Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 425K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Γιατί το αμφισβητείς? Και εγώ έχω φύγει από τον Κάβο με κοπέλα . Πού είναι το περίεργο? Χρήματα να έχεις να ξοδέψεις.
Φιλε αλλο να φυγεις με ξενοδοχειο και αλλο μεσα στον Καβο. Μεσα δε γινοτανε τιποτα δεν αφηνε το αφεντικο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
134
Like
200
Πόντοι
1
Ο Καβος ειναι ...μια κατηγορια μονος του :2funny:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.299
Πόντοι
11.956
Άσχετο αλλά να μαθαίνουν η νέοι και να θυμούνται οι παλιοί....εάν λέτε τον κάβο στην Μιχαλακοπούλου... ξέρετε ότι την δεκαετία του 90...ήταν κλαμπ- μπαρ από τα καλύτερα στην Αθήνα με δύσκολη πόρτα και γεμάτο μουναρες μέσα .... φυσικά μουναρες έχει και τώρα χαχαχα...τότε το έλεγαν colours
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Φιλε αλλο να φυγεις με ξενοδοχειο και αλλο μεσα στον Καβο. Μεσα δε γινοτανε τιποτα δεν αφηνε το αφεντικο
Έχω φτάσει χαλαρά μέχρι πίπα μέσα στον Κάβο, τι δεν γινόταν τίποτα? Συνήθως βέβαια έπαιζε μαλακία!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.299
Πόντοι
11.956
Κάβο δεν έχω πάει ....αλλά όταν ήταν κλάμπ μπαρ πριν χρόνια....κάτω στο υπόγειο που είναι η τουαλέτα είχα γαμισει γκόμενα που γνώρισα εκεί ....δεν ξέρω φυσικά εάν η τουαλέτα είναι ακόμα κάτω αλλά θυμάμαι είχε πολύ χώρο έξω από την τουαλέτα ....εκεί είναι η καβατζα τώρα ..????? Η στο βάθος του μαγαζιού....γιατί είναι μακρόστενο μαγαζί
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.390
Κριτικές
8
Like
11.144
Πόντοι
3.786
Τον Κάβο τον θυμάμαι σαν Κάβο από το 1996 που μετακόμισα στην περιοχή. Και εγώ τον είχα για πυρφοράδικο, ακουγόταν η φήμη ότι μπορούσες να φορτώσεις για ξενοδοχείο αλλά δε σύχναζα εκεί. Σήμερα είναι πυρφοράδικο ολκής δεν αξίζει ούτε απέξω να περάσεις.

Μια στριπτιτζού στο υπόγειο που είναι δίπλα στο ξενοδοχείο Ιλίσια μου είχε πει κάποτε ότι ο λόγος που υπάρχουν τόσα στριπτιτζάδικα και κωλόμπαρα στη γειτονιά είναι επειδή γίνονται συνέδρια στο Χίλτον και στο Caravel και οι σύνεδροι που έρχονται εκτός Αθήνας συχνά κανονίζουν να πάνε κάπου κοντά όλοι μαζί.
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
207
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Οποιος δεν είχε περάσει από ραψωδία στο Μικρολίμανο δεν έχει ζήσει τίποτα ένα θα σας πω στο πίσω μέρος του μαγαζιού της γαμουσαμε πάνω στα τραπέζια μιλάμε για τα παντα όλα αυτό το μαγαζί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
ποιο κωλομπαρο προτεινεται με ωραιες γυναικες?να κανουν και παιχνιδι
καποιος εμπειρος?
πμ ευπροσδεκτα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.185
Like
10.526
Πόντοι
2.256
ποιο κωλομπαρο προτεινεται με ωραιες γυναικες?να κανουν και παιχνιδι
καποιος εμπειρος?
πμ ευπροσδεκτα
Κωλόμπαρο στις μέρες μας και ωραίες γυναίκες, σχήμα οξύμωρο τύπε.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
Για να δούμε θα πει κανείς η το κρατάνε μυστικό
να διαβασεις μερικες σελιδες πισω,ανααφερονται ολα...μην θελετε τα παντα στο πιατο...κατα δευτερον τα γουστα ειναι υποκειμενικα και κατα τριτον,να πας εχοντας πιει μερικα ποτακια πριν..ολες ομορφες θα τις βλεπεις..
 

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
να διαβασεις μερικες σελιδες πισω,ανααφερονται ολα...μην θελετε τα παντα στο πιατο...κατα δευτερον τα γουστα ειναι υποκειμενικα και κατα τριτον,να πας εχοντας πιει μερικα ποτακια πριν..ολες ομορφες θα τις βλεπεις..καλ

να διαβασεις μερικες σελιδες πισω,ανααφερονται ολα...μην θελετε τα παντα στο πιατο...κατα δευτερον τα γουστα ειναι υποκειμενικα και κατα τριτον,να πας εχοντας πιει μερικα ποτακια πριν..ολες ομορφες θα τις βλεπεις..
Φίλος πληροφορίες ζητησα
Όχι να μου πεις τι θα κανω
Είναι σαν να σε ρωτάει κάποιος μια οδό και να του απαντάς άνοιξε το χάρτη
Φιλικά
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
Φίλος πληροφορίες ζητησα
Όχι να μου πεις τι θα κανω
Είναι σαν να σε ρωτάει κάποιος μια οδό και να του απαντάς άνοιξε το χάρτη
Φιλικά
η οδος ειναι μια και αντικειμενικη ,ενω οι πουτανες ειναι πολλες και οι γνωμες υποκειμενικες...αν σου πω εγω οτι η..Αντζυ ας πουμε ειναι σουπερ και αλλοι 5 εχουν πει τα χειροτερα,πως θα το ξερεις?διαβαζοντας τα προηγουμενα φυσικα
 

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
η οδος ειναι μια και αντικειμενικη ,ενω οι πουτανες ειναι πολλες και οι γνωμες υποκειμενικες...αν σου πω εγω οτι η..Αντζυ ας πουμε ειναι σουπερ και αλλοι 5 εχουν πει τα χειροτερα,πως θα το ξερεις?διαβαζοντας τα προηγουμενα φυσικα
φιλος αν ειναι να δινεις διπλωματικες απαντησεις
αστο
ευχαριστω
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
ποιο κωλομπαρο προτεινεται με ωραιες γυναικες?να κανουν και παιχνιδι
καποιος εμπειρος?
πμ ευπροσδεκτα
Ολες οι γυναικες απο τον Καβο μεταφέρθηκαν στο Rua Matt ,κ γίνεται παιχνίδι ,ο αρκούδος πρωην αφεντικο του Καβου ειναι τωρα στο Rua Matt,καθε μήνα έρχονται καινούριες,κ ολες ειναι πάνω απο το μετριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom