Νέα

Συμπαίκτης-πλάγιος εξτρέμ αναζητείται για βουδαπέστη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
βουδαπεστη πηγαινα απο το 1996 μεχρι 2011.το 1996 μπορουσεςνα γαμησης καμια γκομενα.το 2000 γνωρισα κυπριο που σπουδασε και ζει εκει.μου εδωσε την καρτα του και μου ειπε αν γαμισεις παρε με να σου δωσω οτι θελεις χαχαχα.τελικα ειχε δικαιο.μου ελεγαν τοτε η χωρα του πορνο,ηταν τινγα στις πουτανες,απο το 2000 ολα τα καθαρισαν






-
Βουδαπεστη δεν ειναι για τετοιες δουλειες,παιρνεις το eurocity και εισαι η σε μια ωρα στο Κοσιτσε η αν θες απλα πουτανες πας σε 2μιση ωρες στην Μπρατισλαβα.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σωστα,ειναι τελειωμενη χωρα,το 1996 ημουν 15 χρονων,ποδοσφαιριστης πηγα 15  μερες,οι συμπαικτες μου μεγαλυτεροι μου επαιρναν τις γκομενες,ηταν τις πουτανας τοτε.οι πουτανες 1300 φορινια τοτε 10 ευρο!ηταν το καλυτερο μου ταξιδι απο τα τοσα,μοναδικες εμπειριες.τωρα με πιανει καταθλιπση να παω.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696
Στη Βουδαπέστη γαμάς.Αν έχεις μυαλό...Οι γκόμενες διψάνε για πούτσα.Αρκεί να είσαι λίγο εμφανίσιμος,καλοντυμένος και να μην κάνεις μπαμ από μακρυά "Έκανα 2 ώρες αεροπορικό ταξίδι για να γαμήσω"...Πορνεία έχει αλλά για καλά κομμάτια πρέπει να έχεις γνώση πού θα τα βρεις.Συνήθως στα ξενοδοχεία ξέρουν.Μια ερώτηση στον κύριο που βγάζει τα σκουπίδια του ξενοδοχείου,δεν είναι κακή λύση,αν ξέρει Αγγλικά θα βοηθήσει!Σε μπαράκια μπορείς να βρεις μουνάρα ουγγαρέζα αρκεί να της πληρώσεις κανά ποτό,εννοείται το ξενοδοχείο και το εισιτήριο της επιστροφής της.Αν δε,την πας με ταξί,θα σου σπάσει τ'αρχίδια με τα τηλεφωνήματά της.Αν δε δώσεις το τηλέφωνό σου από την αρχή να ξέρεις ότι έχεις χάσει.Έχω πάει στην Ουγγαρία 7 φορές.Από 8-15 ημέρες κάθε φορά.Έχω γνωρίσει γκομενάκια ακόμα και στο τραμ.Είναι πιο προσεγμένες στην εμφάνισή τους από τις Ελληνίδες,αλλά μην περιμένετε να δείτε κάποια με εμφάνιση πορνοστάρ στο δρόμο.Τα καλοκαίρια δυνατό παιχνίδι γίνεται στη λίμνη Balaton που είναι η Μύκονος τους.Μακρυά από το σιδηροδρομικό σταθμό Κελέτι,εκτός αν πρόκειται να πάρετε το τραίνο για ταξίδι.Επίσης οι περισσότερες είναι τριχωτές!Αν δε σας πειράζει το άγριο δέρμα,είναι ωραίες κοπέλες,και κάνουν οι περισσότερες εξαιρετικό σεξ.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Στη Βουδαπέστη γαμάς.Αν έχεις μυαλό...Οι γκόμενες διψάνε για πούτσα.Αρκεί να είσαι λίγο εμφανίσιμος,καλοντυμένος και να μην κάνεις μπαμ από μακρυά "Έκανα 2 ώρες αεροπορικό ταξίδι για να γαμήσω"...Πορνεία έχει αλλά για καλά κομμάτια πρέπει να έχεις γνώση πού θα τα βρεις.Συνήθως στα ξενοδοχεία ξέρουν.Μια ερώτηση στον κύριο που βγάζει τα σκουπίδια του ξενοδοχείου,δεν είναι κακή λύση,αν ξέρει Αγγλικά θα βοηθήσει!Σε μπαράκια μπορείς να βρεις μουνάρα ουγγαρέζα αρκεί να της πληρώσεις κανά ποτό,εννοείται το ξενοδοχείο και το εισιτήριο της επιστροφής της.Αν δε,την πας με ταξί,θα σου σπάσει τ'αρχίδια με τα τηλεφωνήματά της.Αν δε δώσεις το τηλέφωνό σου από την αρχή να ξέρεις ότι έχεις χάσει.Έχω πάει στην Ουγγαρία 7 φορές.Από 8-15 ημέρες κάθε φορά.Έχω γνωρίσει γκομενάκια ακόμα και στο τραμ.Είναι πιο προσεγμένες στην εμφάνισή τους από τις Ελληνίδες,αλλά μην περιμένετε να δείτε κάποια με εμφάνιση πορνοστάρ στο δρόμο.Τα καλοκαίρια δυνατό παιχνίδι γίνεται στη λίμνη Balaton που είναι η Μύκονος τους.Μακρυά από το σιδηροδρομικό σταθμό Κελέτι,εκτός αν πρόκειται να πάρετε το τραίνο για ταξίδι.Επίσης οι περισσότερες είναι τριχωτές!Αν δε σας πειράζει το άγριο δέρμα,είναι ωραίες κοπέλες,και κάνουν οι περισσότερες εξαιρετικό σεξ.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
βαλε μας μια φοτο σου να δουμε ποσο εμφανισημοι,καλοντυμενοι και εξυπνοι πρεπει να ειμαστε χα χα χα.μονο με λεφτα γαμησες για αυτο εισαι ενημερωμενος.ακομα και τωρα σπανια μιλανε αγγλικα,στο τραμ πηρες μερικα χαμογελα που δεν σε καταλαβαιναν.δεν εχω δει πιο καταθλιπτικους απο αυτους και λετονους.στα μπαρ ειδες τους ουγρους?πολλοι ειναι σαν πορνοσταρ,δεν μπορεις να τους ανταγωνιστεις.ενας ελεγε μεθησε στην μοσχα σε μπαρ τον ρωσο και του πηρε την γυναικα.τα εχασε οταν του ειπα εδω και 19 χρονια απο 15 χρονων παιρνω πουτανες απο το μπαρ αυτο χα χαχα.οι φιλοι μου που εχουν γκομενες εκει μενουν 10-15 χρονια βουδαπεστη.ναι,το 90 γαμουσες απλα εκει.ακομα και ο φιλος μαστερ 21 που παει για καμακι εγραπσε δεν κανει για σεξοτουρισμο.μονο φοιτητες γαμανε εκει.στα κλαμπακια που πηγα dok και αλλα,λιγος κοσμος,ειχαν λεφτα για να πιουν και ολοι στο κλαμπ ηταν γνωστοι μεταξυ τους.φιλοι μου που βρηκαν εκει γκομενες ειχαν κοινους φιλους και μιλουσαν ιτερνετ.ετσι να γυριζεις αγνωστως στους αγνωστους πουθενα δεν βρισκεις γκομενα,ολες εχουν τον κυκλο τους δεν περιμενουν τον ελληνα πριγκιπα.το 2000 μου ειπε φιλος απο κυπρο που μενει εκει μονιμα 20 χρονια,ιδιοκτητης κλαμπ,εταιρειασ σεκουριτι,διαμερισματα αν βρεις εδω τζαμπα γκομενα να σου δωσω το διαμερισμα δωρεαν!καλα να λετε πληροφοριες για να γαμαμε πουτανες και να μην δινουμε λανθασμενα μυνηματα στην κατηγορια που πανε μονο για καμακι γιατι θα μεινουν αγαμητοι.φιλικα brand pitt χα χα χα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom