισταν, ινδια, νεπαλ, μπουταν, μπαγκλαντες, βιρμανια, και ουφ εφτασα   λες να εχω προβλημα με τα ταξιδιωτικα εγγραφα?? Banging Head Against a Wall  μπα δε νομιζω

ρε φιλε μας δουλευεις???
ο asia_fun το εγραψε αυτο.

και εισαι off topic. που κολλαει η αφρικη με την ταυλανδη?
εμεις δεν θελουμε να παμε ουτε στην αιγυπτο ουτε στην αφρικη.


 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Κάποιος λοιπόν σερνότανε στην έρημο της Αιγύπτου καταδιψασμένος και ηλιοκαμένος, ξαφνικά βλέπει ένα καραβάνι...βοήθεια νερό!! Μάστορα δεν έχουμε νερό γραβάτες πουλάμε μόνο, παρακάτω συναντάει άλλο καραβάνι..βοήθεια νερόοοοο...Γραβάτες πουλάμε του απαντάνε.Τρίτο καραβάνι,βοήθεια νερόοοο και αυτοί γραβάτες πουλούσαν....Μετά από δυό- τρία γραβατοκαραβάνια ακόμα εξουθενωμένος φτάνει σε ένα ξενοδοχείο δίπλα στις πυραμίδες.Σέρνεται μέχρι την είσοδο με την ελπίδα επιτέλους να πιει νερό.Εκεί τον σταματάει ο Σεκιουριτάς.
Επ του λέει δε μπαίνεις χωρίς γραβάτα!


 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Με καράβι στην Ταιλάνδη για να βάλεις και το αμάξι μέσα  :think: πως δεν το χα σκεφτεί :2funny:
και η άλλη ιδέα που γράφει ο asia οδικός στην Ταιλάνδη μέσα σε πόσες μέρες άραγε θα διαρκούσε το camel trophy :2funny:
Zan αυπνίες έχουμε ε? μάλλον σκέφτεσαι τι θα έκανες τέτοια ώρα στην Πατάγια, ώπ λάθος ξέχασα και τη διαφορά ώρας τετοια ώρα μάλλον για νάνι θα ήμασταν
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Κάποιος λοιπόν σερνότανε στην έρημο της Αιγύπτου καταδιψασμένος και ηλιοκαμένος, ξαφνικά βλέπει ένα καραβάνι...βοήθεια νερό!! Μάστορα δεν έχουμε νερό γραβάτες πουλάμε μόνο, παρακάτω συναντάει άλλο καραβάνι..βοήθεια νερόοοοο...Γραβάτες πουλάμε του απαντάνε.Τρίτο καραβάνι,βοήθεια νερόοοο και αυτοί γραβάτες πουλούσαν....Μετά από δυό- τρία γραβατοκαραβάνια ακόμα εξουθενωμένος φτάνει σε ένα ξενοδοχείο δίπλα στις πυραμίδες.Σέρνεται μέχρι την είσοδο με την ελπίδα επιτέλους να πιει νερό.Εκεί τον σταματάει ο Σεκιουριτάς.
Επ του λέει δε μπαίνεις χωρίς γραβάτα!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Με τις τιμες που παιζουνε μεχρι τωρα στα αεροπορικα βλεπω ομαδικη καθοδο με Εgypt Air....με ολιγοωρη σταση για πυραμιδες :dancing: :dancing:
Και να πω την αληθεια δεν με χαλαει καθολου το πηγαινε.....το ελα ομως?
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Να πας μια βολτίτσα έξω στην πόλη για μερικές ώρες κάπως μπορεί να την παλέψεις αλλά να κάτσεις πολλές ώρες στο αεροδρόμιο ακόμα και με παρέα μωρέ αδερφέ μου δεν παλεύεται με τίποτα ακόμα θυμάμαι την παραμονή μου 12 ώρες στο αεροδρόμιο του Μπαχρέιν και πονοκεφαλιάζω
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Να πας μια βολτίτσα έξω στην πόλη για μερικές ώρες κάπως μπορεί να την παλέψεις αλλά να κάτσεις πολλές ώρες στο αεροδρόμιο ακόμα και με παρέα μωρέ αδερφέ μου δεν παλεύεται με τίποτα ακόμα θυμάμαι την παραμονή μου 12 ώρες στο αεροδρόμιο του Μπαχρέιν και πονοκεφαλιάζω
Εγω Ντοχα και Ρωμη στο Φλουμιτσινι που εκατσα 6μιση ωρες τα ειδα ολα ,κονυεψα να κοψω φλεβα!!!
Και αντε....να ειναι καπως μεγαλο και καινουριο το αεροδρομιο παει και ερχεται....αν ειναι ομως καμια παλιατζουρα...την  :knockinb:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Αν ειναι ομως να βγαλω το ξενοδοχειο στην Πατταγια κανοντας μια σταση 7 ωρων σε ενα αεροδρομιο ....τοτε θα κανω την καρδια μου πετρα και θα βρω μια γωνια να το ρειξω στον  :zzzzz: :zzzzz:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ...
Εχεις που εχεις τις "μαυρες σου",που γυριζεις πισω,εισαι και αναγκασμενος να κατσεις 6 ωρες στο κωλοαεροδρομιο του Καιρου,που ειναι μια τρυπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom