Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (14 μέλη και 73 επισκέπτες)

Hlias198019902000

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2024
Μηνύματα
13
Like
188
Πόντοι
0
Στιγμιότυπο 2024-05-21, 11.20.44 μμ.png
Κορμάρα
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
330
Like
1.777
Πόντοι
201
Να μην ειστε καργιοληδες
Να μην ειστε ρουφιανοι
Να μην ειστε σκατοψυχοι
Να πινετε πολυ νερο και να ψηνετε προβατινα στα καρβουνα καθε Κυριακη :hi:
Αν κάνω 1-2-3 και το μισο 4;
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
330
Like
1.777
Πόντοι
201
Ωωωώω ...μπορώ και καλυτεροτερα αν είναι....η προβατίνα να έχει μπει σε μαρινάδα ή κατ ευθείαν κάρβουνο;;;;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256
Ωωωώω ...μπορώ και καλυτεροτερα αν είναι....η προβατίνα να έχει μπει σε μαρινάδα ή κατ ευθείαν κάρβουνο;;;;
Πλάκα κάνεις ρε αντίχριστε;;; Τι είναι η προβατίνα;;; αγριογούρουνο;;
Πού θα παραδώσουμε
τα όσια και τα ιερά αυτού του τόπου;;;
Τα ήθη και τα έθιμα της πατρίδος;;;
Απ ευθείας από το χασαπόχαρτο στο κάρβουνο και αδειάζεις την αλατιέρα επάνω στο κρέας!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.244
Κριτικές
5
Like
61.895
Πόντοι
12.056

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
330
Like
1.777
Πόντοι
201
Πλάκα κάνεις ρε αντίχριστε;;; Τι είναι η προβατίνα;;; αγριογούρουνο;;
Πού θα παραδώσουμε
τα όσια και τα ιερά αυτού του τόπου;;;
Τα ήθη και τα έθιμα της πατρίδος;;;
Απ ευθείας από το χασαπόχαρτο στο κάρβουνο και αδειάζεις την αλατιέρα επάνω στο κρέας!!!!
Ζητάω ταπεινά συγγνώμη...και μόνο ως σκέψη είναι ιεροσυλία....είπα να ρωτήσω.
που το ήξερες ότι είμαι αντίχριστος όμως;
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
330
Like
1.777
Πόντοι
201
Συμφωνω με την προταση που εγραψε πριν ετερος αγωνιστης. Μαλλον ηρθε η ωρα να κλεισει το συγκεκριμενο σεξιον. Να το πω ωμα. Ενταξει, τι κανουμε; πανω απ τις μισες φωτο ειναι καραμουφα και σχεδον ολες οι υπολοιπες ειναι η παμπαλαιες η κλεμενες. Οποτε ποιος ο λογος να μενει αυτο;
Εκτος αν δεχτουμε οτι γουσταρουμε να κοροιδευομαστε και την βρισκουμε ετσι. Παω πασο τοτε
Και γιατί να το κλείσουμε; Επειδή κάποιοι είναι άμπαλοι; Εγώ έμαθα να προσπερνάω. Βλέπω, κοιτάζω και παρακολουθώ τους σοβαρούς παίχτες. Μπορεί οι 8 στις 10 κυρίες να μην μου αρέσουν αλλά κι εκεί προσπερνάω, δεν σχολιάζω και προχωράω παρακάτω. Έτσι έκανα και μια δυο "φιλίες" που σε επίπεδο ανταλλαγής έχουν αποδώσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χαχαχαχαχαχα....
 

redtattoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
253
Like
935
Πόντοι
81
Και γιατί να το κλείσουμε; Επειδή κάποιοι είναι άμπαλοι; Εγώ έμαθα να προσπερνάω. Βλέπω, κοιτάζω και παρακολουθώ τους σοβαρούς παίχτες. Μπορεί οι 8 στις 10 κυρίες να μην μου αρέσουν αλλά κι εκεί προσπερνάω, δεν σχολιάζω και προχωράω παρακάτω. Έτσι έκανα και μια δυο "φιλίες" που σε επίπεδο ανταλλαγής έχουν αποδώσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χαχαχαχαχαχα....
Δυστυχως φιλτατε οι συντριπτικα περισσοτεροι ειναι η "απατεωνες" η με παλιες η κλεμμενες φωτο. Και καλα το "παλιες" παει κι ερχεται οι μουφα η οι κλεμμενες;
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.275
Like
6.625
Πόντοι
1.056
Πλάκα κάνεις ρε αντίχριστε;;; Τι είναι η προβατίνα;;; αγριογούρουνο;;
Πού θα παραδώσουμε
τα όσια και τα ιερά αυτού του τόπου;;;
Τα ήθη και τα έθιμα της πατρίδος;;;
Απ ευθείας από το χασαπόχαρτο στο κάρβουνο και αδειάζεις την αλατιέρα επάνω στο κρέας!!!!
Καλημέρα καλέ μου φίλε,, ανάλογα από ποιο σημείο ειναι το κομμάτι,, πριν το κάρβουνο μισή ώρα πριν αν δεν ειναι μεγάλο το σφακτο και δεν έχει πολύ λίπος λίγο λαδάκι ...Εγώ το κάνω χρόνια και πάντα βγαίνει μαλακό και λουκούμι..Τώρα άλλοι έλεγαν ντομάτα,,,ακτινίδιο,,σόδα....Ο καθένας έχει τον τρόπο του το θέμα ειναι να μη χάνει τη γεύση του το κρέας..
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.813
Like
14.452
Πόντοι
2.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom