Νέα

Τα πιο περίεργα μέρη που έχετε χύσει !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 293
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος που έχετε πηδήξει;

  • Σχολείο

  • Νοσοκομείο

  • Δικαστήριο

  • Θέατρο, Μέγαρο, Χώρος πολιτισμού

  • ΜΜ Μεταφοράς

  • Δημόσια υπηρεσία

  • Δεν πάει το μυαλό σου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Γλέντης

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
0
1) Έξω απο εκκλησία σε τσιμπούκωμα γκόμενας στα 17 μου. Με την ίδια είχε γίνει και γαμήσι στο σχολείο πάνω στην έδρα μια μέρα που είχαμε κενό την τελευταία ώρα και ολοι έλειπαν.
2) Στο βράχο της ακρόπολης με πίπα, 5 η ώρα το πρωί που ήταν άδειος.
3) κάτω απο το Ηρώδειο χαράματα τον έπαιξα και έχυσα στον κώλο γκόμενας. Είχε προηγηθεί γλυφομούνι στο σημείο.
4) σε πάρκο το βράδυ σε γαμήσι στα όρθια, εν κινήσει γιατί άνοιξε ένα μπέκ εκείνη την ώρα και έπρεπε να μετακινηθούμε καθώς έχυνα και δεν ήθελα να διακόψω.
5) βραδάκι παρκαρισμένος στη λένορμαν (Κολωνός), γαμήσι στο πίσω κάθισμα.

για την ώρα δεν μου έρχεται κάτι άλλο για την ώρα
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Για όποιον ξέρει το Καπανι στη Θεσσαλονίκη, βγήκαμε από τσιπουραδικο με την πρώην, μεγάλο καυλακι όλη την ώρα μου τον έτριβε κάτω από το τραπέζι, φεύγουμε από το μαγαζί και εκεί στα καλντερίμια πίσω από μια φαρδιά κολώνα στα σκοτεινά μου λέει βγαλτον να σου τραβήξω μια γιατί θα σκάσεις, και μου τα πέταξε πάνω στην κολόνα καθάρισε το κεφαλάκι, σημαζευτηκα και φύγαμε. Επίσης με την ίδια πολλές φορές στα παγκάκια πίσω από το άγαλμα του Μεγαλεκου
 

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
287
Like
4.045
Πόντοι
441
Πίπα και χύσιμο σε συμμαθήτρια, σε πάρτυ, την ίδια στην πυλωτή που έμενε, με την πρώην σε πάρκινγκ lidl, και σε πάρκα
 

islandlover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Like
1.020
Πόντοι
200
Βραδινή πτήση με χαμηλά φώτα, κόσμος πολύ λίγος στο αεροπλάνο με πολλές άδειες θέσεις. Ξαπλωμένη πάνω μου σκεπασμένη με κουβέρτα, το χύσιμο αναγκαστικά στο στόμα!! Κρίμα που δεν πήγαμε στη τουαλέτα για γαμήσι.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
έχει και συνέχεια
Στο νησί ανεβήκαμε σ ένα κάστρο πάνω από μισάωρο ανηφόρα.
Φτάσαμε καταιδρωμένοι ωραία θέα, ερημιά, της τον φορμάρω στα όρθια.
Μου λέει : καλά έπρεπε να ανεβούμε εδώ πάνω για να με γαμήσεις ?
....καλα σ ειπε ρε μαγκα! Επρεπε να την πας γαμιοντας σε ολη την διαδρομη :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Pegging Slave

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2022
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
316
Πόντοι
20
Μέσα στην θάλασσα πριν κάποια χρόνια όταν ήμουν 17-18 χρονών καθόταν Μέσα στη θάλασσα (στα ρηχά εννοείται) μια γυναίκα μαυριδερή γύρω στα 45-50 με τον άντρα της και τον βγάζω έξω να δω αν μου σηκωθεί γιατί στη θάλασσα είναι δύσκολο. Αλλά με την πρακτική τα κατάφερα και έριξα το πρώτο και τελευταίο μου υποβρύχιο χύσιμο ενώ την κοιτούσα. Τώρα που το σκέφτομαι είναι καύλα να χύνεις ενώ τον έχεις κάτω από το νερό και δεν βλέπει κανείς!
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.189
Πόντοι
201
Μέσα στην θάλασσα πριν κάποια χρόνια όταν ήμουν 17-18 χρονών καθόταν Μέσα στη θάλασσα (στα ρηχά εννοείται) μια γυναίκα μαυριδερή γύρω στα 45-50 με τον άντρα της και τον βγάζω έξω να δω αν μου σηκωθεί γιατί στη θάλασσα είναι δύσκολο. Αλλά με την πρακτική τα κατάφερα και έριξα το πρώτο και τελευταίο μου υποβρύχιο χύσιμο ενώ την κοιτούσα. Τώρα που το σκέφτομαι είναι καύλα να χύνεις ενώ τον έχεις κάτω από το νερό και δεν βλέπει κανείς!
Τι μου θύμησες τώρα;!..Πριν χρόνια με milfaki 40+ χουφτώματα κάτω από το νερό, βουτάει για υποβρύχιο τσιμπούκι, δεν άντεξε και πολύ και κόντεψε να πνιγεί, συνεχίζουμε αλληλομαλακία με παίξιμο θεϊκών βυζόμπαλων μέσα στο νερό φυσικά. Γερό χύσιμο υποβρύχιο αλλά πάντα κρατημένοι από βαρκούλα, αλλιώς θα μας γράφανε οι ειδήσεις. Απίθανη αίσθηση
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.708
Like
2.758
Πόντοι
456
Είχα ραντεβού με γιατρό.. Μπαίνω μέσα και ήταν μια γραμματεας μουνακι αδύνατο εκ μαλλί αφέλειες, λέει καθηστε στο καναπέ θα σας δεχτεί σε λίγο. Ήταν και καλοκαίρι και είχε πετάξει κολαρακι και βιζακια έξω. Καθόμουνα εκεί και την έβλεπα απέναντι στα πέντε μέτρα να κάθεται στο κοπιουτερ με τα πατουσάκια έξω. Ε στα πέντε λεπτά λέω που εχει τουαλέτα. Πάω μέσα κλειδώνω και μετά από 2 λεπτά χυνω.. Τα έκανα όλα χαλια
 

Pegging Slave

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2022
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
316
Πόντοι
20
Τι μου θύμησες τώρα;!..Πριν χρόνια με milfaki 40+ χουφτώματα κάτω από το νερό, βουτάει για υποβρύχιο τσιμπούκι, δεν άντεξε και πολύ και κόντεψε να πνιγεί, συνεχίζουμε αλληλομαλακία με παίξιμο θεϊκών βυζόμπαλων μέσα στο νερό φυσικά. Γερό χύσιμο υποβρύχιο αλλά πάντα κρατημένοι από βαρκούλα, αλλιώς θα μας γράφανε οι ειδήσεις. Απίθανη αίσθηση
Τι να πω και εγώ που τον έπαιζα μόνος, ούτε υποβρύχια πίπα στον εαυτό μου δεν μπορούσα να πάρω!
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
443
Κριτικές
17
Like
2.864
Πόντοι
2.591
Μέσα σε σινεμά με κανονική ταινία...και κανονικό κόσμο όχι τσοντοσινεμα με ζόμπι.....πίπα πρώτα,και μετά Καβάλα αυτή ...τα κατάπιε..ταινία δεν είδα ποτέ...:2funny::2funny:
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
4
Like
538
Πόντοι
21
Μια φορά, 25αρης εγώ, με άγνωστο μουνακι στα τελευταία καθίσματα λεωφορείου του ΚΤΕΛ σε βραδινό ταξιδι.
Καθόταν δίπλα μου και μου την έπεσε κανονικά.Αρχισε να μου τον παίζει και με τσιμπουκωσε μέχρι που εχυσα στο στόμα της.
Με τσιμπουκωσε δηο φορές.
Ανταλλάξαμε τηλέφωνα,αλλά δεν βρεθήκαμε ποτέ τελικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom