Νέα

Συνελήφθη ο Γιάννης Γιοκαρίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παραλιώτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.297
Κριτικές
178
Like
40.122
Πόντοι
21.896
...τώρα η Ευλαμπια είναι στα σοσιαλ κρεμμύδια όλη μέρα και δεν έχει χρόνο για τίποτα άλλο...αγανάκτησε ο άνθρωπας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


:dunno:
Ναι αλλα, αμα η αλλη εχει ξεπεταξει ολοκληρο το κολωνο, ο καλλιτεχνης φταιει μετα;;
Το τραγούδι Ευκαρπία είναι αλληγορικο
Αναφέρεται στα χρόνια της χούντας κ όπου Ευλαμπθα ίσον χούντα ..
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
66
Like
365
Πόντοι
20
Εντάξει ξέρουνε κι οι γυναίκες, όμως, με τι μπλέκουνε... Και δεν μιλάω μόνο για τον Γιοκαρίνη, αλλά και για τον άλλο τον πρεζάκια, που σκότωσε την κοπέλα στους Αγίους Αναργύρους.Δεν είναι άμοιρες ευθυνών, όταν μπλέκεις με πρεζάκια, αλκοόλα, αλογομούρη και κάθε εξαρτημένο... Ξέρουν 100% τι παίζει...
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.091
Κριτικές
10
Like
5.398
Πόντοι
2.816
Γιοκαρίνης αλκοολικός κατά κοινή ομολογία και ναρκομανής για πολλά πολλά χρόνια για τους παροικούντες στην Ιερουσαλήμ (Εξάρχεια) ''''''
Όχι τύπε δεν είναι αυτή η πηγή του προβλήματος..
η αστυνομία φταίει..
Είναι ξεκάθαρο..
..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
Το τραγούδι Ευκαρπία είναι αλληγορικο
Αναφέρεται στα χρόνια της χούντας κ όπου Ευλαμπθα ίσον χούντα ..
Nαι αλλά αν ισχύει αυτό παραδέχεται ο δημιουργός ότι υπήρχε ενδιαφέρον του κράτους για τις ευαίσθητες κοιν.ομαδες διότι λέει:"Σε ένα μαγειρειο,μερίδες πήρες δύο και ειπές"Τα πληρώνω εγώ"".Υπάρχει τέτοια ευαισθησία η έστω κρατικά συσσίτια τώρα;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.079
Κριτικές
18
Like
15.987
Πόντοι
4.546
Εντάξει ξέρουνε κι οι γυναίκες, όμως, με τι μπλέκουνε... Και δεν μιλάω μόνο για τον Γιοκαρίνη, αλλά και για τον άλλο τον πρεζάκια, που σκότωσε την κοπέλα στους Αγίους Αναργύρους.Δεν είναι άμοιρες ευθυνών, όταν μπλέκεις με πρεζάκια, αλκοόλα, αλογομούρη και κάθε εξαρτημένο... Ξέρουν 100% τι παίζει...
Και αυτές που μπλέκουνε με όσους ανέφερες συν τους μαο - κκε - αναρχοάπλυτους, τέτοια ναυάγια είναι, ΔΕΝ τους αξίζει κάτι καλύτερο. Τα σκατά με τα σκατά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.326
Κριτικές
62
Like
41.004
Πόντοι
8.530
Εντάξει ξέρουνε κι οι γυναίκες, όμως, με τι μπλέκουνε... Και δεν μιλάω μόνο για τον Γιοκαρίνη, αλλά και για τον άλλο τον πρεζάκια, που σκότωσε την κοπέλα στους Αγίους Αναργύρους.Δεν είναι άμοιρες ευθυνών, όταν μπλέκεις με πρεζάκια, αλκοόλα, αλογομούρη και κάθε εξαρτημένο... Ξέρουν 100% τι παίζει...
Πολλές λένε"α,δεν θα συμβεί σε εμένα".
Παρεμπιπτόντως..Βαψομαλλιας,σκουλαρικας και διαταραγμένος ο φονιάς...σκέτος γυναικομαγνητης,έτσι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιοκαρίνης αλκοολικός κατά κοινή ομολογία και ναρκομανής για πολλά πολλά χρόνια για τους παροικούντες στην Ιερουσαλήμ (Εξάρχεια) ''''''
Πόσοι καλλιτέχνες είναι νορμάλ;
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.145
Κριτικές
3
Like
1.451
Πόντοι
496
Εντάξει ξέρουνε κι οι γυναίκες, όμως, με τι μπλέκουνε... Και δεν μιλάω μόνο για τον Γιοκαρίνη, αλλά και για τον άλλο τον πρεζάκια, που σκότωσε την κοπέλα στους Αγίους Αναργύρους.Δεν είναι άμοιρες ευθυνών, όταν μπλέκεις με πρεζάκια, αλκοόλα, αλογομούρη και κάθε εξαρτημένο... Ξέρουν 100% τι παίζει...
Ακριβως. Κ αυτο ειναι η ταμπακιερα.
Δυστυχως στις περισσοτερες περιπτωσεις ειναι συνυπευθυνη η γυναικα ως προς το τι προτυπα αντρων την
εντυπωσιαζουν - ''ριχνουν''
Επισης γονεις δεν εχουν, πατερα κλπ.
Αν η κορη μου μου παρουσιαζε τατουαζοφυλακοβιο κλαρινογαμπρο σαν σχεση της θα την ειχα κλειδωσει στη ντουλαπα
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Και αυτές που μπλέκουνε με όσους ανέφερες συν τους μαο - κκε - αναρχοάπλυτους, τέτοια ναυάγια είναι, ΔΕΝ τους αξίζει κάτι καλύτερο. Τα σκατά με τα σκατά.
Πες τα ρε μαν, ευτυχώς εσύ δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι τέτοια περιστατικά γιατί αμφιβάλω αν έχεις βρει ποτέ γκόμενα στην ζωή σου :jerking::jerking:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.079
Κριτικές
18
Like
15.987
Πόντοι
4.546
Πες τα ρε μαν, ευτυχώς εσύ δεν χρειάζεται να ανησυχείς για κάτι τέτοια περιστατικά γιατί αμφιβάλω αν έχεις βρει ποτέ γκόμενα στην ζωή σου :jerking::jerking:
Είπες την πίπα σου και ηρέμησες μαν; Σου θίξαμε το ΚΚΕ;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.701
Κριτικές
36
Like
35.457
Πόντοι
18.565
Ακριβως. Κ αυτο ειναι η ταμπακιερα.
Δυστυχως στις περισσοτερες περιπτωσεις ειναι συνυπευθυνη η γυναικα ως προς το τι προτυπα αντρων την
εντυπωσιαζουν - ''ριχνουν''
Επισης γονεις δεν εχουν, πατερα κλπ.
Αν η κορη μου μου παρουσιαζε τατουαζοφυλακοβιο κλαρινογαμπρο σαν σχεση της θα την ειχα κλειδωσει στη ντουλαπα
Κι αν ο γιός σου σού παρουσιάσει μια με φουσκωμένα χείλια και βυζιά, που όλο της το ενδιαφέρον είναι να βγάζει σελφι στο ινσταγκραμ, σουφρωνοντας τα χείλια σαν πάπια και μοστραροντας τον κωλο της στο 95 % των φωτογραφιών, τι θα κάνεις;
Ρητορικό το ερώτημα.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.043
Like
3.943
Πόντοι
456
Ax Ευλαμπία !
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.272
Κριτικές
7
Like
3.005
Πόντοι
786
Nαι αλλά αν ισχύει αυτό παραδέχεται ο δημιουργός ότι υπήρχε ενδιαφέρον του κράτους για τις ευαίσθητες κοιν.ομαδες διότι λέει:"Σε ένα μαγειρειο,μερίδες πήρες δύο και ειπές"Τα πληρώνω εγώ"".Υπάρχει τέτοια ευαισθησία η έστω κρατικά συσσίτια τώρα;
σοβαρά;
νόμιζα λέει "μερίδες πειρατείο"
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.297
Κριτικές
178
Like
40.122
Πόντοι
21.896
Nαι αλλά αν ισχύει αυτό παραδέχεται ο δημιουργός ότι υπήρχε ενδιαφέρον του κράτους για τις ευαίσθητες κοιν.ομαδες διότι λέει:"Σε ένα μαγειρειο,μερίδες πήρες δύο και ειπές"Τα πληρώνω εγώ"".Υπάρχει τέτοια ευαισθησία η έστω κρατικά συσσίτια τώρα;
Μεγάλη κουβέντα ...δεν την πρόλαβα οπότε δεν μπορώ να ξέρω..σίγουρα η επαρχία κ τα χωριά σε μερικά πράγματα μόνο καλά λόγια λένε για τη δικτατορία
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0
Είπες την πίπα σου και ηρέμησες μαν; Σου θίξαμε το ΚΚΕ
Δηλαδή απο τις μαλακίες που έγραψες απο πάνω εστιάζεις οτι θίχτηκα για το ΚΚΕ; Τελικά εκτός απο αγάμητος είσαι και κανα χρυσαύγουλο/ΔΑΠιτης…
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.079
Κριτικές
18
Like
15.987
Πόντοι
4.546
Δηλαδή απο τις μαλακίες που έγραψες απο πάνω εστιάζεις οτι θίχτηκα για το ΚΚΕ; Τελικά εκτός απο αγάμητος είσαι και κανα χρυσαύγουλο/ΔΑΠιτης…
Είσαι ηλίθιος ρε φασιστάκο; Με χαρακτηρίζεις λες και με ξέρεις κιόλας;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Είσαι ηλίθιος ρε φασιστάκο; Με χαρακτηρίζεις λες και με ξέρεις κιόλας;
easy θα σου στείλω και εσένα μια γκιλοτινα πούτσας, έχει πέσει δουλειά, δεν τους προλαβαίνω μόνος μου.
il_794xN.2877468327_d8zt.jpg
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.079
Κριτικές
18
Like
15.987
Πόντοι
4.546
Σύμφωνα με τα λεγόμενα σου αυτό δείχνεις… μόνος σου εκτίθεσαι!!
Ρε τύπε, πετάχτηκες σαν την λούτσα να σχολιάσεις εμένα, εγώ εκτίθεμαι; Πες την άποψή σου όπως όλοι, απλά. ΕΣΥ σχολίασες εμένα, και το άρχισες, πειράχτηκες με άλλη άποψη. Ξυδάκι. Δεν βλάπτει να παραδεχόμαστε το λάθος μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom