Νέα

Τα πουστριλίκια του podolagnos_1985

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
tumblr_p5ss2z4U5o1s49huoo1_400.gif
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
[URL unfurl="true"]https://78.media.tumblr.com/418c3ac24b1ce823acb7d68e7967c1e4/tumblr_p6c90bcjXW1vuvwkto1_540.jpg[/img[/URL]]

:inlove:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Γαμώτο Γαμώτο Γαμώτο!!!  :headbang:
Μία ευκαιρία είχα κι εγώ να δω live τσόντα, να πάρω μάτι άντρες να γαμάνε και να παίρνω μάτι και δεν έκατσε!!!
Γιατί να μην έχω ένα τηλέφωνο κάποιου από εδώ μέσα να με κατεύθυνε...
Τα νεύρα μου.

Είχα πάει στο μενίδι σε μία ιδιωτική σάουνα με πισίνα κτλπ που την έχει ένας Πόντιος, που προσπαθούσα εδώ και 2 χρόνια να τον ψήσω να με πάρει για μασαζάκι
και με πήρε εχτές, και πήγα και ήταν και άλλοι δύο φίλοι του, Πόντιοι
τους έκανα μασάζ όλη την ώρα, μόνο το χαμάμ είχε ανοίξει και κάναμε κάθε τόσο,
και κατά τις δύο μιλούσαν για γυναίκες και θέλανε να πάρουν καμία να έρθει να τους καυλώσει λίγο κτλπ, ο ένας δεν ψηνόταν και πήγε 4 αλλά μετά ήταν αργά και δεν βρίσκαμε :S
πήραμε κανα δυο τηλέφωνα από το ίντερνετ... το ένα γραφείο του είπε δεν ερχόμαστε μενίδι :S
οκ είναι όντως όλοι γύφτοι εκεί... αλλά το σπίτι αυτού του άντρα είναι σαν βίλα και η σάουνα καλύτερη και από αυτές των ακριβών ξενοδοχείων.
κρίμα κρίμα!!!  :(
ήθελα τόσο πολύ να τους έβλεπα να γαμάνε και θα τσόνταρα κι εγώ εννοείται!!!
Γαμώτο δηλαδή!

Μπήκα και στο bourdela από ένα tablet αλλά δεν ήξερα που να ψάξω για γραφεία, που να πατήσω... δεν μου τα έχετε μάθει αυτά ρε παίδες... και δεν μπορούσα και να συνδεθώ για να έγραφα...
τεσπα, σκατά...  :(

Ελπίζω να με ξαναπάρουν και να ξαναπάω εκεί κανα βράδυ
Και θα ήθελα να μου προτείνετε/στείλετε σε πμ κανα δυο τρία τηλέφωνα από κοπέλες που έρχονται σπίτι/μενίδι
Θα προτιμούσαν ρωσίδα από ότι κατάλαβα, κυρίως κάποια να τους κάνει λίγο στριπτιζ να τους καυλώσει και παιχνίδια, δεν ήθελαν τόσο να γαμήσουν... ο ένας ήθελε μόνο ο 40αρης :cheesy: οι άλλοι 2 35αρηδες όχι τόσο, κι εγώ θα έπαιρνα μόνο μάτι.

Ή αν το βλέπει αυτό καμία κοπέλα που ενδιαφέρεται για αυτή τη φάση μπορεί να μου αφήσει το τηλέφωνο της, και αν με ξαναπάρουν να πάω πιστεύω να γίνει.

Γαμώτο! τόσο κρίμα... στο τσακ να έκανα άλλη μία φαντασίωση πραγματικότητα...  :( αλλά τεσπα, πέρασα μία από τις ωραιότερες μέρες τις ζωής μου, τι καλύτερο να βρίσκομαι ανάμεσα σε 3 άντρακλες πόντιους, πανέμορφους παντρεμένους γυμνούς με τις πετσέτες γύρω από τη μέση και να τους κάνω μασάζ στον ένα μετά τον άλλο...

:erection:

Εδώ να σημειώσω ότι η σάουνα (που την έβλεπα στο fb από φώτος) είναι ακόμα πιο ωραία από τις φωτογραφίες, είναι τέλεια! έχει σάουνα, χαμάμ, πισίνα, δωμάτιο για να αλλάζεις, δωμάτιο με κρεβάτι μασάζ και τουαλέτα, και ένα μεγάλο τραπέζι, νεροχύτη κτλπ σαν κουζίνα για να καθόμαστε. Γενικά είναι σούπερ και σας το λέω σε περίπτωση που θέλει να πάει κάποιος με γκόμενα, για μένα είναι χίλιες φορές καλύτερη από ξενοδοχείο!!!
Παίρνει 30€ την ώρα για 1-6 άτομα. (Γι αυτό συνήθως πάνε παρέες εκεί που τους συμφέρει) αλλά για χαλαρωτικό ρομαντικό ραντεβουδάκι με γκόμενα πιστεύω ότι θα άξιζε και με το παραπάνω αν θέλει κάποιος να πάει.
Το μόνο κακό είναι ότι όντως βρίσκεται ανάμεσα σε γύφτους... δηλαδή στα γύρω σπίτια είναι όλο γύφτοι, εγώ με το ταξί που πήγα φοβηθήκαμε λίγο μέχρι να τον βρούμε αλλά το σπίτι του είναι σαν βίλα.
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
μου έδωσε ή εργασιακή σύμβουλος ένα τηλέφωνο για μία εταιρεία στην Αθήνα που ψάχνουν υπάλληλο γραφείου χωρίς να έχει άλλες πληροφορίες
και πατώντας το τηλέφωνο στο google μου βγάζει αυτήν εδώ
:grin: σίγουρα θα με έπαιρναν εμένα... και θα μπορούσα εγώ να δουλέψω εκεί...  :gay:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
παίδες το ξέρετε ότι με την καινούριου έχουμε την ίδια ηλικία :P
και σκέφτηκα σήμερα
ότι αν ήμουν στη θέση της και έκανα εγώ εκπομπή στο epsilon
θα λεγόταν

φτιάξε καφέ να στα πιω  :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:

καλό?
 

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
κοιτά, κόντρες κάνετε στο ποια έχει φάει περισσότερες ...
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Καλησπέρα παίδες, μπορεί το βράδυ να ξαναπάω στην σάουνα στο μενίδι...
αν ξέρετε καμία καλή κοπέλα γύρω στα 100€ που θέλει να έρθει να τους καυλώσει, όχι απαραίτητα με σεξ, κυρίως παιχνιδάκια και ναζάκια
(αν είναι να γαμήσει κάποιος ένας θα είναι), 4 ή 5 θα είμαστε.
αν ξέρετε καμία διαθέσιμη στείλτε μου σε πμ κανα τηλέφωνο ή αν το βλέπει αυτό καμία κοπέλα που ενδιαφέρεται να μου γράψει ή να με πάρει,
το τηλέφωνο μου το βρίσκετε από κάτω στην υπογραφή με τα κόκκινα γράμματα.
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
[URL unfurl="true"]https://78.media.tumblr.com/6d5fb7980f4be3c7897aa1ed92a5c1bb/tumblr_ooyocyATHF1t4ba6eo1_540.jpg[/img[/URL]]

άνετα με γάμαγε...
 

ikaros1981

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φιλε podolagnos πως μπορεί να παει καποιος σε αυτη την σαουνα? τι κοστος έχει? αν γουσταρεις μπορώ να ερθω οταν θα εισαι και εσυ εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom