Νέα

Συνελήφθη Ελληνίδα 19 χρονο μοντέλο στην Κινα με κοκαΐνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.949
Πόντοι
8.006
:2funny: :2funny:  :2funny:
Εεε ναι, πρέπει να το κοιτάξει λίγο...
Τύπε ο ανθρωπος ειναι πολυ βαρια, ελπιζω να υπαρχει οικογενειακο περιβαλλον να ασχοληθει με το θεμα. Διαφορετικα σε λιγο θα ειναι μη αναστρεψιμη η κατασταση. Ο ανθρωπος φανταζεται πραγματα.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520


Ταινιαρα  ;)
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Τύπε ο ανθρωπος ειναι πολυ βαρια, ελπιζω να υπαρχει οικογενειακο περιβαλλον να ασχοληθει με το θεμα. Διαφορετικα σε λιγο θα ειναι μη αναστρεψιμη η κατασταση. Ο ανθρωπος φανταζεται πραγματα.
Ενταξει τουλαχιστον κατι κανει αυτος απο το να ευχεται ψοφους και βιασμους, ακομα και αν δεν κανει τιποτα και σας δουλευει και μονο οτι ψαρωνετε ολοι εσεις που θελετε να πεθανει στη φυλακη τον κανει συμπαθη στα ματια μου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.949
Πόντοι
8.006
Ενταξει τουλαχιστον κατι κανει αυτος απο το να ευχεται ψοφους και βιασμους, ακομα και αν δεν κανει τιποτα και σας δουλευει και μονο οτι ψαρωνετε ολοι εσεις που θελετε να πεθανει στη φυλακη τον κανει συμπαθη στα ματια μου.
Το οτι θελουμε να μπει φυλακη ενα ατομο που κουβαλαγε ναρκωτικα ικανα να αφανισουν εναν λοχο, ειναι απολυτως λογικο για καθε νουνεχή ανθρωπο.
Τι κριμα που δεν τα παρεδωσε και δεν πηρε και την αμοιβη της να την φαει κουνωντας τον κωλο της στη Μυκονο, ενω εμεις οι "κακοι" δουλευουμε απο το πρωι ως το βραδυ. Μπραβο μεγαλε. Ποσων ετων εισαι?
Αν εσυ νιωθεις συμπαθεια, πηγαινε να του κανεις παρεα να λετε χαζομαρες μαζι.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ενταξει τουλαχιστον κατι κανει αυτος απο το να ευχεται ψοφους και βιασμους, ακομα και αν δεν κανει τιποτα και σας δουλευει και μονο οτι ψαρωνετε ολοι εσεις που θελετε να πεθανει στη φυλακη τον κανει συμπαθη στα ματια μου.

Τύπε τί κόλλημα έχεις φάει με την τύπισσα; Την ξέρεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.949
Πόντοι
8.006
Τύπε τί κόλλημα έχεις φάει με την τύπισσα; Την ξέρεις;
Ειναι το ιδιο στυλ κολληματος που εχουν καποιες κοπελες με τους προσφυγες, που πανε αναμεσα τους για να φωτογραφηθουν μαζι τους για να δειξουν αλληλεγγυη. Οταν ομως νιωσουν τριαντα χερια να τους χουφτωνουν τα βυζια και τον κωλο, αλλαζουν γνωμη.
Μια ανοητη επιεικεια που δεν πηγαζει απο καμια λογικη.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ειναι το ιδιο στυλ κολληματος που εχουν καποιες κοπελες με τους προσφυγες, που πανε αναμεσα τους για να φωτογραφηθουν μαζι τους για να δειξουν αλληλεγγυη. Οταν ομως νιωσουν τριαντα χερια να τους χουφτωνουν τα βυζια και τον κωλο, αλλαζουν γνωμη.
Μια ανοητη επιεικεια που δεν πηγαζει απο καμια λογικη.

Και καλά ανθρωπισμός και ευαισθησία...  :jerking:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Τύπε δεν πειράζει. Μια οποιαδήποτε απάντηση μου κάνει. Απλά έναν λόγο...
Δεν θα ηθελα να απαντισω, θεωρω την ερωτηση ανοητη, εγω εξεφρασα την συμπαθεια μου για την κοπελα θεωρω τεκμηριωμενα, μαζι με καποιες τεχνικης φυσης αποψεις περι της απεμπλοκης της (θα μπορουσα να επεκταθω περετερω σε αυτες αλλα θεωρω πως δεν χρειαζεται στην παρουσα φαση της υποθεσης). Θεωρω πως δεν εχω κατι αλλο να πω για το θεμα, ευχομαι καλη τυχη στην κοπελα και την ταχυτερη δυνατη απεμπλοκη της.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.949
Πόντοι
8.006
Δεν θα ηθελα να απαντισω, θεωρω την ερωτηση ανοητη, εγω εξεφρασα την συμπαθεια μου για την κοπελα θεωρω τεκμηριωμενα, μαζι με καποιες τεχνικης φυσης αποψεις περι της απεμπλοκης της (θα μπορουσα να επεκταθω περετερω σε αυτες αλλα θεωρω πως δεν χρειαζεται στην παρουσα φαση της υποθεσης). Θεωρω πως δεν εχω κατι αλλο να πω για το θεμα, ευχομαι καλη τυχη στην κοπελα και την ταχυτερη δυνατη απεμπλοκη της.
Αντε τύπε, καλη της τυχη και ευχομαι οταν μεινει ελευθερη να μην πουλησει κοκαϊνη στο παιδι σου.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Να σημειωθεί ότι το παρόν νήμα έχει ξεπεράσει σε σελίδες αυτό του Πουτσοντίνα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.949
Πόντοι
8.006
Να σημειωθεί ότι το παρόν νήμα έχει ξεπεράσει σε σελίδες αυτό του Πουτσοντίνα.
Ρε τύπε, ειναι φοβερο τι ανθρωποι υπαρχουν αναμεσα μας. Ο αλλος ευχεται καλη τυχη στην πρεζεμπορισσα και να αφεθει συντομα ελευθερη. Εχεις αναρωτηθει ποτέ τι συμβαινει στο μυαλο αυτων των ανθρωπων? Τι βιωματα εχουν, πώς εχουν καταληξει σε τετοιες σκεψεις? Μα ειναι εξοργιστικο αν το καλοσκεφθεις.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.311
Κριτικές
1
Like
792
Πόντοι
96
mode "αγνος φιλαθλος" on : καλα τον  πραγματικο  πρεζεμπορα τον χειροκροτατε επειδη ριχνει λεφτα στην ομαδα σας το κοριτσακι σας μαρανε

mode "αγνος φιλαθλος" Off: Συγνωμη αλλα μιλαμε για ενα κοριτσακι που μεγαλωσε στην ελληνικη επαρχια. Απο παιδικη αφελεια την ζαλισε η πλουσια ζωη και δεν καταλαβε τις επιπτωσεις . Να μου ελεγε καποιος οτι ειναι 25 χρονων ή οτι μεγαλωσε στο κεντρο της Αθηνας να πω οτι θα επρεπε να εχει επιγνωση του κινδυνου. Κοριτσακι που θα εμπλεκε ακομα και αν ερχοταν να σπουδασει στην Αθηνα.
Μαλλον πρεπει να βρουνε ποιος και πως την εμπλεξε σε ολη αυτη την ισστορια. Μακαρι να καταφερει να σπουδασει μεσα στην  μπουζου και να βγει σε καμια 5ετια ακομα νεα.

 Και σε ενα ασχετο λιγο θεμα βλεπω οτι οι Ελληνες υποστηριζουν κατι τυπους που χρωστανε ενα ματσο λεφτα στην τραπεζα αλλα συνεχιζουν να ζουν  στα  σπιτια του 2000 που αγορασαν με τα δανεια  αλλα εξαντλουν την αυστηρότητα τους σε ενα 19χρονο κοριτσακι (μεχρι προφανως να πιασουν το παιδι τους με κανα σακουλακι κοκα στην τσεπη) :idiot: :idiot: :idiot:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.264
Κριτικές
1
Like
29.949
Πόντοι
8.006
Αντε παλι "το καημενο το κοριτσακι".
Που εκανε τουρ ανα τον πλανητη με μια τσαντα πρεζα.
Το μπλεξανε το καημενο.

Τα πραγματικα "καημενα κοριτσακια" δουλευουν σερβιτορες για 300 ευρω και ειναι ορθιες 12 ωρες τη μερα.
Αυτη ειναι ενα σιχαμα.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
Ρε τύπε, ειναι φοβερο τι ανθρωποι υπαρχουν αναμεσα μας. Ο αλλος ευχεται καλη τυχη στην πρεζεμπορισσα και να αφεθει συντομα ελευθερη. Εχεις αναρωτηθει ποτέ τι συμβαινει στο μυαλο αυτων των ανθρωπων? Τι βιωματα εχουν, πώς εχουν καταληξει σε τετοιες σκεψεις? Μα ειναι εξοργιστικο αν το καλοσκεφθεις.
οι πιρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα τυπε ;)
 

ppgiorgos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
7
Like
332
Πόντοι
281
Αντε παλι "το καημενο το κοριτσακι".
Που εκανε τουρ ανα τον πλανητη με μια τσαντα πρεζα.
Το μπλεξανε το καημενο.

Τα πραγματικα "καημενα κοριτσακια" δουλευουν σερβιτορες για 300 ευρω και ειναι ορθιες 12 ωρες τη μερα.
Αυτη ειναι ενα σιχαμα.



:hi: :hi:

Ετσι μπραβο πες τα. Αυτη ηθελε να πιασει την καλη αμεσως και να γυρισει να το παιζει ντιβα.
Πηρε τα ρισκα της και εχασε. Μονα ζυγα δικα της δεν γινεται.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Ρε τύπε, ειναι φοβερο τι ανθρωποι υπαρχουν αναμεσα μας. Ο αλλος ευχεται καλη τυχη στην πρεζεμπορισσα και να αφεθει συντομα ελευθερη. Εχεις αναρωτηθει ποτέ τι συμβαινει στο μυαλο αυτων των ανθρωπων? Τι βιωματα εχουν, πώς εχουν καταληξει σε τετοιες σκεψεις? Μα ειναι εξοργιστικο αν το καλοσκεφθεις.

Τύπε το θέμα αυτό έχει ενδιαφέρον και αξίζει να μελετηθεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom