Νέα

ΣΥΓΓΡΟΥ παίζει τίποτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 205621
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Παιδιά παιζει τιποτα Συγγρού τώρα τελευταία;
 

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.235
Πόντοι
7.636
Επίσης είναι και μια με μερσεντες στο επόμενο τετράγωνο.Απο τη δεξιά πλευρά κατεβαίνοντας για Πειραιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
1.076
Πόντοι
201
υπήρξαν παρουσίες παρόλο την απαγόρευση. Λίγες βέβαια.
Λογικά που από σήμερα επιτρέπεται η κυκλοφορία μέχρι τις 00:30 θα αυξηθεί ο αριθμός
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Στην αρχή της Συγγρού από Αθήνα δεξιά είναι ένα μωρό μελαχρινό αδυνατο, καλο κομμάτι. Κάνει εκεί πιατσα με κανα 2 άλλες. Τη ξέρουμε;
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
9
Like
5.158
Πόντοι
1.436
Μια που βγαίνει με τζιπ audi όμορφη ψηλή γνωρίζει κάποιος ποια είναι?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Σε ποιο υψος;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Παιδιά παιζει τιποτα Συγγρού τώρα τελευταία;
Έλα καλημέρα και Χρόνια Πολλά λόγω Αγίου Πνεύματος. Εύχομαι σε όλους υγεία και χαρές μόνο γιατί οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι από κάθε άποψη.

Στο θέμα μας τώρα: Ως προς την Συγγρού λοιπόν. Προχθές, που έκανα μία κατάβαση ξεκινώντας από ύψος Παντείου Πανεπιστημίου αυτές που είδα ήταν η Νικόλ στο ύψος Ευαγγελιστρίας και αρκετά ως πολύ πιο κάτω άλλη μία με ένα mini cooper, νομίζω τη λένε Άννα ή Ρόζυ ή Ρόζα ή κάπως έτσι. Βάζει συνέχεια αγγελίες στο kane sex και είναι σχετικά μικροκαμωμένη.

Κάποιες άλλες δεν πέτυχα. Κατα καιρούς, έβλεπα και άλλη μία η οποία κάθεται δίπλα από την ΕΚΚΑ, και άλλη μία ξανθιά με λευκό σμαρτ. Αυτά. Γενικά έχει πέσει πολύ η κίνηση στη Συγγρού - δεν έχει "κοπέλες" όπως παλιά. Όποιες δουλεύουν, και αν δουλεύουν, είναι με τηλέφωνα και με σταθερούς πελάτες. Στο ιντερνετ επίσης έχουν ξαμολυθεί αρκετές - συνήθως με φωτογραφίες δεκαετίας, επομένως ψόφια τα πράγματα και απο εκεί. Πρέπει να ψάξεις πολύ για να βρεις κάτι αξιόλογο και που να ταιριάζει και στα γούστα σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Έλα καλημέρα και Χρόνια Πολλά λόγω Αγίου Πνεύματος. Εύχομαι σε όλους υγεία και χαρές μόνο γιατί οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι από κάθε άποψη.

Στο θέμα μας τώρα: Ως προς την Συγγρού λοιπόν. Προχθές, που έκανα μία κατάβαση ξεκινώντας από ύψος Παντείου Πανεπιστημίου αυτές που είδα ήταν η Νικόλ στο ύψος Ευαγγελιστρίας και αρκετά ως πολύ πιο κάτω άλλη μία με ένα mini cooper, νομίζω τη λένε Άννα ή Ρόζυ ή Ρόζα ή κάπως έτσι. Βάζει συνέχεια αγγελίες στο kane sex και είναι σχετικά μικροκαμωμένη.

Κάποιες άλλες δεν πέτυχα. Κατα καιρούς, έβλεπα και άλλη μία η οποία κάθεται δίπλα από την ΕΚΚΑ, και άλλη μία ξανθιά με λευκό σμαρτ. Αυτά. Γενικά έχει πέσει πολύ η κίνηση στη Συγγρού - δεν έχει "κοπέλες" όπως παλιά. Όποιες δουλεύουν, και αν δουλεύουν, είναι με τηλέφωνα και με σταθερούς πελάτες. Στο ιντερνετ επίσης έχουν ξαμολυθεί αρκετές - συνήθως με φωτογραφίες δεκαετίας, επομένως ψόφια τα πράγματα και απο εκεί. Πρέπει να ψάξεις πολύ για να βρεις κάτι αξιόλογο και που να ταιριάζει και στα γούστα σου.
Αυτή τη ξανθιά την είδα και εγώ. Ποια ειναι;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Αυτή τη ξανθιά την είδα και εγώ. Ποια ειναι;
Είναι μία με πολύ πρισμένα χείλη ξανθιά αδύνατη με ίσιο μαλλί. Δεν είναι η Νικόλ. Είναι άλλη. Έβαζε και αγγελίες. Δεν την έχω πάρει ποτέ. Πρέπει να είναι και αλλοδαπή. Δεν γνωρίζω αν είναι καλή κριτικές κλπ. Εμένα δεν μου γεμίζει το μάτι.
 

στελιος(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Εχει λογη κίνηση αλλα οχι οπως παλιοτερα. Η τεχνολογια μας εφαγε!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
τι της θες τ τσαρκες ακομα κ γω που τις εχω λιωσει πλεω βαρεθηκα ..πας και δεν βλεπεις τηποτα νεο
 

lolakias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
καλησπερα,ξερουμε τι ωρα και περιπου βρισκεται η σαμπρινα/νορα? γιατι δεν εχω το τηλεφωνο της και θα ηθελα ραντεβου μαζι της
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
146
Πόντοι
0
Ναι σε αυτήν αναφέρομαι.
Κάθε φορά που θα περνάς από εκεί ρίχνε της μια μούτζα. Η μεγαλύτερη ξεπέτα της ζωής μου - και ας ήταν πριν από χρόνια. Γενικά καλό πράμα από Συγγρού πολύ σπάνια έπαιζε και παλιά και το θέμα είναι ότι μερικές φορές ερχόταν καμιά καινούργια και εξαφανιζόταν σχετικά σύντομα είτε καλή είτε κακή. Τώρα ακόμα και κάποιες τίμιες όπως η Νάντια το έχουν ρίξει στο online κυρίως και στα τουρ...

Τον τελευταίο καιρό θα έλεγα δεν αξίζει κάτι από αυτόν τον δρόμο. Ίσως μία που έχω περάσει οκ μαζί της αλλά την είχα δει πολύ φλου στο θέμα προστασίας οπότε δεν ξαναπήγα γιατί δεν με εμπιστεύομαι να μη κάνω μαλακία πάνω στις καύλες.
 

johntsl3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Θα κάνω μια εντελώς ερασιτεχνική ερώτηση αλλά είμαι καινούριος εδώ και εντελώς άσχετος με τον αγοραίο έρωτα. Περνώντας από Συγγρού τις τελευταίες μέρες βλέπω ξανά τρανς να περιμένουν στο παράδρομο, άλλες μέσα σε αμάξια και άλλες χύμα στο πεζοδρόμιο. Επειδή είμαι εντελώς άσχετος με αυτό αλλά με ενδιαφέρει μπορεί να μου εξηγήσει κανείς πως πάει η φάση? Την πας ξενοδοχείο? Μες το αμάξι σου? Μες το αμάξι της? Πως γίνεται το νταλαβέρι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom