Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
χθεσινοβραδυνη καταδρομικη από το ευαγες ιδρυμα, πρωτο περασμα από τον 3ο, οπου παρελασαν με καμαρι η νεαρα Λειλα, και η ωραια μιλφ Κορινα. Σκεπτικος, ανεβηκα μια στον 6ο οπου ειδα 3 άλλες, αδιαφορες κατ εμε (αν και η μαυρουλα είναι ΠΟΛΥ ωραια), οποτε ξανακατεβηκα στον τριτο, αποφασισμένος βασικα για Κορινα (σπουδαια η Λειλα, αλλα είμαι και μιλφολατρης, τι να κανω ο ανθρωπος), και τσουπ!-εμφανιστηκε μια Τζεσικαρα απτο πουθενα, οποτε αδραξα την ευκαιρια, και αναιρεσα την μιλφολατρεια μου για λιγακι!

Όπως παντα, απίστευτα καλη η Τζέσικα, τα χουμε ξαναπει και τα χουμε ξαναγραψει!

Ελα όμως που εχω ασβεστο ποθο για μιλφ μεσα μου...
Εντυπώσεις από Κορινα κανεις? Μ αρεσει πολύ εμφανισιακά, και μου βγαζει μια αγρια καυλα!
Ξερουμε καθολου τι σερβιρει η εν λογω κυρια?
Την έχω κι εγώ στα υπ'οψιν την Κορίνα...!!!! :pipa3:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.485
Πόντοι
216
Μιλα μου λιγο για τη σοκολάτα anania παιδί μου

δεν ειχα την χαρα να την τιμησω, αλλα ομολογω πως ηταν μια εξαιρετικη νεαρα!
Ωραιο προσωπο γλυκο, και συναμα καυλιαρικο, και ωραιο κορμι φανηκε να εχει!
Από υπηρεσίες, δεν εχω ιδεα, δυστυχως!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.485
Πόντοι
216
Την έχω κι εγώ στα υπ'οψιν την Κορίνα...!!!! :pipa3:

:wanker:
πηγα σημερα μια βολτα παλι μπας και την πετυχαινα, δυστυχως αντι Κορινας μου παρουσιασαν ένα δροσερο παλικαρι, το οποιο προσωπικα δεν με συγκινησε ιδιαιτερα :2funny:, οποτε βουρ στον 6ο πηγα να βρω καταφυγιο στο Λιζακι, το φιλε μινιόν! :erection:

Για τους πιπινολατρεις, υπαρχει και μια καινουρια νεαρα, η Κλαρα-δεν ξερω τι λεει μεσα όμως, καθως προτιμησα να λιωσω λιγο με το στανταρακι μου, καθως ειχα μια δυσκολη μερα... :orchestra:
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
Πολυ καλη επιχειρηματικη κινηση να φερουν και αντρες μασερ.θα αυξηθει η δουλεια κατακορυφα.
συμφωνώ και επαυξάνω να γ******** κι άλλους κώλους εκτός από τις jessica's εύχομαι αυτό να είναι παρθένο κώλο :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
από τη Συγγρού θα μαζέψετε πολλούς από δαύτους έχει γεμίσει ο τόπος π******** τρεχάτε να μαζευτείτε...... τι 42 τι 102 τι 202 ολοι μέσα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
επικινδυνα πραγματα διαβαζω.. :2funny: :2funny:να τους πανε σε αλλον οροφο.. :headbang: :headbang: :s&m_1: :s&m_1:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.456
Κριτικές
16
Like
13.659
Πόντοι
6.515
Τυπε το γαμησες. Θα τρωγαμε σε λιγο  :thubsdown:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.485
Πόντοι
216
Ρεεεεε, τι είναι αυτά που λέτε! Το μασάζ είναι ΑΝΤΡΙΚΗ υπόθεση! Έξω τα πουστρόνια από τα μασαζερί!  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Τυπε!
Κι εγω εστερνιζομαι αυτό που λες, αλλα εδώ που τα λεμε, εάν δεν υπηρχε *καποια* τετοιου είδους ζητηση, δεν θα τους εβαζαν στο ροστερ!
Προφανως και να τους βαλουν, καποιοι θα ζητησαν και θα τιμησαν......
Θυμαμαι καποτε τι ειχε γινει για καποιο αντιστοιχο ελαιοιδρυμα (μιχαλακοπουλου νομιζω) που ειχε και μια τρανς στο ροστερ! Μαλλον απατο πηγε...

Η αληθεια είναι ότι κρατηθηκα λιγο μην με παρουν τα γελια όταν βγηκαν, καθως ηταν κομματι σουρεαλ.

τεσπα...Κορινακι πηρε κανεις ρε παιδια να μας πει εντυπώσεις? Μ αυτόν τον ποθο θα μεινω....
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
:wanker:
πηγα σημερα μια βολτα παλι μπας και την πετυχαινα, δυστυχως αντι Κορινας μου παρουσιασαν ένα δροσερο παλικαρι, το οποιο προσωπικα δεν με συγκινησε ιδιαιτερα :2funny:, οποτε βουρ στον 6ο πηγα να βρω καταφυγιο στο Λιζακι, το φιλε μινιόν! :erection:

Για τους πιπινολατρεις, υπαρχει και μια καινουρια νεαρα, η Κλαρα-δεν ξερω τι λεει μεσα όμως, καθως προτιμησα να λιωσω λιγο με το στανταρακι μου, καθως ειχα μια δυσκολη μερα... :orchestra:

Την Κλάρα την δοκίμασα  σε duo με την Ρεγγίνα στον 6ο  :takethis: !!!Πάρα πολύ καλό το μωρό!!!  :respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom