Νέα

Συνελήφθη στα Σκόπια ο Πάκης για το φόνο της 16χρονης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiriakoboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 449
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.983
Κριτικές
2
Like
16.060
Πόντοι
3.556
Τέτοιες μαλακίες λες στα συντρόφια σου στην Κουμουνδούρου ρε συριζαυγίτη;
Ή είσαι τόσο ξεφτίλας που κάνεις την πάπια μπροστά τους;
δεν σε γαμάω κυριακή μωρή αμοιβάδα
περιορίσου στο δονητή σου ή στη κατσίκα σου τέλος πάντων :dancing:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.384
Κριτικές
1
Like
33.612
Πόντοι
6.256
Τέτοιες μαλακίες λες στα συντρόφια σου στην Κουμουνδούρου ρε συριζαυγίτη;
Ή είσαι τόσο ξεφτίλας που κάνεις την πάπια μπροστά τους;
Τον εγλυψες αρκετα σημερα τον αλεξ;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.983
Κριτικές
2
Like
16.060
Πόντοι
3.556
Εμενα μ αρεσει οταν μας υπενθυμίζει οτι και στο Παρίσι εχει μαυρους,
Ξεροχύνω
Τον εγλυψες αρκετα σημερα τον αλεξ;
να τοποθετηθεί γιατί ο κούλης δεν τους μαζεύει γυάρο αντί να τους ξαμολά στις πόλεις.

πξούλα λιγουρεύεται υγρά του zero , αχόρταγη καταπιόλα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.219
Κριτικές
498
Like
63.132
Πόντοι
40.362

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.215
Like
5.529
Πόντοι
1.056
και ελληνιδες χοντρές παντρεύονται τυπε.
Ελληνίδες (ακόμα και χοντρές) δεν νομίζω τύπε. Οι Ελληνίδες είναι πολύ ρατσίστριες στην επιλογή συζύγου. Εδώ δεν παντρεύονται κοντούς, σιγά μην παντρευτούν Πακιστανούς! (δεν μιλάω για γαμήσι).
Πάντως κάπου είχα διαβάσει ως είδηση ότι τα τελευταία χρόνια αρκετοί Πακιστανοί, Αφγανοί κλπ. παντρεύονται Ελληνίδες Τσιγγάνες. Τι να πω! Ίσως τους "τραβάει" η κοινή καταγωγή :confused:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.219
Κριτικές
498
Like
63.132
Πόντοι
40.362
Αλέκο κούρασες.. άνοιξε άλλο θέμα να λύσεις τα ψυχολογικά σου
λιγα ειναι τα ψωμιά του στο σαητ..
παει για παροπλισμό το νικ του...
τον βαρεθηκε ο κόσμος τον σιχαθηκε... :vomit::vomit::vomit:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Kαι να σου πω ρε φιλε, εκανες καμια δημοσκοπηση ωστε να ξερεις τι σκεφτεται η "πλειοψηφια" για μενα? (Τι σκεφτεται "ο λαος", ωπα ρε τύπε)
Αλλος ενας ακομη, που θεωρει οτι εκφραζει το "κοινο αισθημα" του μπου.
Εσυ νομιζεις οτι η 17χρονη βιασμενη γυφτισσα απο το διαλυμενο σπιτι, μπορουσε να βρει κατι καλυτερο απο εναν Πακη. Οκ ρε τύπε, αποψη σου.
Αλλά πώς να το κανουμε. Δεν ειναι ετσι. Και στο κατω κατω ειπα μια αποψη. Γιατι πρεπει να ειναι "διαμαντακι" και "μαλακια" δεν το αντιλαμβανομαι. Και φυσικα ουδείς μπορει να με πεισει οτι ολη αυτη η μανία να σχολιαζονται οσα λεω αρνητικα, δεν εχει σχεση με τις πολιτικες μου τοποθετησεις. Γιατι, ω τι συμπτωση, προερχονται μονο απο οσους εχουν αντιθετη πολιτικη αποψη. Ειτε προς τα ακροδεξια, ειτε προς τα αριστερα. Τι να κανουμε δηλαδη. Ετσι ειναι.
Κανένα δημόσιο αίσθημα δεν εκφράζω, απλά καταγράφω την επιδοκιμασία και την αποδοκιμασία σε ορισμένα ποστ.
Εσύ για παράδειγμα όταν έκανες το μνημειώδες ποστ περί του κέντρου των Αθηνών(και όσους μένουν εκεί,για να μην ξεχνιόμαστε)
και ότι λύση είναι να μην περνάμε από εκεί, δέχτηκες μεγάλη αποδοκιμασία.
Και αντί να πεις ρε,μήπως έγραψα ΜΑΛΑΚΙΑ,εσύ δηλώνεις πολιτικά διωκόμενος:confused: θυμίζοντας μας ξέρεις ποιους...

Και άσε τα δικολαβίστικα σε εμένα..
Η κοπελίτσα βιάστηκε στα 11 στην επαρχία και μετακόμισε στην ανωνυμία των Αθηνών,
ακριβως για να αρχίσει τη ζωή της ξανά.
Μία τσιγγανικής καταγωγής κοπελίτσα ήταν λοιπόν, όπως τόσες και τόσες(μην αρχίσω να απαριθμώ τραγουδίστριες τώρα)
και όχι καμιά παραπεταμένη τσαντιρογύφτισσα όπως θες να περάσεις που έγραφε στο κούτελό της ότι βιάστηκε στα 11.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.384
Κριτικές
1
Like
33.612
Πόντοι
6.256
Με δυο ονοματα και τρεις ημερομηνιες γεννησης κυκλοφορουσε ο πακης.
Πως τον εβαλαν στο τρενο για θεσσαλονικη, δεν του ζητησαν χαρτιά;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Και για να επανέλθουμε στο θέμα, ήταν ένα έγκλημα πάθους.
Οι Πακιστανοί είναι Θεοφοβούμενοι άνθρωποι, η χώρα τους μπορεί να είναι φτωχή αλλά είναι λαός με αρχές.

Στο 45:28 μιλάει ο Πακιστανός Πρωθυπουργός για το θέμα.
Αρρώστια πέρα από κάθε φαντασία.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.514
Κριτικές
28
Like
19.655
Πόντοι
5.896
μονο αυτος θα νοικιαζε εκει

2266411.jpg
5fa908e2329b4.jpeg
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.808
Κριτικές
1
Like
31.606
Πόντοι
8.006
Κανένα δημόσιο αίσθημα δεν εκφράζω, απλά καταγράφω την επιδοκιμασία και την αποδοκιμασία σε ορισμένα ποστ.
Εσύ για παράδειγμα όταν έκανες το μνημειώδες ποστ περί του κέντρου των Αθηνών(και όσους μένουν εκεί,για να μην ξεχνιόμαστε)
και ότι λύση είναι να μην περνάμε από εκεί, δέχτηκες μεγάλη αποδοκιμασία.
Η διαστρεβλωση παει συννεφο.
Ειχες παρακολουθησει εκεινη τη στιχομυθια?
Καποιοι ελεγαν οτι η περιοχη του κεντρου ειναι χάλια από ξενους και οτι κατοικουνται από αυτούς κατα πλειοψηφια. Και ειχα απαντησει οτι σε ολες αυτες τις περιοχες, οι ελληνες εξακολουθουν να ειναι πλειοψηφια. Πεσανε να με φανε, οτι οι περιοχες αυτες ειναι βοθρος, ειναι αισχος, κλπ κλπ. Και τους απαντησα "ωχου πια, αν θεωρειτε οτι ειναι σκατογειτονιες, μην περνατε απο εκει". Αυτο μεταφραστηκε "ο αλεξ ειπε οτι στις περιοχες με αλλοδαπους να μην πηγαινετε". Και καλα, να παρατησουμε τις περιοχες στους αλλοδαπούς. Και ερχεσαι και μου λες "δεχθηκες αποδοκιμασια". Απο ανοητους προφανως. Γιατι οπως και να το κανουμε, αυτο που ειπα δεν ειχε καμια σχεση με αυτο που μου αποδοθηκε. Κατι που συμβαινει συχνοτατα. Αλλά οταν το επισημαινω, πεταγονται καποιοι και λενε "κλαιγεσαι". Τωρα επειδη ειπα το αυτονοητο για την γυφτοπούλα, οτι δυσκολα θα εβρισκε ελληνα να κανει σχεση, πεσανε παλι να με φανε (με κατι ανοησιες του στυλ "μπες στο νημα για τις γυφτισσες να δεις πόσοι τις γουσταρουν). Ε εξηγησε μου εσυ ρε τύπε, γιατι συμβαινει αυτο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.808
Κριτικές
1
Like
31.606
Πόντοι
8.006
Η κοπελίτσα βιάστηκε στα 11 στην επαρχία και μετακόμισε στην ανωνυμία των Αθηνών,
ακριβως για να αρχίσει τη ζωή της ξανά.
Μία τσιγγανικής καταγωγής κοπελίτσα ήταν λοιπόν, όπως τόσες και τόσες(μην αρχίσω να απαριθμώ τραγουδίστριες τώρα)
και όχι καμιά παραπεταμένη τσαντιρογύφτισσα όπως θες να περάσεις που έγραφε στο κούτελό της ότι βιάστηκε στα 11.
Μια τσιγγανα, που βιαστηκε επανειλημμενα στα 11, υπηρξε θυμα κακοποιησης απο τον πατριο της, εφυγε απο το σπιτι και έμενε στην γιαγια της, μετα πηγε στο χαμογελο του παιδιου, ξαναγυρισε στη μανα της, ούτε σχολειο ούτε τιποτα. Ναι τύπε εχεις δικιο, πολλοι θα την ηθελαν για σχεση. Εγω κανω λαθος. Αλλά αφου το ειπα εγω, λαθος θα ειναι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Η διαστρεβλωση παει συννεφο.
Ειχες παρακολουθησει εκεινη τη στιχομυθια?
Καποιοι ελεγαν οτι η περιοχη του κεντρου ειναι χάλια από ξενους και οτι κατοικουνται από αυτούς κατα πλειοψηφια. Και ειχα απαντησει οτι σε ολες αυτες τις περιοχες, οι ελληνες εξακολουθουν να ειναι πλειοψηφια. Πεσανε να με φανε, οτι οι περιοχες αυτες ειναι βοθρος, ειναι αισχος, κλπ κλπ. Και τους απαντησα "ωχου πια, αν θεωρειτε οτι ειναι σκατογειτονιες, μην περνατε απο εκει". Αυτο μεταφραστηκε "ο αλεξ ειπε οτι στις περιοχες με αλλοδαπους να μην πηγαινετε". Και καλα, να παρατησουμε τις περιοχες στους αλλοδαπούς. Και ερχεσαι και μου λες "δεχθηκες αποδοκιμασια". Απο ανοητους προφανως. Γιατι οπως και να το κανουμε, αυτο που ειπα δεν ειχε καμια σχεση με αυτο που μου αποδοθηκε. Κατι που συμβαινει συχνοτατα. Αλλά οταν το επισημαινω, πεταγονται καποιοι και λενε "κλαιγεσαι". Τωρα επειδη ειπα το αυτονοητο για την γυφτοπούλα, οτι δυσκολα θα εβρισκε ελληνα να κανει σχεση, πεσανε παλι να με φανε (με κατι ανοησιες του στυλ "μπες στο νημα για τις γυφτισσες να δεις πόσοι τις γουσταρουν). Ε εξηγησε μου εσυ ρε τύπε, γιατι συμβαινει αυτο.
Την είχα παρακολουθήσει, υπάρχουν και screenshots που σου έχει παραθέσει άλλο μέλος,όπου είχες συγκεκριμένη άποψη και για όσους Έλληνες
είναι κάτοικοι εκείνων των περιοχών,αλλά τη συγκεκριμένη στιχομυθία την έχουμε υπεραναλύσει και στο λαθροthread.

Όπως σου έγραψα και παραπάνω,αυτονόητο είναι ένα post που δεν εγείρει αντίλογο,γιατί πολύ απλά ως αυτονόητο περνάει στο συλλογικό υποσυνειδητο ως αποδεκτό.
Όταν όμως υπάρχει αντίλογος σε κάποια posts σου,το να τα χαρακτηρίζεις αυτονόητα από μόνος σου,
παρά τις αντιδράσεις,δείχνει έπαρση για την οποία πιστεύω ότι σε έχουν στη μπούκα αρκετοί.

Εγώ ας πούμε θεωρώ ότι κάποιες φορές κάνεις αόριστες γενικεύσεις και λογικά άλματα,πράγμα που έρχεται σε αντίθεση με την επαγγελματική σου ιδιότητα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.595
Like
13.768
Πόντοι
3.656
Δεν είναι τόσο απλό να πάρεις άδεια παραμονής ακόμα κ μετά από γάμο.. άμα παρακαλέσεις τον Αλέκο θα στα εξηγήσει..
Βέβαια οι περιπτώσεις που γνωρίζω εγώ είναι καθημερινών πολιτών.. οι περιθωριακοί ίσως είναι αλλιώς.. μπορεί να έχουν κ τη βοήθεια συριζαιων και λοιπών μπαχαλακιδων..
Μπορεί; ΜΠΟΡΕΙ; Μην με κάνεις να καγχάσω τύπε. Αρκεί να πάει στην Κοινότητα, και θα του συστήσουν 10 Αλληλέγγυους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom