Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Παντως ειναι γαμω τα παιδια και σκεφτομαι μη γινω αδικα καφρος και πω κατι που τον θιξει ενω το παιδι ειναι στρειτ.
Μετα θα φανω εγω ομοφοβικος.
Παντως το οτι μου βαζει κανελα στο καπουτσινο χωρις να του το ζητησω με βαζει σε σκεψεις...:think:
πες το ρε αδελφε....!!!!!ενα ενα μας τα λες....!!!!!μετα θα περασει σε δευτερη φαση....θα κερασει γλυκακι.....προσεχε τον....δεν εχει μπεσα.....
υσ.αν σε κερασει κανενα τετοιο δεν χρειαζεται να σου πουμε τιποτα.....ξερεις......τι πρεπει να κανεις......!!!!!!
υσ.δεν πιστευω να του σκας με κανενα τετοιο υφακι και να τον καψουρευεις για κανενα καφε τσαμπα???
 

Συνημμένα

  • 300569358_375994681367069_8944934438886131724_n.jpg
    300569358_375994681367069_8944934438886131724_n.jpg
    69,9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Looky-Look-300x200.jpg
    Looky-Look-300x200.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 22
  • diakosmitiko-toichou-bagks-bany-no.2-huge.jpg
    diakosmitiko-toichou-bagks-bany-no.2-huge.jpg
    64,3 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.366
Κριτικές
62
Like
41.081
Πόντοι
8.530
πες το ρε αδελφε....!!!!!ενα ενα μας τα λες....!!!!!μετα θα περασει σε δευτερη φαση....θα κερασει γλυκακι.....προσεχε τον....δεν εχει μπεσα.....
υσ.αν σε κερασει κανενα τετοιο δεν χρειαζεται να σου πουμε τιποτα.....ξερεις......τι πρεπει να κανεις......!!!!!!
υσ.δεν πιστευω να του σκας με κανενα τετοιο υφακι και να τον καψουρευεις για κανενα καφε τσαμπα???
:buck2::cheesy:
Mα ακόμα και τις φλέβες αποτυπωσανε τα τσακαλακια....!!!
Μπράβο τους!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.366
Κριτικές
62
Like
41.081
Πόντοι
8.530
έτσι...του άντρα του βαρύ μην του μιλάτε το πρωί
Χαχαχουχα και κουβεντουλα πάνω στον πρωινό καφέ μου φαίνεται για σκηνικό με γκόμενες να κουτσομπολευουν σε ένα άνετο γραφειακι με τα φώτα αναμμένα ακόμα και το μεσημέρι...
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.239
Κριτικές
1
Like
4.879
Πόντοι
1.756
Κάθε πρωί πριν πάω στη δουλειά πιάνω συζήτηση με ένα μπαρίστα που μου ετοιμάζει τον καφέ
Γαμώ τα παιδιά είπα στην αρχή
Κάναμε τις πλάκες μας.
Ε και σε κάποια φάση άρχισε να πετάει κάποιες ψιλομπιχτές όπως ότι μια μέρα δεν ήρθα στο καφέ και με σκέφτηκε αν είμαι καλά
Ή ότι είμαι ο αγαπημένος του πελάτης.
Τι λέτε συναθλητές μου;
Είναι απλά φιλικός ή μας βγήκε δροσερούλης;
Φτιάχνει καλό καφέ είναι σε βολικό σημείο στο δρόμο για τη δουλειά αλλά θέλω να κρατήσω αποστάσεις ασφαλέιας χωρίς να αναγκαστώ να γίνω κακός μαζι του.
Τι λετε εσείς;
νταξει ρε τυπε μπορει να σε ειπε αυθορμητη σκεψη!

τωρα αν ο καφες εχει κατι αλλο μεσα και ειναι καλος δε το γνωριζω! :Ρ
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
747
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
'Η μπορεί να'ναι φιλικός λόγω της φύσης του επαγγέλματος που κάνει δλδ να κρατάει πελάτες με συμπαθητικό διάλογο . Τώρα αν είναι τοιούτος 'η αμφί υπάρχουν πολλές ενδείξεις για να τον καταλάβεις .
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.670
Like
14.796
Πόντοι
3.656
Παντως ειναι γαμω τα παιδια και σκεφτομαι μη γινω αδικα καφρος και πω κατι που τον θιξει ενω το παιδι ειναι στρειτ.
Μετα θα φανω εγω ομοφοβικος.
Παντως το οτι μου βαζει κανελα στο καπουτσινο χωρις να του το ζητησω με βαζει σε σκεψεις...:think:

τυπε καλα κανεις και θελεις να το χειριστεις διακριτικα το θεμα :confused::confused::confused:
ο πιο προσεκτικος και διακριτικος χειρισμος ειναι να τον ρωτησεις τον τυπο: εισαι μπουστης; :think::confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.539
Like
13.466
Πόντοι
3.506
Κάθε πρωί πριν πάω στη δουλειά πιάνω συζήτηση με ένα μπαρίστα που μου ετοιμάζει τον καφέ
Γαμώ τα παιδιά είπα στην αρχή
Κάναμε τις πλάκες μας.
Ε και σε κάποια φάση άρχισε να πετάει κάποιες ψιλομπιχτές όπως ότι μια μέρα δεν ήρθα στο καφέ και με σκέφτηκε αν είμαι καλά
Ή ότι είμαι ο αγαπημένος του πελάτης.
Τι λέτε συναθλητές μου;
Είναι απλά φιλικός ή μας βγήκε δροσερούλης;
Φτιάχνει καλό καφέ είναι σε βολικό σημείο στο δρόμο για τη δουλειά αλλά θέλω να κρατήσω αποστάσεις ασφαλέιας χωρίς να αναγκαστώ να γίνω κακός μαζι του.
Τι λετε εσείς;
Είχα κι εγώ μια παρόμοια περίπτωση με μια κοπέλα σε ένα φούρνο που αγόραζα καφέ το πρωί, με κέρναγε κι ένα γλυκάκι, σαν καθυστερημένος που είμαι πίστεψα πως θα βγάλω γκόμενα...:confused::headbang: Τό μόνο που κατάφερα μετά από 3 εβδομάδες είναι να πάρω κιλά...:undecided:
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
880
Πόντοι
81
Κάθε πρωί πριν πάω στη δουλειά πιάνω συζήτηση με ένα μπαρίστα που μου ετοιμάζει τον καφέ
Γαμώ τα παιδιά είπα στην αρχή
Κάναμε τις πλάκες μας.
Ε και σε κάποια φάση άρχισε να πετάει κάποιες ψιλομπιχτές όπως ότι μια μέρα δεν ήρθα στο καφέ και με σκέφτηκε αν είμαι καλά
Ή ότι είμαι ο αγαπημένος του πελάτης.
Τι λέτε συναθλητές μου;
Είναι απλά φιλικός ή μας βγήκε δροσερούλης;
Φτιάχνει καλό καφέ είναι σε βολικό σημείο στο δρόμο για τη δουλειά αλλά θέλω να κρατήσω αποστάσεις ασφαλέιας χωρίς να αναγκαστώ να γίνω κακός μαζι του.
Τι λετε εσείς;
Τύπε, τα ίδια θα λέει σε άλλους 20 σαν εσένα.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.871
Like
27.425
Πόντοι
5.906
Είχα κι εγώ μια παρόμοια περίπτωση με μια κοπέλα σε ένα φούρνο που αγόραζα καφέ το πρωί, με κέρναγε κι ένα γλυκάκι, σαν καθυστερημένος που είμαι πίστεψα πως θα βγάλω γκόμενα...:confused::headbang: Τό μόνο που κατάφερα μετά από 3 εβδομάδες είναι να πάρω κιλά...:undecided:
Τι τραβάμε εμείς οι ωραιοι!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Κάθε πρωί πριν πάω στη δουλειά πιάνω συζήτηση με ένα μπαρίστα που μου ετοιμάζει τον καφέ
Γαμώ τα παιδιά είπα στην αρχή
Κάναμε τις πλάκες μας.
Ε και σε κάποια φάση άρχισε να πετάει κάποιες ψιλομπιχτές όπως ότι μια μέρα δεν ήρθα στο καφέ και με σκέφτηκε αν είμαι καλά
Ή ότι είμαι ο αγαπημένος του πελάτης.
Τι λέτε συναθλητές μου;
Είναι απλά φιλικός ή μας βγήκε δροσερούλης;
Φτιάχνει καλό καφέ είναι σε βολικό σημείο στο δρόμο για τη δουλειά αλλά θέλω να κρατήσω αποστάσεις ασφαλέιας χωρίς να αναγκαστώ να γίνω κακός μαζι του.
Τι λετε εσείς;

Μην δούμε άνθρωπο πιο διαχυτικό κατευθείαν να τον πούμε μπούστη...
* Εάν σε γούσταρε θα σου χε γράψει ήδη το τηλέφωνό του με μια καρδούλα πάνω στο ποτήρι του καφέ.... :wink:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
Σημερα το πρωι παντως που μιλησαμε με ρωτησε για αγαπημενες ταινιες.
Αυτος ειπε τον Τιτανικο και το μυστικο του brokeback mountain.
Επισης σχολιασε τη Eurovision και ειπε οτι εμεις δε πηγαμε καλα αλλα η Κυπρος επρεπε να παρει καλυτερη θεση και τι κουκλος ηταν ο ερμηνευτης τους.
Οταν πηρα τον καφε να φυγω βιαστικα μου ειπε με ναζι καλημερα φιλακιααα
Τι να πω.
Μπορει να ηταν χαρουμενος απλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.101
Κριτικές
18
Like
16.041
Πόντοι
4.546
Σημερα το πρωι παντως που μιλησαμε με ρωτησε για αγαπημενες ταινιες.
Αυτος ειπε τον Τιτανικο και το μυστικο του broken mountain.
Επισης σχολιασε τη Eurovision και ειπε οτι εμεις δε πηγαμε καλα αλλα η Κυπρος επρεπε να παρει καλυτερη θεση και τι κουκλος ηταν ο ερμηνευτης τους.
Οταν πηρα τον καφε να φυγω βιαστικα μου ειπε να ναζι καλημερα φιλακιααα
Τι να πω.
Μπορει να ηταν χαρουμενος απλα.
Brokeback Mountain = μπούστης 100%.
Θέλει και να σε έχει αγκαλίτσα όπως στη σκηνή του Τιτανικού στην πλώρη, κακό σημάδι.
Eurovision - κούκλος; Ποιός άντρας λέει για έναν άλλο ότι είναι "κούκλος"; Σωστά, κανένας... άντρας.
Ναζιάρης στον καφέ; Θέλει πρωϊνές τρελίτσες...
Ναι, ήταν απλά χαρούμενος... άλλωστε αυτό σημαίνει το gey (χαρούμενος)
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.963
Κριτικές
56
Like
19.113
Πόντοι
13.636
Σημερα το πρωι παντως που μιλησαμε με ρωτησε για αγαπημενες ταινιες.
Αυτος ειπε τον Τιτανικο και το μυστικο του brokeback mountain.
Επισης σχολιασε τη Eurovision και ειπε οτι εμεις δε πηγαμε καλα αλλα η Κυπρος επρεπε να παρει καλυτερη θεση και τι κουκλος ηταν ο ερμηνευτης τους.
Οταν πηρα τον καφε να φυγω βιαστικα μου ειπε με ναζι καλημερα φιλακιααα
Τι να πω.
Μπορει να ηταν χαρουμενος απλα.
Αφού ψήνεσε να τον σμπρωξεις γιατί μας το φέρνεις μέσω Λαμίας ...
:think::think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom