Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giaka1976

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2018
Μηνύματα
187
Κριτικές
13
Like
651
Πόντοι
991
Thanks clonarius,

η υποδοχή μου είπε ότι δεν πρόκειται να ξαναδουλέψουν στο μαγαζί τους ποτέ ξανά!!! Γι'αυτό ρώτησα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.581
Κριτικές
190
Like
48.386
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα συναγωνιστές! Μπορει κάποιος να μου στειλει το τηλέφωνο του ιδρυματος να ενημερωθουμε για τις βάρδιες?
Ευχαρισ΄τω!

Στα έστειλα με πμ και τα δύο.
Καλό βόλι.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα συναγωνιστές! Μπορει κάποιος να μου στειλει το τηλέφωνο του ιδρυματος να ενημερωθουμε για τις βάρδιες?
Ευχαριστω!
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Σήμερα δοκίμασα στον 6ο την Έρικα. Πολύ κόσμο και στους δύο ορόφους από συναγωνιστές που γαμούσαν μεσημεριάτικα καθώς οι διαθέσιμες ήταν λίγες, μία στον 3ο και δύο στον 6ο. Έγραψα και κριτική...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Πέρασμα το απόγευμα κι από εδώ μίας και δεν είχα εντοπίσει κάποια να μου κάνει το απαραίτητο "κλικ"....

Τρεις κοπέλες συμπλήρωναν το ρόστερ του Σαββάτου....

Μία εκ αυτών η Τζέσικα...  :tn04:
Η Λέιλα ήταν η δεύτερη και η Αγάπη με εντυπωσιακό σαλονάρισμα με μισοβγαλμένα εσώρουχα να φαίνονται οι ρώγες της...Έκφυλο πάντα πρόσωπο που υπόσχεται πολλά...
Δεν άντεξα ακολούθησε κατάθεση σε μισάωρο πρόγραμμα.... :kneel:
Λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει....  :rockon:

Να σας ενημερώσω πως φεύγοντας πέτυχα το Τζεσικάκι καθώς έβγαζε έξω συναγωνιστή...Αύριο υπάρχει πιθανότητα να εργάζεται και αυτή αλλά και η Αλέσια η οποία όπως πληροφορήθηκα έχει και γενέθλια αύριο....! :orchestra:
Μάλλον θα περάσω για τα Χρόνια Πολλά....! :happy:
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
549
Like
630
Πόντοι
86
Η Μονικα κορμαρα μεν ...  αλλα μεσα στην μαυριλα, την καταθλιψη
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...καλησπέρα...παρακαλώ μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο του μαγαζιού ? ευχαριστώ
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
καλησπερα και χρονια πολλα στους εορταζοντες.καποιος συναγωνιστης το τηλεφωνο και σε μενα αν ειναι ευκολο.ευχαριστω εκ των προτερων.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
150
Πόντοι
0
Η Μονικα κορμαρα μεν ...  αλλα μεσα στην μαυριλα, την καταθλιψη
Για το κορμαρα συμφωνω πολθ εντυπωσιακη γυναικα...για το.καταθλιψη δδιαφωνώ πολυ ευχαριστη σε μενα ομιλιτικη και πολθ καλο μασαζ...και στο σεξ τα δινει ολα!!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Η Μονικα κορμαρα μεν ...  αλλα μεσα στην μαυριλα, την καταθλιψη
δεν την εχω δοκιμασει ποτε η αληθεια ειναι και ο.λογος ειναι οτι και γω πιστευω το ιδιο..την θεωρω παραδοπιστη και δεν εχω τη σιγουρια οτι θα περασω καλα λογω του οτι στο σαλοναρισμα ειναι αμιλητη ,ακεφη ,αοσμη...ενω οπτικα μου αρεσει πολυ
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
δεν την εχω δοκιμασει ποτε η αληθεια ειναι και ο.λογος ειναι οτι και γω πιστευω το ιδιο..την θεωρω παραδοπιστη και δεν εχω τη σιγουρια οτι θα περασω καλα λογω του οτι στο σαλοναρισμα ειναι αμιλητη ,ακεφη ,αοσμη...ενω οπτικα μου αρεσει πολυ
αν μου επιτρέπεις μια άποψη φίλε μου δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα. Κάθε συνάντηση μαζί της είναι πάντα καλύτερη απο την προηγούμενη.Την εικονα αυτή που παρουσιάζεις την γνωρίζει και η ίδια κ δεν μπαίνει καν στην διαδικασία να κάνει κάτι για αυτό. Μια πολυ ερωτική γυναίκα καθόλου άχρωμη που δεν βιάζεται ποτέ κ που πραγματικά τιμά τα λεφτά που παίρνει. Απλά δεν είναι δήθεν κ δεν αλλάζει συνήθειες (άσχετο παράδειγμα ότι  χρησιμοποιεί πάντα το ίδιο δωμάτιο κ δεν  το αλλάζει).δοκίμασε χωρίς να ακούς ανόητες απόψεις κ σε βάζω στοίχημα ότι θα μείνεις ευχαριστημένος
 

ppanagos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
0
Μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο του ιδρύματος;
 

tsourekas002

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2014
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπερα..Να κανω 2 ερωησεις θελω λιγο.
1)Θελει ραντεβου για να πας?
2)1 ωρα 2 εκτονωσεις ειναι στα 80 ευρω?
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Καλησπερα..Να κανω 2 ερωησεις θελω λιγο.
1)Θελει ραντεβου για να πας?
2)1 ωρα 2 εκτονωσεις ειναι στα 80 ευρω?
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!
στα 80 ευρώ είναι όντως 2 εκτονώσεις. Όχι δεν θέλει ραντεβού αλλά η πιθανότητα να πετύχεις τις πιο γνωστές κοπέλες (όπως Τζέσικα και Μαρίνα) χωρίς προγραμματισμένο ραντεβού είναι σχεδόν μηδενικές. Για μένα από τα μεγάλα πλεονεκτήματα του χώρου είναι αρχικά ότι είναι από τους λίγους χώρους που ανοίγουν και Κύριακή (αν και με περιορισμένο ρόστερ) και ότι υπάρχει η διπλή επιλογή 3ου και 6ου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom