Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 425K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
14
Like
3.379
Πόντοι
4.895
δηλαδη ρε μαγγες να μην περασω καθολου αυριο απο ρουα ματ?θα παω κατευθειαν λα λουνα και οτι κατσει.
Φίλε μου είμαι σίγουρος κάτι θα βρεις στο Λα Λουνα γιατί είσαι παίκτης.
Θα λείψω για λίγες μέρες.
Θα χαρώ να πάμε και μαζί να σου δείξω τα κόλπα.
Αν πας , καλά να περάσεις...
Ότι πληροφόρηση.
.
Στείλε πμ
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.624
Πόντοι
2.596
Φίλε μου είμαι σίγουρος κάτι θα βρεις στο Λα Λουνα γιατί είσαι παίκτης.
Θα λείψω για λίγες μέρες.
Θα χαρώ να πάμε και μαζί να σου δείξω τα κόλπα.
Αν πας , καλά να περάσεις...
Ότι πληροφόρηση.
.
Στείλε πμ
Λα λουνα εγγύηση...
 

SonOfTheGod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
280
Καλημέρα παίδες ..... Έχει κανένας περιγραφή του αθλήματος? Δεν έχω πάει μέχρι σήμερα σε κολομπαρο.... Μόνο σε stripshow που έχει και μπουρδέλο το γνωστό στην Συγγρού. Αλλά κολομπαρο τι φάση ?
Τιμές ποτών , τρικ για να δώσεις κανένα μπουκι τσι , μαγαζιά , επίπεδο κοριτσιών .
Έφερα μια βόλτα το thread αλλά δεν έβγαλα άκρη .
Ευχαριστώ.....
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Φιλε κοιτα σε αυτο το νημα και στο Κωλομπαρα που Γαμας διοτι και εγω και οι γιγαντες Womanholic, El Papacito, Masazonomaxos kai Vyzolagnos εχουμε γραψει πολυ με οδηγους κλπ. Λιγη υπομονη θελει να το ψαξεις σε παλιοτερες καταχωρησεις. Ειδικα ο Womanholic εχει γραψει διατριβες για το πως ξεσκιζεις τις αναφτρες στα κωλομπαρα. Θα αποφυγεις μονο Καβο, Απλο Μπαρ και Ρουα Ματ
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Αι τράβα να πάρει τα χάπια σου ,γιατί ανέβασες πίεση
Για αυτο και ειπα να πα να γαμηθουνε ο Παντσο1970 και οι Αρκουδες Γυφτοι Τσιγγανοι Ρομα. Ρε Παντσομαλακα ο πορτιερης τι δουλεια εχει στο μαγαζι? Γινετραι παιχνιδι με καβατζα με τον πορτιερη να διωχνει κοσμο και να ρωταει αν εχεις κλεισει τραπεζι? Και μη μου πεις δεν ειναι ετσι γιατι το ακουσα με τα ιδια μου τα αυτια οταν ειχαμε παει με αλλο συναγωνιστη. Δηλαδη δε προβληματιζει κανεναν οτι εγω και τα θηρια της κωλομπαρικης νυχτας ο Womanholic, O El Papacito, o Nubic, o Masazonomaxos το γραφουν κανονικα και δεν περνανε ουτε απἐξω?

Παντως εχει τρελλο προγραμμα με γυναικες πανω του μετριου και Ντι Τζει Νεκταριος απο Ζοφρια
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Για αυτο και ειπα να πα να γαμηθουνε ο Παντσο1970 και οι Αρκουδες Γυφτοι Τσιγγανοι Ρομα. Ρε Παντσομαλακα ο πορτιερης τι δουλεια εχει στο μαγαζι? Γινετραι παιχνιδι με καβατζα με τον πορτιερη να διωχνει κοσμο και να ρωταει αν εχεις κλεισει τραπεζι? Και μη μου πεις δεν ειναι ετσι γιατι το ακουσα με τα ιδια μου τα αυτια οταν ειχαμε παει με αλλο συναγωνιστη. Δηλαδη δε προβληματιζει κανεναν οτι εγω και τα θηρια της κωλομπαρικης νυχτας ο Womanholic, O El Papacito, o Nubic, o Masazonomaxos το γραφουν κανονικα και δεν περνανε ουτε απἐξω?

Παντως εχει τρελλο προγραμμα με γυναικες πανω του μετριου και Ντι Τζει Νεκταριος απο Ζοφρια
Γκομενίτσα αν έχεις αρχίδια που μάλλον ο κόλος σου είναι πηγάδι ,τις μαλακίες έλα να μου τις πεις απο ΄κοντά κ όχι με στολίζεις πίσω απο golemis,αλλα τι ασχολούμαι είσαι τελειωμένος ,κολυμπάς στα σκατά ,goleminitsa
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Οποτε σου κανει κεφι αρχηγε μου. Να στα πω και απο κοντα και απο πιο κοντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Οποτε σου κανει κεφι αρχηγε μου. Να στα πω και απο κοντα και απο πιο κοντα
Ετσι μπράβο ελα στο Grande CAPONE πρωην Σκαραβαιος αύριο στις 23,00 η στο Golden Μπουρνάζι κ αν νομίζεις οτι είμαι promotoras
σε καιρναω οτι πιεις όλη νύχτα διαφοριτικά πληρώνεις
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Λοιπον επειδη μπορει και ειμαι και λιγο αδικος θελω να δεχτω την προσκληση-προκληση. Το Golden Μπουρνάζι ομως ειναι στριπτητζαδικο και δε γουσταρω. Παω μονο κωλομπαρα πια. Το Grand Capone ειναι μονο ποταδικο. Γιατι να μην πουμε Σαββατο Ρουα Ματ και αν ειναι ετσι οπως τα λες εγω θα ζητησω δημοσια συγγνωμη και θα προμοταρω εγω το μαγαζι. Αν ειναι ομως οπως τα εχουν γραψει οι αλλοι θα παραδεχτεις δημοσια εδψ στο νημα οτι εχω δικιο. Νομιζω αυτη ειναι η πιο καλη εξηγα ουτε τσαμπουκαδες ουτε νταηλικια ουτε σουξουμουψου δεν μας ταιριαζουν αυτα. Εγω λοιπον θα παω Ρουα Ματ και θα γραψω κριτικη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Λοιπον επειδη μπορει και ειμαι και λιγο αδικος θελω να δεχτω την προσκληση-προκληση. Το Golden Μπουρνάζι ομως ειναι στριπτητζαδικο και δε γουσταρω. Παω μονο κωλομπαρα πια. Το Grand Capone ειναι μονο ποταδικο. Γιατι να μην πουμε Σαββατο Ρουα Ματ και αν ειναι ετσι οπως τα λες εγω θα ζητησω δημοσια συγγνωμη και θα προμοταρω εγω το μαγαζι. Αν ειναι ομως οπως τα εχουν γραψει οι αλλοι θα παραδεχτεις δημοσια εδψ στο νημα οτι εχω δικιο. Νομιζω αυτη ειναι η πιο καλη εξηγα ουτε τσαμπουκαδες ουτε νταηλικια ουτε σουξουμουψου δεν μας ταιριαζουν αυτα. Εγω λοιπον θα παω Ρουα Ματ και θα γραψω κριτικη
Ok,συμφωνώ αλλά όχι αυτό το Σάβαττο ,θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω το άλλο Σάβαττο,κ βασικά να σου αποδείξω ότι είμαι ένας απλός πελάτης κ δεν έχω καμία σχέση με τους αρκουδομαλάκες όπως τους αποκαλείς κ έχεις δίκιο,κ λάθος μου που άνοιξα νήμα για το συγκεκρημένο μαγαζί,θα χαρώ να σε γνωρίσω το άλλο Σάβαττο,θα μιλήσουμε ποιο πριν για την ώρα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Ok,συμφωνώ αλλά όχι αυτό το Σάβαττο ,θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω το άλλο Σάβαττο,κ βασικά να σου αποδείξω ότι είμαι ένας απλός πελάτης κ δεν έχω καμία σχέση με τους αρκουδομαλάκες όπως τους αποκαλείς κ έχεις δίκιο,κ λάθος μου που άνοιξα νήμα για το συγκεκρημένο μαγαζί,θα χαρώ να σε γνωρίσω το άλλο Σάβαττο,θα μιλήσουμε ποιο πριν για την ώρα.
Ωραιος αρχηγε μου και γιατι οχι να περασουμε και καλα. Γιατι αν ειναι καλο το μαγαζι θα το συστηνουμε. Εγω την πρωτη φορα που πηγα ομως ητανε ταργικη εμπειρεια. Αλλα θα δειξω καλη πιστη οτι μπορει να εχει αλλαξει
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
Ωραιος αρχηγε μου και γιατι οχι να περασουμε και καλα. Γιατι αν ειναι καλο το μαγαζι θα το συστηνουμε. Εγω την πρωτη φορα που πηγα ομως ητανε ταργικη εμπειρεια. Αλλα θα δειξω καλη πιστη οτι μπορει να εχει αλλαξει
Να σου πω την αλήθεια,δεν πολυγουστάρω τις φάτσες εκεί μέσα σκατόφατσες νομίζω καταλάβαίνεις χωρίς να είμαι ρατσιστής,απλά είναι μια περίπτωση που τραβιέμαι μαζί της εδώ κ 3μήνες ,κ έχω σταμπάρει 2 ,3 ακόμα για συνέχεια,θα δεις κ μόνος σου .
 

Forgivebutnotforget

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
279
Πόντοι
21
Golemi αν πας και εχεις διαθεση μας λες τι παιζει στο ΡουαΜατ θελω να σκεφτομαι καλοπροερετα οτι μπορει να εχει αλλαξει γιατι και εγω επειδη ειναι γειτονια μου εχω παει 2-3 φορες και δε παιζει τιποτα απολυτος ναι σιγουρα εχει καποιες πολυ ομορφες γυναικες αλλα ουτε το χερι δε σε αφηνουν να τους πιασεις μονο κερασμα για φαγωμα τον βλεπουν οποιον παει συγνωμη κιολας το βιωσα....Για αυτο αλλωστε σε αλλο θρεντ ρωτησα κωλομπαρο για να γαμησω κι ολας γιατι Ρουα Ματ δε παιζει με τη καμμια αλλιως θα ηταν το στεκι μου αμα γαμουσα η εστω τσιμπουκωνα καμμια...Λα Λουνα θα παω που μου ειπαν οτι των χωνεις και Χαλαρα που και εκει μου ειπαν οτι γαμας θα βγαλω πορισμα οταν παω και θα το διατυμπανισω και εδω και στο αλλο θρεντ
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Πάνω που πήγε να παιχτεί Ραντεβού Θανάτου ανάμεσα σε Pantso1970 και Golemis τελικά έπεσε στο κενό και δεν θα έχουμε νεκρούς.
Golemi εκεί που έγραψες το counterstrike στα Ελληνικά έκανα καινούργιο στομάχι απο τα γέλια.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Golemi αν πας και εχεις διαθεση μας λες τι παιζει στο ΡουαΜατ θελω να σκεφτομαι καλοπροερετα οτι μπορει να εχει αλλαξει γιατι και εγω επειδη ειναι γειτονια μου εχω παει 2-3 φορες και δε παιζει τιποτα απολυτος ναι σιγουρα εχει καποιες πολυ ομορφες γυναικες αλλα ουτε το χερι δε σε αφηνουν να τους πιασεις μονο κερασμα για φαγωμα τον βλεπουν οποιον παει συγνωμη κιολας το βιωσα....Για αυτο αλλωστε σε αλλο θρεντ ρωτησα κωλομπαρο για να γαμησω κι ολας γιατι Ρουα Ματ δε παιζει με τη καμμια αλλιως θα ηταν το στεκι μου αμα γαμουσα η εστω τσιμπουκωνα καμμια...Λα Λουνα θα παω που μου ειπαν οτι των χωνεις και Χαλαρα που και εκει μου ειπαν οτι γαμας θα βγαλω πορισμα οταν παω και θα το διατυμπανισω και εδω και στο αλλο θρεντ
Κοιτα Χαλαρα θα ριξεις σιγουρα αν σου αρεσουνε οι βυζουδες μιλφο-γκιλφ. Και Λαλουνα αν δεν εχεις προβλημα με την καβατζα. Προσεχε μονο την Τανυα ειναι τρελη για δεσιμο μην ασχοληθεις πρωτη φορα. Και θημησου θα πας ηρεμα με σιγουρια, αυτοπεποιθηση το πορτοφολι θα σε κανει παληκαρι. Θα εισαι ετοιμος να πεις οχι και αμα γουσταρεις την αλλη Πεμπτη που ερχομαι Ελλαδα να επικοινωνησουμε να γινει καταδρομικη τραπεζομπουκαλατη με οποια θελουμε για παρτη μας.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Πάνω που πήγε να παιχτεί Ραντεβού Θανάτου ανάμεσα σε Pantso1970 και Golemis τελικά έπεσε στο κενό και δεν θα έχουμε νεκρούς.
Golemi εκεί που έγραψες το counterstrike στα Ελληνικά έκανα καινούργιο στομάχι απο τα γέλια.
Τι να κανω Αρχηγε μου? Οποτε γραφω αγγλικα μου τη λεει ο μαλαΚωστακης27. Για τον Παντσο1980 ενταξει τωρα γιατι να τσακωνομαστε? Αφου εχει αισθημα εκει τον καταλαβαινω. Χαιρομαι που σου εφτιαξα το κεφι
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Είδα οτι αναφέρατε το ρουά ματ πιο πάνω. Μακριά
Δεν ξέρω πώς μαζεύτηκαν τόσες γυναίκες εκεί, αν είναι του Αρκούδου ή τί άλλο, αλλά πέφτει ανελέητο μαδημα και τους πελάτες που έρχονται για 2-3 ποτά (και καλά κάνουμε δηλαδή, σιγά μην τις πλουτισουμε κιόλας τις ντιβες που δεν αφήνουν ούτε χεράκι να πιάσεις)
τους απαξιώνουν επιδεικτικά .
Επιπλέον είναι ιδέα μου ή εκεί μέσα οι μπράβοι είναι τουλάχιστον όσοι και οι πελάτες; Ίσως επειδή μαζεύονται κάτι Αλβανοί βαρυμαγκες και γενικώς περίεργα κουμασια.
Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ σε τέτοιου είδους μαγαζιά έχω αλλεργία.

Και να προσθέσω οτι τα ποτά είναι από τις χειρότερης ποιότητας μπομπες που έχω πιεί .
Πάμε να κάνουμε κέφι, όχι να δηλητηριαστουμε, έλεος
 

Forgivebutnotforget

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
279
Πόντοι
21
Κοιτα Χαλαρα θα ριξεις σιγουρα αν σου αρεσουνε οι βυζουδες μιλφο-γκιλφ. Και Λαλουνα αν δεν εχεις προβλημα με την καβατζα. Προσεχε μονο την Τανυα ειναι τρελη για δεσιμο μην ασχοληθεις πρωτη φορα. Και θημησου θα πας ηρεμα με σιγουρια, αυτοπεποιθηση το πορτοφολι θα σε κανει παληκαρι. Θα εισαι ετοιμος να πεις οχι και αμα γουσταρεις την αλλη Πεμπτη που ερχομαι Ελλαδα να επικοινωνησουμε να γινει καταδρομικη τραπεζομπουκαλατη με οποια θελουμε για παρτη μας.
Golemi αρχοντα μου εγω μεσα ειμαι για τσαρκα να γουσταρουμε αν θες στειλε pm και τη καναμε οποτε με το καλο επιστρεψεις
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.567
Πόντοι
17.336
Κοιτα Χαλαρα θα ριξεις σιγουρα αν σου αρεσουνε οι βυζουδες μιλφο-γκιλφ. Και Λαλουνα αν δεν εχεις προβλημα με την καβατζα. Προσεχε μονο την Τανυα ειναι τρελη για δεσιμο μην ασχοληθεις πρωτη φορα. Και θημησου θα πας ηρεμα με σιγουρια, αυτοπεποιθηση το πορτοφολι θα σε κανει παληκαρι. Θα εισαι ετοιμος να πεις οχι και αμα γουσταρεις την αλλη Πεμπτη που ερχομαι Ελλαδα να επικοινωνησουμε να γινει καταδρομικη τραπεζομπουκαλατη με οποια θελουμε για παρτη μας.
Αν η τσάρκα είναι εκτός Πειραιά και χωράει και τρίτος στην παρέα στείλε μήνυμα να σας γνωρίσω και από κοντά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom