Νέα

Τα κρεμαω κι εγω τα παπουτσια.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την ιδεα του θεματος?

  • Κοφτο ΧΧΧ κι ασχολησου με τη γυναικα ρε....

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Ριχνε και κανενα φραγκο στα κοριτσια....

    Ψήφοι: 23 69,7%
  • Αλλο (post more info).

    Ψήφοι: 1 3,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 6,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

Επισκέπτης
Εδω κι ενα εξαμηνο εχω χαθει απο το forum, η ζωη αλλαξε αποτομα κι επονται συνεχειες. Θα παρει βεβαια καποιο χρονο, αλλα ενταξει δε γινονται αυτα και σε μια μερα. Η βιασυνη σκοτωνει, ετσι πιστευω.
Ετσι το εχω παρει αποφαση να σταματησω το ευαγες αθλημα, οριστικα και για παντα. Ως μελλοντικος  οικογενειαρχης στα 41+ που θα ειμαι, οι ασχολιες κι οι απαιτησεις δε θα το επιτρεπουν.
Α μη τι αλλων, απο χρημα στις κορασιδες του επαγγελματος ξοδεψα αφθονο. Καιρος λοιπον να ασχοληθω με κατι που αποφασισα να δημιουργησω.
Αυτα πρωην συναγωνιστες, με λιγα λογια....
Eρε προβληματα που εχει ο κοσμος  :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Οχι τύπε. Να είμαστε ανθρωπιστές.
Απλά όποιος φεύγει θα σταμπάρεται στο στήθος με πυρωμένο σίδερο το σήμα του γλόμπου.
Έτσι όλοι θα γνωρίζουν το ένδοξο παρελθόν του. ;)
σαν τον μονομαχο ,θα φαινεται παντα οτι ειναι αποτακτος απο την λεγεωνα του μπου.... :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
"H ευτυχία έγκειται στη φαντασία, όχι στην πράξη. Η απόλαυση βρίσκεται πρώτα στην προσμονή, κι αργότερα στην ανάμνηση"

Kάθε ευτυχία και μακριά από πειρασμούς παίχτη!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.538
Πόντοι
1.206
Εν τάξει τώρα αυτό το "σπορ" είναι σαν το κάπνισμα, ή το ποτό. Εθισμοί είναι και τα τρία.
Μπορείς να το κόψεις εντελώς, αλλά το ίδιο χρήσιμο θα ήταν και να το περιoρίσεις πολύ.
Προσωπικά έχω κάνει το δεύτερο...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.324
Κριτικές
16
Like
13.399
Πόντοι
5.577
κι εγω που νομιζα ότι πιο χρησιμο είναι το site στους οικογενειάρχες και σ' αυτους που είναι γυρω στα -ήντα  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.456
Πόντοι
9.035
Έλα βρε φίλε, τόσα χρόνια στο κουρμπέτι και τώρα θα το κόψεις το άθλημα;

Επειδή πίσω έρχεσαι, σου λέμε με κάθε επισημότητα και σιγουριά ότι τώρα θα σου αρέσει και περισσότερο το τσιλιμπούρδισμα, γιατί δεν θα είναι εύκολο όπως μέχρι τώρα που ως εργένης κάνεις ότι θες και λογαριασμό δεν δίνεις. Στο εξής θα έχεις και project plan και μάλιστα και plan B για κάθε ενδεχόμενο! Εντάξει δεν θα είναι όπως πριν, αλλά σίγουρα τώρα θα σου αρέσει περισσότερο, γκαραντί αυτό!

Πριν σύγκρινες την χοιρινή μπριζόλα με την μοσχαρίσια, μετά με σολωμό, και τέλος με το αρνάκι γάλακτος. Σε 1-2 χρόνια θα τα συγκίνεις όλα με τον μουσακά, που όσο και να σου αρέσει θα τον βαρεθείς αν τον τρως μέρα-νύχτα, να μην σου πω πως σε λίγο θα τρως και καμιά φασολάδα και θα σου αρέσει.

Πάντως ειλικρικά να ζήσεις και να ευτυχήσεις εσύ και όλη η οικογένεια. Είσαι στο σωστό δρόμο και welcome to the (other) club!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.538
Πόντοι
1.206
επειδή οι νεωτεροι κι αδέσμευτοι μπορουν να γκομενιασουν πιο ευκολα χωρις να πληρωσουν τυπε  :S

Και γιατί εγώ βλέπω όλο μπακουρια έξω τύπε;
Πού είναι τα "γκομενιάσματα" των νεωτέρων και αδεσμεύτων;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
επειδή οι νεωτεροι κι αδέσμευτοι μπορουν να γκομενιασουν πιο ευκολα χωρις να πληρωσουν τυπε  :S
λαθος....οι παντρεμενοι γκομενιζουν...η βερα τραβαει

οι ελευθεροι πολιορκουνται αν ειναι alpha males,πιρφοριζουν αν ειναι ματσωμενοι αλλα πιρφοροι στην ψυχολογια τους
και οι λοιποι μπουρδελιζουν αφου οι ελλεηνιδες δεν τους καθονται
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
Εδω κι ενα εξαμηνο εχω χαθει απο το forum, η ζωη αλλαξε αποτομα κι επονται συνεχειες. Θα παρει βεβαια καποιο χρονο, αλλα ενταξει δε γινονται αυτα και σε μια μερα. Η βιασυνη σκοτωνει, ετσι πιστευω.
Ετσι το εχω παρει αποφαση να σταματησω το ευαγες αθλημα, οριστικα και για παντα. Ως μελλοντικος  οικογενειαρχης στα 41+ που θα ειμαι, οι ασχολιες κι οι απαιτησεις δε θα το επιτρεπουν.
Α μη τι αλλων, απο χρημα στις κορασιδες του επαγγελματος ξοδεψα αφθονο. Καιρος λοιπον να ασχοληθω με κατι που αποφασισα να δημιουργησω.
Αυτα πρωην συναγωνιστες, με λιγα λογια....
Aυτά που λες τώρα εσύ , μας τα'πε κι ένας Γάλλος . Κι αν δε γαμήθηκες μικρός , θα γαμηθείς μεγάλος...
Με χιούμορ πάρτο ....
Αυτά δεν κόβονται φίλε ! ! Ένας original πουτανιάρης , είναι σχεδόν αδύνατον να μην ξανακυλήσει...
Βεβαίως , σου εύχομαι ολόψυχα να στηρίξεις τις επιλογές σου και να σε υπο-στηρίξουν , αλλά σχέδια τόσο μακρυά μην κάνεις , γιατί γελάει ο Θεός που μας βλέπει..(ή ο Βούδας)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
λαθος....οι παντρεμενοι γκομενιζουν...η βερα τραβαει

οι ελευθεροι πολιορκουνται αν ειναι alpha males,πιρφοριζουν αν ειναι ματσωμενοι αλλα πιρφοροι στην ψυχολογια τους
και οι λοιποι μπουρδελιζουν αφου οι ελλεηνιδες δεν τους καθονται
Δεν υπαρχει ματσωμενος που να μην εχει ψυχολογια ρε μαν.Εδω βλεπεις ατομα 1,50 σαν τον γιαννακοπουλο και τον κυριακου και να τους τσιμπουκωνουν και να στηνουν κωλο οπου και να πηγαινουν.
Οι ελληνιδες μια χαρα καθονται οταν εχεις μια νορμαλ εμφανιση και εχεις λιγο μπλαμπλα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Εδω κι ενα εξαμηνο εχω χαθει απο το forum, η ζωη αλλαξε αποτομα κι επονται συνεχειες. Θα παρει βεβαια καποιο χρονο, αλλα ενταξει δε γινονται αυτα και σε μια μερα. Η βιασυνη σκοτωνει, ετσι πιστευω.
Ετσι το εχω παρει αποφαση να σταματησω το ευαγες αθλημα, οριστικα και για παντα. Ως μελλοντικος  οικογενειαρχης στα 41+ που θα ειμαι, οι ασχολιες κι οι απαιτησεις δε θα το επιτρεπουν.
Α μη τι αλλων, απο χρημα στις κορασιδες του επαγγελματος ξοδεψα αφθονο. Καιρος λοιπον να ασχοληθω με κατι που αποφασισα να δημιουργησω.
Αυτα πρωην συναγωνιστες, με λιγα λογια....

επένδυση για το μέλλον η νέα γενιά ... καλή πορεία στην ζωή σου !!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τυπε γραφτο σωστα. κρεμας και συ την καποτα ειναι το σωστο. υπερ του ελευθερου συζυγικου σεξακιου
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
τα ναρκωτικα καποιοι καταφεραν κ τα εκοψαν τα μπουρδελα κανενας ο εθισμος ειναι εγγεφαλικος

grindcorefucker, Ιανουαριος 2012
 

Επισκέπτης
και πολυ σωστα μαλιστα, αποφασισα να κρεμασω την καποτα :grin:

Eρε προβληματα που εχει ο κοσμος   :rolleyes:
Εχεις δικιο που απορεις, ενταξει ειχα καποιους διαδικτυακους φιλους εδω μεσα, ανταλλασσαμε καποια μηνυματα, ριχναμε και κανενα καλαμπουρι - τσακωμους, γιαυτο ανοιξα το ρημαδι εις ενημερωσιν πρωτιστως και δευτερευοντως για μια κουβεντα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α ρε τυπε ουτε 10 λεπτα δεν περασαν απο την αποσυρση σου και εσυ σκηνικα ονειρευεσαι....
τυπε εισαι ετοιμος για το comeback....
Δεν ειπα κατι τετοιο.
Αλλο πραγμα μια ιεροδουλος κι αλλο πραγμα ενα τυχαιο ξεκωλο που μπορεις να το πετυχεις οπουδηποτε αλλου. Δες τι γραφει ο φιλος μας:

τυπε ντουνταρα δεν τα λες καλα... Τα τυχαια ξκωλα κλεινουν σπιτια, τις πουτανες τις πληρωνεις για να φυγουν  ;)
κι εχει δικιο. Οντως μια ιεροδουλο κανεις το κεφι σου και φευγεις. Οι ξεκωλογκομενιες εχουν ρισκο, αλλα μια ζωη ρισκαρα γιαυτο εγραψα οτι μπορει να παω με καποιο ξεκωλο. Χωρις να εννοω οτι θα το εχω εμμονη ιδεα ωστε να το επιδιωκω.

καλή τύχη στη νέα σου ζωή  :thumbsup:
Να σε ευχαριστησω ρε αδερφε.
Και σε αποκαλω ετσι οπως και τα αλλα παιδια που ειπαν τον καλο το λογο, την ευχη τους για τη νεα αρχη....
Γιατι σας νοιωθω ετσι.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Το μονο που εμεινε ειναι να γραψεις και με μεγαλα γραμματα στο κουτελο σου:

ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom