Νέα

Τα πιο επικίνδυνα fetish παιχνίδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια εινα τα πιο επικυνδινα fetish παιχνιδια.

  • footfetish

    Ψήφοι: 4 2,9%
  • strapon play

    Ψήφοι: 18 13,2%
  • bondage

    Ψήφοι: 17 12,5%
  • shoe fetish

    Ψήφοι: 3 2,2%
  • domination

    Ψήφοι: 5 3,7%
  • footjob

    Ψήφοι: 3 2,2%
  • golden rain

    Ψήφοι: 25 18,4%
  • trampling

    Ψήφοι: 20 14,7%
  • fistfuck

    Ψήφοι: 38 27,9%
  • slapping

    Ψήφοι: 2 1,5%
  • dog play

    Ψήφοι: 8 5,9%
  • spanking

    Ψήφοι: 2 1,5%
  • crossdreasing

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • humiliation

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • spitting

    Ψήφοι: 7 5,1%
  • face fuck

    Ψήφοι: 8 5,9%
  • ballbusting

    Ψήφοι: 65 47,8%
  • torture

    Ψήφοι: 41 30,1%
  • sex wrestle

    Ψήφοι: 17 12,5%
  • submission

    Ψήφοι: 7 5,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ποιο δεν καταλαβες αγαπη μου?πες μου να σου εξηγησω ;)

τα υπολοιπα  :cheesy:
επσης οσα γραφω πειτε μου αν ειναι σωστα

footfetish = Η χαρα της Βιλμας  :2funny: :2funny: :2funny:  :birdman: :birdman: :birdman: ποδολατρια = γλυφω ποδια πατουσακια κλτ ? ε ?  :think:
strapon play  :S :S :S φτου φτυο μπακρια απο μας
bondage :duuno:  
shoe fetish παπουτσολατρεια ? νταξυ οτι πειτε .. νο προμπλεμ
domination :dunno:
footjob ποδομαλακια ?  :think: το πεος αναμεσα στις πατουτσες και δοστου ? υπαρχει και γυναικεια εκδοση ? δηλαδι να τριβω με την πατουσα μου αιδοιον ?
golden rain κατουρηματα ... μπλιαξ
trampling :duuno:
fistfuck :dunno: ορωτο πηδημα ?  :think:
slapping :dunno:
dog play :dunno:
spanking :dunno:
crossdreasing για πουσταρδελες δεν ειναι αυτο ? που φορανε γυναιαεια ρουχα ...
humiliation :dunno:
spitting :dunno:
face fuck χαρντ πιπα ?  :think:
ballbusting :duuno:
torture αααα βασανιστηριο ε ? το θυμαμαι απο το τραγουδακι της Σακιρα  la turtura ... βασανακι μου  :smitten:

sex wrestle :dunno:
submission :dunno:

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Τι στεναχωριεσαι ρε Τζο....Εγω παιρνω το Καμα Σουτρα απο την σελιδα 1 μεχρι τερμα....""Δεν θελω να μαθω να το λεω, να το φαω θελω""
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
:S :S :S

το 70 % εξ αυτων ... Δεν ξερω τι ειναι  :-
ποιος θα κανει μια μεταφραση - εέξηγηση ?  :rolleyes:

footfetish: φετίχ με τα πόδια. Σε αυτή την κατηγορία ανήκει η συμπαθής τάξη των πατουσογλυφτρών.

strapon play: στραπόν είναι το πλαστικό παπάρι που φοράει η γκόμενα και το "φοράει" στον γκόμενο. Μόνο για μερακλήδες.

bondage: δεσίματα, κόμποι ναυτικοί, δεσμοί γόρδιοι, σκοινιά και σαπούνια.

shoe fetish: φετίχ με τα ποπούτσια. Άλλοι τα μυρίζουν, άλλοι τα γλύφουν, άλλοι τα φοράνε, άλλοι πίνουν και κανά ποτό από μέσα στην υγειά της ιδιοκτήτριας.

domination: αυτός/ή που δέρνει, βρίζει, δένει κλπ.

submission: αυτός/ή που δέρνεται, βρίζεται, δένεται κλπ.

footjob: αυνανισμός με τη χρήση των ποδιών (της γκόμενας εννοώ. δε νομίζω ότι μπορεί να το κάνει κάποιος στο εαυτό του εκτός κι έχει ευλυγισία γάτας). Η γνωστή και ως ποδομαλακία.

golden rain: ο άντρας γίνεται δοχείο σύλλεξης των ούρων της συντρόφου του.

trampling: κάποιος είπε κάποτε στην αγαπημένη του "εγώ για σένα γίνομαι χαλί να με πατήσεις". Ε αυτή το πήρε στα σοβαρά.

fistfuck: ή αλλιώς fistωμα κάτι αντίστοιχο του δαχτυλώματος. Μόνο που αντί για 1, 2, 3, 4, 5 δάχτυλα, τοποθετούμε κολπικώς ή πρωκτικώς το χέρι μέχρι τον καρπό.

slapping: χαστούκια, σφαλιάρες, ανάποδες, ξανάστροφες, μπάτσοι, γουρούνια, δολοφόνοι.

dog play: μετά το χαμό του συμπαθεστάτου κατοικιδίου της αγαπημένης συντρόφου, ο σύντροφος της, προκειμένου να την παρηγορήσει, πέφτει στα γόνατα, φορά λουράκι, γαυγίζει, και παρακαλεί για βόλτα.

spanking: the old time classic σκαμπήλια στα κωλομέρια.

crossdreasing: άντρας ο οποίος βρίσκει σεξουαλική ικανοποίηση με το να φορά γυναικεία ρούχα. Προσοχή! Το crossdressing δεν εχει καμία σχέση με την ομοφυλοφιλία! Κι εγώ βέβαια αν έβλεπα τον κολλητό μου να προβάρει φούστα μπλούζα "τί κάνεις εκεί μωρή παλιόπουστα!!" θα του έλεγα αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.

humiliation: ο άντρας γίνεται αντικείμενο χλευασμού από τη σύντροφό του. "Η πούτσα σου είναι σα γαριδάκι! Η φάτσα σου είναι πιο άσχημη κι από ένα σακί γεμάτο κωλοτρυπίδες! Μάθε να γαμάς ή τράβα γαμήσου! Τι κοιτάς τα βυζιά μου ρε παλιολιγούρη?" Οκ αυτό το τελευταίο μπορεί να συμβεί και σε άλλες περιπτώσεις....

spitting: φτυσίδια, ροχάλες, χλέπες, τάληρα, δίφραγκα.

face fuck: κάποτε υπήρχε η πίπα... μετά ήρθε το deep throat... μετά έφτασε το face fucking. Η αγαπημένη μας παίρνει μία στάση που να βολεύει (συνήθως ανάσκελα στο κρεβάτι με το κεφάλι της να κρέμεται στην άκρη) κι εμείς γαμούμε το στόμα της αγρίως.

ballbusting: Υπάρχει ένα ρητό που λέει "Τίποτα δεν πονάει περισσότερο από τον έρωτα και την κλωτσιά στο καλάμι..." ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! Σαν την κλωτσά στ'αρχίδια δεν είναι τίποτα!

torture: Βάσανα που'χει η ζωή.

sex wrestle: Ξύλο, μάχη, τζούντο, λαβές, ελληνορωμαική πάλη, ελληνορωμαική πάλι, ελληνορωμαική ξανά μανά, γυμνοί και στο τέλος πέφτει κι ένας κρύος.









Ουφ......
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Ωραιος . φχαριστω για τον < Διαφωτισμο >  :grin:

bondage: δεσίματα, κόμποι ναυτικοί, δεσμοί γόρδιοι, σκοινιά και σαπούνια.
αυτο που σφηγκουν τα βυζακια μεχρι να σκασουν ? .. πωπω .. τουλαχιστον αντιαισθητικο


shoe fetish: φετίχ με τα ποπούτσια. Άλλοι τα μυρίζουν, άλλοι τα γλύφουν, άλλοι τα φοράνε, άλλοι πίνουν και κανά ποτό από μέσα στην υγειά της ιδιοκτήτριας.
προσοχη στις μποτες , μη μεθυσετε

footjob: αυνανισμός με τη χρήση των ποδιών (της γκόμενας εννοώ. δε νομίζω ότι μπορεί να το κάνει κάποιος στο εαυτό του εκτός κι έχει ευλυγισία γάτας). Η γνωστή και ως ποδομαλακία.
πααμενει το ερωτημα .. γουσταρουν αραγε και γκομενες αιδοιοτριψια απο αντρικη πατουσα ?  :think:


spanking: the old time classic σκαμπήλια στα κωλομέρια.
εεε νταξυ .. κυριλε  :cool2: αρκει να μη το κοκκινισουμε το κοριτσι

crossdreasing: άντρας ο οποίος βρίσκει σεξουαλική ικανοποίηση με το να φορά γυναικεία ρούχα. Προσοχή! Το crossdressing δεν εχει καμία σχέση με την ομοφυλοφιλία! Κι εγώ βέβαια αν έβλεπα τον κολλητό μου να προβάρει φούστα μπλούζα "τί κάνεις εκεί μωρή παλιόπουστα!!" θα του έλεγα αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.
νταξυ εχουμε καιρο .. ακομη τ @@ μας ξυριζουμε δε φτασαμε καν κωλοτρυπιδα , μεχρι το κρος ντρεσινγν εχουμε ακομη ...

humiliation: ο άντρας γίνεται αντικείμενο χλευασμού από τη σύντροφό του. "Η πούτσα σου είναι σα γαριδάκι! Η φάτσα σου είναι πιο άσχημη κι από ένα σακί γεμάτο κωλοτρυπίδες! Μάθε να γαμάς ή τράβα γαμήσου! Τι κοιτάς τα βυζιά μου ρε παλιολιγούρη?" Οκ αυτό το τελευταίο μπορεί να συμβεί και σε άλλες περιπτώσεις....
Αμα σου σφυριξω κανα δυο μπατσες θα σου πω εγω μαλακισμενη αγενεστατη ηλιθια χαζογκομενα ... ασταδιαλα  :tickedoff:
spitting: φτυσίδια, ροχάλες, χλέπες, τάληρα, δίφραγκα.
παν μετρον αριστον , σε στοματικο ελαφρες ποσοτητες σιελου με ταχυτητα (φτυσιμο κοινως) κατι λεει , τωρα αν ειναι να κανουμε μπανιο και να φτυνομαστε σαν να φτυνουμε καναν πολιτικο αστο ...

face fuck: κάποτε υπήρχε η πίπα... μετά ήρθε το deep throat... μετά έφτασε το face fucking. Η αγαπημένη μας παίρνει μία στάση που να βολεύει (συνήθως ανάσκελα στο κρεβάτι με το κεφάλι της να κρέμεται στην άκρη) κι εμείς γαμούμε το στόμα της αγρίως.
η Εξεληξη των ειδω .. Δαρβινος power  :rockon:

ballbusting: Υπάρχει ένα ρητό που λέει "Τίποτα δεν πονάει περισσότερο από τον έρωτα και την κλωτσιά στο καλάμι..." ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! Σαν την κλωτσά στ'αρχίδια δεν είναι τίποτα!
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

sex wrestle: Ξύλο, μάχη, τζούντο, λαβές, ελληνορωμαική πάλη, ελληνορωμαική πάλι, ελληνορωμαική ξανά μανά, γυμνοί και στο τέλος πέφτει κι ένας κρύος.
:idiot: :idiot: :idiot: Ορεστης Μακρης fantasy σαν να λεμε ..








 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Λυθηκα στο γελιο ρε σεις...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
footfetish: φετίχ με τα πόδια. Σε αυτή την κατηγορία ανήκει η συμπαθής τάξη των πατουσογλυφτρών.

strapon play: στραπόν είναι το πλαστικό παπάρι που φοράει η γκόμενα και το "φοράει" στον γκόμενο. Μόνο για μερακλήδες.

bondage: δεσίματα, κόμποι ναυτικοί, δεσμοί γόρδιοι, σκοινιά και σαπούνια.

shoe fetish: φετίχ με τα ποπούτσια. Άλλοι τα μυρίζουν, άλλοι τα γλύφουν, άλλοι τα φοράνε, άλλοι πίνουν και κανά ποτό από μέσα στην υγειά της ιδιοκτήτριας.

domination: αυτός/ή που δέρνει, βρίζει, δένει κλπ.

submission: αυτός/ή που δέρνεται, βρίζεται, δένεται κλπ.

footjob: αυνανισμός με τη χρήση των ποδιών (της γκόμενας εννοώ. δε νομίζω ότι μπορεί να το κάνει κάποιος στο εαυτό του εκτός κι έχει ευλυγισία γάτας). Η γνωστή και ως ποδομαλακία.

golden rain: ο άντρας γίνεται δοχείο σύλλεξης των ούρων της συντρόφου του.

trampling: κάποιος είπε κάποτε στην αγαπημένη του "εγώ για σένα γίνομαι χαλί να με πατήσεις". Ε αυτή το πήρε στα σοβαρά.

fistfuck: ή αλλιώς fistωμα κάτι αντίστοιχο του δαχτυλώματος. Μόνο που αντί για 1, 2, 3, 4, 5 δάχτυλα, τοποθετούμε κολπικώς ή πρωκτικώς το χέρι μέχρι τον καρπό.

slapping: χαστούκια, σφαλιάρες, ανάποδες, ξανάστροφες, μπάτσοι, γουρούνια, δολοφόνοι.

dog play: μετά το χαμό του συμπαθεστάτου κατοικιδίου της αγαπημένης συντρόφου, ο σύντροφος της, προκειμένου να την παρηγορήσει, πέφτει στα γόνατα, φορά λουράκι, γαυγίζει, και παρακαλεί για βόλτα.

spanking: the old time classic σκαμπήλια στα κωλομέρια.

crossdreasing: άντρας ο οποίος βρίσκει σεξουαλική ικανοποίηση με το να φορά γυναικεία ρούχα. Προσοχή! Το crossdressing δεν εχει καμία σχέση με την ομοφυλοφιλία! Κι εγώ βέβαια αν έβλεπα τον κολλητό μου να προβάρει φούστα μπλούζα "τί κάνεις εκεί μωρή παλιόπουστα!!" θα του έλεγα αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.

humiliation: ο άντρας γίνεται αντικείμενο χλευασμού από τη σύντροφό του. "Η πούτσα σου είναι σα γαριδάκι! Η φάτσα σου είναι πιο άσχημη κι από ένα σακί γεμάτο κωλοτρυπίδες! Μάθε να γαμάς ή τράβα γαμήσου! Τι κοιτάς τα βυζιά μου ρε παλιολιγούρη?" Οκ αυτό το τελευταίο μπορεί να συμβεί και σε άλλες περιπτώσεις....

spitting: φτυσίδια, ροχάλες, χλέπες, τάληρα, δίφραγκα.

face fuck: κάποτε υπήρχε η πίπα... μετά ήρθε το deep throat... μετά έφτασε το face fucking. Η αγαπημένη μας παίρνει μία στάση που να βολεύει (συνήθως ανάσκελα στο κρεβάτι με το κεφάλι της να κρέμεται στην άκρη) κι εμείς γαμούμε το στόμα της αγρίως.

ballbusting: Υπάρχει ένα ρητό που λέει "Τίποτα δεν πονάει περισσότερο από τον έρωτα και την κλωτσιά στο καλάμι..." ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!! Σαν την κλωτσά στ'αρχίδια δεν είναι τίποτα!

torture: Βάσανα που'χει η ζωή.

sex wrestle: Ξύλο, μάχη, τζούντο, λαβές, ελληνορωμαική πάλη, ελληνορωμαική πάλι, ελληνορωμαική ξανά μανά, γυμνοί και στο τέλος πέφτει κι ένας κρύος.









Ουφ......


γιατι εκανες αναγωγη σε ολα στο αρσενικο? :think:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω πιο επικινδυνο θεωρω το Needle play και Asphyxiation..το δευτερο ομως με ιντριγκαρει και θα το δοκιμαζα :grin:
ψηφισα trampling και ballbusting
 

filistaios

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2011
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 220px-TTSGA.gif
    220px-TTSGA.gif
    14,7 KB · Εμφανίσεις: 76

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το σηκωμα....ειδικα κανενος χοντρου.....ετσι αβραμη; :2funny:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Εγω πιο επικινδυνο θεωρω το Needle play και Asphyxiation..το δευτερο ομως με ιντριγκαρει και θα το δοκιμαζα :grin:
ψηφισα trampling και ballbusting
ενα απο τα πιο επικυνδινα,ισως και το πιο... ειναι η hypoxyphilia.
σωστη η mounitsa  :thumbsup: εισαι πολυ ψαγμενη ε...?  :)
 

Επισκέπτης
Γιατί ρε παιδιά η ποδολαγνεία είναι φετίχ; Αν η γυναίκα έχει πόδια που σε φτιάχνουν είναι φυσιολογικό να θες να της τα γλείψεις όπως γλείφεις μουνί, βυζιά, λαιμό, κοιλιά, αυτιά κλπ κλπ.
Αν η ποδολαγνεία είναι φετίχ, τότε πρέπει να μιλήσουμε και για αυτολαγνεία, λαιμολαγνεία κλπ κλπ
Εντάξει το να γουστάρεις να γλείφεις παπούτσια είναι φετιχισμός, αλλά γυμνά πόδια γιατί; :-
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Γιατί ρε παιδιά η ποδολαγνεία είναι φετίχ; Αν η γυναίκα έχει πόδια που σε φτιάχνουν είναι φυσιολογικό να θες να της τα γλείψεις όπως γλείφεις μουνί, βυζιά, λαιμό, κοιλιά, αυτιά κλπ κλπ.
Αν η ποδολαγνεία είναι φετίχ, τότε πρέπει να μιλήσουμε και για αυτολαγνεία, λαιμολαγνεία κλπ κλπ
Εντάξει το να γουστάρεις να γλείφεις παπούτσια είναι φετιχισμός, αλλά γυμνά πόδια γιατί; :-
φετιχ φιλε μου ειναι κατι που δεν αρεσει στην πλειοψηφια  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σοφή κουβέντα είπες φίλε μου, αλλά αν κρίνω από τους γνωστούς μου, τότε κινδυνεύει και το γλειφομούνι να θεωρηθεί φετίχ :)
το φετιχ κανονικα αφορα υλικο αντικειμενο εκτος ανθρωπινου σωματος που πρεπει απαραιτητα να υπαρχει για να διεγερθεις......μεσα στην σεξουαλικη πραξη....πχ μποτες,καλτσες,γοβες,ζαρτιερες

τα αλλα που λετε μπορει να τα πεις γουστα ή σεξουαλικες παραλλαγες ή και αποκλισεις/παρεκλισεις αλλα οχι ακριβως φετιχ....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.432
Κριτικές
31
Like
12.124
Πόντοι
5.097
το φετιχ κανονικα αφορα υλικο αντικειμενο εκτος ανθρωπινου σωματος που πρεπει απαραιτητα να υπαρχει για να διεγερθεις......μεσα στην σεξουαλικη πραξη....πχ μποτες,καλτσες,γοβες,ζαρτιερες

τα αλλα που λετε μπορει να τα πεις γουστα ή σεξουαλικες παραλλαγες ή και αποκλισεις/παρεκλισεις αλλα οχι ακριβως φετιχ....
πως τα λες ετσι επιστημονικα
το εχεις σπουδασει το θεμα :grin:
:birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom