Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 425K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntyrse

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Δεν το πιστευω αυτο που ακουω για τη Τανια. Εγω το Χαλαρα απ αυτη το εμαθα οταν πρωτοπηγε και με πηρε τηλ να παω. Την ξερω πολλα χρονια κια απο δυο πριν μαγαζια που δουλευε.Λοιπον η Τανια το λιγοτερο που κανει ειναι πιπα και ξεσκουφωτη κιολας, το λιγοτερο επαναλαμβανω
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το πιστευω αυτο που ακουω για τη Τανια. Εγω το Χαλαρα απ αυτη το εμαθα οταν πρωτοπηγε και με πηρε τηλ να παω. Την ξερω πολλα χρονια κια απο δυο πριν μαγαζια που δουλευε.Λοιπον η Τανια το λιγοτερο που κανει ειναι πιπα και ξεσκουφωτη κιολας, το λιγοτερο επαναλαμβανω
Ετσι ξερω και εγω εδω τα εκανε οταν ηταν στη Κατερινα που ηταν μικροτερη και ποιο αδυνατη
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Ετσι ξερω και εγω εδω τα εκανε οταν ηταν στη Κατερινα που ηταν μικροτερη και ποιο αδυνατη
Θυμάμαι συνάδελφοι nystre και lykos1072 ότι είχατε ξανά αναφερθεί στο θέμα πριν 2~3 μήνες από παραπλήσιο θρεντ. Παρόλα αυτά όταν τις προάλλες ζήτησα από την Τάνια το κατιτίς μου παραπάνω που γράφετε και εσείς, μου το απέκλεισε και μάλιστα έδειξε ενόχληση.
 

ntyrse

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Ειλικρινα θα το τσεκαρω προσωπικα και θα σου πω
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Θυμάμαι συνάδελφοι nystre και lykos1072 ότι είχατε ξανά αναφερθεί στο θέμα πριν 2~3 μήνες από παραπλήσιο θρεντ. Παρόλα αυτά όταν τις προάλλες ζήτησα από την Τάνια το κατιτίς μου παραπάνω που γράφετε και εσείς, μου το απέκλεισε και μάλιστα έδειξε ενόχληση.
Δεν υπαρχει περιπτωση, εκτος αν πηγαινεις  μερες που εχουν δουλεια οποτε δεν την νοιαζει γιατι το μεροκαματο ειναι σιγουρο λογω του οτι ειναι και υπευθηνη του μαγαζιου,την επομενη φορα διωχτην και ζητα αλλη.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Θα πάω...χαλαρά να δω,μάλλον Κυριακή...
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Θα πάω...χαλαρά να δω,μάλλον Κυριακή...

Έλεγξε με κάποιο τρόπο πρώτα αν είναι ανοιχτό την Κυριακή (δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να σε διαφωτίσω επ' αυτού). Το λέω αυτό γιατί μερικά κολόμπαρα είναι κλειστά την Κυριακή το βράδυ.
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Έλεγξε με κάποιο τρόπο πρώτα αν είναι ανοιχτό την Κυριακή (δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να σε διαφωτίσω επ' αυτού). Το λέω αυτό γιατί μερικά κολόμπαρα είναι κλειστά την Κυριακή το βράδυ.
Απ' όσο γνωρίζω το ΧΑΛΑΡΑ είναι ανοικτό όλες τις ημέρες.
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Τελικά έχουμε κάτι νεώτερο από το "μέτωπο"?  Πέρασε κανείς από ΧΑΛΑΡΑ να μας μεταφέρει εντυπώσεις?
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Επισης ο ορισμος του ξεκωλου κωλομπαρου ειναι οπως κατεβαινεις τη Κηφισιας προς Αθηνα μετα τη πανορμου το δευτερο στενο δεξια (οδος Μικρομανης), απο ποιοτητα γυναικων μετριο αλλα ολες πηγαινουν στη καβαντζα και παιζουν αλλιως.
επισκεψη χθες βραδυ, οπως ακριβως τα περιγραφει ο συναδελφος και ακομα καλυτερα, 5 το ανδρικο 10 το απλο και 20 της καβαντζας (θελει λιγο προσοχη και σφιξιμο τα λουρια γιατι χανεται ο ελενχος στα ποτα ) γυναικες 5 ηλικια απο 45 εως 25 ,γυρω στις 10 ενισχυεται η βαρδια .ωραριο απο τις 5 το απογευμα και μετα .δυσκολο παρκινγ συνιστατε δικυκλο
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1

Τσέκαρε την Γιάννα από Μόσχα (υπάρχει και μια Ουκρανή Γιάννα) αν δουλεύει... πολλή καλή!
[/quote]
δεν δουλευει πια στο χαλαρα εχει παει επαρχια μαζι με τη φιλη της(ξανθια με 4αρι :tits:πρωην μασατζου στη σολωμου)θα γυρισει μετα το καλοκαιρι αλλα οχι στο χαλαρα
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
συγνωμη μιλαγα για την ουκρανη γιαννα
 

sexy_seven

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Άρα συνοψίζοντας:

  • [li]Χαλαρά, Περιστέρι[/li]
    [li]Μύθος, Θεομήτορος[/li]
    [li]Κατερίνα, Τροίας[/li]
Υπάρχει κανένα άλλο ?
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Μακρια από τα μπαρ τύπου: Θα με κεράσεις ένα ποτό? πρέπει να είναι κανείς πολύ τελειωμένος για πηγαίνει κωλόμπαρ και στριπτιζάδικα. Εκτος αν παει απλώς για πλακα...
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Γιατί βρε φίλε Ταμια μας ξενερώνεις έτσι. Γουστάρουμε να πηγαίνουμε στα μπαρ και τα στριπ και δεν είμαστε τελειωμένοι όπως λες.
Εδώ μέσα γράφουμε όσοι μας αρέσουν αυτά και γουστάρουμε τη φάση τους.
Και μένα δεν μου αρέσει το ποδόσφαιρο αλλά δεν μπαίνω στα ποδοσφαιρικά φορουμ να λέω "Παιδιά μακρυά από τα γήπεδα γιατί δεν είναι ωραίο το ποδόσφαιρο"
 

passa

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Οπως ειχε πει και ο Ωνασης ''το σπιτι μου ειναι τα μπουρδελα''.
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Δεν το πιστευω αυτο που ακουω για τη Τανια. Εγω το Χαλαρα απ αυτη το εμαθα οταν πρωτοπηγε και με πηρε τηλ να παω. Την ξερω πολλα χρονια κια απο δυο πριν μαγαζια που δουλευε.Λοιπον η Τανια το λιγοτερο που κανει ειναι πιπα και ξεσκουφωτη κιολας, το λιγοτερο επαναλαμβανω
Μετά από πρόσφατη επίσκεψη από Χαλαρά θέλω να επιβεβαιώσω 100% το φίλο ntyrse. Η Τάνια το λιγότερο που κάνει είναι πίπα ξεσκούφωτη και με 4 σφηνάκια των 20 κέρασμα σέρβιρε και μπριζόλα. Έχει και ένα απίστευτο 4άρι βυζί που σε στέλνει τελείως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom