Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 102 άτομα (26 μέλη και 76 επισκέπτες)

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
1.108
Πόντοι
206
Βρε Αγγελική μου, τόσο καιρό γράφεις εδώ, αλλά δεν έχω καταλάβει τι ψάχνεις.
Κανεις ραντεβού στην Αθήνα??
Ψάχνεις λες για επαρχία. Θα το κάνεις???
Εδώ οι περισσότεροι για Αθήνα ενδιαφέρονται, οχι για επαρχία. Μήπως το πας σιγά σιγά να εμφανστείς Αθήνα??
Αυτό ακριβώς… εγώ είχα μείνει εκεί που δεν το σκεφτόταν καν
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.036
Πόντοι
2.246
Ας βαλω και εγω κατι απο Ανατολικο μπλοκ :coffee:

28450308_1925969890766156_304161_n.jpg

Μεγαλωμενη με τα αγνα πυρηνικα του Τσερνομπιλ, φαινεται εξαιρετικο "οπλο", λογικα εχει και δυνατη κωλαρα
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
1.063
Πόντοι
81
να,εχει τύχει να θελει καποιος μεχρι και σοβαρη σχεση να θελει με μενα με την προυποθεση ομως να μην ασχολιομουν καν με αυτο το θεμα,και να μου λεει οτι οταν μεγαλώσω τι θα κανω,και οταν γεράσω κανένας δεν θα με πηδαει.και οτι θα με περιμενει γ να είμαστε μαζι(ενω ξερει με τι προκειται να ασχοληθω),με λιγα λογια ηθελε να με αλλαξει,ενω δεν προκειται να αλλαξω γ κανεναν.κ αυτος λεει απο αγαπη τα λεει,και οτι θελει μια γυναικα στο πλαι του γ συντροφιά,και οτι θα μεινω μονη μου στα γεραματα αν δεν παντρευτω και τι θα κανω,αφηστε τα,εφαγα φρικη παιδια,φυσικα και δεν θα πω ποιος τα εγραψε αυτα απο εδω μεσα,και του εχω κάνει αγνοηση μηνυματων
Τυπικό παράδειγμα μαλάκα που "ξέρει καλύτερα" από εσένα (ή όποιαδήποτε άλλη) τι είναι καλύτερο για τη ζωή σου και πως πρέπει να τη ζήσεις και, τελικά, καταλήγει να σε σπάει στο ξύλο επειδή πήγες στο σούπερ μάρκετ με κολάν ή να σε σκοτώνει επειδή θέλεις να βγεις ένα βράδυ με τις φίλες σου. Έχει μπόλικους τέτοιους αυτή η χώρα.
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
614
Like
4.653
Πόντοι
446
Τυπικό παράδειγμα μαλάκα που "ξέρει καλύτερα" από εσένα (ή όποιαδήποτε άλλη) τι είναι καλύτερο για τη ζωή σου και πως πρέπει να τη ζήσεις και, τελικά, καταλήγει να σε σπάει στο ξύλο επειδή πήγες στο σούπερ μάρκετ με κολάν ή να σε σκοτώνει επειδή θέλεις να βγεις ένα βράδυ με τις φίλες σου. Έχει μπόλικους τέτοιους αυτή η χώρα.
για αυτο και οπου φυγει φυγει,νημα που βρηκε να ψάξει για γυναικα,ενω τόσα γραφεια συνοικεσίων υπαρχουν,σε λάθος σαιτ βρισκεται
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
614
Like
4.653
Πόντοι
446
Βρε Αγγελική μου, τόσο καιρό γράφεις εδώ, αλλά δεν έχω καταλάβει τι ψάχνεις.
Κανεις ραντεβού στην Αθήνα??
Ψάχνεις λες για επαρχία. Θα το κάνεις???
Εδώ οι περισσότεροι για Αθήνα ενδιαφέρονται, οχι για επαρχία. Μήπως το πας σιγά σιγά να εμφανστείς Αθήνα??
και Αθηνα να εμφανιζομουν δεν θα τους δεχομουν ολους,η αξιοπρέπεια δεν αγοραζεται,οσα λεφτα και να μου δώσει ο αλλος ,αμα δεν εχει τροπους να βαλει στον κωλο του τα λεφτα του,δεν θέλω σεντ απο άξεστους
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
614
Like
4.653
Πόντοι
446

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
1.108
Πόντοι
206
και Αθηνα να εμφανιζομουν δεν θα τους δεχομουν ολους,η αξιοπρέπεια δεν αγοραζεται,οσα λεφτα και να μου δώσει ο αλλος ,αμα δεν εχει τροπους να βαλει στον κωλο του τα λεφτα του,δεν θέλω σεντ απο άξεστους
Αυτό με τα λεφτά και τον κωλο να το κοιτάξεις , δεν είναι όλοι κουμπαράδες . Επίσης μην spamάρουμε σε όλα τα θρεντς
Μας έδειξες κωλο , βυζια , οκ αν θες να τα «πουλήσεις» άνοιξε δικό σου και πουλα την πραμάτεια όπου θες και όπως θες
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
614
Like
4.653
Πόντοι
446
Αυτό με τα λεφτά και τον κωλο να το κοιτάξεις , δεν είναι όλοι κουμπαράδες . Επίσης μην spamάρουμε σε όλα τα θρεντς
Μας έδειξες κωλο , βυζια , οκ αν θες να τα «πουλήσεις» άνοιξε δικό σου και πουλα την πραμάτεια όπου θες και όπως θες
αγαπητέ μου ,σιγουρα ολοι θα μου δώσουν δίκιο που δεν θέλω ακομα και με λεφτα να κατσω σε καποιον που δεν με σέβεται,και να εκανα ακομα συναντησεις,ειναι δυνατον να δεχομουν καποιον αμα δεν ξερει να μιλήσει και βριζει και κανει και ρανει
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
1.108
Πόντοι
206
αγαπητέ μου ,σιγουρα ολοι θα μου δώσουν δίκιο που δεν θέλω ακομα και με λεφτα να κατσω σε καποιον που δεν με σέβεται
Κι εγώ στο δίνω αλλά μπήκες άτσαλα και μάλλον δεν ξέρεις τι θέλεις.
Αν το έβγαλες για πούλημα δεν θα έχεις πολλές επιλογές .
Η το δίνεις η όχι.
Αλλιώς ψάξε για γκόμενο
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
614
Like
4.653
Πόντοι
446
Κι εγώ στο δίνω αλλά μπήκες άτσαλα και μάλλον δεν ξέρεις τι θέλεις
και ατσαλα να μπηκα,είναι ο τροπος π θα μιλήσει ο αλλος,δεν εχει κανένας δικαιωμα να προσβαλλει κανέναν,πόσο μαλλον οταν θελετε να νοικιασετε και σωμα μιας κοπελας,δεν πάτε να αγορασετε καφε ή σουβλακι
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
1.108
Πόντοι
206
και ατσαλα να μπηκα,είναι ο τροπος π θα μιλήσει ο αλλος,δεν εχει κανένας δικαιωμα να προσβαλλει κανέναν,πόσο μαλλον οταν θελετε να νοικιασετε και σωμα μιας κοπελας,δεν πάτε να αγορασετε καφε ή σουβλακι
Στον καφέ και το σουβλάκι είμαστε πάντα κόσμιοι.
Στο ώμο το κρέας γινόμαστε brutal:grin::grin::grin:
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.158
Like
6.871
Πόντοι
1.056
και Αθηνα να εμφανιζομουν δεν θα τους δεχομουν ολους,η αξιοπρέπεια δεν αγοραζεται,οσα λεφτα και να μου δώσει ο αλλος ,αμα δεν εχει τροπους να βαλει στον κωλο του τα λεφτα του,δεν θέλω σεντ απο άξεστους
Κοίτα. Καλά τα λες, θεωρητικά είναι σωστά, αλλά το πας σαν τους πολιτικούς (δικαίωμα σου βέβαια το marketing σου). Εμφανίζεσαι, λες οτι κάτι θα κάνεις, δεν απαντάς ξεκάθαρα, και όλο γύρω γύρω το πας, αλλά στην ουσία τίποτα.
Απο εκεί και πέρα προφανώς είναι δικαίωμα σου το τι και πως θα το κάνεις.
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
614
Like
4.653
Πόντοι
446
Κοίτα. Καλά τα λες, θεωρητικά είναι σωστά, αλλά το πας σαν τους πολιτικούς (δικαίωμα σου βέβαια το marketing σου). Εμφανίζεσαι, λες οτι κάτι θα κάνεις, δεν απαντάς ξεκάθαρα, και όλο γύρω γύρω το πας, αλλά στην ουσία τίποτα.
Απο εκεί και πέρα προφανώς είναι δικαίωμα σου το τι και πως θα το κάνεις.
και τον σεβασμο τον απαιτώ,το σωμα της γυναικας εχει ψυχη και συναισθηματα,και δεν συγκρινομαι εγω με τους πολιτικους π εχουν καταστρεψει τη χωρα,εγω θα εκανα ανθρώπους να ξανανιωσω,μα τι συγκρινες
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
646
Πόντοι
81
τα οποία με απωθούν μεχρι αηδίας
Ε κάνε και εσύ τότε μια καλή πράξη ! , βοήθα κανα 'ναυαγιο' απο 'δω μέσα (με το αζημίωτο φυσικα) να βγεί και παλι στην επιφάνεια! , αν δεν βοηθήσεις εσυ ή οποιαδηποτε άλλη του χώρου ή ακόμα και εκτός αυτου , τα ναυαγια θα πληθαίνουν και στο τέλος η κατασταση θα γίνει ασύμφορη ! , 'ρυμούλκησε και 'συ ενα ναυάγιο ,μπορείς !'.:2funny:
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
614
Like
4.653
Πόντοι
446
Ε κάνε και εσύ τότε μια καλή πράξη ! , βοήθα κανα 'ναυαγιο' απο 'δω μέσα (με το αζημίωτο φυσικα) να βγεί και παλι στην επιφάνεια! , αν δεν βοηθήσεις εσυ ή οποιαδηποτε άλλη του χώρου ή ακόμα και εκτός αυτου , τα ναυαγια θα πληθαίνουν και στο τέλος η κατασταση θα γίνει ασύμφορη ! , 'ρυμούλκησε και 'συ ενα ναυάγιο ,μπορείς !'.:2funny:
μαθετε τροπους και σεβασμο,και μετά να θελετε συναντηση
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
607
Κριτικές
4
Like
1.108
Πόντοι
206
Μιλάς για σεβασμό και δεν σέβεσαι αυτούς που θα μπουν εδώ και θα διαβάζουν αντιπαραθέσεις αντί να δουν κάνα βυζι η κάνα κωλο .

Σου είπα άνοιξε δικό σου «πάγκο» και πουλά την πραμάτεια σου όπως θέλεις και μην γυρνάς σαν γυφτάκι σε όλα τα νήματα για να τραβήξεις την προσοχή .
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
646
Πόντοι
81

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.158
Like
6.871
Πόντοι
1.056
Κοίτα. Καλά τα λες, θεωρητικά είναι σωστά, αλλά το πας σαν τους πολιτικούς (δικαίωμα σου βέβαια το marketing σου). Εμφανίζεσαι, λες οτι κάτι θα κάνεις, δεν απαντάς ξεκάθαρα, και όλο γύρω γύρω το πας, αλλά στην ουσία τίποτα.
Απο εκεί και πέρα προφανώς είναι δικαίωμα σου το τι και πως θα το κάνεις.
Απαιτείς σεβασμό. Σωστά. Που δεν σε σεβάστηκα?? Απλά μια παρατήρηση έκανα, με βάση τις κινήσεις σου. Μια απλή ερώτηση έκανα (που το πας δηλαδή) και απάντησα δεν έλαβα...
Ο σεβασμός πρέπει να υπάρχει εκατέρωθεν, δηλαδή και εσύ να απαντάς σαφώς στις σαφείς ερωτήσεις.
Και επαναλαμβάνω δείξει μου που δεν σε σεβάστηκα!!!!!!!!!!!
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
646
Πόντοι
81
Μιλάς για σεβασμό και δεν σέβεσαι αυτούς που θα μπουν εδώ και θα διαβάζουν αντιπαραθέσεις αντί να δουν κάνα βυζι η κάνα κωλο .

Σου είπα άνοιξε δικό σου «πάγκο» και πουλά την πραμάτεια σου όπως θέλεις και μην γυρνάς σαν γυφτάκι σε όλα τα νήματα για να τραβήξεις την προσοχή .
Α μπράβο ρε συναγωνιστη :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom