Νέα

Συλλήψεις για παιδική πορνογραφία / παιδοφιλία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lotusdvd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά είναι η κατάλληλη ποινή για τέτοια αδικήματα...

  • Μσκροχρόνια Φυλάκιση

    Ψήφοι: 17 15,5%
  • Ισόβια χωρίς ελαφρυντικά!

    Ψήφοι: 24 21,8%
  • Χημικός Ευνουχισμός

    Ψήφοι: 35 31,8%
  • Θάνατος!

    Ψήφοι: 34 30,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    110

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
φυλακη μεχρι να σαπισουν τα καθικια .....
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να μπουνε ολοι  μεσα αλλα θα πεσουν παλι τα μεσα και σκατα ολα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ειδε κανεις αντ1 τωρα η θα ουρλιαξω μονη μου??????
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι εγινε στον αντ1?
υπαρχει γυναικα μπατσινα στο κυκλωμα!!!μα γυναικα???????????γυναικα??????? κ οι δυο απο αυτα τα σιχαματα ειναι κ παντρεμενοι κ με παιδακια!!!!!!!!!!!απιστευτο?????????ο παπας ειπε οτι το υλικο του το εδιναν πιστοι στην διαρκεια εξομολογησης!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
γτ φοβαμαι...ποσο μαλλον αν ειχα κ ενα παιδι!!!

Πόσο μάλλον να ήταν ο πατέρας του παιδιού σου σαν τους τύπους :uglystupid:

Όλα είναι θέμα ισσορροπιών μέσα μας, και φαίνεται πως το τελευταίο που παράγει ο σημερινός πολιτισμός είναι ισορροπημένοι άνθρωποι :think:
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να βγει ενας νομος με αρχιδια  να τελειωνουμε με αυτους ολους.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πόσο μάλλον να ήταν ο πατέρας του παιδιού σου σαν τους τύπους :uglystupid:

Όλα είναι θέμα ισσορροπιών μέσα μας, και φαίνεται πως το τελευταίο που παράγει ο σημερινός πολιτισμός είναι ισορροπημένοι άνθρωποι :think:
το εχω σκεφτει φιλε αυτο που λες!!θα τον σκοτωνα επι τοπου!!!αληθεια σου λεω!!ποιος θα με δικαζε??!!επιτοπου!!!φανταζομαι οτι αν πειραξουν το παιδι μας η καποιον που λατρευουμε ολοι το ιδιο θα καναμε!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
τί να ξεπερασει μωρε ο συγκαμένος ????

διαβασες καλα τί ειπε ????

ειπε αναμεσα στα αλλα.. ''δηλαδη αν υπαρχει κασσετα ενος φονου και πληρωσω για να την δω ειμαι εξισου ενοχος με αυτον που εχει κανει τον φονο;;;;;;''

οχι ρε συγκαμενε, ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ για να δεις το φονο και δεν λες έμμεσα στο δολοφονο ''ξανασκοτωσε, γιατι αυτο που κανεις ειναι εμπορικο αφου σου δινω λεφτα για να δω αυτο που εκανες, αρα ξανακάντο..''  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
οι χαρακτηρισμοι δεν σε τιμουν μιας και εισαι και κουμανταδορος στο σαιτ....
θεωρω οτι και ατυχες να ηταν αυτο που ειπα και να μην το εδωσα σωστα οπως το σκεφτηκα και να περεξηγηθηκα ΕΣΥ δεν ειναι ομορφο να ξηγιεσαι ετσι....συγκαμενε και τα ρεστα....
θα μπορουσα να σου απαντησω με τον ιδιο τροπο αλλα ειναι συνειδητη μου επιλογη να μην το κανω(αν και θα επρεπε...)
πεσατε να με φατε σαν να ενθαρρυνα την παιδεραστια....διψατε για ''αιμα''
η εισαστε τοσο βλακες που δεν καταλαβατε οτι ΔΕΝ ενθαρυνα την παιδεραστια αλλα ηθελα να πω κατι αλλο που μπορει να μην το σερβιρησα ''ομορφα''....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
[size=12pt]το εχω σκεφτει φιλε αυτο που λες!!θα τον σκοτωνα επι τοπου!!!αληθεια σου λεω!![/size]ποιος θα με δικαζε??!!επιτοπου!!!φανταζομαι οτι αν πειραξουν το παιδι μας η καποιον που λατρευουμε ολοι το ιδιο θα καναμε!!!

Είσαι σίγουρη ότι θα το μάθαινες;
Γιατί και αυτών οι γυναίκες, πριν την εξάρθρωση είχαν - δικαιολογημένα - μεσάνυχτα...πού να φανταστούν οι καημένες ότι αυτοί που επέλεξαν ως συντρόφους είναι ΕΤΣΙ;  :uglystupid:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Είσαι σίγουρη ότι θα το μάθαινες;
Γιατί και αυτών οι γυναίκες, πριν την εξάρθρωση είχαν - δικαιολογημένα - μεσάνυχτα...πού να φανταστούν οι καημένες ότι αυτοί που επέλεξαν ως συντρόφους είναι ΕΤΣΙ;  :uglystupid:
εγω σ λεω αν το εκανε στο παιδι μου!!!γτ αν το εκανε στο παιδι μου κατι θα καταλαβαινα !!!θα του τον εκοβα...αυτες τις γυναικες που λες τις λυπαμαι..να βλεπεις οτι ο ντρας που αγαπας ο πατερας τον παιδιων σου ειναι ενα τερας ειναι φρικτο...
 

GreatPenis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πόσο ανώμαλος μπορεί να είσαι για να γαμάς μικρά παιδία?
Ποσά αλλά θα ακούσουμε για τους κατά τα λεγόμενα υπηρέτες του θεού?
Καλά τα έλεγε ο Κοσμάς ο Αιτωλός οι κληρικοί θα γίνουν οι ασεβέστεροι και χειρότεροι όλον
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πόσο ανώμαλος μπορεί να είσαι για να γαμάς μικρά παιδία?
Ποσά αλλά θα ακούσουμε για τους κατά τα λεγόμενα υπηρέτες του θεού?
Καλά τα έλεγε ο Κοσμάς ο Αιτωλός οι κληρικοί θα γίνουν οι ασεβέστεροι και χειρότεροι όλον
ΓΤ ΣΤΕΚΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΡΑΓΟΠΑΠΑ??????????ο γιατρος ο μηχανικος ο οικοδομος εχει αφεση??????????????? :headbang:
 

GreatPenis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κανένας δεν έχει άφεση όλοι τα  ίδια είναι ...Ένας μηχανικός και ένα γιατρός κτλ μπορεί να σου μπει και υποψία πως θα τα κάνουνε …αλλά από παπα!!…αλλα να μου πεις τόσα ακούμε δεν είναι πρωτοφανείς
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ΓΤ ΣΤΕΚΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΤΡΑΓΟΠΑΠΑ??????????ο γιατρος ο μηχανικος ο οικοδομος εχει αφεση??????????????? :headbang:

Να σου πω εγώ γιατί:

Ο γιατρός και ο μηχανικός ΔΕΝ έχουν αναλάβει την διαπαιδαγώγηση ανηλίκων.  Κατακριτέα είναι η πράξη από οποιονδήποτε και να γίνεται, αλλά όταν σε τέτοιες πράξεις μπερδεύονται παπάδες, δάσκαλοι, νηπιαγωγοί, βρεφοκόμοι, κλπ ειδικότητες που ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ με τα παιδιά, τότε το έγκλημά τους πρέπει να τιμωρείται με πενταπλάσιες ποινές από ότι στους υπόλοιπους.
Εμένα τουλάχιστον αυτή η αίσθηση μου δημιουργείται.
Και (όπως ξέρεις) οι παπάδες έχουν πιό "αυξημένη" πρόσβαση στους παιδικούς χώρους (και ψυχές - όπως και οι δάσκαλοι), λόγω των "θεσμών"... (κατηχητικά κλπ).

Γι αυτό στεκόμαστε.
Εγώ τουλάχιστον.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Να σου πω εγώ γιατί:

Ο γιατρός και ο μηχανικός ΔΕΝ έχουν αναλάβει την διαπαιδαγώγηση ανηλίκων.  Κατακριτέα είναι η πράξη από οποιονδήποτε και να γίνεται, αλλά όταν σε τέτοιες πράξεις μπερδεύονται παπάδες, δάσκαλοι, νηπιαγωγοί, βρεφοκόμοι, κλπ ειδικότητες που ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ με τα παιδιά, τότε το έγκλημά τους πρέπει να τιμωρείται με πενταπλάσιες ποινές από ότι στους υπόλοιπους.
Εμένα τουλάχιστον αυτή η αίσθηση μου δημιουργείται.
Και (όπως ξέρεις) οι παπάδες έχουν πιό "αυξημένη" πρόσβαση στους παιδικούς χώρους (και ψυχές - όπως και οι δάσκαλοι), λόγω των "θεσμών"... (κατηχητικά κλπ).

Γι αυτό στεκόμαστε.
Εγώ τουλάχιστον.
εχεις δικιο...απλα η πραξη ειναι απο μονη της σιχαμενη οποτε δε κοιταω προσωπο κ ιδιοτητα..κοιτα ενα σιχαμα αρρωστο που πρεπει να μπει φυλακη γ παντα κ να τον περιποιηθουν καταλληλα οι υπολοιποι στην φυλακη...ολοι ξερουμε τι παθαινουν οι παιδεραστες μεσα...
 

fafaf1001

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μην κολα στον μηχανικο και τον καθε μαλακα.δηλαδη αν ητανε χαμαλης θα ειχε διαφορα?το θεμα ειναι οτι υπαρχει ανωμαλια μεγαλη και παντου.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αντε γαμισου ρε κομπλεξικε σκατορουφιανε παλιοπουσταρα


Ίσως να έχεις και δίκιο...
Από την άλλη, θα μπορούσα να είμαι απολογητής παιδεραστών και να ισχυρίζομαι ότι άμα βλέπεις μόνο δεν πρέπει να τιμωρείσαι, όποτε δεν παραπονιέμαι...

Υ/γραφο: Θα μπορούσες να πεις ότι "εντάξει ρε μάγκες, είπα μια μαλακία, σόρυ, μη βαράτε.." και να έληγε εκεί το ζήτημα...
Το γεγονός ότι προσπαθείς να βγεις από πάνω και λες και κάτι άλλες πιπες ότι "δεν το σέρβιρες ωραία" δείχνει πόσο καμμένος εγκεφαλικά και ηθικά είσαι..

 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ίσως να έχεις και δίκιο...
Από την άλλη, θα μπορούσα να είμαι απολογητής παιδεραστών και να ισχυρίζομαι ότι άμα βλέπεις μόνο δεν πρέπει να τιμωρείσαι, όποτε δεν παραπονιέμαι...

Υ/γραφο: Θα μπορούσες να πεις ότι "εντάξει ρε μάγκες, είπα μια μαλακία, σόρυ, μη βαράτε.." και να έληγε εκεί το ζήτημα...
Το γεγονός ότι προσπαθείς να βγεις από πάνω και λες και κάτι άλλες πιπες ότι "δεν το σέρβιρες ωραία" δείχνει πόσο καμμένος εγκεφαλικά και ηθικά είσαι..
κολουθα τις οδηγιες που σου εδωσα και θα εχεις κανει κοινωνικη προσφορα....
ρουφιανοι και κουκουλοφοροι δεν χρειαζονται....και συκοφαντες και ψευτες....
ημουνα σαφης ,μιλησα για το κρεμασμα που ζηταγαν καποιοι....
και προφανως μπερδευαν την παιδεραστια δηλ. την πραξη η οποια σιγουρα θελει κρεμασμα με την απλη παρακολουθηση των ταινιων που μπορει να ειναι κολασιμη πραξη βασει νομων αλλα σε καμμια περιπτωση αυτη καθ'αυτου παιδεραστια....
και οποιος δει ψυχραιμα το θεμα θα δει οτι οι κατηγοριες ΔΕΝ εριναι για παιδεραστια αλλα για διακινηση υλικου....
εντελως διαφορετικες κατηγοριες......
βεβαια ενα ανθρωπακι σαν εσενα μπορει ανετα να διαστρεβλωσει τα δικα μου λεγομενα και να κλαιγεται στους αντμιν να με μπαναρουν σαν και καλα να ''ευλογω΄΄ την παιδεραστια
και οτι ειμαι επικινδυνος και για τη σελιδα....
μηπως ευθυνομαι και για την κυπρο;;;;;και για τα σκοπια;;;; και για το τσουναμι στην ταυλανδη;;;;;
ανθρωπακι εισαι του χειριστου ειδους και με την μαλακια που εγραψες ''παρεσυρες'' και αλλους να με ''λιθοβολησουν''
ισως να μην εκφραστηκα οπως ακριβως θα ηθελα και να εδωσα ''τροφη'' για καποιον πουστρακο που περιμενε στη γωνια να δειξει ''διαγωγη'' και ποσο ηθικο στοιχειο ειναι ....
ε λοιπον ναι εισαι πολυ πιο ηθικο στοιχειο απο εμενα οπως επισης εισαι και πολυ μεγαλυτερος μαλακας και ρουφιανος που ειναι οτι χειροτερο μπορει να ειναι ανθρωπος(για μενα)
ζητα λοιπον παλιομαλακα να με μπαναρουν παλι για να ικανοποιθηθει η  ματαιοδοξια σου....
να ξερεις ομως παντα αυτο....
την ρουφιανια την χρησιμοποιουν αλλα τον ρουφιανο τον πετανε στα σκουπιδια....α
warnban.gif
 Ηρέμησε!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
με την απλη παρακολουθηση των ταινιων που μπορει να ειναι κολασιμη πραξη βασει νομων αλλα σε καμμια περιπτωση αυτη καθ'αυτου παιδεραστια....και οποιος δει ψυχραιμα το θεμα θα δει οτι οι κατηγοριες ΔΕΝ εριναι για παιδεραστια αλλα για διακινηση υλικου....
εντελως διαφορετικες κατηγοριες......

Θα μπορούσα να εξηγήσω ότι η διακίνηση πορνογραφικού υλικού με ανήλικα και μάλιστα επί πληρωμή είναι εξίσου σοβαρό αδίκημα με την παραγωγή τέτοιου υλικού, διότι είναι η ζήτηση και και η χρηματοδότηση από ανώμαλους που απλά "βλέπουν" που διαιωνίζουν την αισχρή αυτή φάμπρικα..

Ωστόσο, με τον εγκέφαλο κατσαρίδας και την κριτική ικανότητα αμοιβάδας που διαθέτεις δεν θα καταλάβαινες, όπως δεν καταλαβαίνεις γιατι σε κράζει ο κόσμος..

Ως γνήσιος καμμένος αν- εγκέφαλος, βλέπεις παντού ρουφιάνους που σε επιβουλεύονται και δεν θέλουν να ακουστεί η απύθμενη σοφία σου και δεν περνά ποτέ από το ακατοίκητό σου ότι όχι, δεν σε έχει βάλει κάποιος στο μάτι, εσύ λες απλά μαλακίες.

Το μπανάρισμά σου το ζήτησα δημόσια και όχι με πμ στους μοντεράτορες- και επιμένω...

Όχι φυσικά γιατί έχω κάτι προσωπικό μαζί σου αλλά διότι με τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ (δεν σου καταλογίζω δόλο, προς θεού, απλή ανόθευτη μαλακία μόνο, η οποία όμως είναι εξίσου, αν όχι περισσότερο επικίνδυνη από το δόλο) που γράφεις μπορεί να θέσεις σε κίνδυνο το site...

την ρουφιανια την χρησιμοποιουν αλλα τον ρουφιανο τον πετανε στα σκουπιδια....α
warnban.gif
 Ηρέμησε!

Πρέπει να νιώθεις πολύ μόνος στον πάτο του σκουπιδοτενεκέ, ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom