Νέα

Συμμετοχη κοπελας απ το κοινο σε show του alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Παραθέτω 4 πρόσφατες εμπειρίες από τον εν λόγω ίδρυμα μέσα σε ένα χρόνο
1/ Ο περιβόητος Αλεξ από τη παλιά φουρνιά χορευτών, είναι εκεί αρκετά χρόνια, όσοι έχουν πάει στο Αλκα θα καταλάβουν, κάνει το show του Ηρακλή, σε επίπεδο light body builder. Εχει σηκώσει στη πίστα πελάτισσα από τραπέζι η οποία του ξεκουμπώνει το παντελόνι προτού ανέβει στη πίστα. Στη συνεχεία τη σηκώνει στη πίστα και τη βάζει στη γνωστή καρέκλα, αφερει μετά από λίγο και αρκετά χουφτώματα το κολλητο boxer που φόρα και αποκαλύπτει τα προσόντα του. Η τύπισσα μετά από λίγο χρόνο αμηχανίας ορμάει αρχικά στο μυώδες λαδωμένο κορμί και μετά στα πλούσια προσόντα. Ακολουθούν κάποια λίγα λεπτά έντασης με τη πελάτισσα να απολαμβάνει στοματικά για μερικά δευτερόλεπτα και το show τελειώνει ξαφνικά
2/ Σε άλλη επίσκεψη ο ίδιος κάνει χορό full naked σε τραπέζι και η πελάτισσα απολαμβάνει για ώρα στοματικά σε κοινή θέα
3/ Αρχές 2018, ένας πολύ σφιχτής από το νέο αίμα δέχεται επιθετικά χουφτώματα από πελάτισσα στο μποστινο τπαπεζι
4/  Ζευγάρι έχει πάει σε πριβε χορό με αντίστοιχο ζευγάρι χορευτών, ο τύπος χορεύει πάνω στη κoπελλα full naked για αρκετή ώρα. Είναι από το νέο αίμα χορευτών με κωδικό κλήσης Mr 25 για τους ευνοήτους λόγους. Αντικειμενικά φοβερό σώμα. Χορεύτρια που έκανε χορό στον ίδιο χώρο μου είπε ότι την ‘εδωσε’για λίγο...Ο συγκεκριμένος βγήκε από το τύπου πριβε γυμνός και full up και κυκλοφορούσε στο χώρο σαν να μη συμβαίνει τίποτα,


Μας καυλωσες τυπε. Το τεταρτο σκηνικο θελει λεπτομερειες
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
106
Πόντοι
1
Οτι πληροφοριες ειχα της εδωσα....
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Την δικια μου παντως αν και τακτικοι θαμονες δεν την εχουν σηκωσει ποτε, χουφτωμα πεφτει στο τραπεζι τωρα για το πριβε που οντως κραταει πολυ πανω απο 15 λεπτα δεν μου εχει πει να γινεται τιποτα παραπανω....
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Την δικια μου παντως αν και τακτικοι θαμονες δεν την εχουν σηκωσει ποτε, χουφτωμα πεφτει στο τραπεζι τωρα για το πριβε που οντως κραταει πολυ πανω απο 15 λεπτα δεν μου εχει πει να γινεται τιποτα παραπανω....

Παιρνει pribe η δικια σου τυπε; Γραψε καμια εμπειρια της
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
106
Πόντοι
1
Την δικια μου παντως αν και τακτικοι θαμονες δεν την εχουν σηκωσει ποτε, χουφτωμα πεφτει στο τραπεζι τωρα για το πριβε που οντως κραταει πολυ πανω απο 15 λεπτα δεν μου εχει πει να γινεται τιποτα παραπανω....

Ενδιαφερον! Με ποιον χορευτη εκανε πριβε?
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Με δεδομενο οτι ειμαστε σε αυτο τον χωρο πανω απο 10 χρονια, εχει κανει παιχνιδι με παρα πολλους χορευτες. ΠΡιν χρονια στις χρυσες εποχες ειχε ενα ενθουσιασμο για τον Κενζο που ειχαμε γνωρισει στην Ερωτικα Νο2. Σε γενικες γραμμες μου εχεις πει πως απλα υπαρχει ελευθερο χουφτωμα αλλλα δεν νομιζω οτι κανουν κατι παραπανω
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Καμια νεα εμπιρια κανεις; Να φτιαχτουμε λεμεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom