Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.719
Like
1.509
Πόντοι
216
Πάντως τους παραδέχομαι σε ένα πράγμα.Είχαν στρατηγική.
Με έστειλαν πρώτα εμένα σαν αρνί στη σφαγή να μιλήσω στη γκόμενα χρησιμοποιώντας οπωσδήποτε 5 λέξεις που μου έδωσαν
"κουνέλι,γύπας,δαχτυλίδι,σχέση,δέος"
Τι να κάνω κι εγώ πήγα και της είπα
"Μη νομίζεις ότι θέλω να πνίξουμε μαζί το κουνέλι.Δεν είμαι κανας γύπας.Εγώ έχω σοβαρούς σκοπούς και θα προσφέρω δαχτυλίδι στην εκλεκτή της καρδιάς μου...είμαι της σχέσης εγώ κι αισθάνομαι ένα δέος να μεγαλώνει μέσα μου καθώς κοιτάω τις ματάρες σου"
Ε και η τύπισσα μου απάντησε
"εμένα όμως μου αρέσει να πνίγω το κουνέλι...θα ήθελα να είσαι ο γύπας που θα με αρπάξει στα νύχια του να μου ξεχειλώσει ότι δακτυλίδι έχω και δεν έχω...δε ξέρω για σχέση και δέος αλλά εγώ διψάω για πέος...λυπάμαι αλλά δεν ταιριάζουμε"
"Μα...της λέω...κι εγώ...δεν εννούσα όσα είπα...να αυτοί εκεί μου είπαν να στα πω...εγώ ήθελα να γαμήσω..."είπα απολογούμενος δείχνοντας την παρέα με τους dating coach...
Α έτσι έ;
Πες στους κυρίους να έρθουν εδώ στο bar να τους πω δυό λόγια...
Πήγα στους coach τους μετέφερα το διάλογο...
Ε και σηκώθηκαν με τα ποτά τους και πήγαν να καθαρίσουν υποτίθεται για πάρτη μου...
Μου ζήτησαν και ολόκληρη την αμοιβή τους καθώς μέχρι εκείνη τη στιγμή τους είχα δώσει μόνο τη συμφωνημένη προκαταβολή...
"Πήγαινε στ αμάξι σου και περίμενε" μου λένε...
"Θα στη στείλουμε εμείς έτοιμη στο πιάτο για να περάσεις καλά"...
Πράγματι πήγα στο αμάξι...η ώρα πέρναγε...τίποτα...
Ώσπου μετά από 3 τέταρτα...
Είδα την παρέα των dating coach να έχουν την κοπέλα μαζί τους...
Χάρηκα και λέω από μέσα μου
"Σε μένα τη φέρνουν...ω ρε γλέντια"
Πριν προλάβω να χαρώ διαπίστωσα πως τη φόρτωσαν στο αμάξι τους...
Κατεβαίνω κάτω απ το δικό μου
Τους λέω
Εεεε που την πάτε...
"Στο ξενοδοχείο της" μου λένε...εκεί θα σε περινένει...
Μου έδωσαν τη διεύθυνση σε ένα χοτελ προς παραλία μεριά...
Τους ακολούθησα...
Έβλεπα στο αμάξι την κοπέλα να χορεύει σκυλάδικα και να κάνει τουερκ στους coach...
Άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια...
Οι υποψίες μου ότι κάτι δεν πάει καλά επιβεβαιώθηκαν όταν το αμάξι προσπέρασε το χοτελ που μου είπαν και έφτασε στα λιμανάκια...
Εκεί κατέβηκαν όλοι μαζί κάτω χορεύοντας...
Η τύπισσα ήταν ντίρλα
Φώναζε χόρευε γέλαγε...
Μη τα πολυλογώ οι coach την πήγαν σε ένα απόμερο μέρος εκεί στα λιμανάκια και πέταξαν όλοι τις πούτσες έξω...
Η τύπισσα ρούφαγε σα τρελή τα καβλιά τους...
Είχα μείνει στήλη άλατος...

Θα σε ρωτήσω κάτι απλό για το σκηνικό που περιγράφεις.
Εσύ τι έκανες για όλα αυτά;
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Θα σε ρωτήσω κάτι απλό για το σκηνικό που περιγράφεις.
Εσύ τι έκανες για όλα αυτά;
Πηγα κι εγω να παιξω μπαλα...αλλα η κοπελα με εδιωχνε...
"Φύγε" μου λεγε..."εσύ δεν είσαι για αυτά είσαι σοβαρό παιδί..."
Κι έβριζα τους coach και τους έλεγα τι κάνετε εκεί ρε μαλάκες
"Την κάνουμε test drive να δουμε αν είναι κατάλληλη για σένα"μου απαντούσαν...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.390
Κριτικές
8
Like
11.144
Πόντοι
3.786
τι έχεις τραβήξει και εσύ ρε παικτούρι... η ζωή σε έχει αδικήσει.

Μην απελπίζεσαι ,στην επόμενη φανταστική ιστορία που θα γράψεις σύντομα θα βρεις και εσύ ένα σοβαρό κορίτσι να σε καταλαβαίνει
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Να υποθέσω εσύ μετά τις συνεδρίες κάτι έμαθες
Έμαθα ότι δε χρειάζεται να λέω ότι μαλακιά μου πουν άλλοι ακόμη κι αν αυτοι είναι dating coaches.
Άλλωστε αυτοί 5 λέξεις μου έδωσαν.
Μπορούσα να τις χρησιμοποιήσω αλλοιώς η και καθόλου.
Ας πρόσεχα.
Αυτό βέβαια δεν ακυρώνει την αντιεπαγγελματική τους συμπεριφορά.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.299
Πόντοι
11.956
Είπα κι εγώ να ξεσκουριάσω την τέχνη της προσέγγισης του άλλου φύλου και προσέλαβα γι αυτό ομάδα ανθρώπων που υποτίθεται σε βοηθάνε με μαθήματα να προσεγγίσεις το στόχο και να γαμήσεις.
Κάνεις κάποιες συνεδρίες μ εκείνους και μετά βγαίνεις μαζί τους να φλερτάρεις ή να προσεγγίσεις το στόχο.
Το τελικό αποτέλεσμα
Μου φαγαν τα λεφτά
Μου φαγαν τη γκόμενα
Τη γλέντησαν όλοι μαζί
Την ψόφησαν στα τσιμπούκια.
Κι η δικαιολογία τους;
"Της κάναμε ένα test drive να δούμε αν τραβάει κι αν κάνει για σενα"
:zfuck::cry::angry:
Άρχοντα ...σαν καλό μου φαίνεται αυτό το νήμα ...το τελευταίο πήγε απατο...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.299
Πόντοι
11.956
Τι τους ειθελες τους κοοουτσ... τόσοι κοουτσ υπάρχουν εδώ μέσα με σωστές πληροφορίες...άσε που είσαι από μόνος σου κοουτσ!!!!!!!
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Άρχοντα ...σαν καλό μου φαίνεται αυτό το νήμα ...το τελευταίο πήγε απατο...
Με βρίσκει να ακούω celine dion το all by myself και να τον παίζω σκουπίζοντας τα δάκρυα και τα χυσια μου με μωρομαντηλα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.299
Πόντοι
11.956
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.974
Πόντοι
2.046
φίλα θα σου δώσω εγώ 5 λέξεις να χρησιμοποιήσεις:
1) ΕΙΣΑΙ
2) ΚΑΙ
3) ΠΟΛΥ
4) ΜΕΓΑΛΟΣ
5) ΤΡΟΜΠΑΣ
 

Συνημμένα

  • E7D8CE81-B093-4C4F-9058-9219A8BED351.jpeg
    E7D8CE81-B093-4C4F-9058-9219A8BED351.jpeg
    51,5 KB · Εμφανίσεις: 29

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Είπα κι εγώ να ξεσκουριάσω την τέχνη της προσέγγισης του άλλου φύλου και προσέλαβα γι αυτό ομάδα ανθρώπων που υποτίθεται σε βοηθάνε με μαθήματα να προσεγγίσεις το στόχο και να γαμήσεις.
Κάνεις κάποιες συνεδρίες μ εκείνους και μετά βγαίνεις μαζί τους να φλερτάρεις ή να προσεγγίσεις το στόχο.
Το τελικό αποτέλεσμα
Μου φαγαν τα λεφτά
Μου φαγαν τη γκόμενα
Τη γλέντησαν όλοι μαζί
Την ψόφησαν στα τσιμπούκια.
Κι η δικαιολογία τους;
"Της κάναμε ένα test drive να δούμε αν τραβάει κι αν κάνει για σενα"
:zfuck::cry::angry:
Επειδή ακούγεται ψιλομούφα η ιστορία αυτή διότι όλα όσα περιγράφεις παραπέμπουν πιο πολύ σε σενάριο του αείμνηστου Φώσκολου παρά σε πραγματικά γεγονότα, αν δεν τρολάρεις γράψε μας σε ποιους wanna be coaches πήγες, είναι ευρέως γνωστό ότι όλοι αυτοί είναι απατεώνες οι οποίοι βιοπορίζονται εκμεταλευόμενοι την ανάγκη κάποιων αντρών για σχέσεις εσένα τι σε έπεισε να τους εμπιστευτείς ?
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
.
Επειδή ακούγεται ψιλομούφα η ιστορία αυτή διότι όλα όσα περιγράφεις παραπέμπουν πιο πολύ σε σενάριο του αείμνηστου Φώσκολου παρά σε πραγματικά γεγονότα, αν δεν τρολάρεις γράψε μας σε ποιους wanna be coaches πήγες, είναι ευρέως γνωστό ότι όλοι αυτοί είναι απατεώνες οι οποίοι βιοπορίζονται εκμεταλευόμενοι την ανάγκη κάποιων αντρών για σχέσεις εσένα τι σε έπεισε να τους εμπιστευτείς ?
Επιλέγω να μην τοποθετηθώ ούτε στο αν είναι μούφα ή όχι η ιστορία,ούτε φυσικά στο ποιοί είναι οι dating coaches.
Σε περίπτωση που είναι αληθινή η ιστορία αυτό που αξίζει να κρατήσεις είναι:
-η δουλειά αυτοβελτίωσης είναι προσωπική υπόθεση του καθενός μας.
-ο ρόλος ενός dating coach δεν είναι να σου πει ατάκες ή να σου υποδείξει μια στρατηγική προσέγγισης,αλλά να σου δείξει το δρόμο προσωπικής αυτοβελτίωσης και οικοδόμησης αυτοπεποίθησης χωρίς αναγκαστικά να είσαι ο Αλ Καπόνε,Ο Ωνάσης ή Ο Μπραντ Πητ.
-επίσης να διασκεδάσεις με το στορυ
Οπότε relax και άσε τον εαυτό σου ελεύθερο σε όποια τοποθέτηση.
Σε ευχαριστώ για το σχόλιο όπως και να χει
:hi:
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Ισχυει οντως τυπε την εχω πατησει κι εγω με αυτους
Περα για περα αληθινη ιστορια βγαλμενη απο τη ζωη
Απορω με την καχυποψια σας μερικοι εδω μεσα :headbang:
όχι δεν είναι θέμα καχυποψίας διότι είχα μπλέξει και εγώ πριν χρόνια με κάτι τέτοιους τύπους και ξέρω, αλλά όλα αυτά μου φανήκαν περίεργα και τραβηγμένα, πάντως αν αληθεύουν όλα αυτά μακάρι ο άνθρωπος να βρει αυτό που ψάχνει είτε μόνος είτε με κάποιους πραγματικούς επαγγελματίες και όχι αυτά τα σούργελα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.390
Κριτικές
8
Like
11.144
Πόντοι
3.786
όπως και οι ιστορίες του Μανωλάκη τελικά η γκόμενα σε άφησε στο μάτι για να τη γαμήσουν πολλοί μαλάκες μαζί. Ρε παίκτη συζήτησέ το με ένα ψυχολόγο, μήπως ζηλεύεις πολύ τους άντρες που έχουν επιτυχίες; Σε έχει απορρίψει γκόμενα για λόγους εξωτερικής εμφάνισης;

Μη μασάς ρε, αυτή θα χάσει. Να είσαι βράχος και να την πέφτεις σε διαφορετική κάθε μέρα.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
927
Πόντοι
6.810
Υπαραχει πολύ πληροφορια δωρεαν στο ιντερνετ αλλά εσεις θελετε να πληρώσετε την παπαντζα που σας πουλανε δυο καραφλομαγκες και ενας τσαντισμενος σπυριαρης.Γεματοι με ψέυτικα βίντεο και σκηνοθετημενα πεσιματα.Κρατήστε τα λεφτά σας για αλλα πραγματα.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Πηγα κι εγω να παιξω μπαλα...αλλα η κοπελα με εδιωχνε...
"Φύγε" μου λεγε..."εσύ δεν είσαι για αυτά είσαι σοβαρό παιδί..."
Κι έβριζα τους coach και τους έλεγα τι κάνετε εκεί ρε μαλάκες
"Την κάνουμε test drive να δουμε αν είναι κατάλληλη για σένα"μου απαντούσαν...
Από όλα αυτά το πιο απογοητευτικό αυτό ήταν, που σε είπε "σοβαρό παιδί". Σκληρή καριόλα...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Υπαραχει πολύ πληροφορια δωρεαν στο ιντερνετ αλλά εσεις θελετε να πληρώσετε την παπαντζα που σας πουλανε δυο καραφλομαγκες και ενας τσαντισμενος σπυριαρης.Γεματοι με ψέυτικα βίντεο και σκηνοθετημενα πεσιματα.Κρατήστε τα λεφτά σας για αλλα πραγματα.
Ξεκαθαρίζω παιδιά ότι η ιστορία μου δεν αφορά καν τους εξαιρετικούς MOS(Men Of Style).
Έχω παρακολουθήσει βιντεάκια τους:αυτά που λένε έχουν βάση και είναι τεκμηριωμένα αλλά να βάλεις σε κανόνες την ανθρώπινη συμπεριφορά δε γίνεται.
Αξίζει να κρατήσει κάποιος από τους MOS:
-Τις συμβουλές αυτοβελτίωσης:με την έννοια όχι του να γίνεις άλλος άνθρωπος πχ να ντύνεσαι με ρούχα που δε νοιώθεις καλά ή να γίνεις bodybuilder ή αθλητικός μόνο και μόνο για να γαμήσεις.
Θα απογοητευτείς διπλά αν γίνεις φέτες και ντυθείς με το πιο in στυλ και πάλι συνεχίσεις να τρως άκυρα.
Θέλει να αγαπήσεις τον εαυτό σου στις βάσεις του και όχι να προσπαθήσεις σε μεγάλες αλλαγές.
Έτσι πάλι απορρίπτεις τον εαυτό σου στον πυρήνα του και γίνεσαι κάτι άλλο που πιθανόν να μη μπορείς να υποστηρίξεις με τη συμπεριφορά σου.
-Το πως κρατάς το ενδιαφέρον μιας κοπέλας αμείωτο διατηρώντας την έλξη.
-Το πως αποφεύγεις τη friend zone μιας γυναίκας
Οπότε κλείνοντας το ποστ μου,το στορυ μου δεν αποτελεί με κανένα τρόπο (χιουμοριστικό ή σοβαρό)αναφορά στους κυρίους του MOS.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom