Νέα

Συνάντηση μελών Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειστε υπερ η κατα των προγραμματων χωρις προφυλαξη

  • ΥΠΕΡ

    Ψήφοι: 54 32,5%
  • ΚΑΤΑ

    Ψήφοι: 112 67,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

Επισκέπτης
χαχα δεν σε ειπα, με στελνει πμ. ενας με μηδεν μνμ και λιγες μερες εγραφης στο σαιτ και με λεει θελω πληροφοριες για την συναντηση  :2funny: παλικαρι απ τα λιγα ετσι  :rockon: :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
χαχα δεν σε ειπα, με στελνει πμ. ενας με μηδεν μνμ και λιγες μερες εγραφης στο σαιτ και με λεει θελω πληροφοριες για την συναντηση  :2funny: παλικαρι απ τα λιγα ετσι  :rockon: :grin:
Εγώ αυτό που θα τον έλεγα είναι'' Κανέ πρωτα Εστω και Μια τσαρκα Ενημέρωσε και Ελα"
Δεν έχω κόλλημα ποσο μνμ έχει ο άλλος ! Να αποδείξει οτι είναι ένας απο Εμας :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Εγώ αυτό που θα τον έλεγα είναι'' Κανέ πρωτα Εστω και Μια τσαρκα Ενημέρωσε και Ελα"
Δεν έχω κόλλημα ποσο μνμ έχει ο άλλος ! Να αποδείξει οτι είναι ένας απο Εμας :rockon: :rockon: :rockon:
αχαχαχ εσυ εισαι μπατε σκυλοι αλεστε  :grin: ρε συ αμα δεν ειναι γνωστο μελος ο αλλος πως θα τον εμπιστευτουμε...μηπως θελεις και εσυ τσαρκα μαζι με τους προμοτορες και τα αφεντικα οπως ειχε πει ο σπιλερ  :grin: Με μια τσαρκα και μια κριτικη εγω τους κοβω αμεσως απ την συναντση.. δεν με γεμιζουν το ματι για συναγωνιστες, εαν δεν εχεις λιωσει την σολα στην τσαρκα δεν αξιζη να βρισκεσε σε αυτη τι συναντηση  :rockon: :grin: :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
αχαχαχ εσυ εισαι μπατε σκυλοι αλεστε  :grin: ρε συ αμα δεν ειναι γνωστο μελος ο αλλος πως θα τον εμπιστευτουμε...μηπως θελεις και εσυ τσαρκα μαζι με τους προμοτορες και τα αφεντικα οπως ειχε πει ο σπιλερ  :grin: Με μια τσαρκα και μια κριτικη εγω τους κοβω αμεσως απ την συναντση.. δεν με γεμιζουν το ματι για συναγωνιστες, εαν δεν εχεις λιωσει την σολα στην τσαρκα δεν αξιζη να βρισκεσε σε αυτη τι συναντηση   :rockon: :grin: :grin:
φιλέ ανοιγεις μεγάλη κουβέντα τώρα! Τα Μελέ πρεπει να φύγω! Τον συναγωνιστή τον μυριζομαι με την αναφορά Τσάρκας ! Σου είχα πει κάτι είχα κανει πολλές αναφορές Τσάρκας και με θεωρούσαν κάτι άλλο!
 

Επισκέπτης
Ο χαγκεμ και καποια αλλα παιδια δεν δηλωνουν συμμετοχη και με απογοητευουν.  :(
Δεν δαγκωνουμε ρε παιδια μην φοβαστε, μια παρεα θα ειμαστε ολοι  :grouphug:
 

Επισκέπτης
φιλέ ανοιγεις μεγάλη κουβέντα τώρα! Τα Μελέ πρεπει να φύγω! Τον συναγωνιστή τον μυριζομαι με την αναφορά Τσάρκας ! Σου είχα πει κάτι είχα κανει πολλές αναφορές Τσάρκας και με θεωρούσαν κάτι άλλο!
Ε ναι ρε φιλε αλλα να γραψει και λιγα χιλιομετρα στο παλμαρε του μη με την πρωτη βολτα τους βγαζουμε ενταξει, θα γελανε και οι τσατσαδες μαζι μας.  ;)
 

Επισκέπτης
Επαναλαμβανω οτι αρχες του 15 θα γινει η δευτερη συναντηση μελων τις μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης, οσοι ενδιαφερονται ας με στειλουν πμ η να γραψουν εδω και θα τους ενημερωσω για την μερα και την ωρα της συναντησης.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ο χαγκεμ και καποια αλλα παιδια δεν δηλωνουν συμμετοχη και με απογοητευουν.  :(
Δεν δαγκωνουμε ρε παιδια μην φοβαστε, μια παρεα θα ειμαστε ολοι  :grouphug:
Κατ' αρχας, ευχαριστώ για την πρόσκληση!
Πραγματικά σας χαιρομαι! Ειστε η νεα γενια του του φόρουμ.
Προσπαθήστε να το κανετε ομορφο και καθαρο, οπως ηταν καποτε. Μην χτίζετε ομως με παλια υλικα..
Και, που ξερεις, καποτε θα σας πετύχουμε με τον Game σε κανα σουβλατζιδικο   :grin:
Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
θα ηθελα και εγω να συμετασχω παιδια στην συναντηση
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
Κατ' αρχας, ευχαριστώ για την πρόσκληση!
Πραγματικά σας χαιρομαι! Ειστε η νεα γενια του του φόρουμ.
Προσπαθήστε να το κανετε ομορφο και καθαρο, οπως ηταν καποτε. Μην χτίζετε ομως με παλια υλικα..
Και, που ξερεις, καποτε θα σας πετύχουμε με τον Game σε κανα σουβλατζιδικο   :grin:
Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!
καλες γιορτές ρε Παίχτη!!!
Ζούμε Μονο για τις Τσαρκες :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Κατ' αρχας, ευχαριστώ για την πρόσκληση!
Πραγματικά σας χαιρομαι! Ειστε η νεα γενια του του φόρουμ.
Προσπαθήστε να το κανετε ομορφο και καθαρο, οπως ηταν καποτε. Μην χτίζετε ομως με παλια υλικα..
Και, που ξερεις, καποτε θα σας πετύχουμε με τον Game σε κανα σουβλατζιδικο   :grin:
Καλά Χριστούγεννα σε όλους!!!
Χαχα ρε φιλε αμα ειναι ετσι να αποσυρθω κι εγω  :P παιζει να ειμαι και πιο παλιος απο εσενα.  :grin:

Να σε καλα φιλε, καλες γιορτες.
 

Επισκέπτης
καλες γιορτές ρε Παίχτη!!!
Ζούμε Μονο για τις Τσαρκες :rockon: :rockon: :rockon:
Σαν λεμε το συνθημα του γηπεδου "ζουμε για την κυριακη βαλτε μας ολους φυλακη"  :2funny:

Αρε μπουχο ωρες,ωρες πραγματικα με ξεπερνανε αυτα που γραφεις  :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
Σαν λεμε το συνθημα του γηπεδου "ζουμε για την κυριακη βαλτε μας ολους φυλακη"  :2funny:

Αρε μπουχο ωρες,ωρες πραγματικα με ξεπερνανε αυτα που γραφεις  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
Τον spiler δεν βλέπω! Θα κάνω Ντου στα μασατζιδικα μπας και τον βρω :grin:
 

Επισκέπτης
Επαναλαμβανω οτι αρχες του 15 θα γινει η δευτερη συναντηση μελων τις μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης, οσοι ενδιαφερονται ας με στειλουν πμ η να γραψουν εδω και θα τους ενημερωσω για την μερα και την ωρα της συναντησης. Μετα τις 26 δεκεμβρη η λεπτομερειες.  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom