Νέα

Συλλήψεις σε κατάστημα strip show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egw25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

egw25

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/content/view/318/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]


  14/2/2007 4:25:22 μμ  Η αστυνομία συνέλαβε τους ιδιοκτήτες νυχτερινού κέντρου γιατί παρακολουθούσαν με κάμερες τους θαμώνες                                                         


  Κύκλωμα, μέσω του οποίου παρακολουθούνταν με 13 κάμερες οι ιδιαίτερες ερωτικές στιγμές
πελατών με εργαζόμενες κοπέλες, εντοπίστηκε από αστυνομικούς σε "κλαμπ" της περιοχής
Αχαρνών κατά τη διάρκεια επιχείρησης που έγινε προχθές.

    Αστυνομικοί εμφανίστηκαν ως πελάτες του "κλαμπ" μετά από πληροφορίες που είχαν ότι
απασχολούνταν εκεί αλλοδαπές γυναίκες ως χορεύτριες και συνοδοί θαμώνων, οι οποίες στη
                                                            αίτερο χώρο που χωριζόταν με
κουρτίνες.

    Για τις ασελγείς πράξεις οι κοπέλες αμείβονταν με 20 ευρώ. Στο κατάστημα επίσης η πόρτα
άνοιγε μόνο με ειδικό κουμπί, για να μην μπορεί να μπει οποιοσδήποτε και να αποφεύγεται τυχόν
αιφνιδιαστικός έλεγχος των αρχών.

    Οι αστυνομικοί διαπίστωσαν ότι σε όλο το κατάστημα υπήρχαν 13 κάμερες, κάποιες από τις
οποίες και στο χώρο των ιδιαίτερων περιπτύξεων θαμώνων και γυναικών, οι οποίες μετέδιδαν τις
εικόνες σε ηλεκτρονικό υπολογιστή που ήταν τοποθετημένος στο πατάρι.

    Συνελήφθησαν τρεις Έλληνες υπεύθυνοι του καταστήματος και έξι αλλοδαπές γυναίκες ενώ
κατασχέθηκαν οι κάμερες, δύο ηλεκτρονικοί υπολογιστές, πέντε φορητοί ασύρματοι
ενδοεπικοινωνίας και διάφορα άλλα πειστήρια.

    Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν σήμερα στον εισαγγελέα.




ΑΠΕ
                 
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αχαρνών αχαρνών.... Ρε λες? Ωχ ωχ ωχ, άσχημα μαντάτα...
Για προσοχή οι εραστές του "χτυπημένου"...
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
161
Like
5.818
Πόντοι
37.127
Τς τς τς μπράβο στα σαϊνια της Ελληνικές Αστυνομίας το εξάρθρωσαν πάλι το κύκλωμα.

Απλά παραθέτω από προσωπική πείρα πως στην Βαρκελώνη λειτουργεί νομιμότατα strip club στο οποίο εργάζονται τα μεγαλύτερα αστέρια του Ευρωπαϊκού πορνό κινηματογράφου που προσφέρουν τις στοματικές τους υπηρεσίες  χαλαρά στους θαμώνες ενώ αυτοί απολαμβάνουν το ποτό τους στον καναπέ ,ενώ ταυτόχρονα τα δρόμενα μεταδίδονται live μέσω web κάμερας στο site του club στους συνδρομητές.
Αυτό θα πει νομιμότητα, επαγγελματισμός και κουλτούρα κατά την προσωπική μου άποψη,διότι το πουλί μου το βάζω και το δείχνω όπου εγώ γουστάρω και παίρνω και την απόλυτη ευθύνη για την πράξη μου.

Α ναι στο εν λόγω club εργάζεται και το Ελενάκι από την Θεσσαλονίκη παιδί  Ελλήνων μεταναστών από την Γερμανία.

Αυτό θα πει πληροφόρηση...      



  14/2/2007 4:25:22 μμ  Η αστυνομία συνέλαβε τους ιδιοκτήτες νυχτερινού κέντρου γιατί παρακολουθούσαν με κάμερες τους θαμώνες                                                           


   Κύκλωμα, μέσω του οποίου παρακολουθούνταν με 13 κάμερες οι ιδιαίτερες ερωτικές στιγμές
πελατών με εργαζόμενες κοπέλες, εντοπίστηκε από αστυνομικούς σε "κλαμπ" της περιοχής
Αχαρνών κατά τη διάρκεια επιχείρησης που έγινε προχθές.

    Αστυνομικοί εμφανίστηκαν ως πελάτες του "κλαμπ" μετά από πληροφορίες που είχαν ότι
απασχολούνταν εκεί αλλοδαπές γυναίκες ως χορεύτριες και συνοδοί θαμώνων, οι οποίες στη
                                                            αίτερο χώρο που χωριζόταν με
κουρτίνες.

    Για τις ασελγείς πράξεις οι κοπέλες αμείβονταν με 20 ευρώ. Στο κατάστημα επίσης η πόρτα
άνοιγε μόνο με ειδικό κουμπί, για να μην μπορεί να μπει οποιοσδήποτε και να αποφεύγεται τυχόν
αιφνιδιαστικός έλεγχος των αρχών.

    Οι αστυνομικοί διαπίστωσαν ότι σε όλο το κατάστημα υπήρχαν 13 κάμερες, κάποιες από τις
οποίες και στο χώρο των ιδιαίτερων περιπτύξεων θαμώνων και γυναικών, οι οποίες μετέδιδαν τις
εικόνες σε ηλεκτρονικό υπολογιστή που ήταν τοποθετημένος στο πατάρι.

    Συνελήφθησαν τρεις Έλληνες υπεύθυνοι του καταστήματος και έξι αλλοδαπές γυναίκες ενώ
κατασχέθηκαν οι κάμερες, δύο ηλεκτρονικοί υπολογιστές, πέντε φορητοί ασύρματοι
ενδοεπικοινωνίας και διάφορα άλλα πειστήρια.

    Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν σήμερα στον εισαγγελέα.




ΑΠΕ
                 
:birdman:
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
ΣΕ ολα τα στιπτηζαδικα υπαρχουν  καμερες  παντου

ξερετε  το  ονομα  του  μαγαζιου που  εγινε  η εφοδος ?
 

ALPINES

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

φαντάζομαι το άρθρο αναφέρεται στα λεγόμενα prive...άγνωστο πράγμα... :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ξερεις κανεις ρε παιδια περισσοτερες λεπτομερειες ..... 
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Τί θα γίνει ρε σεις, θα αφήσετε τον υπουργό μας χωρίς ενημέρωση;
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ρε Υπουργέ, Αχαρνών σου λέει, τι άλλο έχει εκεί πέραν του Αλεξάντερ και του Ε...???
20 ? μόνο το πριβέ? Μπράβο... Τα έβγαζαν από αλλού φαίνεται γιατί μέχρι πρόσφατα είχε και εκεί 50.

Α τώρα που το λέω, παίζουν και κανά δυο κονσόμες εκεί. Παίζει να μην είναι και το Ε... Αλλά στην κονσόμα στριπ?
 

Επισκέπτης
....φαινεται πως το λαδι/γρασο δν επεσε.....ή σταματησε να πεφτει....το φαινομενο με τις καμερες ισχυει σχεδον σε ολα τα μαγαζια της Συγγρου...με μια διαφορα...οτι στα τελευταια δν διαδραματιζονται ιστοριες οπως στο εν λογω μαγαζι που εκλεισε...
Παρ'ολα αυτα....θα μπορουσαν αν ηθελαν να εριχναν πολυ βαριες καμπανες....αλλα.....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
....φαινεται πως το λαδι/γρασο δν επεσε.....ή σταματησε να πεφτει....το φαινομενο με τις καμερες ισχυει σχεδον σε ολα τα μαγαζια της Συγγρου...με μια διαφορα...οτι στα τελευταια δν διαδραματιζονται ιστοριες οπως στο εν λογω μαγαζι που εκλεισε...
Παρ'ολα αυτα....θα μπορουσαν αν ηθελαν να εριχναν πολυ βαριες καμπανες....αλλα.....
Αυτό με τις κάμερες δεν το είχα πάρει χαμπάρι(αλλά πότε πήγα για πριβέ κιόλας? ), βρε όλα στημένα είναι?
Οπότε τι μας λένε, μην λέτε ονόματα και θίγετε και και.. άμα τα βλέπουν, ξέρουν τα πάντα.
Αλλά αυτό το είχα ψυλλιαστεί...
 

Επισκέπτης
Αυτό με τις κάμερες δεν το είχα πάρει χαμπάρι(αλλά πότε πήγα για πριβέ κιόλας? ), βρε όλα στημένα είναι?
Οπότε τι μας λένε, μην λέτε ονόματα και θίγετε και και.. άμα τα βλέπουν, ξέρουν τα πάντα.
Αλλά αυτό το είχα ψυλλιαστεί...
Να το παρει χαμπαρι κανεις ειναι δυσκολο εως ακατορθωτο...με την παρουσα τεχνολογια....ομως με μερικες συζητησεις με τα πλεον αρμοδια ατομα...ολα μαθαινονται...
Δν ειναι μονο στους πριβε χωρους...ειναι σε ολοκληρο το οικισμα...ξεκιναει το θεμα απ την ασφαλεια του μαγαζιου...(δν ειναι ωραιο να φαινονται 10 μπραβοι μεσα στον λαο...)...κ παει μεχρι την παρακολουθηση...αλλα ειναι πολυ βαθυ το θεμα...
Ειναι εντονοτερο σαν προβλημα μεσα σ'εναν τετοιο χωρο...
αλλα σιγα σιγα...τα παντα θα ειναι μια παρακολουθηση...
''Big Brother'' came to town.....and he will stay...!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κατά την ταπεινή μου άποψη το ρεπορτάζ μιλάει για το peep show στην Ηπείρου και Αχαρνών, το Fantazia. εκεί έχει χωρίσματα. Επίσης μόνο 6 κοπέλλες έχει εκεί.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Κατά την ταπεινή μου άποψη το ρεπορτάζ μιλάει για το peep show στην Ηπείρου και Αχαρνών, το Fantazia. εκεί έχει χωρίσματα. Επίσης μόνο 6 κοπέλλες έχει εκεί.
Το φαντάστηκα ρε συ αλλά από τον τίτλο παραπλανήθηκα.
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μήπως λέγοντας περιοχή Αχαρνών το ρεπορτάζ ενωεί το Μενίδι; Γιατί το ένα και μοναδικό στριπτιζάδικο που υπάρχει εδώ, λειτουργεί με κοδούνι στην εξώπορτα. Το Ερω......α στην Αχαρνών αν δεν κάνω λάθος έχει κανονικά πορτιέρη.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδιά μήπως λέγοντας περιοχή Αχαρνών το ρεπορτάζ ενωεί το Μενίδι; Γιατί το ένα και μοναδικό στριπτιζάδικο που υπάρχει εδώ, λειτουργεί με κοδούνι στην εξώπορτα. Το Ερω......α στην Αχαρνών αν δεν κάνω λάθος έχει κανονικά πορτιέρη.

Το πιθανότερο σύντροφε. Αν και ο ιδιοκτήτης είναι ο ίδιος με το μαγαζί στην Ηπείρου αν δεν κάνω λάθος.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
^Σωστός. Το άρθρο λέει για κουδούνι στην πόρτα? Ή στον χώρο όπου συντελείτο το μυστήριο? Γιατί έτσι κατάλαβα. Και μετά περί κουρτίνας... Στην Ηπείρου ήταν τρύπα το κατάστημα, που χωρούσαν 6 κοπέλες και πελάτες?
Τεσπά, έπεσα θύμα της αλαζονίας μου. Η αυτοπεποίθηση μου κονιορτοποιήθηκε. Δεν τα ξέρω όλα τελικά...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κατά την ταπεινή μου άποψη το ρεπορτάζ μιλάει για το peep show στην Ηπείρου και Αχαρνών, το Fantazia. εκεί έχει χωρίσματα. Επίσης μόνο 6 κοπέλλες έχει εκεί.

αυτο ειναι σιγουρα.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Τεσπά, έπεσα θύμα της αλαζονίας μου. Η αυτοπεποίθηση μου κονιορτοποιήθηκε. Δεν τα ξέρω όλα τελικά... = μην υπερβαλεις / ουδεις αλανθαστος / αλλωστε και για σενα και για μενα το Εροτικα ειναι ενα σημειο αναφορας και για τους δυο μας ......
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον αν καταλαβα καλα (και ο president  εχει δικιο) το μαγαζι ειναι
Μενιδι, στον κοκκινο μυλο,οδος φιλαδελφειας και λεγεται coctail. πω πω ρε μαγκες φτηνα την γλυτωσα, γιατι απο οτι διαβασα πηραν μεσα και 3 πελατες.ειχα παει 2-3 φορες την τελευταια πριν καμια εικοσαρια μερες. ο χορος 20 ευρω,με φραπε χωρις extra αλλα μονο
απο 2 κοπελλες, αρκει να σε ηξεραν.εγω "ηπια" φραπεδακι απο την δευτερη φορα.τωρα για ποιοτητα,στα μαγαζια στην Συγγρου θα περνουσαν απαρατηρητες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom