Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (28 μέλη και 214 επισκέπτες)

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
747
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
1705446308264.png
Αφου την ξέρετε ρίξε ένα explain για την πρώτη φώτο .
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
105
Like
150
Πόντοι
1
Αφου την ξέρετε ρίξε ένα explain για την πρώτη φώτο .
τι εξήγηση να ρίξουμε ρε φίλε?
Ανεβάζει φωτό ένα μέλος και εξιστορεί μια ιστοριά και επειδή δεν είμαι νέος ( σε ηλικία) θυμάμαι ποια είναι και προσθέτω και με την σειρά μου στοιχεία απο την τύπισσα!
Λες 2 άνθρωποι που την έχουν παρει και δεν γνωρίζονται να γράφουν φίδια?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.782
Πόντοι
1.206
Αφου την ξέρετε ρίξε ένα explain για την πρώτη φώτο .
Δύο ενδεχόμενα υπάρχουν αν δεχθούμε ότι οι φωτογραφίες είναι ίδιες που δεν το βλέπω και τόσο. Ή να είναι η ίδια και να παρουσιάζεται ως Ισπανίδα ή κάποια να έχει πάρει τις φωτογραφίες της. Το ανάποδο δεν μπορεί να συμβαίνει διότι αυτές που ποστάρισα είναι του 2012, άρα είναι οι αυθεντικές.
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
105
Like
150
Πόντοι
1
Η πρώτη φώτο αριστερά ,καμία σχέση???
θες να εξηγήσεις που το πας? Δεν θα κάτσω να συγκρίνω κώλους, ούτε να γράφω ιστορίες και να τις έβγαλα απο το μυαλό μου και να συμφωνεί και το μέλος που τις ανέβασε!
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
747
Κριτικές
5
Like
2.814
Πόντοι
726
Δύο ενδεχόμενα υπάρχουν. Ή να είναι η ίδια και να παρουσιάζεται ως Ισπανίδα ή κάποια να έχει πάρει τις φωτογραφίες της. Το ανάποδο δεν μπορεί να συμβαίνει διότι αυτές που ποστάρισα είναι του 2012, άρα είναι οι αυθεντικές.
Κοίτα φίλε μου ,δεν με ενδιαφέρει πόσες έχεις πάρει και μαγκιά σου όσες και να πήρες ,έγώ μια απλή αναζήτηση έκανα κ βγήκε αυτό. Δλδ εσύ αν ήσουν στην θέση μου δεν θα είχες ένα ευλογο ερώτημα πάνω στην συγκεκριμένη φώτο? Το θέμα προσωπικά έληξε για εμένα μετά την τελευταία απάντηση σου .
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Χωρίς υποσχέσεις, κ καλώς η κακώς μόνο επιλεκτικά σε αναζήτηση συναγωνιστή που πληροί προϋποθέσεις πολύ καλού πακέτου!! (όχι οικονομικού πακέτου:P)
για τρίτη ή τετάρτη..
μη πέσετε να με φάτε, απλά την βλέπω μία στο τόσο και μ ζήτησε τρίο κτλ και λέω μπας και πετύχω κάναν παίκτη καλό από εδώ. pls μόνο πμ γιατί θα χάσω τη μπάλα εδώ.!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-01-17-03-07-42-054_photo.album.hd.gallery.quickpic-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-17-03-07-42-054_photo.album.hd.gallery.quickpic-edit.jpg
    652,6 KB · Εμφανίσεις: 132

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
179
Κριτικές
11
Like
1.199
Πόντοι
491
Χωρίς υποσχέσεις, κ καλώς η κακώς μόνο επιλεκτικά σε αναζήτηση συναγωνιστή που πληροί προϋποθέσεις πολύ καλού πακέτου!! (όχι οικονομικού πακέτου:P)
για τρίτη ή τετάρτη..
μη πέσετε να με φάτε, απλά την βλέπω μία στο τόσο και μ ζήτησε τρίο κτλ και λέω μπας και πετύχω κάναν παίκτη καλό από εδώ
Και ποιος να αρνηθεί... ειδικά με ένα τέτοιο πλάσμα.... συμπεριλαμβανομένου και εμένα....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
εγο δεν εχο παη με γινεκα διοτι δεν αγιζο το προιον πριν τι χρισι κε ιμε παρθενοσ
 

Gademosavros

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
246
Like
966
Πόντοι
81
Φυσικά είναι τα βυζιά, όσο κι αν δεν το πιστεύετε!
Δεν θα πω λεπτομέρειες, είναι πολύ λεπτό το ζήτημα.
Ρε σεις , το έχουμε ξαναπεί ,όχι τόσο κοντινές φωτό , είμαστε και μεγάλοι άνθρωποι , χωρίς γυαλιά δεν καταλαβαίνω αν είναι βυζιά ή κωλομέρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom