Νέα

Τα πουστριλίκια του podolagnos_1985

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 373K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Άλλωστε μία φαντασίωση μου είναι να μπορούσε κάποιος αξιωματικός ή εποπ του στρατού, να με βάλει σε κάποιο στρατόπεδο, και είτε να με ξεφτιλίσει παρέα με φαντάρους, να τους πιπώνω όλους, να με χύνουν, να με κατουράνε ή και να με βάλουν να τους κάνω αγγαρείες σαν δούλα, όπως το να τους καθαρίζω τους θαλάμους, τις τουαλέτες κτλπ.
θαλαμοφυλικι κανεις τεντι :think: :S :S :S
 

eleino redikolo

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
1.156
Like
5.573
Πόντοι
1.056
οι πιο αγριοι ειναι οι ΔΕΛΤΑδες.παρε κανα μαλακα απο αυτους και θα κανεις τι δουλεια σου.ζωα ειναι ετσι κ αλλιως θα σε σκισουν μια χαρα :fuck1:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
οι πιο αγριοι ειναι οι ΔΕΛΤΑδες.παρε κανα μαλακα απο αυτους και θα κανεις τι δουλεια σου.ζωα ειναι ετσι κ αλλιως θα σε σκισουν μια χαρα :fuck1:
τυπε εχει καταργηθει η ΔΕΛΤΑ.Εχει γνωση ο τεντυ.αν θες να τον βοηθησεις προτεινε του κατι σε ΟΠΚΕ :S :S :S
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Έτσι ρε Τέντυ, αυτός είσαι??? Μας έλειψες μια μέρα, με τους μπαχαλάκηδες και παθαμε κοκομπλόκο...!!!

Να σε ρωτήσω τώρα, με Λιμενικό - Ελληνική Ακτοφυλακή το έχεις??? Ή δεν τρώς θαλασσινά???  :police: :police: :police: :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak:

Φυσικά και θα γούσταρα κύριε kavlarxis :) Γενικά όσοι φοράνε αυτά τα άρβυλα και τέτοιες στολές, αν και περισσότερο αυτό που με φτιάχνει είναι η ιδέα, ότι όντως κάνουν αυτό το επάγγελμα και οι χαρακτήρες αυτών των αντρών, για να απαντήσω και σε μία άλλη ερώτηση, οπότε δεν θα μου αρκούσε το απλά να φορέσει κάποιος τέτοια στολή.

Απλά με καυλώνουν περισσότερο οι μάχιμοι ένστολοι όπως ομάδα ΔΙΑΣ και ΜΑΤ που είναι έξω στο δρόμο και όχι σε γραφείο όπως και οι παρέες πχ πάνω από 3 άτομα.
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Αν φορέσουμε στολές χωρίς να είμαστε Αστυνομικοί κάνει;

Όχι :cheesy: αλλά ούτως η άλλως μία μαλακία και μία πίπα σε όλους κάνω. Απλά είπα μήπως βρω από εδώ αυτό που έχω σαν φαντασίωση και είναι πιο δύσκολο να βρω.
 

eleino redikolo

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
1.156
Like
5.573
Πόντοι
1.056
τυπε εχει καταργηθει η ΔΕΛΤΑ.Εχει γνωση ο τεντυ.αν θες να τον βοηθησεις προτεινε του κατι σε ΟΠΚΕ :S :S :S
εχεις δικιο τωρα το ειδα..με μια πρωτη ματια φαινονται αξιοι συνεχιστες του υπεροχου και σεμνου εργου των δελτα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Φυσικά και θα γούσταρα κύριε kavlarxis :) Γενικά όσοι φοράνε αυτά τα άρβυλα και τέτοιες στολές, αν και περισσότερο αυτό που με φτιάχνει είναι η ιδέα, ότι όντως κάνουν αυτό το επάγγελμα και οι χαρακτήρες αυτών των αντρών, για να απαντήσω και σε μία άλλη ερώτηση, οπότε δεν θα μου αρκούσε το απλά να φορέσει κάποιος τέτοια στολή.

Απλά με καυλώνουν περισσότερο οι μάχιμοι ένστολοι όπως ομάδα ΔΙΑΣ και ΜΑΤ που είναι έξω στο δρόμο και όχι σε γραφείο όπως και οι παρέες πχ πάνω από 3 άτομα.
χυσολαγνε απαξιωνεις τις υπολοιπες υπηρεσιες της ΕΛ.ΑΣ. :S :S :S
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
τεντυ θα κάνεις κανένα καφριλίκι μπροστά σε μπάτσους βράδυ, μόλις έρθουν και σου ζητήσουν το λόγο και ταυτότητα θα τους βρίσεις, θα σε μαζέψουν στο αυτόφωρο και εκεί έχεις πιθανότητες κάνοντας πουτανιές σε κανένα τσόνι στο τμήμα να σου ρίξει κανένα πουτσοσκάμπηλο. Αν πάλι όχι θα μείνεις μόνο με κανένα ξυλίκι οπότε πάλι κέρδος θα χεις. χαχαχαχ

Μου έτυχε μία φορά απέναντι στο πολυτεχνείο που ήταν μία ομάδα πεζοί και τους κοίταγα, γενικά καρφώνομαι εγώ, αν με δείτε και έξω στο δρόμο δηλαδή, πιστεύω από το βλέμμα μου καρφώνομαι, ειδικά στους μπάτσους που είχα καρφωθεί και ήρθε ο αρχηγός τους και καλά να μου ζητήσει ταυτότητα, και έβγαζα από τις τσέπες 3 κινητά είχα τότε... :P μετά άνοιξα και την τσάντα που είχα μέσα λαδάκι κτλπ για μασάζ :cheesy: δεν θυμάμαι αν του είπα ότι κάνω μασάζ... και μετά πήγε στους άλλους και με άφησε.
Αν θυμάμαι καλά πέρασα μετά από δίπλα τους και άφησα να πέσουν κάτι καρτούλες με το τηλέφωνό μου εκεί στα πόδια τους :cheesy: (αυτό το έκανα και προχτές σε κάτι των ΜΑΤ που είναι μόνιμα εγκατεστημένοι εκεί στο πολυτεχνείο που κάψανε το περίπτερο) αλλά τίποτα... :)

Γενικά το κυνηγάω όσο μπορώ, γιατί το θέλω πολύ. Ίσως με αστυνομικό να έκανα και σχέση. Εννοώ 31χρ δεν έχω κάνει ποτέ σχέση, αλλά με αστυνομικό θα το ήθελα. (αρκεί να με μοιράζετε και με τα φιλαράκια του, αυτό δεν το συζητώ)
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
εχεις δικιο τωρα το ειδα..με μια πρωτη ματια φαινονται αξιοι συνεχιστες του υπεροχου και σεμνου εργου των δελτα
τυπε με αυτες τις αλλαγες δεν μπορει ο χυσολαγνος να καταληξει σε ποια υπηρεσια πρεπει να απευθηνθει :S :S :S
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
θαλαμοφυλικι κανεις τεντι :think: :S :S :S

χαχα, μπα... απλά να κάθομαι? εκτός και αν μου είχαν βάλει και καμία τάπα στον κώλο. Θαλαμοφύλακας δεν έκανα ποτέ στην θητεία μου :cheesy:
μου άρεσε η σκοπιά.... να χαζεύω τα τοπία και να σκέφτομαι και τους το είχα πει και δεν με έβαζαν :cheesy:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
τυπε εχει καταργηθει η ΔΕΛΤΑ.Εχει γνωση ο τεντυ.αν θες να τον βοηθησεις προτεινε του κατι σε ΟΠΚΕ :S :S :S

Κοιτάξτε και της ασφάλειας θα μου άρεσε αν είναι κάποιος, απλά λόγω της δουλειάς τους... δεν φοράνε στολή οπότε μπορεί να μου πει ο καθένας ότι είναι χωρίς να είναι :cheesy: αλλά γενικά σαν χαρακτήρες φάτσες κτλπ και αυτοί μου αρέσουν. Γενικά όσοι δεν είναι σε γραφείο. Θέλω να ιδρώνουν τα πόδια τους... καταλάβατε? :cheesy:  :erection:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
χαχα, μπα... απλά να κάθομαι? εκτός και αν μου είχαν βάλει και καμία τάπα στον κώλο. Θαλαμοφύλακας δεν έκανα ποτέ στην θητεία μου :cheesy:
μου άρεσε η σκοπιά.... να χαζεύω τα τοπία και να σκέφτομαι και τους το είχα πει και δεν με έβαζαν :cheesy:
που υπηρετησες τεντι :think: :S :S :S
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
τυπε με αυτες τις αλλαγες δεν μπορει ο χυσολαγνος να καταληξει σε ποια υπηρεσια πρεπει να απευθηνθει :S :S :S

Μωρέ και σε αστυνομικό τμήμα να με έβαζε κάποιος και ας με πήδαγαν και οι κρατούμενοι δεν θα με πείραζε :cheesy: απλά να ξέρω ότι έχω ένστολους δίπλα μου :P
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Μωρέ και σε αστυνομικό τμήμα να με έβαζε κάποιος και ας με πήδαγαν και οι κρατούμενοι δεν με πειράζει :cheesy: απλά να ξέρω ότι έχω ένστολους δίπλα μου :P
τεντι τετοια ελεγε και ο Γαβαλας και του κανανε τον πατο βαρελι στον Κορυδαλλο :S :S :S
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
810
Κριτικές
104
Like
5.357
Πόντοι
17.436
Ρε μάγκες δεν αντέχω άλλο πραγματικά δηλαδή έεεεεεεεεεεεεεελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
που υπηρετησες τεντι :think: :S :S :S

Έχουμε πει... εσείς κάνετε πάντα ερωτήσεις που με αποκαλύπτουν...τεσπα... θα πω. Υγειονομικό ήμουν (2008-2009) οπότε παρουσιάστηκα Άρτα και όλοι ήταν γιατροί :cheesy: ετκός κάτι βύσματα και κάτι ροσοπόντιους που ήταν σε ξεχωριστό λόχο... οπότε υπήρχε ένα επίπεδο.

Μετά Κω, όπου και πάλι σαν νοσηλευτής, έφυγα από το λόχο και κοιμόμουν στο ΣΤΕΠ (ιατρείο) και ήταν σαν να δουλεύω... οπότε ούτε αναφορές, κρεβάτια κτλπ :P είχα και την λοχαγό γυναίκα τότε εκεί που καθάριζε για εμένα σε τέτοια θέματα.

και τέλος ΚΑΑΥ Άγιο Ανδρέα, όπου και πάλι... έφυγα από το λόχο και ήταν σαν να δουλεύω στη λέσχη, πάντα με τα πολιτικά (στολή φορούσα μόνο κανά βράδυ για περίπολο, και αυτό δίπλα στη παραλία ε...) :cheesy: οπότε και εκεί ο αξιωματικός της λέσχης καθάριζε για εμένα (και τα άλλα παιδιά) και γενικότερα πέρασα τέλεια.

Και όλα αυτά χωρίς μέσον.

Κω πήρα δυο πιπούλες εντός στρατοπέδου.
ΚΑΑΥ, με είχαν πάρει χαμπάρι πολλοί, απλά παίζαμε, εννοώ με λόγια κτλπ, αλλά δεν έγινε κάτι. Πάντως το χάρηκα πολύ... γιατί εκεί έχει από όλες τις ειδικότητες οπότε γνώρισα και έβλεπα με τα εσώρουχα, πρασινοσκούφιδες, στρατονόμους και ένα σωρό καύλαρους  :erection: :wanker:

Μακάρι να μπορούσα να ξαναμπώ στρατό!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Έχουμε πει... εσείς κάνετε πάντα ερωτήσεις που με αποκαλύπτουν...τεσπα... θα πω. Υγειονομικό ήμουν (2008-2009) οπότε παρουσιάστηκα Άρτα και όλοι ήταν γιατροί :cheesy: ετκός κάτι βύσματα και κάτι ροσοπόντιους που ήταν σε ξεχωριστό λόχο... οπότε υπήρχε ένα επίπεδο.

Μετά Κω, όπου και πάλι σαν νοσηλευτής, έφυγα από το λόχο και κοιμόμουν στο ΣΤΕΠ (ιατρείο) και ήταν σαν να δουλεύω... οπότε ούτε αναφορές, κρεβάτια κτλπ :P είχα και την λοχαγό γυναίκα τότε εκεί που καθάριζε για εμένα σε τέτοια θέματα.

και τέλος ΚΑΑΥ Άγιο Ανδρέα, όπου και πάλι... έφυγα από το λόχο και ήταν σαν να δουλεύω στη λέσχη, πάντα με τα πολιτικά (στολή φορούσα μόνο κανά βράδυ για περίπολο, και αυτό δίπλα στη παραλία ε...) :cheesy: οπότε και εκεί ο αξιωματικός της λέσχης καθάριζε για εμένα (και τα άλλα παιδιά) και γενικότερα πέρασα τέλεια.

Και όλα αυτά χωρίς μέσον.

Κω πήρα δυο πιπούλες εντός στρατοπέδου.
ΚΑΑΥ, με είχαν πάρει χαμπάρι πολλοί, απλά παίζαμε, εννοώ με λόγια κτλπ, αλλά δεν έγινε κάτι. Πάντως το χάρηκα πολύ... γιατί εκεί έχει από όλες τις ειδικότητες οπότε γνώρισα και έβλεπα με τα εσώρουχα, πρασινοσκούφιδες, στρατονόμους και ένα σωρό καύλαρους  :erection: :wanker:

Μακάρι να μπορούσα να ξαναμπώ στρατό!
για πες για τις πιπες :think: :S :S :S
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Βαριέμαι, ούτε καν. μόνο από κοντά, με μεγάλη μου χαρά, να σας λέω για τις εμπειρίες μου, όσο θα είμαι ανάμεσα στα πόδια σας και θα σας τραβάω μαλακία κι εσείς θα πίνετε το καφεδάκι σας. :cheesy:
αυτο ειναι εκβιασμος :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom