Νέα

Τα ωραιότερα πόδια για foot fetish

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jim1212
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 18K
  • Ετικέτες
    foot fetish
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Κάποια...Κατερίνα...ρωσσίδα,που ήταν παλιά στην Σερβίων 26...ξανθιά με ωραία ποδαράκια......την έχω χάσει όμως τώρα.....
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Στη Σερβιων 26 αξιζει μονο η Θεα Μελινα.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Και της γνωστης και αγαπητης μας Νατασσας (αυτη με το τατουαζ με την πεταλουδα στην μεση) τα ποδαρακια ειναι μια χαρα αν και δυστυχως δεν γουσταρει ποδογλυψιμο διοτι...γαργαλιεται :P
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Απο τα ωραιωτερα ποδια εχουν η barbie και η isabella και ειναι και οι δυο πρωτεs στην ποδολαγνεια,γουσταρουν τρελλα!!
η barbie κανει για ποδο-αφεντρα αν και δεν το εχω ζητησει ακομα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Απο τα ωραιωτερα ποδια εχουν η barbie και η isabella και ειναι και οι δυο πρωτεs στην ποδολαγνεια,γουσταρουν τρελλα!!
η barbie κανει για ποδο-αφεντρα αν και δεν το εχω ζητησει ακομα.
Συγνωμη ρε παιδια γιατι ειμαι λιγο ασχετος ποδολαγνεια τι σημαινει εσυ παιζεις με τα ποδια της τανας η η τανα παιζει με τα δικα σου?
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
Ρεεεεεεεεεεεεε πατε καλα????????????τι Αντριανα και μαλακιες λετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


τα καλυτερα ποδια τα εχει ο Mr Εθνικα Μπουτια!!!!!!!!!!
ανεβασε φωτο να τους τρελλανεις ολους εδω μεσα.............
 
OP
OP
J

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Απο τα ωραιωτερα ποδια εχουν η barbie και η isabella και ειναι και οι δυο πρωτεs στην ποδολαγνεια,γουσταρουν τρελλα!!
η barbie κανει για ποδο-αφεντρα αν και δεν το εχω ζητησει ακομα.
που και ποτε τις βρισκεις?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
και εδω ψηφίζω ΣΟΝΙΑ! :grin:
Σόνια γύρνα πίσω απο τις διακόπές! :headbang:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
δεν πηγε μαζι σου διακοπες?? :headbang: :headbang: :headbang:!!αισχος,ντροπη!!! :tickedoff: :tickedoff:!!να την τιμωρησεις παραδειγματικα!!μηδενικη ανοχη  :rockon: :rockon:

η κοπέλα πάει να δει τα παιδιά της στην Ουκρανία, τι δουλεια έχω εγώ να κουβαληθώ εκει μαζί της?
άλλοι γινονται κωλαούζοι και δεν ξεκωλάνε με τ ι π ο τ ά! :dancing: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
η κοπέλα πάει να δει τα παιδιά της στην Ουκρανία, τι δουλεια έχω εγώ να κουβαληθώ εκει μαζί της?
άλλοι γινονται κωλαούζοι και δεν ξεκωλάνε με τ ι π ο τ ά! :dancing: :grin: :grin: :grin:
εχει τελειωσει μηπως και αρχιτεκτονικη??σταματα τοτε ρε να την ενοχλεις με τηλεφωνα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Απο τα ωραιωτερα ποδια εχουν η barbie και η isabella και ειναι και οι δυο πρωτεs στην ποδολαγνεια,γουσταρουν τρελλα!!
η barbie κανει για ποδο-αφεντρα αν και δεν το εχω ζητησει ακομα.

Με την καβλόφατσα που έχει η Μπαρμπι για πολλά κάνει !!!
 

lion67

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Like
38
Πόντοι
1
πιστευω οτι τα καλυτερα ποδια και με διαφορα απο ολα τα στουντιο που εχω παει ειναι.....τα δικα μου!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
και εδω ψηφίζω ΣΟΝΙΑ! :grin:
Σόνια γύρνα πίσω απο τις διακόπές! :headbang:
Σονια γυρνα πισω γυρνα πισω γυρνα πισω.
Μεδιαφορατα καλυτερα ποδιαη καλυτερη γκομενα το καλυτερο βαδισμα η καλυτερη πιπα και το καλυτερο γαμησι.
Γυρνα πισωωωωωωωωωωωωωωω.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Σόνια η απόλυτη milf αρχοντόφατσα. Και το πόδι της βέβαια σιδηροδρομική γραμμή Αθήνα - Κίεβο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
panosmpos μια και την ανέφερες ξέρεις και που βρίσκεται ή πότε δουλεύει?έχω χάσει επαφή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom