Νέα

ΤΑΪΛΑΝΔΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ektor lopez
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
marios32 τριο με γυναικα η με τραβελι?
 
OP
OP
E

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μπορει μεχρι του χρονου να την εχει πεισει για μασαζακι με πλεονεκτηματα τυπε :grin:

να την παγιδευσει λεει θελει. να της κανει μασαζακι και να βγει ξαφνικα ενα τσουτσουνι απο τη πορτα και τρεχοντας να της καρφωθει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
να την παγιδευσει λεει θελει. να της κανει μασαζακι και να βγει ξαφνικα ενα τσουτσουνι απο τη πορτα και τρεχοντας να της καρφωθει.
81519.gif
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
σπυρο αυτος θα θελει του χρονου να παει και κουβα με τη γυναικα  :grin:
ektor κουβα κανει τριο πιο ευκολα.δε λεμε στο παλικαρι να παει μια κουβα καλυτερα...εκτος αν η δικια του δε γουσταρει σοκολατενιες
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάζοντας τα νήματα για ΤΑΥΛΑΝΔΗ και πραγματικά με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ . Πουθενά όμως δεν έχω δει σχόλια σχετικά με ταξίδια για ζευγάρι .
Τι ψάχνω ; αναζητώ να πάω με την κοπέλα μου 10 -12 μέρες σε κάποιο όμορφο νησί της περιοχής να δούμε της ομορφιές της χώρας και ταυτόχρονα να ζήσουμε και μια «ξεχωριστή εμπειρία» .

Θα ήθελα λοιπόν από τους γνώστες του θέματος να με ενημερώσουν
1. Πόσο ασφαλές είναι να κυκλοφορείς νύχτα σε πουκετ , πατάγια….και μάλιστα με γυναίκα ξανθιά; Σε μέρη με επαγγελματίες ; ή και μέσα στα μαγαζιά ;
2. Πώς θα μπορούσα να την «παγιδέψω» για ένα τρίο; Ισως με κάποιο μασαζ στο ξενοδοχείο;
Πρέπει να σας πω ότι δεν είναι και πολύ φανατική για τριο .

Μπορεις να πατε οπου θελετε, καλλυτερα Πουκε, Κο Σαμουι και βεβαια Μπανγκοκ, Πατταγια εγω δεν θα πηγαινα γιατι δεν λεει, κατα τη γνωμη μου.
Κινδυνος δεν υπαρχει περισσοτερος απο εδω, κοινη λογικη θελει, μπορεις να πατε σε οποιο μπαρ, στρηπτιζαδικο, κολωμπαρο γουσταρετε ακομα και σε τραβελλομαγαζα, ειναι πολυ ανοιχτομυαλοι ανθρωποι και κανουν απιστευτο χαβαλε.
Για τριο κανονισε μασαζακι για αρχη σε δωματιο για 2 και κανονισε με τη μασαζου της δικιας σου να την μπαλαμουτιασει και αυτη ξερει τι να κανει.
Α και κατι αλλο, εαν θες σοβαρες απαντησεις καλλυτερα π.μ σε οποιο μελος κρινεις εσυ αλοιως θα γεμισεις μαλακιες οπως ειδες.
 
OP
OP
E

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
κο σαμουι πανε πολλα ζευγαρια η αληθεια
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Ταιλανδη με γυναικα μονο παρτουζιαρα φιλε για πολλα κολπα. Εχει εκει να κανεις οτι θελεις
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.154
Πόντοι
216
Έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάζοντας τα νήματα για ΤΑΥΛΑΝΔΗ και πραγματικά με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ . Πουθενά όμως δεν έχω δει σχόλια σχετικά με ταξίδια για ζευγάρι .
Τι ψάχνω ; αναζητώ να πάω με την κοπέλα μου 10 -12 μέρες σε κάποιο όμορφο νησί της περιοχής να δούμε της ομορφιές της χώρας και ταυτόχρονα να ζήσουμε και μια «ξεχωριστή εμπειρία» .

Θα ήθελα λοιπόν από τους γνώστες του θέματος να με ενημερώσουν
1. Πόσο ασφαλές είναι να κυκλοφορείς νύχτα σε πουκετ , πατάγια….και μάλιστα με γυναίκα ξανθιά; Σε μέρη με επαγγελματίες ; ή και μέσα στα μαγαζιά ;
2. Πώς θα μπορούσα να την «παγιδέψω» για ένα τρίο; Ισως με κάποιο μασαζ στο ξενοδοχείο;
Πρέπει να σας πω ότι δεν είναι και πολύ φανατική για τριο .

Φίλε θα συμφωνήσω με τον συνάδελφο Lordjim για τα ερωτήματα που έβαλες.
Αυτό που θα πρέπει να αναρωτηθείς εσύ είναι αν η κοπέλα είναι πραγματικά open minded.
Δεν έχουν περάσει και πολλά χρόνια από τότε που πολλα open minded νιόπαντρα  ζευγάρια  κατηφόριζαν την bangla road στο Πουκετ και ο δρόμος αντηχούσε με τις τσιρίδες της open minded ελλεηνίδας για τον λεβέντη της που κοιταζε αποχαυνομένος τα απιστευτα ταιλανδεζακια.. Στην περίπτωση σου η φαντασίωση για τριολέ και χλιδες απέχει από το βατερλώ όσο ο κώλος από το μουνι.............
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Έχω αφιερώσει πολλές ώρες διαβάζοντας τα νήματα για ΤΑΥΛΑΝΔΗ και πραγματικά με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ . Πουθενά όμως δεν έχω δει σχόλια σχετικά με ταξίδια για ζευγάρι .
Τι ψάχνω ; αναζητώ να πάω με την κοπέλα μου 10 -12 μέρες σε κάποιο όμορφο νησί της περιοχής να δούμε της ομορφιές της χώρας και ταυτόχρονα να ζήσουμε και μια «ξεχωριστή εμπειρία» .

Θα ήθελα λοιπόν από τους γνώστες του θέματος να με ενημερώσουν
1. Πόσο ασφαλές είναι να κυκλοφορείς νύχτα σε πουκετ , πατάγια….και μάλιστα με γυναίκα ξανθιά; Σε μέρη με επαγγελματίες ; ή και μέσα στα μαγαζιά ;
2. Πώς θα μπορούσα να την «παγιδέψω» για ένα τρίο; Ισως με κάποιο μασαζ στο ξενοδοχείο;
Πρέπει να σας πω ότι δεν είναι και πολύ φανατική για τριο .

Θα πατε Phuket. Θα μεινετε ή Karon ή Kamala αν εχετε οικονομικη ανεση να πηγαινοερχεστε με ενα τουκ τουκ στην πολη Πατονγκ οπου εκει συμβαινουν ολα. Αλλιως η πολη εχει απειρες επιλογες. Πιο μακρυα απο Καρον Πατονγκ Καμαλα ΜΗΝ κοιταξεις.

Καλη περιοδος ειναι απο Δεκεμβριο και μετα. Απο 20 Δεκεμβριου εως 15-20 Ιανουαριου ειναι διπλασιες οι τιμες. Μετα τις 20 Ιανουαριου βρισκεις πιο ανετα.

Bangla road οπου γινεται και το νταβαντουρι θα πατε οπωσδηποτε. Επειδη εχει πολυ κοσμο να εχετε τα προσωπικα σας αντικειμενα σε ασφαλεις τσεπες και τα συναφη , δηλαδη οπως θα κανατε σε οποιοδηποτε μερος του πλανητη. Θεμα ασφαλειας ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ. Ειναι ασφαλεστατα.

Τι θα σου προτεινα ? Πηγαινετε τις πρωτες μερες και παρτε ματι. Θα βλεπετε πολυ ωραια κορμια να λικνιζονται το οτι μπορει να ειναι Ladyboys πιστεψε με δεν θα σε ενοχλησει μιας και το θεαμα θα ειναι ομορφο. Αλλα κυριως θα δειτε παρα πολλες ωραιες γυναικες. Στο Πουκετ πανε γυναικες-γυναικοπαρεες απο ολο τον κοσμο οποτε ειναι παρα πολυ πιθανο να πατε σε ενα κλαμπ οπως το Tiger και να πετυχετε τιποτα ρωσσιδες οι οποιες να γουσταρουν τριο.. φυσικα μετραει και η εξωτερικη σας εμφανιση. Απο οτι μυριζομαι η κοπελα σου δεν θα ελεγε ευκολα το ναι σε ενα στημενο ενω σε ενα πιο αυθορμητο συμβαν και με λιγο αλκοολ, ΟΛΑ γινονται.
Θα τη χαλαρωσεις πρωτα με βολτιτσες στα εμπορικα, θα φατε καμια τοπικη σπεσιαλιτε, θα κανετε κανονικο μασαζακι και σιγα σιγα θα γινει οτι ειναι. Μην το πιεσεις πολυ. Ετοιμασε το εδαφος

Ελπιζω να βοηθησα αν μου στειλεις ΠΜ το πιο πιθανο ειναι να μην το δω μιας και εχω παψει να συνδεομαι τακτικα στο φορουμ και οι λογοι ειναι προφανεις οπως εχεις διαπιστωσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom