Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (22 μέλη και 127 επισκέπτες)

Tsourekis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
Η τιμωρία της είναι αφού τη χύσεις στον κώλο να τη βάλεις να τα ρίξει στο πάτωμα και να της δώσεις ένα καλαμάκια να τα πιει από εκεί κάτω. @verasub να λες και ευχαριστώ που δεν τοποθετώ επιπλέον γαμιάδες και πνιγείς από το πολύ σπέρμα.
Συναγωνιστή, αυτό της αρέσει να της κάνεις.

Να τρέχουν τα χυσια από την κωλοτρυπιδα στην μούρη και στο στόμα της.

Και όσο για το πνιξιμο, δεν πνίγεται με τίποτα το χυσοδοχειο η @verasub .
Δοκιμασμένη πολλές φορές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.928
Κριτικές
2
Like
67.681
Πόντοι
12.056
Chicha, παρε μια αποψη του κωλου της θειας
IMG-01dfa8fdb267dbe27ea1fdc398d7dc86-V.jpg


Και επειδη έχω ένα πρωινο σεμινάριο κοντα στο Νιαρχο, έχετε την καλημέρα μου. Τα λέμε αργότερα.
Έρχομαι περίμενε
 

Force58

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
102
Κριτικές
1
Like
709
Πόντοι
81
Προσπαθωντας να συνελθει κανοντας συνεχεις συσπασεις αφου τελειωσε μεσα μου βριζοντας με αισχρα
Σωστη διατομη, την μετρησα με το παχυμετρο, εχει περιθωριο για ανοιγμα ακομα. Keep up the good work my girl!! :wink::hi::smitten:
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
619
Κριτικές
4
Like
1.160
Πόντοι
206

Brutal.Fv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
723
Like
2.074
Πόντοι
446
Δεν είναι χυδαία συμπεριφορά αγαπητέ, είναι συνεισφορά σε ένα role play που ερεθίζει την κοπέλα. Αν καταλάβεις τι είναι το sub στο nickname της, θα σου λυθεί η απορία.
Προφανως καταλαβαινω το πλαισιο της Βερας, ισως ηταν πολυ αδιορατο το χιουμορ μου. Αλλα για πρωτη επαφη προτιμησα αυτη την προσεγγιση αντι για μια ερωτηση του τυπου «μωρη καργιολα Βερα, ολοι αυτοι οντως σε εχουν πηδηξει / ξεφτυλισει, ή απλα παρασυρονται απο οσα διηγουνται οι λιγοι που οντως σε εχουν ξεπατωσει;»
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
619
Κριτικές
4
Like
1.160
Πόντοι
206
@verasub επετρεψε μου μια ερωτηση, ολοι αυτοι οι κυριοι που σου απευθυνονται με μαλλον χυδαιο τροπο, εχουν κανει "παρεα" μαζι σου ή απλα παρασυρονται απο τον ενθουσιασμο τους για εσενα?
Τι απορία είναι αυτή αγαπητέ , αφεσου στο παιχνίδι
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.588
Πόντοι
17.336
@verasub επετρεψε μου μια ερωτηση, ολοι αυτοι οι κυριοι που σου απευθυνονται με μαλλον χυδαιο τροπο, εχουν κανει "παρεα" μαζι σου ή απλα παρασυρονται απο τον ενθουσιασμο τους για εσενα?
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω εγώ είναι τι θέλουν κάτι τέτοιοι τύποι σαν και εσένα στο μπου.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom