Νέα

συναντηση με κοπελα απο dating site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niomodeultimate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.246
Πόντοι
216
Βγηκα πρωτο ραντεβου με κοπελα που γνωρισα  και τι να παω  στις φωτογραφιες ηταν για την πανε για φωτομοντελο αν εξαιρεσεις οτι δεν εδειχνε σωμα,και τι να δω απο κοντα μια κοντουλα ,χοντρουλα με κατι μπρατσα σαν τα δικα μου που κανω 5 χρονια γυμναστηριο,το μονο που αξιζε ηταν οι βυζαρες της και το λιγο γλυκο προσωπο και ερωτω εγω τωρα,πιστευεται οτι μπορεις να γνωρισεις νορμαλ(ψυχολογικα και εμφανισιακα)ατομο σε dating sites

Πως παει το dating απο τα dating sites?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.246
Πόντοι
216
μιας και το γαμησαμε λιγο με τα οφ-τοπικ

τα καλυτερα γαμησια τα κανεις με συμφοιτητριες και συμμαθητριες απο φεισμπουκ. καλο και το καινουριο κρεας, αλλα ειναι διαφορετικα να γαμας με τις ωρες σε ενα ζεστο σπιτακι με την ησυχια σου, μια ΚΑΘΑΡΗ γκομενα που σε ξερει και την ξερεις καλυτερα  :humpleg:

Ωραια τα λες...
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.315
Πόντοι
6.955
Εχω φάει πάρα πολύ χρόνο απο την ζωή μου σε chats, dating sides (προ δωδεκαετίας ασχολιόμουν όμως με αυτά) και μπουρδελοιστοσελίδες σχετικές με βίτσια, ποδολαγνεία και bdsm στις οποίες μπορείς να κάνεις chat και να ανταλλάξεις μνμ με γυναίκεια μέλη.
ΣΥΜΒΟΥΛΗ και συμπέρασμα προς νεώτερους: δεν αξίζει να σπαταλήσετε τον χρόνο σας, κλέιστε το pc και πάτε έξω να κάνετε κάποιο χόμπυ.
Οι ελληνίδες που τσατάρουν σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης όπως τα παραπάνω έχουν ψυχολογικά προβλήματα, δεν ξέρουν τι θέλουν, μπαίνουν για αυτοεπιβεβαίωση και ανώδυνο φλερτ (για να βγεις με κάποιον για καφέ θέλει και λίγο κόπο απο αυτην την άποψη το λέω ανώδυνο) και η πιθανότητα του ενδεχομένου να γνωρίσεις ή να πηδήξεις γκόμενα απο εκεί μέσα τείνει στο μηδεν!
Το μόνο που τους αναγνωρίζω και συγχωρώ διότι είναι κι αυτές ανθρώπινα όντα είναι πως βραχυκυκλώνει το μυαλουδάκι τους απο τα μιλούνια μνμ και επικοινωνίας που έχουν με λιγούρια ... συνέπεια του βραχυκυκλώματος του μαυλού τους είναι να μας σκάνε εμάς :(
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.246
Πόντοι
216
Εχω φάει πάρα πολύ χρόνο απο την ζωή μου σε chats, dating sides (προ δωδεκαετίας ασχολιόμουν όμως με αυτά) και μπουρδελοιστοσελίδες σχετικές με βίτσια, ποδολαγνεία και bdsm στις οποίες μπορείς να κάνεις chat και να ανταλλάξεις μνμ με γυναίκεια μέλη.
ΣΥΜΒΟΥΛΗ και συμπέρασμα προς νεώτερους: δεν αξίζει να σπαταλήσετε τον χρόνο σας, κλέιστε το pc και πάτε έξω να κάνετε κάποιο χόμπυ.
Οι ελληνίδες που τσατάρουν σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης όπως τα παραπάνω έχουν ψυχολογικά προβλήματα, δεν ξέρουν τι θέλουν, μπαίνουν για αυτοεπιβεβαίωση και ανώδυνο φλερτ (για να βγεις με κάποιον για καφέ θέλει και λίγο κόπο απο αυτην την άποψη το λέω ανώδυνο) και η πιθανότητα του ενδεχομένου να γνωρίσεις ή να πηδήξεις γκόμενα απο εκεί μέσα τείνει στο μηδεν!
Το μόνο που τους αναγνωρίζω και συγχωρώ διότι είναι κι αυτές ανθρώπινα όντα είναι πως βραχυκυκλώνει το μυαλουδάκι τους απο τα μιλούνια μνμ και επικοινωνίας που έχουν με λιγούρια ... συνέπεια του βραχυκυκλώματος του μαυλού τους είναι να μας σκάνε εμάς :(

Χρησιμες πληροφοριες, ευχαριστουμε.
Βεβαια εν μερει...αχρηστες, γιατι ηδη ξερουμε ποσο καμενα χαρτια ειναι οι ελληνιδες...προβληματικες απο αρχη μεχρι τελος....
 

Giwrgos1973

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά ποίο είναι το πιο έμπιστο και αποτελεσματικό dating site?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom