Νέα

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ & Παναγιώτης Τουλάτος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα canibal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 444
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Πειράζει που το πρώτο και μοναδικό που μου ήρθε στο μυαλό όταν διάβασα τον τίτλο του thread ήταν η συμπαρουσιάστρια του;


Ελεάνα Παγουρά
 

Συνημμένα

  • elpagoura.jpg
    elpagoura.jpg
    120,5 KB · Εμφανίσεις: 66

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
poso καιρο ειχε κατσει μεσα ο μυλωνας?  :think:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Για πέτσινες επιταγές τον έβαλαν μέσα ...
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Για μενα η τοπ εκπομπη των ''παιδιων της νυχτας'' ηταν νομιζω σεζον 95-96 με καλεσμενη την ΚΑΡΛΟΤΑ (παρθενα) λιγο μετα την εγχειριση αλλαγης φυλου! Μιλουσε για την αλλαγη και εψαχνε καποιον να της παρει την ''παρθενια ως γυναικα''  :dancing:
Στην εκπομπη αυτη εκανε και λεσβιακο Show μαζι με 2 νιτσες και ενα μπουκαλι(οταν τα εκανε η καρλοτα αυτα η Τζουλια ακομα μπουσουλουσε)και μας εδειχνε φουλ καμερα καθε λεπτομερια της νεας της ''φυσης''  :cum:
Ηταν οτι ποιο hot εχω δει απο τα ''παιδια της νυχτας''
Ιστορικη και συλλεκτικη εκπομπη... :cum:
Μακαρι την εβρισκε καποιος και να την ανεβαζε.....
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Εντάξει είχε την πλάκα του το στριπτήζ  ,   
Αλλά ....
Το ζουμί στα ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ  ΝΥΧΤΑΣ  ήταν η παρουσία του Παναγιώτη Τουλάτου  και του μεγάλου αρχίδιΔάσκαλου  και οι ατέλειωτες λεκτικές μονομαχίες τους .
Τα μόνιμα φορεμένα γυαλιά του Λάσκου , ο φραπές-πετιμέζι μέσα στο μπουκαλάκι νερού , η ατέλειωτη αριθμολαγνεία  και γλωσσοπλασία του .
Από την άλλη ο Παναγιωτάκης με τις απίστευτες αμπελοφιλοσοφίες του ,τους πλανήτες , τα πλάσματα κάτω από τη γη , τους ανθρώπους  από πυρίτιο και πάει λέγοντας .
Ολα τα παραπάνω πολύ πριν τα κάνει μόδα ο όψιμος Λιακόπουλος (και τα κονομήσει)... φαίνεται πως οι πιονιέροι  είναι καταδικασμένοι  να χαράζουν δρόμο για τους άλλους και οι ίδιοι να μένουν στην αφάνεια .

Για όλα αυτά έγιναν καλτ , για αυτά τους αγαπήσαμε ... ίσως γιατί τώρα πια που κι εμείς έχουμε μεγαλώσει βλέπουμε πόσο πιο αθώα ήταν τότε  και κάπου νοσταλγούμε την εποχή . Το σεξ και το "μάτι" ήταν απλά το πασάλειμμα , αλλού ήταν η ουσία....
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
για αυτά τους αγαπήσαμε ...
Ε, όχι και τους "αγαπήσαμε" ρε Ψωριάρη, και 'γω έβλεπα που και που στο Κ29 (και Γιαννόπουλο έβλεπα), αλλά για να γελάω, όχι ότι κάτι προσέφεραν αυτά τα σκουπίδια!

Θυμάμαι μια εκπομπή με έναν τράβελο (δε θυμάμαι αν ήταν η καρλότα που είπε κάποιος εδώ νωρίτερα ή άλλος) που ήταν εκεί με το Μυλωνά ο τράβελος και τηλεφώναγαν οι "τηλεθεατές", να σχολιάσουν ή να ρωτήσουν διάφορα.
Οι "τηλεθεατές" ήταν "του χώρου", μάλλον τράβελ ή τράβεστ, και σχολίαζαν "ευμενώς" την εμφάνιση του στην οθόνη τράβελου:
"Χρυσή μου, τι όμορφη που είσαι, και πως σου πάει αυτό, και πως σου πάει εκείνο", διάφορα τέτοια. Και ερωτήσεις, "πως φτιάνεις το μαλλί σου, τι ρουζ βάζεις στα χείλια σου", κλπ.
Σε κάποια φάση τηλεφωνάει ένας τέτοιος και μετά τα κοπλιμέντα λέει:
"Και τι ωραία παπούτσια που φοράς, και μάλιστα θέλω να σε ρωτήσω, από που τα παίρνεις? Γιατί θέλω κι εγώ να βρω καλή γόβα νούμερο 47, αλλά δεν βρίσκω πουθενά!"

Δε μου έμεινε άντερο,  :2funny:  ακόμα το θυμάμαι! 
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Αλήθεια που χαθήκανε αυτοί; :huh:
 

7 Noma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες εμενα γιατι μου θυμηζει η καρλοτα την τυπισσα απο το ιατρικο ρεπορταζ του ΣΚΑΙ; :huh:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Μαγκες εμενα γιατι μου θυμηζει η καρλοτα την τυπισσα απο το ιατρικο ρεπορταζ του ΣΚΑΙ; :huh:
Απλά είναι και οι δύο transexuals και έχουν κι αυτό το "μεταλλικό γρανάρισμα" στη φωνή που έχουν οι περισσότερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom