Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα το μεσημερι.
Παρέλαση από τις κυριες( εμενα προσωπικά δεν μου άρεσε καμία)
Στην υποδοχή η γνωστή ξινη( για πολλές φάπες)
Όταν τόλμησα οπως φάνηκε να ρωτήσω για Μαρίνα….επαθε ηλεκτροσόκ …άρχισε να παραμιλάει ψιθυριστά..να κουνάει το κεφάλι της και αρνιόταν να μου απαντησει ακόμα και αν βρίσκεται η Μαρίνα στον χώρο…. !!!!
Αίσχος….!!! Χάνει και η κοπέλα πελατεία και το κατάστημα πελάτες.
Περιττό να πω την ταλαιπωρία που τραβάς για να παρκάρεις και να έχεις και το σούργελο να αου συμπεριφέρεται με αυτόν τον τρόπο.
Μακάρι να την διώξουν….
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
εγώ μένω δίπλα και έχω να περασω έξι μήνες και δεν το βλέπω να περνάω σύντομα γιατί η καθεμία εκεί μέσα κλείνει τα ραντεβού μόνη της , δουλεύει μόνη της ενώ η σεριφισα μιλάει μόνη της με αυτές τις απαγορευμένες ερωτήσεις που κανεις . Στο μεταξύ οι μπακαλιαροι πληρωνουν προκαταβολικά δυο τρεισ μέρες πριν και κλείνουν ραντεβού μην χάσουν τα κελεπούρια . Δεν βρίσκεις άκρη με τίποτα .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.363
Πόντοι
3.846
εγώ μένω δίπλα και έχω να περασω έξι μήνες και δεν το βλέπω να περνάω σύντομα γιατί η καθεμία εκεί μέσα κλείνει τα ραντεβού μόνη της , δουλεύει μόνη της ενώ η σεριφισα μιλάει μόνη της με αυτές τις απαγορευμένες ερωτήσεις που κανεις . Στο μεταξύ οι μπακαλιαροι πληρωνουν προκαταβολικά δυο τρεισ μέρες πριν και κλείνουν ραντεβού μην χάσουν τα κελεπούρια . Δεν βρίσκεις άκρη με τίποτα .
Όντως;
Γίνεται τέτοιο σκηνικό από αγαπουληδες;
Τα σκάνε μπροστά; Φτάσανε μερικοί σε τέτοιο στάδιο ξεφτίλας;;
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
56
Like
18.157
Πόντοι
13.636
Επίσκεψη σήμερα το μεσημερι.
Παρέλαση από τις κυριες( εμενα προσωπικά δεν μου άρεσε καμία)
Στην υποδοχή η γνωστή ξινη( για πολλές φάπες)
Όταν τόλμησα οπως φάνηκε να ρωτήσω για Μαρίνα….επαθε ηλεκτροσόκ …άρχισε να παραμιλάει ψιθυριστά..να κουνάει το κεφάλι της και αρνιόταν να μου απαντησει ακόμα και αν βρίσκεται η Μαρίνα στον χώρο…. !!!!
Αίσχος….!!! Χάνει και η κοπέλα πελατεία και το κατάστημα πελάτες.
Περιττό να πω την ταλαιπωρία που τραβάς για να παρκάρεις και να έχεις και το σούργελο να αου συμπεριφέρεται με αυτόν τον τρόπο.
Μακάρι να την διώξουν….
Βρυχάται το βουνό όταν ακούει το όνομα
Μαρίνα
:2funny::2funny::2funny:
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
39
Like
1.674
Πόντοι
3.990
Όντως;
Γίνεται τέτοιο σκηνικό από αγαπουληδες;
Τα σκάνε μπροστά; Φτάσανε μερικοί σε τέτοιο στάδιο ξεφτίλας;;
Εννοείται ότι το βουνο βρίσκει και τα κάνει και δουλεύει με μπακαλιαρους- πασάρει όποια θέλει και οι υπόλοιποι είμαστε ανεπιθύμητοι και αγριεύει . Για αυτό σπάνια και μόνο με την Αλεξάνδρα .
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Μαρινα λοιπον, τυχερη η αφεντια μου, σαλοναρισμα στο συγγρου 40-42 οι κοπελες Τζουλια, Ελενη, Κατια, Αλεξανδρα, και ως εκ θαυματος και η Μαριναρα… προφανως τρεχαλα να μπω στο δωματιο σαν σπριντερ

απολαυστικα μαυρισμενη ολοσωμα σαν φινα ελβετικη σοκολατα, περιποιημενη και πεντακαθαρη παντου, μακιγιαζ, μαλλια, τα παντα όλα

μασαζακι στην πλατη, στο προσωπο και στο πανω κεφαλι για να φυγει το ημερησιο στρες … ε και μετα μασαζ στο …κατω κεφαλι, πραγμα επιβεβλημενο όταν εχω την τοπ μασεζ στο δωματιο

ακουραστη, συμμετοχικη, αμοιβαιες περιποιησεις, λαγνα βαθια λαρυγγια,
πολλες οι στασεις, οργωμα σε ολο το δωματιο, καβαλητα ισια και αντιστροφα, πλαγια, κλασικα, στα ορθια, πισωκολλητο, στο αυτοκρατορικο κρεβατι, στο μασαζοκρεβατι, στον καναπε, ποικιλια ρυθμου με ανεβοκατεβασματα
επικο τελειωμα στην πισω τρυπουλα, μεσα σε παραληρημα χαρας, πανδαισια αισθησεων, πλημμυρισμενος απο ηδονη

φουλ προγραμμα, φουλ ωρα, φουλ με το νο.1 της πολης, φουλ της ΑΣΣΟΥ
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
1.620
Πόντοι
486
Μαρινα λοιπον, τυχερη η αφεντια μου, σαλοναρισμα στο συγγρου 40-42 οι κοπελες Τζουλια, Ελενη, Κατια, Αλεξανδρα, και ως εκ θαυματος και η Μαριναρα… προφανως τρεχαλα να μπω στο δωματιο σαν σπριντερ

απολαυστικα μαυρισμενη ολοσωμα σαν φινα ελβετικη σοκολατα, περιποιημενη και πεντακαθαρη παντου, μακιγιαζ, μαλλια, τα παντα όλα

μασαζακι στην πλατη, στο προσωπο και στο πανω κεφαλι για να φυγει το ημερησιο στρες … ε και μετα μασαζ στο …κατω κεφαλι, πραγμα επιβεβλημενο όταν εχω την τοπ μασεζ στο δωματιο

ακουραστη, συμμετοχικη, αμοιβαιες περιποιησεις, λαγνα βαθια λαρυγγια,
πολλες οι στασεις, οργωμα σε ολο το δωματιο, καβαλητα ισια και αντιστροφα, πλαγια, κλασικα, στα ορθια, πισωκολλητο, στο αυτοκρατορικο κρεβατι, στο μασαζοκρεβατι, στον καναπε, ποικιλια ρυθμου με ανεβοκατεβασματα
επικο τελειωμα στην πισω τρυπουλα, μεσα σε παραληρημα χαρας, πανδαισια αισθησεων, πλημμυρισμενος απο ηδονη

φουλ προγραμμα, φουλ ωρα, φουλ με το νο.1 της πολης, φουλ της ΑΣΣΟΥ
Να υποθέσω ότι είσαι και ο τυχερός που κέρδισε το τζόκερ στη Δράμα δεν εξηγείται αλλιώς
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Έδωσε μουνί σε συναγωνιστή για αλλαγή και τη γκάστρωσε
Josex

Ακόμη και η πλάκα έχει τα όρια της. Ξέρω ότι έχεις το μυαλό που χρειάζεται για να καταλάβεις ότι τα ξεπέρασες. Ίσως να φταίει η ασφάλεια που σου δημιουργεί η ανωνυμία και το άγνωστον πάνω ένα πληκτρολόγιο, αλλά δεν μου είσαι καθόλου άγνωστος;!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Josex

Ακόμη και η πλάκα έχει τα όρια της. Ξέρω ότι έχεις το μυαλό που χρειάζεται για να καταλάβεις ότι τα ξεπέρασες. Ίσως να φταίει η ασφάλεια που σου δημιουργεί η ανωνυμία και το άγνωστον πάνω ένα πληκτρολόγιο, αλλά δεν μου είσαι καθόλου άγνωστος;!

Αν είσαι όντως η Μαρίνα και αποφάσισες να γράψεις το πρώτο σου μήνυμα για να απαντήσεις σε ένα αστείο σε άνθρωπο που σε έχει εκθειάσει τότε πραγματικά λυπάμαι.

Και απλά δεν ξανασχολούμαι μαζί σου
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Το άλλο μου όνομα είναι Τζοκερίδης :D:
Αν είσαι όντως η Μαρίνα και αποφάσισες να γράψεις το πρώτο σου μήνυμα για να απαντήσεις σε ένα αστείο σε άνθρωπο που σε έχει εκθειάσει τότε πραγματικά λυπάμαι.

Και απλά δεν ξανασχολούμαι μαζί σου
Αν είσαι όντως η Μαρίνα και αποφάσισες να γράψεις το πρώτο σου μήνυμα για να απαντήσεις σε ένα αστείο σε άνθρωπο που σε έχει εκθειάσει τότε πραγματικά λυπάμαι.

Και απλά δεν ξανασχολούμαι μαζί σου
Φυσικά και είμαι η Μαρίνα.

Δεν έχει καμιά σημασία το ότι είναι πρώτο σχόλιο. Είναι σημαντικό θέμα όμως, και εσύ ούτε που έδωσες σημασία. Κακώς!
Με τα σημαντικά δεν πρέπει να αστειεύεσαι, άσχετα εάν για σένα είναι ανώδυνα.
Όσο για το "... έχει εκθειάσει", ΤΙ πάει να πει; μα αφου σου φέρθηκα με τον καλύτερο τρόπο.!! Χαίρομαι που δεν θα ξανασχοληθείς μαζί μου.!!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Φυσικά και είμαι η Μαρίνα.

Δεν έχει καμιά σημασία το ότι είναι πρώτο σχόλιο. Είναι σημαντικό θέμα όμως, και εσύ ούτε που έδωσες σημασία. Κακώς!
Με τα σημαντικά δεν πρέπει να αστειεύεσαι, άσχετα εάν για σένα είναι ανώδυνα.
Όσο για το "... έχει εκθειάσει", ΤΙ πάει να πει; μα αφου σου φέρθηκα με τον καλύτερο τρόπο.!! Χαίρομαι που δεν θα ξανασχοληθείς μαζί μου.!!
Έλα ρε λαγωνικό που θα με πεις και κλώνο. Προκαλώ όποιον admin θέλει να τσεκάρει ip.
Τέλος πάντων το ότι πηδιεσαι καλά δεν σημαίνει ότι σου κόβει κιόλας.
Αντε με την κάθε μία εδώ μέσα που το παίζει Πουαρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φυσικά και είμαι η Μαρίνα.

Δεν έχει καμιά σημασία το ότι είναι πρώτο σχόλιο. Είναι σημαντικό θέμα όμως, και εσύ ούτε που έδωσες σημασία. Κακώς!
Με τα σημαντικά δεν πρέπει να αστειεύεσαι, άσχετα εάν για σένα είναι ανώδυνα.
Όσο για το "... έχει εκθειάσει", ΤΙ πάει να πει; μα αφου σου φέρθηκα με τον καλύτερο τρόπο.!! Χαίρομαι που δεν θα ξανασχοληθείς μαζί μου.!!
Έλα ρε λαγωνικό που θα με πεις και κλώνο. Προκαλώ όποιον admin θέλει να τσεκάρει ip.
Τέλος πάντων το ότι πηδιεσαι καλά δεν σημαίνει ότι σου κόβει κιόλας.
Αντε με την κάθε μία εδώ μέσα που το παίζει Πουαρω
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
158
Πόντοι
0
Φυσικά και είμαι η Μαρίνα.

Δεν έχει καμιά σημασία το ότι είναι πρώτο σχόλιο. Είναι σημαντικό θέμα όμως, και εσύ ούτε που έδωσες σημασία. Κακώς!
Με τα σημαντικά δεν πρέπει να αστειεύεσαι, άσχετα εάν για σένα είναι ανώδυνα.
Όσο για το "... έχει εκθειάσει", ΤΙ πάει να πει; μα αφου σου φέρθηκα με τον καλύτερο τρόπο.!! Χαίρομαι που δεν θα ξανασχοληθείς μαζί μου.!!
Έλα ρε λαγωνικό που θα με πεις και κλώνο. Προκαλώ όποιον admin θέλει να τσεκάρει ip.
Τέλος πάντων το ότι πηδιεσαι καλά δεν σημαίνει ότι σου κόβει κιόλας.
Αντε με την κάθε μία εδώ μέσα που το παίζει Πουαρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έλα ρε λαγωνικό που θα με πεις και κλώνο. Προκαλώ όποιον admin θέλει να τσεκάρει ip.
Τέλος πάντων το ότι πηδιεσαι καλά δεν σημαίνει ότι σου κόβει κιόλας.
Αντε με την κάθε μία εδώ μέσα που το παίζει Πουαρω
Πρώτον κανείς δεν σε είπε κλώνο. Δεν χρησιμοποίησα ποτέ αυτή τη λέξη.

Δεύτερον δεν χρειάζεται κάποιος admin να κάνει το οτιδήποτε. Αφού ξέρω ποιος είσαι. Τα περί λαγωνικού και Πουαρώ που γράφεις είναι απλώς διασκεδαστικά.

Τρίτον το ότι είμαι καλή στη δουλειά μου, δεν σημαίνει ότι δεν μου κόβει. Το αντίθετο μάλιστα: για να κάνεις καλά μία δουλειά πρέπει και να σου κόβει. Σκέψου το λίγο. Εάν σου το επιτρέπει ο δείκτης -συναισθηματικής και μη- νοημοσύνης σου. Αλλά μέχρι τώρα έχεις μείνει στην ίδια τάξη όσον αφορά την ενσυναίσθηση.

Τέλος πάντων, Αντίο, και αέρα στα πανιά σου!!!
 

NIKOS0401

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαρίνα καλημέρα , μπορείς να μου στείλεις σε pm το τηλέφωνό σου για ραντεβού .
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Πρώτον κανείς δεν σε είπε κλώνο. Δεν χρησιμοποίησα ποτέ αυτή τη λέξη.

Δεύτερον δεν χρειάζεται κάποιος admin να κάνει το οτιδήποτε. Αφού ξέρω ποιος είσαι. Τα περί λαγωνικού και Πουαρώ που γράφεις είναι απλώς διασκεδαστικά.

Τρίτον το ότι είμαι καλή στη δουλειά μου, δεν σημαίνει ότι δεν μου κόβει. Το αντίθετο μάλιστα: για να κάνεις καλά μία δουλειά πρέπει και να σου κόβει. Σκέψου το λίγο. Εάν σου το επιτρέπει ο δείκτης -συναισθηματικής και μη- νοημοσύνης σου. Αλλά μέχρι τώρα έχεις μείνει στην ίδια τάξη όσον αφορά την ενσυναίσθηση.

Τέλος πάντων, Αντίο, και αέρα στα πανιά σου!!!

Αφού με μπερδεύεις με τον aris2k αρχίδια ξέρεις ποιος είμαι. Ποτέ δεν λέω ότι γράφω στο bou.

Και ένα μήνυμα προς λιγούρια, γράφει η μαρίνα! τρέξτε να κάνετε like μήπως και ζητιανέψετε το τηλέφωνο!
 

Twofast

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Κριτικές
17
Like
510
Πόντοι
290
@Marinamssg Εμείς που σε ψάχνουμε εδώ και 2 χρόνια πώς θα σε βρούμε ?
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
548
Πόντοι
21
@Marinamssg Εμείς που σε ψάχνουμε εδώ και 2 χρόνια πώς θα σε βρούμε ?
Δε νομίζω ότι γράφει η Μαρίνα φίλε μου...

ΥΓ. Το μήνυμα σου josex αν και χιουμοριστικο ήταν άκομψο για το κορίτσι απλά αμφιβάλω αν γράφει η ίδια ή κάποιος αγαπούλης για χάρη της
 

Twofast

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Κριτικές
17
Like
510
Πόντοι
290
Δε νομίζω ότι γράφει η Μαρίνα φίλε μου...

ΥΓ. Το μήνυμα σου josex αν και χιουμοριστικο ήταν άκομψο για το κορίτσι απλά αμφιβάλω αν γράφει η ίδια ή κάποιος αγαπούλης για χάρη της
Χαχα , ας κάνουμε την προσπάθεια
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
το περασμα μου λεω να το ξανακανω φιλε.
ειχα ξαναπαει κι εφυγα απρακτος οταν ελειπε η ξινη.
το θεμα ειναι να πετυχω καποια απο τις δυο που θελω και να ΜΗΝ πετυχω την ξινη,που δεν θελω ουτε να τη βλεπω.

λες να της κανω τη χαρη να πηδηξω την ξινη μπας και στρωσει?:grin:
















μπααααα ποτέ.
ουτε μετα απο σαραντα χρονια στην ερημο.
Οντως..κοιταζει και μ απεχθεια..ολους..και τις εργαζομενες...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Χαχα , ας κάνουμε την προσπάθεια
Λογικα μπορει να κανεις να παρει τηλ. Στο μαγαζι..να ζητησει τη κοπελα που τον ενδιαφερει..ποτε ειναι διαθεσιμη..και να κλεισει ραντεβου..Αν βολευει βεβαια η διαδικασια αυτη...αλλιως ...επιλεγοντας απ τις διαθεσιμες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom