Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 902
  • Εμφανίσεις 425K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Ναι έχω πάει κι εγώ σε τέτοια μαγαζιά στην επαρχία, τί μαγαζιά, μαγαζάρες... Αλλά ειλικρινά δεν ξέρω κατά πόσο πάνε σφαίρα το χειμώνα, κι όταν λέω χειμώνα εννοώ τους δύσκολους μήνες Γενάρη, Φλεβάρη κ.τ.λπ. Ενώ τα κερασματάδικα στα νησιά το καλοκαίρι το ξέρω ότι δουλεύουν αβέρτα λόγω του ότι είμαι κι από νησί και έχω σαφή εικόνα
Αν πάει καλά η αγροτική παραγωγή μια χαρά πάνε κ το χειμώνα..
 

ckapoios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συμπολεμιστες.....

Ενα μπαρ Ζοζο στην Συγγρου 102 τι λεει?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Αν πάει καλά η αγροτική παραγωγή μια χαρά πάνε κ το χειμώνα..
Δεν αμφιβάλλω. Εμένα πάντως που δραστηριοποιούμαι στην Αθήνα που είναι η βάση μου μού έχουν κάνει κατά καιρούς πολλή εντύπωση κάποια μαγαζιά της επαρχίας, μιλάω για τα "σκληρά" μαγαζιά που μπορείς και να γαμήσεις, πραγματικά δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από αυτά της Αθήνας
 

Forgivebutnotforget

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
279
Πόντοι
21
Καλο μηνα να εχουμε μαγκες καλα γαμησια με τουμπανο κοριτσια σε ομορφια σε χαρακτηρα και υπηρεσιες!!!
 

Km7699

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
589
Κριτικές
49
Like
4.591
Πόντοι
5.636
Στο παρκάκι παρέχουν κάτι παραπάνω; Έχει πριβέ χώρους;
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Στο παρκάκι παρέχουν κάτι παραπάνω; Έχει πριβέ χώρους;
Ούτε κατά διάνοια τύπε, αν θες να σου γίνει το κεφάλι καζάνι από τα ντουπ ντουπ ντουπ και να πληρώσεις το ποτό 7€ πήγαινε
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
παιδιά πεστε κανένα στην Δεροσοπουοου
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.137
Πόντοι
3.786
Οταν ημουν νεοσυλλεκτος στο Ρεθυμνο (2004) ηξερα 3 γαμιστραδικα υψηλου επιπεδου, ολα με δωματια και εκλεκτο ροστερ. Σταδιακα εκλεισαν και τα 3. Αρα δε συμβαινει παντα οτι η επαρχια παει καλυτερα.

Παντως σε μικροτερες πολεις ειδικα αν εχει κοντα στρατοπεδα αν ειναι λιγα θα ειναι χρυσωρυχεια. Στην Αθηνα υπαρχει πολυ κοσμος αλλά υπαρχουν και πολλες αλλες παρεχομενες υπηρεσιες , studio, μασατζιδικα. Αρα θα μεινουν τα σοβαρα μαγαζια που εχουν ροστερ και δεν κλεβουν τον πελατη.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Επίσκεψη στο Κομπλε(η παλιά Μάσκα) στην Γ Σεπτεμβρίου. Μου την έπεσε η Δώρα και πήγαμε στην γωνία για την συνέχεια. Χαμούρεμα, χουφτώματα είχε από όλα το μενού. Στο τέλος με τελείωσε με το χέρι. Παρόλες τις προτάσεις που μου έκανε δεν την κέρασα παραπάνω. Θέλει προσοχή η συγκεκριμένη γιατί είναι ασυγκράτητη στα ποτά. Ο μοναδικός πελάτης του μαγαζιού ήμουν εγώ.
Επίσης τυχαία περνούσα ένα βράδυ απο Μιχαλακοπούλου και ο Κάβος ήταν ανοιχτός.
 

Kangos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
22
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Κομπλε(η παλιά Μάσκα) στην Γ Σεπτεμβρίου. Μου την έπεσε η Δώρα και πήγαμε στην γωνία για την συνέχεια. Χαμούρεμα, χουφτώματα είχε από όλα το μενού. Στο τέλος με τελείωσε με το χέρι. Παρόλες τις προτάσεις που μου έκανε δεν την κέρασα παραπάνω. Θέλει προσοχή η συγκεκριμένη γιατί είναι ασυγκράτητη στα ποτά. Ο μοναδικός πελάτης του μαγαζιού ήμουν εγώ.
Επίσης τυχαία περνούσα ένα βράδυ απο Μιχαλακοπούλου και ο Κάβος ήταν ανοιχτός.
Μια ακριβεις διευθυνσει σε παρακαλώ αν είναι εύκολο
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.912
Πόντοι
1.936
Τα κωλομπαρα εχουν πεθανει καιρο τωρα.
Το μεγαλυτερο ροστερ το εχει το ρουα ματ δυστυχως αλλα ειναι πεταμενα λεφτα.Οι γκομενες δεν προσφερουν κατι παραπανω εκτος λογια.Μια μιλφαρα μονο ονοματι Βερα κανει καλο παιχνιδι και δεχεται αδιαμαρτυρητα κωλομπαρεμα αλλα ως εκει.Τηλεφωνακι δινουν οι γκομενες αλλα βεβαια μονο για να σε δουνε εντος μαγαζιου οταν ειναι εκει για να κανουν μεροκαματο.Η διοικηση ειναι σκατενια,σε κοιτανε στραβα αν δεν κερασεις ή καβλαντιζεις γκομενες τζαμπε.ΟΑρκουδας παραπεει πλεον και κατα κυριο λογο τις γκομενες κουλαντριζει η γυναικα του εκει.Πρωτο τραπεζακι δεξια οπως μπαινεις θα την δειτε λαγοι....παρτε λεφτα μαζι σας.
Στην περιοχη δεν εχει κατι καλυτερο πλεον.Το μαγαζι προσφερεται μονο για καυλαντισμα με φιλαρακια για κανα ποτο,αντε και κανα δυο ποτακια στις γκομενιτσες για να πουνε τι ζωδιο ειναι.Μην περιμενετε πολλα.Η Τονια στη μπαρα ειναι απολαυση αλλα θελει προσοχη, μαζι με κατι μικρα αλβανοβουλγαρακια ξεκωλα.Προσοχη στους νταβατζογκομενους τους.Αυτα και καλη σας διασκεδαση λαγαροι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Τα κωλομπαρα εχουν πεθανει καιρο τωρα.
Το μεγαλυτερο ροστερ το εχει το ρουα ματ δυστυχως αλλα ειναι πεταμενα λεφτα.Οι γκομενες δεν προσφερουν κατι παραπανω εκτος λογια.Μια μιλφαρα μονο ονοματι Βερα κανει καλο παιχνιδι και δεχεται αδιαμαρτυρητα κωλομπαρεμα αλλα ως εκει.Τηλεφωνακι δινουν οι γκομενες αλλα βεβαια μονο για να σε δουνε εντος μαγαζιου οταν ειναι εκει για να κανουν μεροκαματο.Η διοικηση ειναι σκατενια,σε κοιτανε στραβα αν δεν κερασεις ή καβλαντιζεις γκομενες τζαμπε.ΟΑρκουδας παραπεει πλεον και κατα κυριο λογο τις γκομενες κουλαντριζει η γυναικα του εκει.Πρωτο τραπεζακι δεξια οπως μπαινεις θα την δειτε λαγοι....παρτε λεφτα μαζι σας.
Στην περιοχη δεν εχει κατι καλυτερο πλεον.Το μαγαζι προσφερεται μονο για καυλαντισμα με φιλαρακια για κανα ποτο,αντε και κανα δυο ποτακια στις γκομενιτσες για να πουνε τι ζωδιο ειναι.Μην περιμενετε πολλα.Η Τονια στη μπαρα ειναι απολαυση αλλα θελει προσοχη, μαζι με κατι μικρα αλβανοβουλγαρακια ξεκωλα.Προσοχη στους νταβατζογκομενους τους.Αυτα και καλη σας διασκεδαση λαγαροι.
Φίλε είσαι σε λάθος thread
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.253
Πόντοι
3.886
Επίσκεψη στο Κομπλε(η παλιά Μάσκα) στην Γ Σεπτεμβρίου. Μου την έπεσε η Δώρα και πήγαμε στην γωνία για την συνέχεια. Χαμούρεμα, χουφτώματα είχε από όλα το μενού. Στο τέλος με τελείωσε με το χέρι. Παρόλες τις προτάσεις που μου έκανε δεν την κέρασα παραπάνω. Θέλει προσοχή η συγκεκριμένη γιατί είναι ασυγκράτητη στα ποτά. Ο μοναδικός πελάτης του μαγαζιού ήμουν εγώ.
Επίσης τυχαία περνούσα ένα βράδυ απο Μιχαλακοπούλου και ο Κάβος ήταν ανοιχτός.
Μόνο φάση παίζει εκεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom