Νέα

Συνοδεία σε 2μερο σε νησί ή μια ολόκληρη μέρα σε 5στερο της παραλίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα telos1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα.
Ψάχνω αυτό που λέει ο τίτλος.
Να πάρω ένα κουκλί και να πάμε αποδρασουλα Σαρωνικό πχ.
Όλα πληρωμένα από μένα φυσικά και με έξτρα αμοιβή για την κοπέλα. ΦΥΣΙΚΑ.
Τα γραφεία ζητάνε κάτι μουρλα ποσά.
Και τέλος πάντων θα ήθελα τη γνώμη σας και εάν υπάρχει τίποτα σε Ελληνίδες.
Η και τις προτάσεις /ιδέες των πιο έμπειρων από μένα...
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα.
Ψάχνω αυτό που λέει ο τίτλος.
Να πάρω ένα κουκλί και να πάμε αποδρασουλα Σαρωνικό πχ.
Όλα πληρωμένα από μένα φυσικά και με έξτρα αμοιβή για την κοπέλα. ΦΥΣΙΚΑ.
Τα γραφεία ζητάνε κάτι μουρλα ποσά.
Και τέλος πάντων θα ήθελα τη γνώμη σας και εάν υπάρχει τίποτα σε Ελληνίδες.
Η και τις προτάσεις /ιδέες των πιο έμπειρων από μένα...

Θα σου μιλήσω ως έμπειρος στο θέμα.

Καταρχήν πρέπει να ξέρεις έστω και λίγο την κοπέλα. Πώς θα πάει μαζί σου τριήμερο ενώ δε σε ξέρει;

Δεύτερον να δεις ότι έχετε χημεία. Τριήμερο Σαρωνίδα θα φύγει ακάποτο, ύπνο μαζί, χαχαχού κτλ. Αμα δε ταιριάζετε καθόλου πώς θα τη βγάλεις τρεις μέρες;

Του γραφείου θα κοστίσει διπλά γιατί πληρώνεις και το γραφείο. Επίσης θα της σπάσουν τ’ αρχιδια με κλήσεις. Άστο.

Τέταρτον, τι γλώσσα θα μιλάει. Γραφείου είναι όλες ντα μπλιατ και κάθε μέρα βιντεοκλήση με τα παιδιά τους.

Γι’ αυτό, παρε σειρά τις Ελληνίδες ανεξάρτητες είτε από το σάιτ εδώ είτε από το εσκορτνιουζ. Αυτές που χρεώνουν πχ 100 το δίωρο κτλ, και πες «αυτός είμαι, με λένε Σακη, έχω λεφτά αλλά όχι παρέα, παμε ένα τριήμερο εκεί». Αν θέλει, θα έρθει. Αν δε θέλει πας στην επόμενη.

Αλλιώς βρες γραφείου ξένες που παίρνουν λιγότερα τύπου κανεσεξ, στούντιο, ή ακόμα καλύτερα μέσω μαμπα εφαρμογής. Εκεί θα σου βγει ακόμα πιο φτηνά. Ανάλογα και γιατί την θες. Αν την θες για γαμησια και αραγμα, προχώρα. Αν την θες για συνοδεία να βλέπουν τι μουνι κυκλοφορείς, πρέπει να πάρεις γραφείου.

Αλλιώς παρε εμένα, θα παίξουμε και ταβλακι, θα γελάσουμε, και αντί να τα φας στην πρώτη άσχημη τριτοτέταρτη βίζιτα, μπορούμε πολύ απλά να τα βαλουμε στο στοιχημα με το σύστημα μου και να τετραπλασιασουμε.

Η απόφαση δίκη σου.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
Ρε σεις μη με δουλεύετε...
Είναι σοβαρό το θέμα
εγω προτεινω τη μια μερα ρε παιχτη, γιατι αν δε σου κανει την πρωτη μερα η λεγαμενη στο νησι, τι θα κανεις τη δευτερη μετα?
θα τη φας στη μαπα αναγκαστικα η' θα την παρατησεις και θα πας για τομπολα?
δε λεει... ιδιως αν εχεις πληρωσει τον κωλο σου κιολας.
αρα, πανε για αρχη μια μερα σε 5στερο να ξεπουτσιαστεις και αν γουσταρεις τη φαση και δεις οτι υπαρχει και καποιο ενδιαφερον απο την απεναντι πλευρα (λεμε τωρα), κανε κινηση ματ για την επομενη φορα και πετα το 2ημερο ταξιδακι στη μαπα της, για να τη στελεις αδιαβαστη απο τα αποδυτηρια.
θα σε χειροκροτανε μεχρι και τα μουνοχειλα μετα.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Αγαπητοί συνάδελφοι καλησπέρα.
Ψάχνω αυτό που λέει ο τίτλος.
Να πάρω ένα κουκλί και να πάμε αποδρασουλα Σαρωνικό πχ.
Όλα πληρωμένα από μένα φυσικά και με έξτρα αμοιβή για την κοπέλα. ΦΥΣΙΚΑ.
Τα γραφεία ζητάνε κάτι μουρλα ποσά.
Και τέλος πάντων θα ήθελα τη γνώμη σας και εάν υπάρχει τίποτα σε Ελληνίδες.
Η και τις προτάσεις /ιδέες των πιο έμπειρων από μένα...
Υπάρχουν Ελληνίδες ανεξάρτητες. Ψάξτο λίγο. Αν θες και πάλι βοήθεια πες μου
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Μαλιστα :coffee:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.754
Κριτικές
178
Like
39.289
Πόντοι
21.896
Εγώ λέω τύπο να την πας κάπου κοντά και αφού πλερωσεις διχικιαρο τριχικιαρο στην κορασίδα να φανείς κύριος κ όχι πεφτουλας κ να δεις αν έχετε χημεία το πρώτο τριήμερο ..


Μη μας καμοχαρσκτηρισουν κ σα λιγουρια:confused:
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Θα σου μιλήσω ως έμπειρος στο θέμα.

Καταρχήν πρέπει να ξέρεις έστω και λίγο την κοπέλα. Πώς θα πάει μαζί σου τριήμερο ενώ δε σε ξέρει;

Δεύτερον να δεις ότι έχετε χημεία. Τριήμερο Σαρωνίδα θα φύγει ακάποτο, ύπνο μαζί, χαχαχού κτλ. Αμα δε ταιριάζετε καθόλου πώς θα τη βγάλεις τρεις μέρες;

Του γραφείου θα κοστίσει διπλά γιατί πληρώνεις και το γραφείο. Επίσης θα της σπάσουν τ’ αρχιδια με κλήσεις. Άστο.

Τέταρτον, τι γλώσσα θα μιλάει. Γραφείου είναι όλες ντα μπλιατ και κάθε μέρα βιντεοκλήση με τα παιδιά τους.

Γι’ αυτό, παρε σειρά τις Ελληνίδες ανεξάρτητες είτε από το σάιτ εδώ είτε από το εσκορτνιουζ. Αυτές που χρεώνουν πχ 100 το δίωρο κτλ, και πες «αυτός είμαι, με λένε Σακη, έχω λεφτά αλλά όχι παρέα, παμε ένα τριήμερο εκεί». Αν θέλει, θα έρθει. Αν δε θέλει πας στην επόμενη.

Αλλιώς βρες γραφείου ξένες που παίρνουν λιγότερα τύπου κανεσεξ, στούντιο, ή ακόμα καλύτερα μέσω μαμπα εφαρμογής. Εκεί θα σου βγει ακόμα πιο φτηνά. Ανάλογα και γιατί την θες. Αν την θες για γαμησια και αραγμα, προχώρα. Αν την θες για συνοδεία να βλέπουν τι μουνι κυκλοφορείς, πρέπει να πάρεις γραφείου.

Αλλιώς παρε εμένα, θα παίξουμε και ταβλακι, θα γελάσουμε, και αντί να τα φας στην πρώτη άσχημη τριτοτέταρτη βίζιτα, μπορούμε πολύ απλά να τα βαλουμε στο στοιχημα με το σύστημα μου και να τετραπλασιασουμε.

Η απόφαση δίκη σου.
Βασικά μιλάς τη γλώσσα μου.
Δοκίμασα με τα δύο γραφεία που συνεργάζομαι να βρω μια από αυτές που όπως λες θα μου ταιριάζει και λίγο.
Μία που μου άρεσε πολύ έφυγε
Μία που μου αρέσει πολύ φεύγει εντός της εβδομάδας
Μία άλλη μου λέει μίλα με το γραφείο αλλά από τον τρόπο της κατάλαβα ότι δεν παίζει...
Πηγα στο λόμπι του ιντερκοντινενταλ να δω εάν παίζουν ακόμα οι γατούλες... Τίποτα (αλήθεια εκεί τι παίζει τις διωξανε?)
Σίγουρα πριν κάνω κίνηση και εγώ θέλω να προηγηθούν 1-2 ραντεβού να δω που βρίσκομαι
Ελληνίδα θα προτιμούσα σίγουρα η με πολύ καλά αγγλικά.
Την θέλω για γαμησια και άραγμα. Μούρη δεν έχω κανένα λόγο να πουλήσω σε κανέναν
Θα πήγαινα ευχαρίστως με σενα σε νησί εάν ταιριάζουμε και με τα φράγκα που θα είχαμε διαθέσιμα θα γαμουσαμε και θα δερναμε..
Και στο τάβλι δέρνω άσχημα...
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
εγω προτεινω τη μια μερα ρε παιχτη, γιατι αν δε σου κανει την πρωτη μερα η λεγαμενη στο νησι, τι θα κανεις τη δευτερη μετα?
θα τη φας στη μαπα αναγκαστικα η' θα την παρατησεις και θα πας για τομπολα?
δε λεει... ιδιως αν εχεις πληρωσει τον κωλο σου κιολας.
αρα, πανε για αρχη μια μερα σε 5στερο να ξεπουτσιαστεις και αν γουσταρεις τη φαση και δεις οτι υπαρχει και καποιο ενδιαφερον απο την απεναντι πλευρα (λεμε τωρα), κανε κινηση ματ για την επομενη φορα και πετα το 2ημερο ταξιδακι στη μαπα της, για να τη στελεις αδιαβαστη απο τα αποδυτηρια.
θα σε χειροκροτανε μεχρι και τα μουνοχειλα μετα.
Έχεις ένα δίκιο στο σκεπτικό σου
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.900
Πόντοι
8.746
Βασικά μιλάς τη γλώσσα μου.
Δοκίμασα με τα δύο γραφεία που συνεργάζομαι να βρω μια από αυτές που όπως λες θα μου ταιριάζει και λίγο.
Μία που μου άρεσε πολύ έφυγε
Μία που μου αρέσει πολύ φεύγει εντός της εβδομάδας
Μία άλλη μου λέει μίλα με το γραφείο αλλά από τον τρόπο της κατάλαβα ότι δεν παίζει...
Πηγα στο λόμπι του ιντερκοντινενταλ να δω εάν παίζουν ακόμα οι γατούλες... Τίποτα (αλήθεια εκεί τι παίζει τις διωξανε?)
Σίγουρα πριν κάνω κίνηση και εγώ θέλω να προηγηθούν 1-2 ραντεβού να δω που βρίσκομαι
Ελληνίδα θα προτιμούσα σίγουρα η με πολύ καλά αγγλικά.
Την θέλω για γαμησια και άραγμα. Μούρη δεν έχω κανένα λόγο να πουλήσω σε κανέναν
Θα πήγαινα ευχαρίστως με σενα σε νησί εάν ταιριάζουμε και με τα φράγκα που θα είχαμε διαθέσιμα θα γαμουσαμε και θα δερναμε..
Και στο τάβλι δέρνω άσχημα...
Κι ο παππάς στο σασμό γαμεί και δέρνει στο τάβλι !!!
 
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Υπάρχουν Ελληνίδες ανεξάρτητες. Ψάξτο λίγο. Αν θες και πάλι βοήθεια πες μου
Φυσικά και θέλω βοήθεια και ότι δεν είναι για εδώ σε πμ παιδιά. Και ευχαριστώ που την προσφέρεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε το νησι το χεις αποφασίσει η θα ζητήσεις τη γνώμη της?
Όχι απόλυτα. Αλλά έχω στο μυαλό μου 2 πράγματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan
OP
OP
T

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Άλλος το έγραψε αλλά οκ :confused:

Ελληνίδες ανεξάρτητες.
Ανέκδοτο σχεδον
Ναι σορρυ για την λάθος παράθεση. Για Ελληνίδες ανεξάρτητες έχω πάει με μόλις δύο. Προσπάθησα πρόσφατα άλλη μια. Και άλλες δύο που ήθελα το τηλέφωνο τους είναι δυσεύρετο οπότε σταρχιδια μου.
Από αυτές που έχω πάει η μία σταμάτησε και άλλη ζητάει 200 την ώρα. 200 την ώρα τα έχω για πασατέμπο αλλά δεν της τα δίνω γιατί δεν τα αξίζει ούτε σαν γυναίκα ούτε σαν χαρακτήρας.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Βασικά μιλάς τη γλώσσα μου.
Δοκίμασα με τα δύο γραφεία που συνεργάζομαι να βρω μια από αυτές που όπως λες θα μου ταιριάζει και λίγο.
Μία που μου άρεσε πολύ έφυγε
Μία που μου αρέσει πολύ φεύγει εντός της εβδομάδας
Μία άλλη μου λέει μίλα με το γραφείο αλλά από τον τρόπο της κατάλαβα ότι δεν παίζει...
Πηγα στο λόμπι του ιντερκοντινενταλ να δω εάν παίζουν ακόμα οι γατούλες... Τίποτα (αλήθεια εκεί τι παίζει τις διωξανε?)
Σίγουρα πριν κάνω κίνηση και εγώ θέλω να προηγηθούν 1-2 ραντεβού να δω που βρίσκομαι
Ελληνίδα θα προτιμούσα σίγουρα η με πολύ καλά αγγλικά.
Την θέλω για γαμησια και άραγμα. Μούρη δεν έχω κανένα λόγο να πουλήσω σε κανέναν
Θα πήγαινα ευχαρίστως με σενα σε νησί εάν ταιριάζουμε και με τα φράγκα που θα είχαμε διαθέσιμα θα γαμουσαμε και θα δερναμε..
Και στο τάβλι δέρνω άσχημα...

Ξες ποιο είναι το θέμα; Η ελληνίδα έχει αυτό το ηλιθιο τουπέ και στάνταρ θα πέσεις πάνω σε πελάτες, με τους οποίους μπορεί και να συνεννοηθεί, ακόμα και να κανονίσει γαμησι εν αγνοία σου. Η Ρωσίδα, ειδικά Ουκρανές, θα είναι στο στυλ «απολαμβάνω». Δε θα κάνει μαλακια. Θα σου έλεγα το καλύτερο είναι αματουρι Ουκρανακι, βρες δυο-τρια, από διάφορα γραφεία, μαθε αν θες από πριν αν μιλάνε καλά αγγλικά (τώρα αυτό... γαμησετα), και παίξε ένα ραντεβού, στο οποίο κανε πρόταση ώστε να πάρει άδεια από το γραφείο ως ρεπό και να το σκάσετε μαζί. Θα σου έλεγα καλύτερα αυτό. Μη μπλέκεις με ελληνίδα βίζιτα αδερφέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom