Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Τι ακριβώς από όλα τα παραπάνω σε χάλασε στη μαρίνα;;;βασικά την έχεις συναντήσει την κοπέλα;;;εγώ έχω να πω ότι υπάρχει πολύ μπαζιλα και μετριότητα στο σάιτ γενικά ειδικά στις ανεξάρτητες….αν εξάιρεσεις μια δυο πχ Νικολ οι υπόλοιπες χάλια και έχουν και άπειρη υποστήριξη και σαλιάρισμα…είναι κρίμα σε μια κοπέλα όπως η μαρίνα π δεν τις βλέπει όλες αυτές και ζητάει και πιο λίγα χρήματα να την υποβιβάζουμε…ελπίζω να συμφωνείς μαζί μ
Όλα οκ φίλε, τελειώνω τη συζήτηση απο μέρους μου εδώ γιατί αλλιως ξεκινησε και αλλου καταλήγει. Προσπαθησα να πω δυο λόγια σε απελπισμένο φίλο που δεν έβρισκε το τηλ και έχω λάβει όλων των ειδών τα σχόλια και τα γνωμικά ενώ κατηγορούμαι και για εμπάθεια....αλήθεια δεν αξίζει.....
Αλλη φορα όποιος ρωτάει ας βρει την ακρη μονος του.....
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Όλα οκ φίλε, τελειώνω τη συζήτηση απο μέρους μου εδώ γιατί αλλιως ξεκινησε και αλλου καταλήγει. Προσπαθησα να πω δυο λόγια σε απελπισμένο φίλο που δεν έβρισκε το τηλ και έχω λάβει όλων των ειδών τα σχόλια και τα γνωμικά ενώ κατηγορούμαι και για εμπάθεια....αλήθεια δεν αξίζει.....
Αλλη φορα όποιος ρωτάει ας βρει την ακρη μονος
Όλα οκ φίλε, τελειώνω τη συζήτηση απο μέρους μου εδώ γιατί αλλιως ξεκινησε και αλλου καταλήγει. Προσπαθησα να πω δυο λόγια σε απελπισμένο φίλο που δεν έβρισκε το τηλ και έχω λάβει όλων των ειδών τα σχόλια και τα γνωμικά ενώ κατηγορούμαι και για εμπάθεια....αλήθεια δεν αξίζει.....
Αλλη φορα όποιος ρωτάει ας βρει την ακρη μονος του.....
Όλα οκ εννοείται…μα δε νομίζω ότι βοηθάει κανείς εδώ μέσα κανένα…κλίκες υπάρχουν ειρωνεία άπειρη και φυσικά γαμιαδες σαν το Ρόκκο π τα ξέρουν όλα….και ας γαμάνε μπάζα τα καλημερίζουν καθημερινά και πάει λέγοντας…έτσι είναι η φάση νομίζω ρε φίλε εδω μεσα στο σάιτ ….
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Δεν ασχολούμαι με τη Μαρίνα, αμμεσα αλλα έμμεσα δηλαδη με όσους συμμετέχοντες στο site κάνουν σχόλια και ουρά για να τη δούνε. Αν πάλι κάποιοι θέλουν να γκρινιάζουν για να βρεθούν με τη Μαρίνα....δικαίωμα τους ! Απλά τους προειδοποιώ....
Και εσύ που της γράφεις τα σχόλια (ξέρω ποιος είσαι....), τα φιλια μου στη Μαρίνα σου! Και πάλι μπράβο για την εικονα που εχει χτίσει....προφανώς ένα κομμάτι είναι αλήθεια.....ένα κομμάτι!
κάποιοι στο παρελθόν έγραφαν διθυράμβους και για την Κάτια (αυτή που πήρε με΄ταθεση για ντέλα)

παρασυρόμενος την δοκίμασα και τα έκλαψα...

συμπέρασμα....αν δεν δοκιμάσεις ο ίδιος μην ακούς τίποτα

πρέπει να χαλάσεις χρήμα για να μάθεις.

εγώ να σου πω την αλήθεια , αν ανακαλύψω κάτι καλό ...δεν μιλάω
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Κανείς μεγάλο λάθος...μια χαρα μπορεις να τη συναντήσεις τη μαρινα...

Εντάξει παραδέχομαι ότι υπαρχει μια δυσκολία στο να τη συναντήσεις αν δεν την ξέρεις .........
1) Το δεύτερο ποστ είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα.
2) Υπάρχει δυσκολία man, αλλά με λίγη προσπάθεια στο τέλος η δουλειά γίνεται.:wink:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
κάποιοι στο παρελθόν έγραφαν διθυράμβους και για την Κάτια (αυτή που πήρε με΄ταθεση για ντέλα)

παρασυρόμενος την δοκίμασα και τα έκλαψα...
Η Κάτια στα ντελα ? Πότε? Σε ποιο?
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
Με το ίδιο όνομα?
Γιατί βλέπω μια Ντάρια που της μοιάζει αλλά δεν ξέρω αν είναι η ίδια (έχει πιο μακρύ μαλλί). Στο Αγκύρας 9
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
1) Το δεύτερο ποστ είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα.
2) Υπάρχει δυσκολία man, αλλά με λίγη προσπάθεια στο τέλος η δουλειά γίνεται.:wink:
Μπα;
Ποια είναι η προσπάθεια τυπε που για κάποιους πετυχαίνει και για άλλους όχι;
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
Μπα;
Ποια είναι η προσπάθεια τυπε που για κάποιους πετυχαίνει και για άλλους όχι;
Απλά να προσπαθήσουν πάλι, με επιμονή και ευγένεια, αν δεν το πετύχουν με την πρώτη φορά.:hi:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Απλά να προσπαθήσουν πάλι, με επιμονή και ευγένεια, αν δεν το πετύχουν με την πρώτη φορά.:hi:
Μια ποια ευγένεια λες τυπε;
Δεν υπάρχει η κοπέλα ποτέ διαθέσιμη λέμε.
Αυτό σκέφτηκες να πεις τώρα, σοβαρά;
 

Thanos73

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
43
Like
141
Πόντοι
0
Καλησπέρα με ραντεβού δουλεύει το κατάστημα?
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Πέρασμα πριν λίγες μέρες για ακόμα μια φορά με την Μαρίνα..ΧΑΛΙΑ :cheesy::cheesy: Την γνωρίζω από όταν ξεκίνησε στο μαγαζί και μπορώ να πω πως τίποτα δεν είναι τυχαίο..ούτε πως είναι ίσως η μόνη που έχει καταφέρει να δουλεύει σχεδόν αποκλειστικά με ραντεβού. Αλλωστε οι κριτικές τα λένε όλα !!!
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
κάποιοι στο παρελθόν έγραφαν διθυράμβους και για την Κάτια (αυτή που πήρε με΄ταθεση για ντέλα)

παρασυρόμενος την δοκίμασα και τα έκλαψα...

συμπέρασμα....αν δεν δοκιμάσεις ο ίδιος μην ακούς τίποτα

πρέπει να χαλάσεις χρήμα για να μάθεις.

εγώ να σου πω την αλήθεια , αν ανακαλύψω κάτι καλό ...δεν μιλάω
έπρεπε να σε ανησυχήσει......ο χαρακτηρισμός μου ως smeagol της τριλογίας του lord of the rings
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
Πολλές φορές τους διώχνουν και τα μαγαζιά αν μάθουν ότι περνούν εξτραδακια και χάνει το μαγαζί άλλο να δώσεις δωράκι εσυ άλλο να πει συν 30 κωλο συν 20 στόμα και τετοια
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Ξέρουμε
Πολλές φορές τους διώχνουν και τα μαγαζιά αν μάθουν ότι περνούν εξτραδακια και χάνει το μαγαζί άλλο να δώσεις δωράκι εσυ άλλο να πει συν 30 κωλο συν 20 στόμα και τετοια

Η Κάτια το ξεκίνησε για πρωκτικό από το Λ23 και πιθανόν και άλλες.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.671
Πόντοι
3.990
Καλά όλα αυτά και γνωστά αλλά δεν γράφετε τίποτα για την ξυνή και με έπιασε άγχος μην και την διώξουν και δεν το μάθω εγκαίρως
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.608
Πόντοι
3.246
Καλά όλα αυτά και γνωστά αλλά δεν γράφετε τίποτα για την ξυνή και με έπιασε άγχος μην και την διώξουν και δεν το μάθω εγκαίρως
Τη χοντρή τη Μαργαρίτα την εκθειάζουν παραδόξως όλες οι κοπέλες που έχω ρωτήσει. Κρίμα που δεν έχω τα μηνύματα από το Viber της Μαρίνας να βγάλω στη φόρα αυτά που έλεγε :angry:. Ότι καλά μας κάνει αυτό το κωλοζωο που μας συμπεριφέρεται έτσι κτλ.

Επίσης, η Κάτια (νυν Ντάρια) λέει κι αυτή καλά λόγια για τη χοντρή! Υποτίθεται ότι έφυγε από το μασατζιδικο λόγω μιας Ουκρανης Έλενας που έλεγε κρυφά άσχημα λόγια για τους Ρώσσους. Ακόμα λέει ότι πήγε στον γαστρεντερολογο κι έκοψε τελείως το πρωκτικό λόγω προβλήματος. Εμένα μου φαίνονται όλα αυτά μπούρδες, οπότε δεν αξίζει να ασχοληθούμε με τις ψευτρες λαδοκορες στην τελική.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Τη χοντρή τη Μαργαρίτα την εκθειάζουν παραδόξως όλες οι κοπέλες που έχω ρωτήσει. Κρίμα που δεν έχω τα μηνύματα από το Viber της Μαρίνας να βγάλω στη φόρα αυτά που έλεγε :angry:. Ότι καλά μας κάνει αυτό το κωλοζωο που μας συμπεριφέρεται έτσι κτλ.

Επίσης, η Κάτια (νυν Ντάρια) λέει κι αυτή καλά λόγια για τη χοντρή! Υποτίθεται ότι έφυγε από το μασατζιδικο λόγω μιας Ουκρανης Έλενας που έλεγε κρυφά άσχημα λόγια για τους Ρώσσους. Ακόμα λέει ότι πήγε στον γαστρεντερολογο κι έκοψε τελείως το πρωκτικό λόγω προβλήματος. Εμένα μου φαίνονται όλα αυτά μπούρδες, οπότε δεν αξίζει να ασχοληθούμε με τις ψευτρες λαδοκορες στην τελική.
Περσινά ξινά σταφύλια. Μετά από τόοοσο καιρό θυμήθηκες την κουβέντα μας. Τι έγινε νεαρέ; Βγάζεις κόμπλεξ; Εσύ ήσουν που έγραψες για κάτι Παρίσια με κακό τρόπο. Κάποια στιγμή πρέπει να μεγαλώσεις.

Λοιπόν, είχα πει ότι καλά κάνει η Μαργαρίτα και φέρεται σε κάποιους από εσάς με αυτό τον τρόπο, καθώς είστε για τα πανηγύρια. Και αναφέρθηκα και σε σένα συγκεκριμένα εκείνη τη μέρα.

Κάποια στιγμή έρχεται, και όλα αποκαλύπτονται. Εάν γράφουν, ποιοί γράφουν, τι γράφουν, κτλ. Έρχονται διάφοροι στο μαγαζί σαν τις βρεγμένες γάτες, και στο πληκτρολόγιο κάνουν τους μάγκες βγάζοντας όλα τα κόμπλεξ τους.
Άντε γειάααα!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom