Νέα

Τα κορίτσια της Μπουρδελό-κατάστασης...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 788
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TRELOSPONTIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα λοιπον τα φωτα σας ειμαι νεος εδω.. ετοιμαζο ενα batchelor 3 φιλαρακια... και θελω την απαιτουμενη βοηθεια ... σορυ για τα ορθογραφικα. λοιπον θελουμε 3 κοπελες για θεσσαλονικη  σε φαση batchelor ποτακι-χορος-σεξ-χαβαλες. αλλα να μην μας βγει ο κουκος αιδονη... εχετε να προτινεται κατι οικονομικο? που να εχετε εμπηρεια.  αν μπορειτε στειλτε μου τηλεφωνα και μια ενδικτικη τιμη σε μυνημα ..  thanks!
 

big_david

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Θα είμαι στη Θεσσαλονίκη την Τετάρτη και θα είμαι εκεί μέχρι τις 16:00.
Έτσι μπορεί κάποιος να μου προτείνει ένα κορίτσι με τεράστια βυζιά, αλλά όχι ένα λιπαρό; Και σε ποιο στούντιο βρίσκεται;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Αυτο το νημα ειναι επος. Μηπως να αρχισουμε να φορτωνουμε και πιο καινουριες κορασιδες και φωτος τους? Υπαρχει ετσι κ αλλιως το αλλο σαιτ που υπαρχουν φωτος.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
810
Πόντοι
361
αυτο το πραγμα που ποσταρουν στο διπλα σαιτ κοπελες οι οποιες εκαναν εισοδο αλλα δεν εχουν προγραμμα αναρτημενο με ξεπερναει....εστειλα και μυνημα συγκεκριμενα για τη natali αλλα οπως ηταν φυσικο εννοειτε πως δεν απαντησαν!! τι νοημα εχει ρε πουστη δε μπορω να καταλαβω να τις βαζουν χωρις προγραμμα οτι και καλα ΘΑ ερθουν καποτε?? η για να μας κανουν να επισκευθουμε τα σπιτακια και να μπουμε με καποια που θα μας γυαλισει?? ο θεος και η ψυχη τους...
 

vanessakikaulaki

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
188
Like
698
Πόντοι
81
Αγαπες μου καλησπερα! ίσως μερικοί από εσάς με γνωρίζετε, είμαι η Βανέσα, ξανθα μαλλιά, τέλειο σώμα, και κωλαράκι για πολλές σφαλιάρες... Ελληνοιταλίδα, το Βανεσσάκι σας ειναι εδω για να ικανοποιησει κάθε ενδόμυχη φαντασίωση σας.. δε σας κρυβω πως διάβασα κάποια αρνητικά σχόλια από όταν δούλευα ακόμα στο κρυσταλ, αλλά θα πρέπει και εσείς να καταλάβετε ότι κάνεις δε φεύγει από τέτοια μαγαζιά γιατί θέλει ανεξαρτησία και παραπανω χρήματα. Περα απο οτι μου φερθηκαν τουλάχιστον αθλια, δεν μου αρεσει να κοροιδευω τον κοσμο και να ζηταω αα δωσε 20 να βγαλω μπλουζα, δωσε 30 να γλυψεις, και γενικα αλλα πολλα τα οποια γνωρίζετε και δε θελω να επεκταθω.. Στα δικα μας τωρα! Το δωράκι μου πέφτει, γιατί θέλω τα αγοράκαια μου να είναι ικανοποιημένα σε σχέση ποιότητας αλλά και τιμής. Προσφερω φυσικά φουλ πρόγραμμα, μου αρέσει να με πηδάτε σε οτι στάση σας έρθει στο μυαλο, τα πάντα επιτρέπονται (ακόμη και σφαλιάρες, για τα άγρια αγόρια μου) και φυσικά, μπορώ να γίνω αφέντρα για τους υποτακτικούς μου "φιλους".. τι λετε; θα εξερευνήσουμε μαζί τον κόσμο της ηδονής; περιμένω μηνυματακι άμεσα...
θα αναρωτιέστε βέβαια γιατί έγραψα εδώ.... ασχολούμαι με το bdsm και λατρεύω να καυλώνω τα υποτακτικα αγόρια....

Υ.Γ. υπάρχει δυνατότητα για τρίο, και λεσβιακά παιχνίδια όπως και άλλα πολλά, με την κολλητή μου... περισσότερα στο e-mail

μου: vanessakikaulaki11@gmail.com φιλάκια παντού μωρά μου!
 

Συνημμένα

  • Polish_20230115_221344578.jpg
    Polish_20230115_221344578.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 276
  • Polish_20230114_163651677.jpg
    Polish_20230114_163651677.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 245

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
415
Like
546
Πόντοι
81
αυτες τις ξερει καποιος ;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom