Νέα

Συνελήφθη Ελληνίδα 19 χρονο μοντέλο στην Κινα με κοκαΐνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Βρε την Κυπριοπούλα που εγράφη στο site και πρόλαβε να μάθει αν έχω εγώ διαφορές με κάποιους και πρόλαβε να γνωρίσει  :pipa1: :fuck1: :pipa2: και 2-3 καλά παιδιά από δω μέσα

Άρκεψεν δουλειάν τωρά ο ψυχοπαθής, εννά γινεί τσιβίτζιν, εν θα φκάλει σπάσμαν τζιαι ζίλικουρτιν.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
ΠουστροΖανουζάκο μπάσταρδη Κυπριοπούλα πουτάνας γιε πως σε κάνανε μωρή πούστρα σαν μαδημένη κοτούλα  :turkydance: έχασες τα μεροκαματάκια από δω μέσα από τις φιλεναδίτσες σου μωρή Καλέργαινα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.405
Κριτικές
16
Like
13.580
Πόντοι
5.577
Πάντως, επειδή μιλούμεν για σωματεμπόριον, ο Ρέβης έρκεται ενίοτε στην Κύπρον τζιαι φέρνει τζιαι αιθέριες υπάρξεις μαζίν του. Ένας γνωστός ελάλεν ότι έφερεν τζιαι την πασιάν την Ντούβλην τζιαι έθελεν κοντά στο 500ευρο. Τωρά εν ξέρω αν εμίλαν σωστά ή αν ελάλεν λαφαζανιές. Πριν χρόνια ήρτεν τζιαι η Μπετσαντάκκου τζιαι επήεν με γνωστόν πολιτικόν ο οποίος ύστερα έκατσεν φυλακήν για διαφθοράν.

αιθερια υπαρξη η ντουβλη και η μπετζετακου ρε τσιπριε ?  :headbang:
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
της εστειλα μηνυμα στο φβ

δωστους ολους η κυβερνηση θα σε στηριξει
δωσε τα μεγαλα κεφαλια
απο ελλαδα καλο κουραγιο
ειμαστε μαζι σου θα σε στηριξει η κυβερνηση μην λιγοψυχας

:hi:

Μπράβο τύπε, είμαι σίγουρος οτι τα λόγια σου θα είναι βάλσαμο στην ψυχούλα της,
Ειδικά όταν εκπροσωπώντας την κυβέρνηση την διαβεβαίωσες οτι θα την στηρίξουν στο μικρό πταισματάκι της λαθρμπορίας ναρκωτικών.
Είμαι σίγουρος οτι με την δική σου οργανωτική ικανότητα και τις διασυνδέσεις το θέμα θα λυθεί αισίως.

Το μόνο που με προβληματίζει είναι οτι το ίδιο έκανες και στο νήμα που μπινελικώνουμε το γίδι τον Πολάκη.
Και εκεί μας είπες οτι έστειλες μήνυμα και ο υπουργός θα αντιδράσει.
Μήπως τύπε μου έχουν πρόβλημα τα εξερχόμενα μέηλ σου, γιατί το ενδεχόμενο να είσαι μεγάλος φιδέμπορας δεν το πιστεύω.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
τυπε ναι αυτο το ειχα πει αλλα προσεξε

ανεβασε φωτο προφιλ με ενα τσεκ ιν απο δωματιο ξενοδοχειου
δηλαδη ανεβασε ενα τυρακι για νατο δει καποιος ισως οτι ειναι αιθιοποια και ολα καλα :think:???,καποιος απο το κυκλωμα ισως??

δεν ανεβασε ανεμελες φωτο απο ταξιδι αναψυχης

και για να πας αιθιοπια θες βιζα???για να το ψαξουμε λιγο
μηπως πρεπει να κανεις τιποτα εμβολια???αυτο θα εξηγει το λογω που ηρθε αθηνα μαγκες,να επισκεφτει πρεσβεια αιθιοπιας ας πουμε

Εχεις αραδιασει ουκ ολιγες κοτσάνες  εδω μεσα αλλα εδω επεσες διάνα. Ηταν πραγματι μήνυμα αυτο τυπου "εφτασα τα εχω, περιμενετε με....".
Πιστευω οτι θα φαει πολλα  χρονια φυλακη. Δεν υοαρχει περίπτωση να πεσει στα μαλακα, και να δημιουργησει προηγούμενο.
Προσωπικη μου (αυθαίρετη) γνωμη ειναι πως σε καμια 10αρια με 15 χρονια θα μας την στειλουν πακετο πισω.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Και τότε μετά από 15 χρονια θα μας διηγείται τι πέρασε στις φυλακές και ότι τελικα την εξαπατησαν
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.405
Κριτικές
16
Like
13.580
Πόντοι
5.577
Εχεις αραδιασει ουκ ολιγες κοτσάνες  εδω μεσα αλλα εδω επεσες διάνα. Ηταν πραγματι μήνυμα αυτο τυπου "εφτασα τα εχω, περιμενετε με....".

τυπε ο πουσης ασχολειται με το θεμα 2 μερονυκτα, εχει διερευνησει ολες τις πτυχες του  :undecided:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.433
Like
21.361
Πόντοι
5.506
Ούτε ο Σέρλοκ Χολμς να ήταν τύπε  :S :S :S



Go-Go-Gadget-Umbrella--57200.jpg
 

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Σιγουρα ηξερε τι εκανε αλλα με την αφελεια των 19 χρονων της θα ελεγε οτι τιποτα δεν μπορει να παει στραβα. Φανταζομαι ομως τωρα τον τρομο της να ειναι φυλακη σε ενα τελειως αγνωστο περιβαλλον. Με αυτη την σκεψη καπως σκιαχτικα. Anyway συντομα θα ξεχαστει το θεμα της και θα περασει 15 χρονια σε κινεζικη φυλακη. Χλωμο να ξαναγυρισει στα μερη μας!!!
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
Σιγουρα ηξερε τι εκανε αλλα με την αφελεια των 19 χρονων της θα ελεγε οτι τιποτα δεν μπορει να παει στραβα. Φανταζομαι ομως τωρα τον τρομο της να ειναι φυλακη σε ενα τελειως αγνωστο περιβαλλον. Με αυτη την σκεψη καπως σκιαχτικα. Anyway συντομα θα ξεχαστει το θεμα της και θα περασει 15 χρονια σε κινεζικη φυλακη. Χλωμο να ξαναγυρισει στα μερη μας!!!

και εγω ετσι νομιζω στα 35 και αφου την εχουν ξεχειλωσει θα βιζιταρει ΝΑ Ασια που ειναι και το μελλον , αφου θα ξερει και απταιστα κινεζικα ...
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
ελα χαζομαρες, θα κατσει 1-2 χρονια μεχρι να καταδικαστει και μετα extradition στην Ελλαδα. Αμα πιεσουν και λιγο οι Ελληνες να γυρισουν τα γραναζια ουτε καν 2 χρονια, και σε 6 μηνες ξεμπερδευει. Θα τσεπω και ανταμοιβη που δε καρφωσε τους μεγαλους κι ολα καλα. 21 θα ναι και θα βολταρει Αθηνα. Στα παπαρια τους των κινεζων να την κρατησουν 20 χρονια να την ταιζουν, το στατιστικο θα γραψουν και μετα πακετο Ελλαδα.

Νταξ το πρωτο σοκ θα ειναι καπως, αλλα μπορει και οσο ειναι φυλακη να καταλαβει οτι μοντελο δεν επαιζε να γινει ποτε. Οποτε σε καλο θα της βγει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom