Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (7 μέλη και 88 επισκέπτες)

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.887
Like
5.528
Πόντοι
1.056
να,εχει τύχει να θελει καποιος μεχρι και σοβαρη σχεση να θελει με μενα με την προυποθεση ομως να μην ασχολιομουν καν με αυτο το θεμα,και να μου λεει οτι οταν μεγαλώσω τι θα κανω,και οταν γεράσω κανένας δεν θα με πηδαει.και οτι θα με περιμενει γ να είμαστε μαζι(ενω ξερει με τι προκειται να ασχοληθω),με λιγα λογια ηθελε να με αλλαξει,ενω δεν προκειται να αλλαξω γ κανεναν.κ αυτος λεει απο αγαπη τα λεει,και οτι θελει μια γυναικα στο πλαι του γ συντροφιά,και οτι θα μεινω μονη μου στα γεραματα αν δεν παντρευτω και τι θα κανω,αφηστε τα,εφαγα φρικη παιδια,φυσικα και δεν θα πω ποιος τα εγραψε αυτα απο εδω μεσα,και του εχω κάνει αγνοηση μηνυματων
Καααλλλαααααα ο άνθρωπος ειναι από άλλο πλανήτη τον πλανήτη του αγαμητου..Χα χα χα χα ..Καλά υπάρχουν ακόμη τέτοια μυαλά???? Καλή μου Αγγελική αυτά δεν ειναι λόγια αγάπης όπως προ ανέφερες ειναι λόγια απελπισίας του εαυτού του..Και όταν αγαπάς κάποιων τον αγαπάς γιαυτό που ειναι όπως ειναι ...Αυτά από μένα ...
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.803
Like
7.992
Πόντοι
1.056
να,εχει τύχει να θελει καποιος μεχρι και σοβαρη σχεση να θελει με μενα με την προυποθεση ομως να μην ασχολιομουν καν με αυτο το θεμα,και να μου λεει οτι οταν μεγαλώσω τι θα κανω,και οταν γεράσω κανένας δεν θα με πηδαει.και οτι θα με περιμενει γ να είμαστε μαζι(ενω ξερει με τι προκειται να ασχοληθω),με λιγα λογια ηθελε να με αλλαξει,ενω δεν προκειται να αλλαξω γ κανεναν.κ αυτος λεει απο αγαπη τα λεει,και οτι θελει μια γυναικα στο πλαι του γ συντροφιά,και οτι θα μεινω μονη μου στα γεραματα αν δεν παντρευτω και τι θα κανω,αφηστε τα,εφαγα φρικη παιδια,φυσικα και δεν θα πω ποιος τα εγραψε αυτα απο εδω μεσα,και του εχω κάνει αγνοηση μηνυματων
Ρε, το σαιτ εχει αγνους αισθηματίες και τους απορριπτεται ετσι άκαρδα;
Αχ! Σε τι κοινωνία ζουμε;
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
592
Like
4.507
Πόντοι
446
Καααλλλαααααα ο άνθρωπος ειναι από άλλο πλανήτη τον πλανήτη του αγαμητου..Χα χα χα χα ..Καλά υπάρχουν ακόμη τέτοια μυαλά???? Καλή μου Αγγελική αυτά δεν ειναι λόγια αγάπης όπως προ ανέφερες ειναι λόγια απελπισίας του εαυτού του..Και όταν αγαπάς κάποιων τον αγαπάς γιαυτό που ειναι όπως ειναι ...Αυτά από μένα ...
ναι ειπε δεν θα μπορουσε να κανει σοβαρη σχεση με κοπελα του επαγγελματος
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
592
Like
4.507
Πόντοι
446
Ρε, το σαιτ εχει αγνους αισθηματίες και τους απορριπτεται ετσι άκαρδα;
Αχ! Σε τι κοινωνία ζουμε;
του ειπα οτι τερμα,του κοβω κ την καλημερα,στην αρχη μιλαγαμε γ να με κλεισει,και με ηθελε και 3ωρο κιολας,και μετα αρχισε να το βλεπει πιο σοβαρά και εκοψα λασπη εγω και να λεει να τα σταματησω αυτα και να ειμαστε μαζι,και να εχω μονο αυτόν να με γαμαει και τι τουε θελω τους αλλους,και ούτε με είδε ποτέ
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.213
Κριτικές
5
Like
60.564
Πόντοι
12.056
ναι ειπε δεν θα μπορουσε να κανει σοβαρη σχεση με κοπελα του επαγγελματος
Κανενας αρσενικος δεν θα εκανε σοβαρη σχεση με γυναικα του επαγγελματος
Εχουμε παρα πολλα παραδειγματα ειδικα εδω μεσα.Μια εποχη ειχα πηξει στους πουτανοκαψουρηδες. Ευτυχως το συστημα τους ξερασε αλλα παντα θα πεταγονται και νεα φυντανια...:coffee:
Απο προσωπικη εμπειρια ο αλλος πηγαινε Κασσανδρας για να γαμησει με την ανθοδεσμη στο χερι :2funny:
 

Αγγελική

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
592
Like
4.507
Πόντοι
446
Κανενας αρσενικος δεν θα εκανε σοβαρη σχεση με γυναικα του επαγγελματος
Εχουμε παρα πολλα παραδειγματα ειδικα εδω μεσα.Μια εποχη ειχα πηξει στους πουτανοκαψουρηδες. Ευτυχως το συστημα τους ξερασε αλλα παντα θα πεταγονται και νεα φυντανια...:coffee:
Απο προσωπικη εμπειρια ο αλλος πηγαινε Κασσανδρας για να γαμησει με την ανθοδεσμη στο χερι :2funny:
φρικάρω ασχημα με τετοιους,εγω ποτέ δεν θα ερωτευτω καποιον που θα εχουμε τέτοιου ειδους συναλλαγη
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.648
Πόντοι
12.056

Michaelhot

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Χήρα απ' τα 26 με έναν γιο
IMG_20240510_013004.jpg
Άρρωστο!!! Έχουμε γυμνή;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.693
Like
13.819
Πόντοι
2.256
του ειπα οτι τερμα,του κοβω κ την καλημερα,στην αρχη μιλαγαμε γ να με κλεισει,και με ηθελε και 3ωρο κιολας,και μετα αρχισε να το βλεπει πιο σοβαρά και εκοψα λασπη εγω και να λεει να τα σταματησω αυτα και να ειμαστε μαζι,και να εχω μονο αυτόν να με γαμαει και τι τουε θελω τους αλλους,και ούτε με είδε ποτέ
Δηλαδή έχεις ξεκινήσει;;;;
Τι έχω χάσει παιδιά;;;
Πληροφορίες;;;
Τηλεφωνάκι;;;
Πρόγραμμα;;;
Τι έγινε;;; Έφυγα μερικές μέρες κι έχασα επεισόδια;;; :P
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
113
Like
945
Πόντοι
81
Κανενας αρσενικος δεν θα εκανε σοβαρη σχεση με γυναικα του επαγγελματος
Εχουμε παρα πολλα παραδειγματα ειδικα εδω μεσα.Μια εποχη ειχα πηξει στους πουτανοκαψουρηδες. Ευτυχως το συστημα τους ξερασε αλλα παντα θα πεταγονται και νεα φυντανια...:coffee:
Απο προσωπικη εμπειρια ο αλλος πηγαινε Κασσανδρας για να γαμησει με την ανθοδεσμη στο χερι :2funny:
Να στο κάνω χειρότερα, έχω δει τύπο που μου χρωστούσε ενοίκια ενός χρόνου, είχε πεθάνει - αρρωστήσει όλο του το σόι ως δικαιολογία και τον είδα να μπαίνει σε μπουρδέλο με τριαντάφυλλα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.217
Like
10.654
Πόντοι
2.256
να,εχει τύχει να θελει καποιος μεχρι και σοβαρη σχεση να θελει με μενα με την προυποθεση ομως να μην ασχολιομουν καν με αυτο το θεμα,και να μου λεει οτι οταν μεγαλώσω τι θα κανω,και οταν γεράσω κανένας δεν θα με πηδαει.και οτι θα με περιμενει γ να είμαστε μαζι(ενω ξερει με τι προκειται να ασχοληθω),με λιγα λογια ηθελε να με αλλαξει,ενω δεν προκειται να αλλαξω γ κανεναν.κ αυτος λεει απο αγαπη τα λεει,και οτι θελει μια γυναικα στο πλαι του γ συντροφιά,και οτι θα μεινω μονη μου στα γεραματα αν δεν παντρευτω και τι θα κανω,αφηστε τα,εφαγα φρικη παιδια,φυσικα και δεν θα πω ποιος τα εγραψε αυτα απο εδω μεσα,και του εχω κάνει αγνοηση μηνυματων
Υπάρχουν πολλά αγάμητα ναυάγια εδώ μέσα, να ξέρεις.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.137
Like
6.833
Πόντοι
1.056
να,εχει τύχει να θελει καποιος μεχρι και σοβαρη σχεση να θελει με μενα με την προυποθεση ομως να μην ασχολιομουν καν με αυτο το θεμα,και να μου λεει οτι οταν μεγαλώσω τι θα κανω,και οταν γεράσω κανένας δεν θα με πηδαει.και οτι θα με περιμενει γ να είμαστε μαζι(ενω ξερει με τι προκειται να ασχοληθω),με λιγα λογια ηθελε να με αλλαξει,ενω δεν προκειται να αλλαξω γ κανεναν.κ αυτος λεει απο αγαπη τα λεει,και οτι θελει μια γυναικα στο πλαι του γ συντροφιά,και οτι θα μεινω μονη μου στα γεραματα αν δεν παντρευτω και τι θα κανω,αφηστε τα,εφαγα φρικη παιδια,φυσικα και δεν θα πω ποιος τα εγραψε αυτα απο εδω μεσα,και του εχω κάνει αγνοηση μηνυματων
Βρε Αγγελική μου, τόσο καιρό γράφεις εδώ, αλλά δεν έχω καταλάβει τι ψάχνεις.
Κανεις ραντεβού στην Αθήνα??
Ψάχνεις λες για επαρχία. Θα το κάνεις???
Εδώ οι περισσότεροι για Αθήνα ενδιαφέρονται, οχι για επαρχία. Μήπως το πας σιγά σιγά να εμφανστείς Αθήνα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom