Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Έχει τύχει κάποια περίοδο να ανεβαίνω συχνά Αθήνα (ανα τρείς εβδομάδες περίπου) και να πηγαίνω σε ένα στούντιο όπου γούσταρα μια συγκεκριμένη πιτσιρίκα.Περνάει κενό διάστημα 1,5 χρόνος και βάλε χωρίς να τύχει να ξαναανέβω Αθήνα και κάποια στιγμή τυχαίνει να ξαναπάω.Δεν την πετυχαίνω στο συγκεκριμένο που δούλευε αλλά σε κάποιο άλλο τυχαίο.Περιμένω λοιπόν μαζί με άλλους 5 στο σαλόνι να βγουν οι κοπέλες (δούλευαν 2).Βγαίνει και η λεγάμενη , με βλέπει , μου σκάει ένα χαμόγελο και χωρίς καν να κάνω εγώ κίνηση έρχεται από μόνη της με παίρνει από το χέρι και με πάει στο δωμάτιο.Κάγκελο όλοι μέσα.Που με θυμόταν μετά από τόσο καιρό και τόσες πούτσες που είχε φάει ποτέ δεν το κατάλαβα.Και ούτε κάποιο έξτρα δώρο της είχα κάνει ποτέ να πεις οτι της έκανα εντύπωση.Απλά μου άρεσε κατιτίς παραπάνω από κάποιες άλλες συν οτι βαριόμουν να δοκιμάζω καινούριες μήπως και μου βγουν φολές.Δεν είμαι άδωνης εμφανισιακά , κοντός είμαι 1,70 αλλά αρκετά fit σωμα γυμνασμένο και καλό προσωπο.Άνω του μέσου όρου μεν αλλά δεν με λες και Μπραντ Πιτ.
Σε άλλη περίπτωση , μου έχει τύχει να γαμάω την άλλη και να φέρεται σαν να το κάνει αγγαρεία , να ξενερώνω και να σηκώνομαι να φεύγω χωρίς εξηγήσεις.Δεν μπορείς να καταλάβεις τι έχει η άλλη στο μυαλό της μέσα.Πολλές τρώνε κολήματα πάντως.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Όχι φίλε, να επιλέξει μια άλλη από το μπουρδέλο και να πηγαίνει για μια βδομάδα κάθε βράδυ με εκείνη και να τις δίνει και εξτραδκακια. Να δεις τι ζήλια θα πάθει η άλλη...
Σωστό από δω και στο εξής έτσι...
Εξτραδακια στην έτερη εταίρα να στρώσει χαρακτήρα η ιερόδουλος.
Υγ αν κάποιος είναι αγαπουλης στην ιστορία αυτή είναι ο κυριος που μονοπωλουσε την εργαζόμενη εις βάρος των άλλων...
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.333
Κριτικές
8
Like
2.965
Πόντοι
456
Δε το διατυπώσες σωστά.
Θες να πεις "εσύ αν ήσουν στη θέση της το ίδιο θα εκανες" μια και καταθέτεις τη δική σου αποψη επί του θέματος,οχι τη δική μου(που σαφώς δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις,μόνο να υποθέτεις το για σένα αυτονόητο)
Μπιζνα είναι.. Άρπαξε περισσότερα κ πήγε....
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Σαφώς, ο Μουσιέ Χρυσό Βοϊδι κερδίζει την κούρσα του πυρφορισμού με το κορίτσι. Μέχρι να έρθει το μεγαλύτερο πορτοφόλι.

Ξέγραψέ την Συναγωνιστή Τρούμπα και δώσε τα δυσκολοκερδισμένα φράγκα σου σε κάποια που να ξέρει τουλάχιστον να φέρεται. Όλες οι πουτάνες μας κοροϊδεύουν, η μόνη μας απαίτηση είναι να μας κοροϊδεύουν ΟΜΟΡΦΑ όσο διαρκεί το θεατράκι μας.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Έχει τύχει κάποια περίοδο να ανεβαίνω συχνά Αθήνα (ανα τρείς εβδομάδες περίπου) και να πηγαίνω σε ένα στούντιο όπου γούσταρα μια συγκεκριμένη πιτσιρίκα.Περνάει κενό διάστημα 1,5 χρόνος και βάλε χωρίς να τύχει να ξαναανέβω Αθήνα και κάποια στιγμή τυχαίνει να ξαναπάω.Δεν την πετυχαίνω στο συγκεκριμένο που δούλευε αλλά σε κάποιο άλλο τυχαίο.Περιμένω λοιπόν μαζί με άλλους 5 στο σαλόνι να βγουν οι κοπέλες (δούλευαν 2).Βγαίνει και η λεγάμενη , με βλέπει , μου σκάει ένα χαμόγελο και χωρίς καν να κάνω εγώ κίνηση έρχεται από μόνη της με παίρνει από το χέρι και με πάει στο δωμάτιο.Κάγκελο όλοι μέσα.Που με θυμόταν μετά από τόσο καιρό και τόσες πούτσες που είχε φάει ποτέ δεν το κατάλαβα.Και ούτε κάποιο έξτρα δώρο της είχα κάνει ποτέ να πεις οτι της έκανα εντύπωση.Απλά μου άρεσε κατιτίς παραπάνω από κάποιες άλλες συν οτι βαριόμουν να δοκιμάζω καινούριες μήπως και μου βγουν φολές.Δεν είμαι άδωνης εμφανισιακά , κοντός είμαι 1,70 αλλά αρκετά fit σωμα γυμνασμένο και καλό προσωπο.Άνω του μέσου όρου μεν αλλά δεν με λες και Μπραντ Πιτ.
Σε άλλη περίπτωση , μου έχει τύχει να γαμάω την άλλη και να φέρεται σαν να το κάνει αγγαρεία , να ξενερώνω και να σηκώνομαι να φεύγω χωρίς εξηγήσεις.Δεν μπορείς να καταλάβεις τι έχει η άλλη στο μυαλό της μέσα.Πολλές τρώνε κολήματα πάντως.
Όπως τα λες προκύπτει συμπαθεια της ιερόδουλης προς το πρόσωπο σου τυπε.
Δε νομίζω ότι έπαιξε ρόλο αν είσαι ωραίος η όχι η αν είσαι "six pack"
Πάνε κάτι τύποι εκεί που έχουν σωματαρες αντικειμενικά.
Αυτό από μόνο του δεν αρκεί για να μείνεις στη γυναίκα.
Αν είσαι ευγενικός και έχετε χημεία στην επικοινωνία(δε θα πω το σεξ) τότε θα σε θυμάται.
Και λέω όχι στο σεξ γιατί τυπαρα μου η κοπέλα δεν κάνει φυσικό σεξ εκεί μεσα.
Βάζει τζελ στο μουνί της για να αντέχει τις απανωτές ψωλες έχοντας στο νου μόνο να αντέξει να βγάλει τη βάρδια.
Συμπάθεις και ευχάριστοι άνθρωποι που δίνουν μια δόση ανθρωπιάς στο σκληρό αυτο επάγγελμα αποτελούν για εκείνες ενα "διάλειμμα ψυχικής ξεκούρασης"...
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
10
Like
1.353
Πόντοι
506
σε βαρεθηκε οπως ο συζηγος την κυρα του! Τη σεβεται και την αγαπει αλλα οσο και εαν την αρεσει το φαγητο, καπου το ιδιο το φαρεθηκε.
Η κοπελα θελει αλλαγη, δωσε τηλ στον λαο τ μπου κ οταν βαρεθει θα ερθει κ σε εσενα :cheesy:

τρουμπα κ οι ασχετοι σε πηραμε χαμπαρι
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
830
Like
2.726
Πόντοι
446
Σηκώνεσαι φεύγεις και δεν ξαναπατάς εκεί, θα βρεις άλλη καλύτερη τρύπα και θα την ξεχάσεις
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
σε βαρεθηκε οπως ο συζηγος την κυρα του! Τη σεβεται και την αγαπει αλλα οσο και εαν την αρεσει το φαγητο, καπου το ιδιο το φαρεθηκε.
Η κοπελα θελει αλλαγη, δωσε τηλ στον λαο τ μπου κ οταν βαρεθει θα ερθει κ σε εσενα :cheesy:

τρουμπα κ οι ασχετοι σε πηραμε χαμπαρι
Αναζητα αλλαγη η ιεροδουλος με 30 ανδρες τη μερα ρε τυπε;;
Παραλληλιζεις τη σχεση πελατη ιεροδουλης με τη ρουτινα μιας συζυγικης σχεσης;
Η αυτογνωσια σου παντως στην τελευταια φραση τα σπαει:kneel:
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.823
Πόντοι
11.971
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Αφού σε ενοχλεί αυτή η συμπεριφορά θα πει πος έχεις εσθηματα για την κοπέλα,και καλύτερα να σε πατήσει φορτηγό παρά να εροτευτης πουτανα,η ζωή σου θα γίνει κόλαση.
Μην ξαναπας στην συγκεκριμένη,πάνε αλλού κι ας μην περνάς τόσο καλά.
Αν δεν ήσουν τσιμπημενος ούτε που θα το προσεχές αυτό το συμβάν.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Αφού σε ενοχλεί αυτή η συμπεριφορά θα πει πος έχεις εσθηματα για την κοπέλα,και καλύτερα να σε πατήσει φορτηγό παρά να εροτευτης πουτανα,η ζωή σου θα γίνει κόλαση.
Μην ξαναπας στην συγκεκριμένη,πάνε αλλού κι ας μην περνάς τόσο καλά.
Αν δεν ήσουν τσιμπημενος ούτε που θα το προσεχές αυτό το συμβάν.
Κανεις λαθος τυπε
Ειναι σπασιμο νευρων να περιμενεις να γαμησεις μιση ωρα και ο αλλος να παιρνει στα ιδια χρηματα διπλασια ωρα.
Για σκεψου το λιγο με λογικη...
Βγαλε το συναισθημα εκτος...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.629
Κριτικές
36
Like
35.205
Πόντοι
18.565
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Mηπως ήταν ο φίλος σου ο γλυκοτσουτσουνος που του ανέβηκε η άλλη στο τσουτσουνι: στο άλλο δωμάτιο;:confused:
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Καλά ρε μερικοί τόσο απελπισμένοι είστε που χαίρεστε με τις πουτάνες; Είπαμε δεν σας κάθεται καμία έξω, αλλά εσείς το φτάσατε στο άλλο άκρο :cheesy:
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.823
Πόντοι
11.971
Κανεις λαθος τυπε
Ειναι σπασιμο νευρων να περιμενεις να γαμησεις μιση ωρα και ο αλλος να παιρνει στα ιδια χρηματα διπλασια ωρα.
Για σκεψου το λιγο με λογικη...
Βγαλε το συναισθημα εκτος...
Αν σπαστικες να περιμένεις και σου πήραν και τη σειρά ντύσου πάρε το 20€ και άντε γεια.
Αυτό λέει η λογική που επικαλείσαι
 

tsitsigos

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
32
Κριτικές
25
Like
1.130
Πόντοι
2.390
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Μαλλον δινει κατι παραπανω ο αλλος
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.421
Πόντοι
11.956
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
Μήπως ξέρει για τις ιστορίες που γράφεις και είπε να σου δώσει θέμα
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.378
Like
10.910
Πόντοι
3.556
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
:(
%CE%91%CE%A0%CE%9B%CE%A9%CE%A3-%CE%94%CE%95%CE%9D-%CE%A3%CE%95-%CE%93%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%A1%CE%95%CE%99.jpg
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Σίγουρα μιλάμε για την κατηγορία των 20€;
 

assosi

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
1
Έχω ενα στανταρακι που γαμάω πολύ καιρό.
Με ξέρει καλά την ξέρω καλά είναι πολύ δοτική.
Σέβεται το χρόνο μου,το χρήμα μου μα πάνω απ όλα εμένα.
Την τελευταία φορά όμως με έκλασε στεγνά και ενώ είχα σειρά,επέλεξε άλλο δωμάτιο κι όχι μόνο αυτό.
Κάθησε στο δωμάτιο σχεδον διπλο χρονο στην τιμη του απλου.
Μπηκε σε μενα τελικα ανευρη και εμφανως χωρις πολλη ορεξη.
Με το ζορι καθησε τον προβλεπομενο χρονο και στο τελος του εφυγε ξανα βιαστικα οχι για να παει στον επομενο συναγωνιστη,αλλα πισω στο προηγουμενο "αμαρτωλο" δωματιο που ηταν πριν...αφηνωντας και τον επομενο συναγωνιστη να περιμενει σα μαλακας προφανως...
Οπως ντυνομουν κι εφευγα την ακουσα να φωναζει χυνωωω χυνωωω απο το δωματιο της αμαρτιας.
Προφανως βρηκε το αλλο της μισο η κοπελα κι ερωτευτηκε...
Αλλα μου αφησε μια αισθηση ψυχρολουσιας....
Σας εχει τυχει κατι αναλογο;
φιλαρακι εσενα σε εχει πελατη . τον αλλο ¨θα τον κανει πελατη¨ .
αρα το δεδομενο πελατακι μπορει να περιμενει .....................
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.989
Κριτικές
8
Like
24.701
Πόντοι
6.336
Πολύ sub κατάσταση και πάλι....
:confused:
Περιμένουμε καμμιά φάπα ή καμμιά κουτουλιά σε κανα βλάχικο γουρούνι αλλά δεν σε βλέπω ζωηρό.....
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.749
Κριτικές
30
Like
20.007
Πόντοι
8.746
Ρε συναγωνιστή Τρούμπα, σύνελθε ασούμ, είσαι σοβαρό παιδί.

Απλά ο τύπος δίπλα είχε πληρώσει πολύ μεγαλύτερη χορηγία από σένα. Για όποιους λόγους. Οι πουτάνες προσποιούνται ότι μας γουστάρουν. Όποιος τα σκάει πιο χοντρά είναι ο Βασιλιάς του Έρωτα. Τόσο απλά.

Αν νομίζεις ότι επειδή έχεις χώσει όσες χήνες σε κάποια, θα σ'ερωτευτεί, παρακαλώ γρήγορα για βρώμικο σε Πακιστανική ψησταριά στο ρομαντικό Μετάξι.

ΥΓ Εδώ μωρέ νορμάλ γκόμενες που τις γαμάς ολονυχτίς και σε κοιτάνε στα μάτια όσο σε ρουφάνε σαν κάστομ Χούβερ σε παρατάνε για πλάκα με το που θα βρεθεί βαθύτερη τσέπη. Το σκέφτεσαι καν για μια επαγγελματία που πληρώνεται για ν'αρμέγει πενήντα καυλιά την ημέρα;!
αλήθεια δε μας γουστάρουν? :angry::angry::angry::angry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom