Νέα

Συλλογή φωτό με σχέσεις, βίζιτες, πιτσιρίκες, milf!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (9 μέλη και 61 επισκέπτες)

KyrAlekos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
51
Like
116
Πόντοι
0
Μια υπεροχη εναλλακτικη επιλογη για τις δυσκολες μερες που ερχονται, φρεσκοπαντρεμενο 32ρι με αδυναμια στη καταποση και στο επιμονο "κωλοπρεσσαρισμα"
μαρεσει η πουτανα που γαμιεται και με τη βερα στο χερι
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
26
Like
10.993
Πόντοι
3.246
Κυριοι το νημα ειναι για να ευχαριστιομαστε θεαμα και οχι να ψυχοπλακωνομαστε... Χαλαρωστε και μοιραστειτε
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.250
Like
10.755
Πόντοι
2.256
Εχει βιωσει καποιος εμπειρια κερατου και να μην το ξεπερασε ποτε;;;; Μιληστε!!!
Εγω εχω χασει τον ευατο μου απο τοτε.Μεχρι και καρδια εμαφνισα στα 66 απο την στενοχωρια.
Δεν ειμαι τρολ απλα δεν το χωνεψα ποτε οτι η γυναικα που της τς εδωσα ολα ξευτελισε την αξιοπρεπεια μου και την τιμη μου.Τι να κανω;;;
Δεν θελω τα λιγα χρονια που μου μενουν να τα περασω με εμμονες του παρελθοντος.
Μπορει να μου δωσει καποιος καποια σοβαρη συμβουλη;;;;
Το ξερω οτι το νημα ειναι για αλλο λογο αλλα δεν ηξερα που να γραψω!!!
Φίλε ειναι απλά τα θέματα. Δεν εχει να κάνει με τιμη και παρόμοια. Δεν είμαστε μονογαμικα όντα, ούτε έχουμε αποκλεισττικοτητες στον άλλο. Δεν τη καυλωνες άλλο φαίνεται ή ήθελε κάτι το διαφορετικό. Οπότε είτε το συζητάτε και το διαχειριζεστε, είτε την στέλνεις αδιάβαστη και πας παρακάτω. Υπάρχουν και για σένα δεκάδες μουνάκια για να ξεδώσεις.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.912
Like
5.753
Πόντοι
1.056
Εννοειται πως αν υπηρχαν μικρα παιδια αναμεσα, δεν θα εκανα καν κινηση προσεγγισης. Ειναι κανονας μου ασχετα ποσο με φτιαχνει καποια
Και εγω εχω αυτον τον κανονα αλλα με μια εξαιρεση..

Αφου ανακαλυψω οτι η γυναικα δεν ειναι καλα μαζι του η ειναι χωρισμενη, τοτε ισως κανω κινηση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.912
Like
5.753
Πόντοι
1.056
Μεγαλες καριολες καποιες γυναικες.Τις συντηρουν οικονομικα και τους βριζουν πισωπλατα στον γαμια.Μου θυμισες μια που γαμουσα οταν ημουν νεος.Εβριζε τον αντρα της σε εμενα.Μπροστα του τιποτα.Μια φορα τον εβρισε μου ειχε πει και την εσπασε στο ξυλο.Που να μαθαινε για τα κερατα....Στην καλυτερη περιπτωση στην εντατικη θα την εστελνε.Για να ειμαι ειλικρινης και εγω οταν με απατησε η πρωτη μου γυναικα στο 14ετος του γαμου.Την εκανα να το μετανιωσει πικρα και την εκανα να φοβαται τους αντρες.3μιση χρονια εκανε να ξανα πλησιαει μου ειπε η αδερφη της που την γαμουσα μετα τον χωρισμο μου
Σε ψυχολογο κατεληξε η τσουλα που με κερατωσε.Τη χτυπησα βαρια και της ασκουσα επανελλημενα ψυχολογικη βια.Ο γιος μας την ελεγε πουτανα και την μισησε.Η απορριψη του γιου μας την τσακισε.Δεν ειμαι σαν καποιους αγαπουληδες που δερνουν τον εραστη.Δεν φταει ποτε ο εραστης αλλα η καριολα που ανοιγει τα ποδια της.Απο τοτε την χωρισα και για να την εκδικηθω πηδηξα την αδερφη της και την κολλητης μεσα 2 χρονια απο την αποναλυψη του κερατου.Συμπερασμα μην μπλεκεται με ελλεηνιδες και τις γυναικες σας να τις εχετε με το βουρδουλα.Εννοειται φυσικα πως εγω την κερατωνα κατα καιρους αλλα εμενα δεν συντηρουσε οικονομικα αυτη.Αρα ειχα δικαιωμα να κανω οτι θελω.Εγω την συντηρουσα.Αρα ηταν κτημα μου.Λυπαμαι καποιους αντρες που τις φροντιζουν οικονομικα και τρωνε κερατο.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΘΑ ΦΑΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ!!!!!!
71 ΕΤΩΝ ΕΙΜΑΙ.ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΤΙΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ.ΔΥΟ ΓΑΜΟΙ ΜΕ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ.Εμπειριες με καριολες παντρεμενες,αραβωνιασμενες,γυναικες σε σχεσεις,τσουλακια που ηθελαν σχεση.

Φιλε δεν ξερω τι εχεις περασει με τις Ελλεηνιδες οπως λες αλλα τουλαχιστον αλαξε το ονομα του προφιλ σου για να μην περασεις και αλλα..
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.912
Like
5.753
Πόντοι
1.056

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
Να απεγκλωβιστεις απο το παρελθον, διεγραψε το!

Ζησε στο μελλον!
ποιο μελλον τύπε, 71 χρονω ειναι ο τυπος. οπου να ναι θα ερθει η λύτρωση για το σάπιο ΚΑΚΟΛΝΤ κουφάρι του :undecided::undecided::undecided:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.523
Like
65.744
Πόντοι
11.956
Με συγχωρειται για τον τροπο μου αλλα εχω νευρα διοτι σαν σημερα πριν 21 χρονια εμαθα οτι με απατησε η γυναικα μου με τον μαναβη.Και που τους επιασα;;;;
Στο αμαξι που της αγορασα.......
Εκει το κανανε παντα.......‍‍‍‍
8 μηνες κερατο.......
Εχω παει σε ψυχολογο αλλα ακομη δεν το ξεπερασα!!!
Κριμα.... είπες ότι τώρα είσαι 71 άρα τοτε50 η γυναίκα σου πόσο χρονών ήταν τότε
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.523
Like
65.744
Πόντοι
11.956
Εχει βιωσει καποιος εμπειρια κερατου και να μην το ξεπερασε ποτε;;;; Μιληστε!!!
Εγω εχω χασει τον ευατο μου απο τοτε.Μεχρι και καρδια εμαφνισα στα 66 απο την στενοχωρια.
Δεν ειμαι τρολ απλα δεν το χωνεψα ποτε οτι η γυναικα που της τς εδωσα ολα ξευτελισε την αξιοπρεπεια μου και την τιμη μου.Τι να κανω;;;
Δεν θελω τα λιγα χρονια που μου μενουν να τα περασω με εμμονες του παρελθοντος.
Μπορει να μου δωσει καποιος καποια σοβαρη συμβουλη;;;;
Το ξερω οτι το νημα ειναι για αλλο λογο αλλα δεν ηξερα που να γραψω!!!
Φίλε μύστη κερατάδες έχουμε γίνει πολλοί...φυσικά και εγώ ... αλλά όχι τέτοια πράγματα να πάθουμε με την υγεία μας....η απομυθοποίηση της είναι το βασικό
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.523
Like
65.744
Πόντοι
11.956
Μεγαλωσα με παλια μυαλα και οσο και αν παλεψα να αλλαξω νοοτροπια δεν το καταφερα....
Εσύ ξέρεις καλύτερα τον εαυτό σού....αλλά δεν υπήρχε κανένας φίλος η γνωστός να σε βγάλει από αυτή την δύσκολη θέση ....να βγείτε να διασκεδάσετε να χαλαρώσετε να γνωρίσεις άλλη γυναίκα να παίξεις....έτσι τα ξεπερνάνε αυτά τα θέματα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.443
Πόντοι
6.056
Μεγαλωσα με παλια μυαλα και οσο και αν παλεψα να αλλαξω νοοτροπια δεν το καταφερα....

μαν δεν ανοιγεις κανενα θρεντ να σηζητησουμε το θεμα σου πιο διεξοδικα? κυριακη ειναι εχουμε ελευθερο χρονο :coffee:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.523
Like
65.744
Πόντοι
11.956
Οπως ανεφερα με γυναικες επαιζα αλλα η ψυχολογια μου ηταν παντα χαλια.Ακουγεται ηλιθιο αλλα στην περιπτωση μου ειναι η αληθεια.
Εγώ δεν έχω να πω κάτι εσύ ξέρεις καλύτερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μαν δεν ανοιγεις κανενα θρεντ να σηζητησουμε το θεμα σου πιο διεξοδικα? κυριακη ειναι εχουμε ελευθερο χρονο :coffee:
Και φωτογραφίες να δούμε?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
5
Like
61.376
Πόντοι
12.056
Kαλημερα Μυστες :coffee:

14193875_10154563520467728_658388640_n.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.082
Like
68.568
Πόντοι
12.756
Εγώ δεν έχω να πω κάτι εσύ ξέρεις καλύτερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και φωτογραφίες να δούμε?
και να μην δουμε θα βαλεις της δικιάς σου , οποτε μην αγχωνεσαι :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom