Νέα

τα οικονομικοτερα για πληρη κ ημιδιαμονη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα αλεξξ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Τελικά ποιο είναι το πιο οικονομικό ξενοδοχείο ημιπαραμονης  (3-4 ώρες) με τις στοιχειώδες ανέσεις;;; ΚΑΘΑΡΟ, με τουαλέτα κ κάποιο χώρο παρκιν έστω κ στους δρόμους γύρω (αλλά να μπορεί να παρκάρει κάποιος κ όχι να το πάω 20 τετράγωνα πιο κάτω!!!!  )  μιλάμε για περιοχή Αθήνα κ Πειραιά κ γενικά σε όλο αυτό το κομμάτι της Αττικής
Ξέρετε κάποιο;;; μείνατε ευχαριστημένοι;;;;; (δεν με απασχολεί ιδιαίτερα η ηχομόνωση, )
 

ILIAS1339

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
539
Κριτικές
21
Like
1.110
Πόντοι
1.016
Τελικά ποιο είναι το πιο οικονομικό ξενοδοχείο ημιπαραμονης  (3-4 ώρες) με τις στοιχειώδες ανέσεις;;; ΚΑΘΑΡΟ, με τουαλέτα κ κάποιο χώρο παρκιν έστω κ στους δρόμους γύρω (αλλά να μπορεί να παρκάρει κάποιος κ όχι να το πάω 20 τετράγωνα πιο κάτω!!!!   )  μιλάμε για περιοχή Αθήνα κ Πειραιά κ γενικά σε όλο αυτό το κομμάτι της Αττικής
Ξέρετε κάποιο;;; μείνατε ευχαριστημένοι;;;;; (δεν με απασχολεί ιδιαίτερα η ηχομόνωση, )

BILL...! Έτσι πρέπει να ΄ναι τα hotel.  :thumbsup:
Eδώ είσαι παιχταρά.....
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Εδώ λέμε κάτω από το ψυχολογικό φράγμα των 20 ευρώ σε ημιπαραμονή!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
15 ευρώ το Ατλάντικ στις Τζιτζιφιές (δίνει μόνο τον 5ο όροφο για ημιδιαμονή).
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Το Ατλάντικ στις τζιτζιφιές που βρίσκεται;;; κ τα Σάββατα είναι το 15αρι;;; η μόνο όλες τις άλλες μέρες;;;
Οι άλλοι όροφοι πόσο στοιχίζουν;;;;;;;; συγγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά δεν το ξέρω κ θα ήθελα να μάθω περισσότερα κ γενικά εντυπώσεις σας….
Σαν τιμή ακούγετε πολύ ιδεαλιστική!!!! Περιμένω κ λίγες ακόμη πληροφορίες σας…….
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Το Ατλάντικ στις τζιτζιφιές που βρίσκεται;;; κ τα Σάββατα είναι το 15αρι;;; η μόνο όλες τις άλλες μέρες;;;
Οι άλλοι όροφοι πόσο στοιχίζουν;;;;;;;; συγγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά δεν το ξέρω κ θα ήθελα να μάθω περισσότερα κ γενικά εντυπώσεις σας….
Σαν τιμή ακούγετε πολύ ιδεαλιστική!!!! Περιμένω κ λίγες ακόμη πληροφορίες σας…….

ψαξε λιγο ρε φιλε. εδω ειναι ολα γραμμενα. και για το ατλαντικ και για ολα
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Σε δυο αναφορές πιο κάτω γράφει για 22Ε το δωμάτιο!!! Τελικά τι τιμή έχει;;;;;;;;;

τοσο καρμιρης εισαι ρε φιλε για 5-6 ευρω?

παρε τηλεφωνο στο ξενοδοχειο να ρωτησεις στο κατω κατω ή δεν εχεις λεφτα ουτε για καρτα?
κουρασες πολυ και δεν αξιζει τον κοπο.
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
τοσο καρμιρης εισαι ρε φιλε για 5-6 ευρω?

παρε τηλεφωνο στο ξενοδοχειο να ρωτησεις στο κατω κατω ή δεν εχεις λεφτα ουτε για καρτα?
κουρασες πολυ και δεν αξιζει τον κοπο.
Τώρα αν ΕΣΥ μεταφράζεις την κοροϊδία που να σε πιάνουν, με καλμηρια, μάλλον είσαι εκτός τόπου κ χρόνου! Μάλλον έχεις μάθει για τους ‘Χ’ λόγους να σκορπάς τα χρήματα σου πιστεύοντας ότι είσαι γαλαντόμος. Μάθε όμως η γαλαντομία δεν είναι αυτή, αλλά η σπαταλά κ να σε πιάνουν «Κωστο» οι άλλοι . δόξα τω Θεώ, «Αμερικανάκι» δεν είμαι, κ αν είμαι «καλμηρης» άσε να το κρίνουν οι δίπλα μου που με ξέρουν χρόνια!!!! Για αυτό η Ελλάδα ήρθε σε αυτήν την οικονομική κατάσταση έχοντας αρκετούς τέτοιους του… « Ωχ βρε αδελφέ» κ ούτε γνωρίζεις τις υποχρεώσεις που έχει ο καθένας για να σπαταλά τα 7 ευρώ επιπλέων εις υγεία κάποιου κορόιδου…..

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Εμένα φαίνεται με περιποιούνται, όλο στον 5ο γαμάω!

το σχολιο μου πηγαινε σε αυτο που εγραψες οτι δινουν μονο τον 5ο οροφο για ημιδιαμονη.
αυτο ειπα. οτι δηλαδη και αλλοι οροφοι προσφερονται. να εισαι καλα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Τώρα αν ΕΣΥ μεταφράζεις την κοροϊδία που να σε πιάνουν, με καλμηρια, μάλλον είσαι εκτός τόπου κ χρόνου! Μάλλον έχεις μάθει για τους ‘Χ’ λόγους να σκορπάς τα χρήματα σου πιστεύοντας ότι είσαι γαλαντόμος. Μάθε όμως η γαλαντομία δεν είναι αυτή, αλλά η σπαταλά κ να σε πιάνουν «Κωστο» οι άλλοι . δόξα τω Θεώ, «Αμερικανάκι» δεν είμαι, κ αν είμαι «καλμηρης» άσε να το κρίνουν οι δίπλα μου που με ξέρουν χρόνια!!!! Για αυτό η Ελλάδα ήρθε σε αυτήν την οικονομική κατάσταση έχοντας αρκετούς τέτοιους του… « Ωχ βρε αδελφέ» κ ούτε γνωρίζεις τις υποχρεώσεις που έχει ο καθένας για να σπαταλά τα 7 ευρώ επιπλέων εις υγεία κάποιου κορόιδου…..

επειδη φαινεται οτι δεν καταλαβαινεις και δεν σε καλυπτουν και οι κριτικες που εχουμε γραψει πολλοι εδω μεσα και πολλοι εχουν βαλει ΚΑΙ τιμη που πληρωσαν,αλλα βαριεσαι και να ψαξεις και παρα πολυ εδω για να βρεις τις απαντησεις που παλι μπορει να μη σε καλυψουν,η καλυτερη λυση για σενα ειναι αυτη που σου ειπα.
πηγαινε στη σελιδα με τα ξενοδοχεια εδω. εχουν ολες τα τηλεφωνα μεσα και ξεκινα να παιρνεις τηλεφωνα και να ρωτας.
 

Giorgos 1972

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
437
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
1
Παιδες μια ερωτησ. επειδη βρηκα πιπινακι του γαλατου (εκτος κυκλωματος και καμια σχεση με αυτο) , υπαρχει στο κρεολη σουιτα;  αν ναι σε τι τιμουα παιζει;
 

Επισκέπτης
tο οικονομικοτερο δεν ειναι και το αξιοπρεστερο :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom